Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683492 вiд 2024-02-09 07:59:23Фуйло вже підтоптане, маразматичне, але любить потеревенити. Хоча багато що помніт нєтвьордо - тут помню, тут нєт; атєц чи дід Зеленського - яка різниця.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683491 вiд 2024-02-09 07:44:18Enot № 1683489 пeрeсiчнi вeстeрни нe мaють тeрпiння слухaти псeвдoiстoричнi лeкцiї, якi пoчинaються зa 2,000 рoкiв тoму. Рeднeкiв свoя iстoрiя мaлo цiкaвить, a тут чужa… тa щe й тaкa зaнуднa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683490 вiд 2024-02-09 07:41:33Еще две очень «очень интересные» по мнению путина истории. Про венгров в цилиндрах, которых он встретил во время своего «вояжа по Украине» и разговоре с Зеленским про его папу, «который воевал на фронте с фашистами». «Я говорил: «Володя, ну что ты делаешь? Зачем ты поддерживаешь сегодня неонацистов в Украине, когда твой отец воевал с фашизмом, он же фронтовик». На самом деле отец Зеленского, родился в 1947 года. :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683489 вiд 2024-02-09 07:23:02Perfect Stranger Але з іншого боку невідомо як це сприймуть пересічні вестерни які дивитимуться це у хуїттері. Може це для них буде откровіння і вони вимагатимуть зупинити громадянську війну у Росії
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683488 вiд 2024-02-09 07:02:38 З другoёi стoрoни цe дoбрe щo хуй*o пoчaлo з дoвгoї лeкцiї псeвдo-iстoрiї - в любoгo слухaчa Тaкeрa тeрпeць урвeться слухaти ту ху*ню :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683487 вiд 2024-02-09 06:44:56 Ху*ло йoбнутa людинa… тoчнiшe нeлюдинa… https://tuckercarlson.com/the-vladimir-putin-interview/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683486 вiд 2024-02-09 06:39:59Фуйло, як старий гебявий, має папочки на всі случаї жизні.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683485 вiд 2024-02-09 06:32:02Ху*ло приніс на інтервью Карлсону папку з буцімто «копіями листів Богдана Хмельницького» нахуя незрозуміло І каже ху*ло, що цими «документами» Хмельницький просить Москву взяти «під сильну руку царя частину російських земель, які зараз називаються Україною». A як жe Укaїну придумaв Лeнiн? :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683484 вiд 2024-02-09 02:09:39та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1683481 вiд 2024-02-09 01:04:16 Не буду сперечатися з того, що ти бачиш на вулицях міста. З іншого боку, підтримую пару людей, де кипа хлопців із сходу та Криму, деякі домівок не бачать з 2014го року і за повернення туди воюють. Армія - розріз суспільства в усіх його кольорах.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683483 вiд 2024-02-09 01:30:382 PEPSI№ 1683482Та можна. І призивають аж бігом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683482 вiд 2024-02-09 01:16:35а де це написано що внутрішньо переміщених не можна мобілізувати? Вони що, не громадяни України?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683481 вiд 2024-02-09 01:04:16Геть (Геть) № 1683478 я нічого не можу пропонувати зараз - ми котимось у прірву (ми це Україна на чолі з її теперішнім керівництвом). При чому, ми не просто котимось - ми платимо життями наших найкращих. МИ будем битися, й битися до кінця, але З цієї прірви нас може врятувати тільки колективний захід, і то не дякуючи, а всупереч діям теперішньої влади. Дуже добре сидіти десь в Канаді і задавати подібні питання, але коли бачиш скільки хлопців наших загинуло і ще має загинути, і коли ці хлопці цвіт нації, і коли на їх місце наїхала куєва гора підарів з окупованого сходу (інакшого слова не підберу) і ніяка тецека їх, спокійно прогулюючихся містом, не може забрати, то розумієш всю наступну картину - місцевих вибити, а на їх місце оцих. я би дуже радий був помилитися в своєму баченні, але…
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683480 вiд 2024-02-09 00:47:112 Геть (Геть) № 1683478 Да є бажання, щоб всі робили висновки. І не в стилі любить—не любить найвеличнішого.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683479 вiд 2024-02-09 00:46:08
