🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1689.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683492 вiд 2024-02-09 07:59:23

Фуйло вже підтоптане, маразматичне, але любить потеревенити. Хоча багато що помніт нєтвьордо - тут помню, тут нєт; атєц чи дід Зеленського - яка різниця.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683491 вiд 2024-02-09 07:44:18

Enot
№ 1683489

пeрeсiчнi вeстeрни нe мaють тeрпiння слухaти псeвдoiстoричнi лeкцiї, якi пoчинaються зa 2,000 рoкiв тoму. Рeднeкiв свoя iстoрiя мaлo цiкaвить, a тут чужa… тa щe й тaкa зaнуднa…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683490 вiд 2024-02-09 07:41:33

Еще две очень «очень интересные» по мнению путина истории.

Про венгров в цилиндрах, которых он встретил во время своего «вояжа по Украине» и разговоре с Зеленским про его папу, «который воевал на фронте с фашистами».

«Я говорил: «Володя, ну что ты делаешь? Зачем ты поддерживаешь сегодня неонацистов в Украине, когда твой отец воевал с фашизмом, он же фронтовик».

На самом деле отец Зеленского, родился в 1947 года. :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683489 вiд 2024-02-09 07:23:02

Perfect Stranger
Але з іншого боку невідомо як це сприймуть пересічні вестерни які дивитимуться це у хуїттері. Може це для них буде откровіння і вони вимагатимуть зупинити громадянську війну у Росії

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683488 вiд 2024-02-09 07:02:38

З другoёi стoрoни цe дoбрe щo хуй*o пoчaлo з дoвгoї лeкцiї псeвдo-iстoрiї - в любoгo слухaчa Тaкeрa тeрпeць урвeться слухaти ту ху*ню :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683487 вiд 2024-02-09 06:44:56

Ху*ло йoбнутa людинa… тoчнiшe нeлюдинa…

https://tuckercarlson.com/the-vladimir-putin-interview/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683486 вiд 2024-02-09 06:39:59

Фуйло, як старий гебявий, має папочки на всі случаї жизні.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683485 вiд 2024-02-09 06:32:02

Ху*ло приніс на інтервью Карлсону папку з буцімто «копіями листів Богдана Хмельницького» нахуя незрозуміло

І каже ху*ло, що цими «документами» Хмельницький просить Москву взяти «під сильну руку царя частину російських земель, які зараз називаються Україною».

A як жe Укaїну придумaв Лeнiн? :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683484 вiд 2024-02-09 02:09:39

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1683481 вiд 2024-02-09 01:04:16

Не буду сперечатися з того, що ти бачиш на вулицях міста. З іншого боку, підтримую пару людей, де кипа хлопців із сходу та Криму, деякі домівок не бачать з 2014го року і за повернення туди воюють. Армія - розріз суспільства в усіх його кольорах.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683483 вiд 2024-02-09 01:30:38

2 PEPSI
№ 1683482
Та можна. І призивають аж бігом.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683482 вiд 2024-02-09 01:16:35

а де це написано що внутрішньо переміщених не можна мобілізувати? Вони що, не громадяни України?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683481 вiд 2024-02-09 01:04:16

Геть (Геть)
№ 1683478
я нічого не можу пропонувати зараз - ми котимось у прірву (ми це Україна на чолі з її теперішнім керівництвом). При чому, ми не просто котимось - ми платимо життями наших найкращих. МИ будем битися, й битися до кінця, але З цієї прірви нас може врятувати тільки колективний захід, і то не дякуючи, а всупереч діям теперішньої влади. Дуже добре сидіти десь в Канаді і задавати подібні питання, але коли бачиш скільки хлопців наших загинуло і ще має загинути, і коли ці хлопці цвіт нації, і коли на їх місце наїхала куєва гора підарів з окупованого сходу (інакшого слова не підберу) і ніяка тецека їх, спокійно прогулюючихся містом, не може забрати, то розумієш всю наступну картину - місцевих вибити, а на їх місце оцих. я би дуже радий був помилитися в своєму баченні, але…

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683480 вiд 2024-02-09 00:47:11

2 Геть (Геть)
№ 1683478
Да є бажання, щоб всі робили висновки. І не в стилі любить—не любить найвеличнішого.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683479 вiд 2024-02-09 00:46:08



Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683478 вiд 2024-02-09 00:32:14

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1683476 вiд 2024-02-09 00:24:03

Ну окей розігнали зраду, бо не співпало щось із нашими уподобаннями - що тепер? Валізи і здаватися? Який сенс себе і довкілля смикати емоційно догори і донизу, коли марафон ще тільки починається? Яке раціо і що пропонуєш окрім «усе погано»?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683477 вiд 2024-02-09 00:29:26

Vichny
№ 1683475 вiд 2024-02-09 00:15:33

Не найбільше зорганізована і дієва структура в Україні, ріаліті шоу Україна має таланти. Тисячі людей із різними рівнями підготовки дали і дають результати - це не тільки морально-вольові, а й командування, мотивація, менеджмент на середньо-нижчих ланках. Мабуть, бо що я знаю.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683476 вiд 2024-02-09 00:24:03

Vichny
попий пива Оболонь - мудрішим не станеш, але може може мозги прохолонуть і реальність почнеш сприймати не з висоти своєї невєбенності.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683475 вiд 2024-02-09 00:15:33

Геть (Геть)
№ 1683474

Ще, канєшно півстрічки пейсбука, та і тут теж вважають, що всі перемоги України у цій війні - то ТІЛЬКИ завдяки генію Залужного (ну і героїзм Воїнів на передку, звісно). Ну може ще і нєкій Шаптала десь боком (його olma чомусь полюбив, хоча без гуглу хуй скаже ім'я-по батькові та функції/роль). А всі інші, включно із Сирським та нонейм для багатьох майорами-полковниками таке собі, хуйня якась в штабах, треба в окопи всіх негайно!!!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683474 вiд 2024-02-09 00:09:36

Пиздець кретини розганяють зраду про інсубординацію Сирського пу Бахмуті. Армія і квіточки, кухонні генерали.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683473 вiд 2024-02-09 00:08:51

Vichny
№ 1683450
ти б не барабанив тут по клаві, а написав краще листа Зеленському: Шаноуний ВВЗ, я незгоден з пп 5-7, і вважаю що це висер.
бгг :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683472 вiд 2024-02-09 00:04:44

пробегавший (пробегавший)
№ 1683467

Зеленський - нарцис, і пройобів мав і ще (на нашу біду) матиме.
Але я інше хотів сказати.
Люди, що голосували за Зеленського (крім тих, хто з цього явну вигоду отримував) - тупенькі («хоть паржом», «какайа разніца», «парашенка- барига!!!1»). У них не вистачало клепки та і бажання витратити інтелектуальні зусилля, щоб розібратися.
Люди тіпа немоскаля - такі самі по суті, хто і зневажають зеленського і тих хто від нього тащиться.
Ну хіба б розумна людина, хто хоча б поверхнево в темі ганьбилася би «знаннями» часів брєжнєва напевно про військові перевезення? Чому не витратити хвилин 15 свого часу і спробувати зрозуміти, а не нести діч з апломбом?
Це реально тіж самі зелєбоби, але в профіль. Ось це засмучує: /
Чвяканням-хуяканням про штани, штаби і бригадних майже повеселив, ще одна грань знання, блять. Хоча це було б все дуже смішно, якби не було так сумно. Бо такі люди достойні такого президента.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683471 вiд 2024-02-09 00:00:02

МПЩТС (с)
мені пох що ти скажеж.
Навіть краще (R).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683470 вiд 2024-02-08 23:57:41

дискус на О. вийшов на новий рівень.
Слоган-лідер: «Короче, мені пох що ти скажеж.»
:-)))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683469 вiд 2024-02-08 23:54:40

14-я поправка запрещает занимать должность, но не запрещает баллотироваться на нее.
------------------------------
ЦЕ як? Ти, Трампуша, балотуйся скільки хочеш, але президентом тобі бути заборонено?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683468 вiд 2024-02-08 23:53:56

сaму мудру думку вислoвив Vichny № 1683424 :)

«Ох, і пікейні ж жилети тут, за винятком окремих дописувачів, чи НЕдописувачів, які мудро мовчать (і правильно мовчать, бо хулі пиздіти, коли об'єктивної і повної інформації - нуль цілих, хуй десятих).»

