Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683132 вiд 2024-02-06 05:22:05Не задовбало групою зраду їбати? Генерали, радники, ви ще політичний труп Гриценка сюди притягніть. О. у політиці, як Бразилія у футбол: хочемо виграти за ідеальної комбінації, кришталево чистих і ідейних людей на чолі держави, де усі дихають в один ритм. Вийдіть на вулицю, раптом побачите, що люди вас здивують.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683131 вiд 2024-02-06 04:59:26@BulbaStepan Відомий не тільки в Україні, Генерал СБУ Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО опублікував у виданні Україна Молода повний аналіз останьої дати перебування в кріслі Президента України нашого ВИРОКУ, НАЦІОНАЛЬНОЇ ГАНЬБИ - zеленського. Ця дата- 20.05.2024 А разом з ним- єрмака https://twitter.com/BulbaStepan/status/1754567660501647734?t=kMmB-H-JuhNmMLiTbycyrA&s=19
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683130 вiд 2024-02-06 03:08:22Санкції хуянкції Давно пишуть що індуси та турки переробляють хуйло нафту і бенз в Європу продають тільки так … ⚡️BBC: Reports suggest Russian oil entering UK through refinery loophole. Despite imposed sanctions over the war in Ukraine, millions of barrels of fuel derived from Russian oil continue to be imported into the U. K., BBC reports citing findings by Center for Research on Energy and Clean Air as well as Global Witness.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683129 вiд 2024-02-06 03:06:37We've reached an agreement on a bipartisan national security deal that includes the toughest and fairest set of border reforms in decades. For too long, going back decades, the immigration system has been broken. Here's how we start to fix it. https://www.threads.net/@potus/post/C2_IHlkLcyb/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ== … Байден запостив тільки що… Ну хз. В американській Санта Барбара потрібно аналітиків викликати для тлумачення
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683128 вiд 2024-02-06 02:14:11На фоні неспроможності Штатів проголосувати нам допомогу ф16 не дуже тішать. Без США буде мізерна кількість літаків і не ясно чи буде нормальне озброєння…: /
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683127 вiд 2024-02-06 00:57:30Україна отримує від західних союзників більш далекобійну зброю. Очікуються поставки F-16 з ракетами на 300-500 кілометрів. Про це сказав командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє РБК-Україна із посиланням на командування. … Вже давно не оновлювали інформацію про те коли ф16 почнуть «працювати»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683126 вiд 2024-02-06 00:49:43Vichny № 1683121 а, ну тоді 2 Усі інші варіанти де Зельце не призедент - міфологія і фантастика.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683125 вiд 2024-02-06 00:46:55Polish state auditor claims oil group sold assets for less than they were worth https://x.com/ftenergy/status/1754632228502413361?s=20 … От у нас такий орган недавно створили. Правда з двох законопроектів, один по західним методичкам (копі-паст польського наскільки розумію) і по методичкам ще команди… Виграв більш «веселий» варіант… Можливо в реальному житті він буде ефективно працювати, тале шансів мало…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683124 вiд 2024-02-06 00:44:11Понятно, ты не в курсе..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683123 вiд 2024-02-06 00:34:37Оболонь: 1 Динамо: 0 Хулі тут не ясно?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683122 вiд 2024-02-06 00:30:57Народ, что там на Оболони происходит? Какие-то противоречивые сведения поступают..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683121 вiд 2024-02-06 00:22:43пробегавший (пробегавший) № 1683118 Starik (Україна, Київ) № 1683119 Дякую. А ось це: «Кому зводить щелепи треба любити Україну більше ніж себе» - треба просто викарбувати десь. Voxa (м. Запоріжжя) № 1683117 Тобі теж дякую, але ти відповів на питання, яке я туповато сформулював. Мав на увазі - який все ж бажаний сценарій, але такий, щоб був реалістичний при цьому.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683120 вiд 2024-02-06 00:18:34Сорі, поставив хуйово питання. Мав на увазі - бажаний для вас сценарій. Ну так щоб сказали - «о зараз збс»! Чи «норм». Чи «годиться». Ще раз сорі.