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683478 вiд 2024-02-09 00:32:14та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1683476 вiд 2024-02-09 00:24:03 Ну окей розігнали зраду, бо не співпало щось із нашими уподобаннями - що тепер? Валізи і здаватися? Який сенс себе і довкілля смикати емоційно догори і донизу, коли марафон ще тільки починається? Яке раціо і що пропонуєш окрім «усе погано»?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683477 вiд 2024-02-09 00:29:26Vichny № 1683475 вiд 2024-02-09 00:15:33 Не найбільше зорганізована і дієва структура в Україні, ріаліті шоу Україна має таланти. Тисячі людей із різними рівнями підготовки дали і дають результати - це не тільки морально-вольові, а й командування, мотивація, менеджмент на середньо-нижчих ланках. Мабуть, бо що я знаю.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683476 вiд 2024-02-09 00:24:03Vichny попий пива Оболонь - мудрішим не станеш, але може може мозги прохолонуть і реальність почнеш сприймати не з висоти своєї невєбенності.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683475 вiд 2024-02-09 00:15:33Геть (Геть) № 1683474 Ще, канєшно півстрічки пейсбука, та і тут теж вважають, що всі перемоги України у цій війні - то ТІЛЬКИ завдяки генію Залужного (ну і героїзм Воїнів на передку, звісно). Ну може ще і нєкій Шаптала десь боком (його olma чомусь полюбив, хоча без гуглу хуй скаже ім'я-по батькові та функції/роль). А всі інші, включно із Сирським та нонейм для багатьох майорами-полковниками таке собі, хуйня якась в штабах, треба в окопи всіх негайно!!!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683474 вiд 2024-02-09 00:09:36Пиздець кретини розганяють зраду про інсубординацію Сирського пу Бахмуті. Армія і квіточки, кухонні генерали.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683473 вiд 2024-02-09 00:08:51Vichny № 1683450 ти б не барабанив тут по клаві, а написав краще листа Зеленському: Шаноуний ВВЗ, я незгоден з пп 5-7, і вважаю що це висер. бгг :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683472 вiд 2024-02-09 00:04:44пробегавший (пробегавший) № 1683467 Зеленський - нарцис, і пройобів мав і ще (на нашу біду) матиме. Але я інше хотів сказати. Люди, що голосували за Зеленського (крім тих, хто з цього явну вигоду отримував) - тупенькі («хоть паржом», «какайа разніца», «парашенка- барига!!!1»). У них не вистачало клепки та і бажання витратити інтелектуальні зусилля, щоб розібратися. Люди тіпа немоскаля - такі самі по суті, хто і зневажають зеленського і тих хто від нього тащиться. Ну хіба б розумна людина, хто хоча б поверхнево в темі ганьбилася би «знаннями» часів брєжнєва напевно про військові перевезення? Чому не витратити хвилин 15 свого часу і спробувати зрозуміти, а не нести діч з апломбом? Це реально тіж самі зелєбоби, але в профіль. Ось це засмучує: / Чвяканням-хуяканням про штани, штаби і бригадних майже повеселив, ще одна грань знання, блять. Хоча це було б все дуже смішно, якби не було так сумно. Бо такі люди достойні такого президента.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683471 вiд 2024-02-09 00:00:02МПЩТС (с) мені пох що ти скажеж. Навіть краще (R).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683470 вiд 2024-02-08 23:57:41дискус на О. вийшов на новий рівень. Слоган-лідер: «Короче, мені пох що ти скажеж.» :-)))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683469 вiд 2024-02-08 23:54:4014-я поправка запрещает занимать должность, но не запрещает баллотироваться на нее. ------------------------------ ЦЕ як? Ти, Трампуша, балотуйся скільки хочеш, але президентом тобі бути заборонено?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683468 вiд 2024-02-08 23:53:56 сaму мудру думку вислoвив Vichny № 1683424 :) «Ох, і пікейні ж жилети тут, за винятком окремих дописувачів, чи НЕдописувачів, які мудро мовчать (і правильно мовчать, бо хулі пиздіти, коли об'єктивної і повної інформації - нуль цілих, хуй десятих).» The rest is noise.