ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683532 вiд 2024-02-10 16:15:26toreo № 1683530 вiд 2024-02-10 16:01:13 Що заважає американцям зробити висновок з марень Путіна, що Росія це Британська імперія, а Україна - це як США в часи проголошення незалежності? Треба лише спільне інтерв'ю Зеленського з якимось авторитетним американським спеціалістом-істориком якомусь журналісту типу Карлсона, що має вплив на помірковану аудиторію, а можливо ризикнути і самого Карлсона запросити до підготовленого Зеленського.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683531 вiд 2024-02-10 16:04:02Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1683491 вiд 2024-02-09 07:44:18 Enot № 1683489 «пeрeсiчнi вeстeрни нe мaють часу слухати… Рeднeкiв свoя iстoрiя мaлo цiкaвить, a тут чужa… тa щe й тaкa зaнуднa…» ———- так. тому карлсон робить нарізки. щоб реднекам зайшло.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683530 вiд 2024-02-10 16:01:13Sauron № 1683502 «Пишуть інтерв'ю вийшло яскравим фейлом.» ————— мені так не виглядає. карсон має велику американську аудиторію. більшість американців мають знання з історії на рівні дитячого садка. і з географії часто також. тепер їм хтось на пальцях пояснив, що україна і росія - це як сша і якийсь ще штат в сша, нехай техас, і от техас щось почав вийожуватись, зв. язався з мексикою, картелі взяли там справжню владу в руки, а уряд - маріонетковий. так навіщо допомагати тому техасу, там такі ж американці, хіба трохи інші. а як накачувати той регіон зброєю, як це роблять якісь … ну, нехай ті ж німці, то там і війна тягнеться та тягнеться, американці вбивають американців. і спробуй їх потім переконай у іншому. відповідно, громадський тиск на американську владу допомагати україні впаде. виборці респів і так вже у більшості проти допомоги. і це наслідок інформаційної війни з боку кацапів з використанням карсонів, масків, і сотень інших людей, про яких ми і не чули
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683529 вiд 2024-02-10 14:59:55https://www.dynamomania.com/news/714935-slava-ukraine-kapitan-zhirony-feerichno-vorvalsya-na-intervyu-k-dovbyku-i-cygankovu як приклад того, що українські спортсмени роблять для підтримки країни посполитими у різних країнах. щоправда є і такі, як Мудрик, які з потворними кацапськими шльондрами стрілки набивають. (хтось має йому вправити мізки, якщо вони є).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683528 вiд 2024-02-10 10:29:53Кому може цікаво. Американці закривають амбіційну програму розвитку нових крутезних розвідувально-штурмових пілотованих гелікоптерів FARA Cancelling The Future Attack Recon Helicopter Was The Right Choice By The Army The vastness of the Pacific, modern air defenses, advances in drone technology, and lessons learned in Ukraine left a shrinking case for FARA. BY TYLER ROGOWAY FEB 9, 2024 4:22 PM EST Завжди важко писати подібний твір, тому що ви знаєте, що обидві команди, Sikorsky зі своїм Raider X і Bell зі своїм 360 Invictus, надзвичайно наполегливо працювали над пошуком кардинально різних рішень для тієї самої проблеми озброєного розвідника та ударного гелікоптера. Обидва дизайни багатообіцяючі, і, сподіваємося, вони будуть жити в тій чи іншій формі, але про це трохи пізніше. https://www.twz.com/air/cancelling-the-future-attack-recon-helicopter-was-the-right-move Замінюють на комплексні безпілотні рішення: Погляньте на відео Army Aviation Launches Autonomous Pack Hunters &t=131s З. І. Нашим воїнам і медіа-службам, які монтують ролики про українську зброю на передку варто використовувати такого роду музику.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683527 вiд 2024-02-10 10:14:09Молодці американські «депутати» Супербоул без пива на дивані, а в офісі з піцею - серйозний поступок __ Сегодня они должны были уже все разъехаться на выходные, Супербоул и двухнедельный отпуск, но лидер демократов Чак Шумер заставил их остаться, чтобы голосовать за Украину. Об этом мало говорят, но он фактически своими руками удержал пакет на плаву и оставил шансы на его прохождение. Как сказал Шумер, будут заказывать еду и смотреть Супербоул в перерыве между голосованиями.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683526 вiд 2024-02-10 08:25:39На винищувачі F-16 вже нанесли українські розпізнавальні знаки. Вжe скoрo…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683525 вiд 2024-02-10 06:55:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1683523 вiд 2024-02-09 21:34:41 Навіть якщо вироблятимуть нові танки, їхня кількість не буде іти в порівняння з тим що є зараз. Зараз вони воюють на тому що СРСР наробив за 40 років.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683524 вiд 2024-02-10 06:11:42В общем, ясности насчет поправок так и не появилось, поэтому голоснули продолжение рассмотрения законопроекта («начало дебатов», но это не важно). Нужно было простое большинство, наголосовали 64:19 и пошабашили. Будут пытаться договориться и в субботу, и в воскресенье. Хоть это все и муторно, но максимум до среды стоит ожидать (позитивной для нас) развязки. … Шрайк про допомогу від штатів До речі і Нуланд і помпео, що недавно приїжджали, зустрічались тільки з єрмаком А приїхала військова делегація від сенату-конгресу, і одразу зустріч з зе
