klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683372 вiд 2024-02-08 19:05:40Буданов мабуть відмовився. Я все ж сподівався що він буде, він якраз замовк в останні місяці
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683371 вiд 2024-02-08 19:03:39Nevropatolog № 1683369 вiд 2024-02-08 18:58:51 Да-да, і всі ці уйобіщні позитивні блогери і ЛОМи
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683370 вiд 2024-02-08 19:03:04В такій зміні командувача сильно напрягає те, що візуально вони однакого рівня генерали. Хоча Залужного як мінімум люблять більше. Тобто я б ще міг зрозуміти якби поставили командувачем якогось молодого таланта, який буде активніше викорінювати совок з армії. Але Сирського, який старший за Залужного на 8 років, та ще й має гірший авторитет в армії?..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683369 вiд 2024-02-08 18:58:51Тиждень тому тут пара гандонів купу дописів давали, про провокатора Березу, мудака Бутусова, що розганяють кацапську іпсо і що всі тут довбойоби, крім них величних. Ті ж персонажі розповідали, чому такі дивні фото завжди - Сирський в кадрі, а Залужного нема… Гандони, ваш вихід…
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683368 вiд 2024-02-08 18:56:52Так хто тут пиздів, що це російське іпсо? Ану шикуйтеся, підараси
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683367 вiд 2024-02-08 18:56:21olma [Останнi 20 месаг]№ 1683363 вiд 2024-02-08 18:52:48Зеленський вже назвав прізвища офіцерів, які, очевидно, увійдуть до «команди» нового Головкома.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683366 вiд 2024-02-08 18:55:38Sauron № 1683362 без сумніву. Видно ж старається. тіки заважають.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683365 вiд 2024-02-08 18:53:47Та вже ж не секрет, що Харківська операція - була імпровізація локальних командирів, які після звільнення Балаклії не послухались наказу закопуватись, а поперли далі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683364 вiд 2024-02-08 18:53:12"Народився 26 липня 1965 року в селі Новинки Кіржацького району Владимирської області (РРФСР) [2].У 1986 році закінчив Московське вище загальновійськове командне училище ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683363 вiд 2024-02-08 18:52:48Я ще раз нагадую президенту Зеленському, хоч я за нього не голосував: Не можна скидувати відразу всіх заступників і керівництво воєнне, тому що це вплине на час входження в нові ролі і новий обсяг інформації. За час війни маємо 2 невдалих рішення огульного звільенння. _ Воєнкомів обласних і замміністрів Міноборони. Це досих пір відчувається і буде відчуватися.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683362 вiд 2024-02-08 18:52:35Сподіваюсь, Зєля щиро намагається покращити ситуацію і тільки тому робе такі кроки…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683361 вiд 2024-02-08 18:52:18«Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції».-----------------То в чому має полягати нова стратегія - у захисті чи у наступі? Чи це написано щоб ніхто не здогадався?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683360 вiд 2024-02-08 18:51:56Ну у Сирського нема фейсбуку і селфі він не робить, це великий плюс для ГК. Головне щоб його Мар'яна полюбила
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683359 вiд 2024-02-08 18:50:01Сирський академію чи воєнучилище в Москві кінчав. Українською він погано мовить, типа як Азіров, але як нащот англійської? Мабуть ні?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683358 вiд 2024-02-08 18:48:40Vichny № 1683354 вiд 2024-02-08 18:44:03 Залужний із західної України, мо військовие середовище деформувало. ЗІ Яка різниця яка перша або ліпша мова, аби людина давала результат на своїй посаді та вміла у комунікації із підлеглими та суспільством. Чекаємо на нове призначення. Війна продовжується, ротації неминучі навіть на таких посадах.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683357 вiд 2024-02-08 18:47:35Цікаво чи генерала Шапталу триматиме цей довбойоб Зеленський - чи теж звільнить. По ідеї у Шаптали нема ніякого рейтинга, то президент не повинен його кишнути?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683356 вiд 2024-02-08 18:46:44Vichny № 1683354 Але Залужний легко спілкується українською, а Сирський коли говорить то одразу видно, що оце зараз він робить це вперше за півроку.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683355 вiд 2024-02-08 18:44:36Коли в Хуїттері кілька тижнів тому форсили мем «кіт Мирський» я відчув що це «жжж» неспроста.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683354 вiд 2024-02-08 18:44:03Sauron № 1683353 Ти може будеш сильно здивований, але Залужний - теж
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683353 вiд 2024-02-08 18:42:31Мені Сирський не подобається тим, що руськомовний. :( Нічого більше про нього не знаю. Хоча знайомий каже, що Сирського в армії не дуже люблять, але хз, може то дуже локальна історія.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683352 вiд 2024-02-08 18:40:40Ще вчора ввечері з'явилися повідомлення, що Залужний мовчки звільняється прямо зараз. Отже, цього разу все відбувається тихо. Можливо, вони приперли його компроматом.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683351 вiд 2024-02-08 18:40:18Vichny Не здивований
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683350 вiд 2024-02-08 18:39:39Сирський
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683349 вiд 2024-02-08 18:32:53klirik [Останнi 20 месаг]№ 1683347 вiд 2024-02-08 18:27:03Може її кандидатура у короткому списку? ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683348 вiд 2024-02-08 18:31:58Тільки Умеров однозначно написав, звільнили Залужного
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683347 вiд 2024-02-08 18:27:03Мар'яна поки мовчить. З її реакції буде зрозуміло чим закінчилось
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683346 вiд 2024-02-08 18:20:47В обох прес-релізах написано хз що. «Фсьо фуйня, давай по-новой», як сказав би небіжчик гєпа.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683345 вiд 2024-02-08 18:13:20Не думаю, що Залужний ідеальна людина, але в нього туже потужний авторитет і йому довіряють, а це багато під час війни. І головне питання: хто замість нього??