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683119 вiд 2024-02-06 00:18:02Vichny № 1683116 Мені щелепи не зводить, тому Стефанчук :) Кому зводить щелепи треба любити Україну більше ніж себе. Але думаю питання в іншому і набагато складнішому - як зберегти легітимність влади за очікуваної протидії москалів та внутрішніх конкурентів. Це дуже непроста задача і думаю вона буде вирішена, як завжди, так, щоб нарід схахвав і пофіг на все. Чекаю на рішення КС 19.05 :)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683118 вiд 2024-02-06 00:17:372 Vichny ) кумедно. До цього часу особисто у мене якихось питань стосовно виборів не було — які нах вибори. І проблема 2000 року, упс, 20 травня якось навіть на думку не приходила. Якщо вибори неможливі, якого дідька їх обговорювати? А вибори не можливі— частина країни окупована, частина під обстрілом, віськові не проголосують, біженці не проголосують. Зе, подобається чи ні продовжує шоу з своїм шапіто.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683117 вiд 2024-02-06 00:11:35так варіантів не багато, 1. наймовірніший - заб'ють хуй. І все. Допоки хтось з сторони не ініціює значний скандал. Тоді почнуть шось робить. 2. В ніч на 19 :) приймуть закон, яким дозволять діючому президенту виконувать обов'язки до обрання наступного. Закон на закон. «Бумага всьо стєрпіт» ясень пень, шо Найвеличніший з нами до кінця війни (а може і довше) а коли буде кінець визначе тіки він.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683116 вiд 2024-02-06 00:01:43А можна запитати у всіх у кого при слові «зеленський» щелепи зводить, про РЕАЛІСТИЧНИЙ сценарій подій у владі після 20 (?) травня? Тільки про то що Зеленський подає у відставку і на його місце негайно заходить Порошенко або Залужний прохання не фантазувати.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683115 вiд 2024-02-05 23:52:012 Enot Паастой, пагаді) наведені приклади уєбанів що роблять? Кадри Зе? І? Своє лайно не смердить? Чи то кадри єрмака і вони можуть хитати, все одно на порохоботів спишуть? І зовсім дивне питання: за цими ти не слідкуєш, а за порохоботами слідкуєш— тобі хтось з порохоботів в штани насрав? Ну просто дивно, єбаніческі висновки о головних ворогах країни порохоботах, а інші не цікаві. Як порівнюєш? Від чого рахуєш? Як склався висновок, хто куди хитає?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683114 вiд 2024-02-05 23:44:12Vichny № 1683112 так а цей його права рука. Нема ж різниці. Та і сам до війни там позаштатно був присутній. До речі, поверння портнова, а воно обов'язково буде при цій владі, буде означать кінець.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683113 вiд 2024-02-05 23:41:00пробегавший (пробегавший) № 1683108 вiд 2024-02-05 23:29:13 Я не слідкую за діями депутатів «слуг». Я её голосував за них. Наш політикум нижче плінтуса весь. Цієї партії не буде в наступній Раді. Але щоб це сталося треба щоб Україна перемогла в війні. А для цього не можна хитати країну. Іншої влади у нас немає і бути не може до наступних виборів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683112 вiд 2024-02-05 23:38:23 Voxa (м. Запоріжжя) № 1683109 Я про портнова
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683111 вiд 2024-02-05 23:36:41Чи можна хитати корабель, якщо капітан взяв курс на айсберг, що видніється на горизонті? Риторичне питання, кожен сам собі відповість.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683110 вiд 2024-02-05 23:32:33Vichny № 1683106 ти не розумієш. він і пореформованих вертить. судова влада у нас не настільки уйобіщна за своєю суттю, якою її завжди намагаються виставити. з них роблять крайніх, їх тиснуть різні хуйнові, бо для цього є дохуя ричагів. причому ступінь борзотності зєлєбобіків ти навіть не моможеш собі уявити. це, блять, чорти, які, що та пошесть сжирають країну. Але Єнот і решта зелених можуть і далі вигадувати виправдання цим уєбанам, які стрімко топлять човен, на якому ми всі так чи інакше пливемо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683109 вiд 2024-02-05 23:31:03Vichny № 1683101 як це нема https://www.president.gov.ua/administration/office-management/zastupnik-kerivnika-ofisu-prezidenta-ukrayini-2
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683108 вiд 2024-02-05 23:29:132 Enot № 1683102 А єбанашка безмозгла що робить? Не хитає? Ааа підтримує. А улюблений дуполиз лещенга з «досить допомагати за кордоном нашим кріпакам, негайно поверніть» і мері в попінс — верещук, через день два після лєщенги, «будемо урізати допомогу переселенцям в країні» — вони хитають чи укріплюють? І що укріплюють? Їм єбалам хтось натовк? Чи цукерок (рошенівських) насипали? Ну хоть навчили б щось хором співати, окрім «горіла хата». Чи то політика така— куча довбнів співає для різних прошарків, укріплюючи єдність? Чи порохоботи їх підговорили хуйню ляпати?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683107 вiд 2024-02-05 23:26:05VVV № 1683104 Дуже слушно, але це більше про захист капіталу, як майже єдиний спосіб в нашій країні, а не про владу. Хоча використовувати загрозу капіталу як владу також не новина.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683106 вiд 2024-02-05 23:23:18VVV № 1683104 З судовою системою біда… І кожен з президентів її ніхуя реформувати не хотів/не міг, бо лояльні судєйкі всім були треба: /