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683523 вiд 2024-02-09 21:34:41klirik № 1683519 + так чи інакше вони певно шо і нове шось роблять. я не дуже вірю в наш міф про їх неможливість вироблять нові танки. Шо там може буть складного? А технологічне - тепловізор, рацію і приціл куплять через треті руки, чи в китайців напряму.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683522 вiд 2024-02-09 21:11:36та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1683520 до речі «бабок в Ужгороді» новий закон якось тихесенько обійшов. Хоча я таки не юрист і можу помилятися. Але давненько ця тема не випливала.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683521 вiд 2024-02-09 21:08:45Президент Зеленський повідомив, що на посаду керівника Генштабу ЗСУ призначено генерал-майора Анатолія Баргилевича.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683520 вiд 2024-02-09 21:03:14Геть (Геть) є 1683484 tal vez no lo entendiste de esa manera, tal vez no lo dije de esa manera… я не маю нічого проти, більше того завжди старався сприяти (не уточнюю деталі, бо їх багато) дійсно вимушеним переселенцям - з ними готовий поділитись останньою сорочкою, і не раз ділився. Я схиляю голову перед тими хлопцями зі Східної України, які воюють, чи воювали за УКраїну, і, зокрема, за свої рідні окуповані землі.. я не ділю українців на східняків і западенців, багатих і бідних - я їх просто спримаю, як патріотів і пристосуванців. Так от, останні тут так спочатку непомітно, а далі все агресивніше починають правити бал. яким чином -? звичайно ТЦК простого переселенця бере без всяких пояснень, але вони, ті прості переселенці, підлягаючі мобілізації, або вже на фронті, або десь всякими правдами і неправдами за межами України. А пристосуванці? - є, напевно, я не знаю всіх деталей, не менше легітимних, як у Остапа Б розбагатіти, способів уникнути мобілізації, один з них оформити опікунство - бабка в Ужгороді без опікуна стала на вагу золота, можна на аукціон виставляти заявки..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683519 вiд 2024-02-09 20:50:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1683517 Я колись влітку викладав досить прискіпливе дослідження французського осінтера. Він проаналізував усі великі місця зберігання танків у кацапів. За його підрахунками виходило 6-7тис танків придатних до відновлення. В коментах з моїм посилання приблизне те саме зазначають. З таким рівнем втрат кацапи можуть воювати ще 2-3 роки (хуйло ж казало що будуть воювати до останнього патрона, мова що вони зупиняться на якомусь критичному для себе рівні не йдеться). Інше справа чи є в нас спроможності на такому ж рівні знищувати танки в наступні 2 роки.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683518 вiд 2024-02-09 20:45:1212 чи 15 к танків це з тими що на зберіганні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683517 вiд 2024-02-09 20:36:48klirik № 1683515 якшо прийняти шо до війни у кацапів нараховували чи 12к чи навіть 15 к танків, то ці втрати не виглядають критичними хоча з тих 12 справних невідомо ськіки, то х. з. насправді
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683516 вiд 2024-02-09 20:02:45❗️❗️Венесуэла стягивает танки и военных к границе района Гайана-Эссекибо Венесуэла стягивает к границе «легкие танки, оснащенные ракетами патрульные катера и бронетранспортеры», что подтверждается спутниковыми снимками. По состоянию на конец прошлого года, в вооруженных силах Венесуэлы насчитывалось порядка 150 тыс. военнослужащих. В свою очередь численность войск Гайаны составляет порядка 3 тыс. военнослужащих. Есть уже реакция от правительства Гайяны: «Мы не удивлены недобросовестностью Венесуэлы, Мы разочарованы, но не удивлены» Прислать информацию | Проверить себя в базе призывников
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683515 вiд 2024-02-09 19:57:13Russian documented tank losses by platform: T-55: 3 T-62: 102 T-64: 85 T-72: 1357 T-80: 755 T-90: 108 unknown tank: 320 ----------------- total: 2730 https://x.com/Rebel44CZ/status/1755918214742065569?s=20
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683514 вiд 2024-02-09 17:20:12Shubin № 1683512 кажуть там на нього за це в москалії вже подали в суд за реабілітацію нацизму. може ще й з виборів знимуть :)))
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683513 вiд 2024-02-09 16:48:01«Рада привітати в Києві двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки Майком Тернером, до складу якої входять Френч Гілл, Джейсон Кроу, Ебігейл Спанбергер і Зак Нанн». - Посол США Брінк -------- можливо пов'язано з «заміною» залужного чи танцями з бубном поки пакет допомоги не проголосують…
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683512 вiд 2024-02-09 14:39:24путин там вчера говорят несколько раз вспоминал польский Гданьск, мол гитлер упрашивал поляков отдать город или хотя бы проход сухопутный к нему. И вот поляки не захотели и в результате сами виноваты в начале войны. Мне кажется он довольно прозрачно намекает на Сувалки…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683511 вiд 2024-02-09 14:37:07https://www.politico.eu/article/ukraine-general-runs-out-of-road-kyiv-washington/ --- Про Залужного та Пентагон