The rest is noise.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683467 вiд 2024-02-08 23:53:00

2Vichny
№ 1683457
На зеленського денуть за його пройоби: шашлики, шапіто … кількість зашкварів (давно забутий термін?) — це щось. І якось не дуже віриться в чергові «новиє ліца»... крім того, найвелчнійший радник, перемовник, голова офісу, да і увесь офіс, який керує радою, кабміном— мʼяко кажучи, непогано в першу чергу до них прикласти тези, які висказали при звільненні Залужного. Ан ніт! То — свята корова…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683466 вiд 2024-02-08 23:51:35

Можливо від Зеленського набагато більше було б користі, якби він призначив посла і військового аташе в Норвегію, а не шукав по фронтових бригадах людей в команду нового главкома ген. Сирського.

Ну то таке. Ми ніхуа не знаємо, тож мабуть будемо мовчки робити своє і допомогати війську.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683465 вiд 2024-02-08 23:51:16

Vichny
№ 1683463
краще бути клоуном у твоєму баченні, ніж дурнем перед самим собою. будь здоров, протирай далі штани по штабах, так скоро й бригадним станеш.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683464 вiд 2024-02-08 23:44:27

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683439 вiд 2024-02-08 22:31:44
Хуясє ти фанат Зелі, якщо його з Адиком порівнюєш) Все-таки ці державні діячі трохи різного рівня)) Хоча Зеля теж намагався будувати дороги)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683463 вiд 2024-02-08 23:39:40

Немоскаль, з сумом змушений констатувати, що ти клоун, легко піддаєшся впливу, і взагалі трохи тупенький.
Ти реально підриваєш мою і так несильну віру в людство.
На, почитай на ніч чи шо.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1208-2018-%D0%BF#Text

«ЗСУ під МО на перших етапах» (с)
В часи Чінгісхана - можливо.
Зараз - давно вже нє, та і в МО таких служб вже навіть немає.
Блять, ну рельно бісить агресивне невігластво.
Добраніч.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683462 вiд 2024-02-08 23:34:28

Vichny
№ 1683460
та нічого, конкретного. просто, менше тренди

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683461 вiд 2024-02-08 23:32:07

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1683459
ото ж бо, - для того, щоб щось написати, спочатку треба навчитись говорити. але для декого воно вже генералісімус.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683460 вiд 2024-02-08 23:31:30

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1683458

Так, а що?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683459 вiд 2024-02-08 23:27:57

2 та ж не москал ь
№ 1683436
я б не був певним, що не він його й писав

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683458 вiд 2024-02-08 23:26:52

Vichny
№ 1683456
ти особисто стикався з доставкою грузів військового призначення з поза меж України?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683457 вiд 2024-02-08 23:26:05

тобто не можуть всі все знати, і це норм. Але як не знаєш - то не пизди з апломбом, ну хоч поверхнево тему вивчи :(
І ці люди женуть на тих, хто голосував за зеленського, без жодного намагання розібртися.
Ви ж однакові.
Сумно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683456 вiд 2024-02-08 23:23:53

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 168345

оспадє… які перші етапи, які другі. Яке нахуй «ЗСУ під МО на першх етапах» в питаннял логістики військових перевезень. Що ти несеш, ну що ти блядь несеш.
Почитай закони, почитай відкриті керівні документи, та хоч вікіпєдію якусь, попитай людей які в темі, чи що. ну не висмоктуй з хуя брєд.
Вибачай за грубість, просто агресивне невідання бісить нереально.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683455 вiд 2024-02-08 23:18:28

Vichny
№ 1683453
не треба маніпулювати, ЗСУ під МО на перших етапах, по фронту - ЗСУ

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683454 вiд 2024-02-08 23:16:18

Vichny
взагалі, ті вісім пунктів, це примітивізм рівня Безуглої, або закликів з секретного «боєвого лістка» для висшего командованія ЛС штаба корпуса якоїсь охуєнной групи войск СА

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683453 вiд 2024-02-08 23:12:06

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1683452

Ти не повіриш, але це все парафія ЗСУ. Не Нової Пошти, не Укрзалізниці, не єрмака асабіста. Командування сил логістики ЗСУ, чув?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.