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683105 вiд 2024-02-05 23:23:08Enot № 1683102 те саме питання, хто вирішує де різниця між критикою та хитанням? на користь По: ті 5% що там десь опитали можуть розхитати? критика вже заборонена? на користь Зе: не треба використовувати доступ для медіа для розхитування суспільства. критикуєш - пропонуй. На жаль відповіді на всі ці лозунги не сподобаються ні Зе, ні По, ні суспільству. Тому маємо, те що маємо (с).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683104 вiд 2024-02-05 23:22:10Vichny № 1683101 треба знати тих хто країною керує. судова гілка влати, то не хуйня якась. піраміда судової системи впирається маківкою як раз в дупу смірнова. він, власне, її на хую і вертить.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683103 вiд 2024-02-05 23:18:27Vichny № 1683101 ого. таку людину не знаєш? самого смірнова? там таке «профі», що їбанутись можна.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683102 вiд 2024-02-05 23:14:08пробегавший (пробегавший) № 1683098 вiд 2024-02-05 23:03:19 Критикувати можна, хитати країну не можна.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683101 вiд 2024-02-05 23:11:38klirik № 1683099 Про першого - не чув це прізвище в контексті роботи на жОПу, а другий - хіба він не посланий нахуй і десь никається за кордоном? Хоча, зрозуміло, що якщо навіть самого портнова в країні нема, то дєло іво живьот.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683100 вiд 2024-02-05 23:09:20Пишуть кацапи що хуйло приперлось в кремлін під ніч.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683099 вiд 2024-02-05 23:06:20Vichny № 1683096 Ну Смірнов з Портновим знайдуть необхідне рішення для Зеленського, вони якраз профі-юрісти а не клоуни
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683098 вiд 2024-02-05 23:03:192 Enot № 1683094 Ти хворий. «Порохоботи» як і «зелебобіки» мають право на свою думку. І висловлюють. Критикувати зе — це не зрада. А ось сектанайвеличнішого в світі діяча, яки типу не помиляється— це щось. Ви вже шашлики б всім виставили на честь того, хто завжди правий. Може всі тоді полюблять «наше сонечко безгрішне».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683097 вiд 2024-02-05 23:01:07І ще. Було б, ІМХО, збс виходом із ситуації, якщо б після 20 травня чи коли там, Зеленський підписував би всі укази як в. о. Президента України (як Турчинов свого часу). Але, боюсь, це буде удар по самолюбству.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683096 вiд 2024-02-05 22:58:58ProstoVlizPobalakaty № 1683093 + Може вже й подали. Буде великий факап команди зеленського (і країни взагалі), якщо це проїбуть, або «і так сайдьот». Але все ж є там профі юристи в команді, не всі там продюсери, актори і піздаболи, хоча деякі так бачать, ну ок. Нажаль зеленський - президент. Хочеться комусь це чи ні, можна мільйон разів собі повторювати що «він не мій президент», але це до пизди цей сеанс аутотренінга, він є президентом України деюре і дефакто. Вибори реально хочуть зараз ярі ненависники зеленського? А ви впевнені, що ці вибори будуть на добро для України під час війни, і ви впевнені, що на них ЗАРАЗ знов не переможе зеленський? Тут би двічі гівна не наїстися…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683095 вiд 2024-02-05 22:57:20Enot № 1683094 вiд 2024-02-05 22:54:23 Безугла, Гетьманцев, Арахамія - посіпаки Порошенка? Тепер буду знати, бо ситуацію в країні на 99% качає ця трійка, зусилля всіх інших - дрібниці не варті уваги.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683094 вiд 2024-02-05 22:54:23ProstoVlizPobalakaty № 1683092 вiд 2024-02-05 22:49:27 Його посіпаки хитають країну. Вони це роблять з його відома і за його наказами. Цього достатньо.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683093 вiд 2024-02-05 22:51:25Enot № 1683088 вiд 2024-02-05 22:32:04 На жаль в дані ситуації колабораціоністам ВИГІДНО, щоб рішення КС не було ВЗАГАЛІ, бо лише так можна створити хаос. Тому, той хто подасть в КС - точно не колабораціоніст.