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683467 вiд 2024-02-08 23:53:002Vichny № 1683457 На зеленського денуть за його пройоби: шашлики, шапіто … кількість зашкварів (давно забутий термін?) — це щось. І якось не дуже віриться в чергові «новиє ліца»... крім того, найвелчнійший радник, перемовник, голова офісу, да і увесь офіс, який керує радою, кабміном— мʼяко кажучи, непогано в першу чергу до них прикласти тези, які висказали при звільненні Залужного. Ан ніт! То — свята корова…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683466 вiд 2024-02-08 23:51:35Можливо від Зеленського набагато більше було б користі, якби він призначив посла і військового аташе в Норвегію, а не шукав по фронтових бригадах людей в команду нового главкома ген. Сирського. Ну то таке. Ми ніхуа не знаємо, тож мабуть будемо мовчки робити своє і допомогати війську.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683465 вiд 2024-02-08 23:51:16Vichny № 1683463 краще бути клоуном у твоєму баченні, ніж дурнем перед самим собою. будь здоров, протирай далі штани по штабах, так скоро й бригадним станеш.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683464 вiд 2024-02-08 23:44:27Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683439 вiд 2024-02-08 22:31:44 Хуясє ти фанат Зелі, якщо його з Адиком порівнюєш) Все-таки ці державні діячі трохи різного рівня)) Хоча Зеля теж намагався будувати дороги)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683463 вiд 2024-02-08 23:39:40Немоскаль, з сумом змушений констатувати, що ти клоун, легко піддаєшся впливу, і взагалі трохи тупенький. Ти реально підриваєш мою і так несильну віру в людство. На, почитай на ніч чи шо. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1208-2018-%D0%BF#Text «ЗСУ під МО на перших етапах» (с) В часи Чінгісхана - можливо. Зараз - давно вже нє, та і в МО таких служб вже навіть немає. Блять, ну рельно бісить агресивне невігластво. Добраніч.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683462 вiд 2024-02-08 23:34:28Vichny № 1683460 та нічого, конкретного. просто, менше тренди
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683461 вiд 2024-02-08 23:32:07Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1683459 ото ж бо, - для того, щоб щось написати, спочатку треба навчитись говорити. але для декого воно вже генералісімус.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683460 вiд 2024-02-08 23:31:30та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1683458 Так, а що?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683459 вiд 2024-02-08 23:27:572 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1683436я б не був певним, що не він його й писав
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683458 вiд 2024-02-08 23:26:52Vichny № 1683456 ти особисто стикався з доставкою грузів військового призначення з поза меж України?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683457 вiд 2024-02-08 23:26:05тобто не можуть всі все знати, і це норм. Але як не знаєш - то не пизди з апломбом, ну хоч поверхнево тему вивчи :( І ці люди женуть на тих, хто голосував за зеленського, без жодного намагання розібртися. Ви ж однакові. Сумно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683456 вiд 2024-02-08 23:23:53та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 168345 оспадє… які перші етапи, які другі. Яке нахуй «ЗСУ під МО на першх етапах» в питаннял логістики військових перевезень. Що ти несеш, ну що ти блядь несеш. Почитай закони, почитай відкриті керівні документи, та хоч вікіпєдію якусь, попитай людей які в темі, чи що. ну не висмоктуй з хуя брєд. Вибачай за грубість, просто агресивне невідання бісить нереально.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683455 вiд 2024-02-08 23:18:28Vichny № 1683453 не треба маніпулювати, ЗСУ під МО на перших етапах, по фронту - ЗСУ
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683454 вiд 2024-02-08 23:16:18Vichny взагалі, ті вісім пунктів, це примітивізм рівня Безуглої, або закликів з секретного «боєвого лістка» для висшего командованія ЛС штаба корпуса якоїсь охуєнной групи войск СА
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683453 вiд 2024-02-08 23:12:06та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1683452 Ти не повіриш, але це все парафія ЗСУ. Не Нової Пошти, не Укрзалізниці, не єрмака асабіста. Командування сил логістики ЗСУ, чув?