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683510 вiд 2024-02-09 13:45:45Наші удари по московитським нпз не тільки часті, але й влучні.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683509 вiд 2024-02-09 13:25:52Сегодня дроны прилетали на Ильинский НПЗ в Краснодарском крае? Осинтеры определили, что так бодренько горит мощная технологическая установка ЭЛОУ АТ-6, предназначенная для переработки нефти. Это новенькая штучка, запущенная в конце 2020 года. Заявленная мощность - 3.6 молн тонн нефти в год.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683508 вiд 2024-02-09 12:44:26Друг в НГУ, то там норм. Є ротація. Нещодавно був на відпочинку близько 10 днів, плюс дали відпустку. Теж відгуляв і з'їздив до сім'ї за кордон.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683507 вiд 2024-02-09 12:35:21m1919(Київ - чемпіон!) № 1683504 Із трьох близьких друзів які воюють: один з березня 2022 намутив 5(п "ять) днів в липні ц. р. другий з літа 22-го був двічі по 10-ть днів, другий раз привозив декілька корчів на ремонт до друзів на СТО. третій з початку 23-го теж на 5 днів корча підшаманити. Всі інші, чільки після пораненя… Хєр його знає як ті підрозділи на ротацію визначають.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683506 вiд 2024-02-09 12:25:35в Україні два нових Героя --- Залужний і Буданов
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683505 вiд 2024-02-09 11:58:262 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1683481Всі мої знайомі (лише за чоловіка похресниці не знаю), що у 2022 повезли свої сімʼї з Києва на Західну, пройшли там через ТЦК. Не мобілізували лише одного через дитину інваліда.Тож питання не до східняків, питання до ТЦК і навколо.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683504 вiд 2024-02-09 11:39:442 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1683448Підрозділ на полігон, вони на «побивку», як воно юридично точно називалося не цікавився. Але підрозділ з нуля на полігон.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683503 вiд 2024-02-09 11:03:58Ну от про що така епохальна постать, як Фуйло, може говорити з якимось факером карлсоном? А всі ті, з ким Фуйло могло б спілкуватися на рівних - вони вже не з нами.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683502 вiд 2024-02-09 10:36:32Пишуть інтерв'ю вийшло яскравим фейлом. Навіть, таке гівно як Такер був шокований і пошкодував, що вліз в це. Виглядало, що був план про що говорити, але зуйло постійно відносилу в якусь історичну дичину, а Такер постійно намагався його повернути назад.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683501 вiд 2024-02-09 10:19:11Milanese № 1683495 «ви нє понімаєтє - ето другоє»
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683500 вiд 2024-02-09 10:02:20Але в авторитарних режимах воно так і працює
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683499 вiд 2024-02-09 10:01:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683498 Закрита зустріч з журналістами - це оксюморон..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683498 вiд 2024-02-09 09:54:30Milanese [Останнi 20 месаг]№ 1683495 вiд 2024-02-09 09:29:12Цікаво, кого жОПа запросила до жОПи, окрім укрправди. А «закритість» - то таке, все одно знайдуть варіанти, щоб розбовкати ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683497 вiд 2024-02-09 09:43:49шрайк правильно написав з приводу вью хуйла немає сенсу коментувати «брєд» (сорі за використання любимого слова Вічного) тим більше що хуйло ніякого нового «брєду» не наговорило -------- почитав тут що воно «документацію» від хмельницького принесло? :) ну, можна ж б-що доводити до абсурду… туск нехай прийде з папочками на крулевец, сі з папочками на манджурію… питання яку країну хмельницький представляв, якщо україну придумав лєнін - поки що можна залишити «на потім»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683496 вiд 2024-02-09 09:38:49Самому карлсону - пропеллер в сраку (якщо вона ще не зайнята фуйловським фуєм), але до певного ступеня цікаво, наскільки це інтервʼю зайде пересічним трампушникам - чи буде їм взагалі пофуй.
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683495 вiд 2024-02-09 09:29:12От народ.. ну нахуя вам той Карлсон. Давайте краще обговоримо закриту (!) зустріч Зе з «журналістами»
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683494 вiд 2024-02-09 09:14:16«Завдання створення українського національного шрифту є досі актуальним. Мета проста: нам необхідно оновити гарнітуру для ділових документів органів влади, зокрема, наказів, розпоряджень, законів тощо. Зараз із цим справляється Times New Roman, але ми б хотіли щось своє – більш оригінальне і сучасне», – зазначив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв --- немає куди гроші дівати???
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683493 вiд 2024-02-09 08:03:29Папочки з листами - то таке, а от чи збереглися у Фуйла вєщдокі? Зразки печеньок, які на Майдані роздавала Нуланд, чи обісцяне простирадло з мясковського готелю, де зупинявся Трампуша?