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683344 вiд 2024-02-08 18:11:43Та наче все зрозуміло. Час оновити командування.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683343 вiд 2024-02-08 18:10:35Там Залужний і Зеленский одночасно прес-релізи викатили Нічого не зрозуміло
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683342 вiд 2024-02-08 18:10:29Повідомлення від Заслуженого що він йде у відставку https://t.me/CinCAFU/660
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683341 вiд 2024-02-08 18:08:28Стаття не дуже цікава, але обкладинка журналу вражає.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683340 вiд 2024-02-08 17:55:16Лієпая за першші сорок хвилин забила два голи в ворота ДК при трьох центральних захисниках, власне Дячуку, Біловару та Сироті. Питається, що в ДК більше немає центральних захисників, щоб їх випустити на полк і ДК могло грати в 4 або 5 та більше центральних захисника. Я впевнений, що 4 цз це надійніше за 3 цз, не кажучи за 5. А гра в 10 цз, взагалі, гарантовано дає можливість завжди грати в бойову нічию, тобто 0-0 .
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683339 вiд 2024-02-08 17:53:54Украина «не будет внезапно разгромлена» без американской помощи, «но деградация ее сил будет неумолимой», - The New York Times В СМИ отмечают, что европейские страны не имеют запасов оружия и боеприпасов американского уровня и вряд ли смогут восполнить этот пробел. Украина сможет эффективно продержаться какую-то часть этого года, но со временем не будет никакой перспективы восстановить армию. «Никогда еще с начала вторжения Украина не сталкивалась с таким опасным моментом в войне», - пишет NYT. Американське видання «The Washington Post» написало, що, крім боєприпасів, українським військам бракує піхоти, новобранців мало, бійці на передовій виснажуються та занепадають духом. Про це «The Washington Post» пише із посиланням на українських військових. «Українські військові стикаються з критичною нестачею піхоти, що призводить до виснаження і зниження бойового духу на передовій, повідомили цього тижня військовослужбовці на фронті – небезпечна нова динаміка для Києва майже через два роки після початку кровопролитної війни з Росією». WP зазначає, що повідомлення про гостру нестачу військових з'являються в той час, коли президент Зеленський готується замінити Головкома ЗСУ Залужного, і одна з головних розбіжностей полягає в тому, скільки нових солдатів Україні потрібно мобілізувати. Зеленський, який не має профільної освіти, знань та досвіду не погоджується з висновками Генштабу та Головкома, вважаючи, що він краще знає. Офіс президента відмовився від коментарів, переадресувавши питання до Міоборони.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683338 вiд 2024-02-08 17:44:03хуясе.. полков нет, да вы охуели..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683337 вiд 2024-02-08 17:00:38Яка користь армії від беркутні що досі вважає Майдан зрадою і як швидко вони перейдуть на бік русні?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683336 вiд 2024-02-08 16:52:39В МВС є. Азов був полком раніше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)(Нак) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683335 вiд 2024-02-08 16:45:25Nevropatolog № 1683333 вiд 2024-02-08 16:20:45 Якщо воно «полк», то його так чи інакше треба було розформувати ;) В армії полків нема, то якого фуя у мусарні вони є?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683334 вiд 2024-02-08 16:37:592 Sauron№ 1683308Наче ще ніколи штати вч законами не встановлювали
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683333 вiд 2024-02-08 16:20:45Бунт полицейских в Днепре закончился расформированием полка особого назначения ГУНП области. Все пойдут в штурмовую бригаду «Лють» Полицейских, которые будут отказываться от перевода уволят и вручат повестки.