🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1722.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682172 вiд 2024-01-25 13:01:24

Яку тільки маячню не прочитаєш тут. Які нахуй списання на літак, кого ця дитяча логіка взагалі зможе задовольнити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682171 вiд 2024-01-25 12:48:11

Nevropatolog
№ 1682161
А що далі вони утнуть - хз.
--------------------
а далі кацапи отримують безліміт на утилізацію будь-яких полонених в будь-яких маштабах, бо можна завжди списати на збитий літак.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682170 вiд 2024-01-25 12:45:37

https://btu.org.ua/ua/news/ukrainskiy-tennis/47926-pryama-translyaciya-dayana-yastremska-chzhen-cinven-australian-open-pivfinal.html

трансляція

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682169 вiд 2024-01-25 12:42:26

теніс
отбля. ватна сабалєнка вийшла у фінал
я думав/сподівався що коко гауф все-таки витагне матч, як вона зробила у фіналі юс-оупен. але коли вже здавалось що коко почала вирівнювати гру, все «провалювалось» …
через 15 хв даяна на корті…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682168 вiд 2024-01-25 12:27:41

Не розумію, в чому проблема? Той літак військовий і перевозив військовий вантаж під час війни. Судячи з характеру вибуху, з величезним вогняним кулем, на борту були боєприпаси. Якщо на борту також були полонені, то це на совісті рашистів. Якщо реагувати на подібні провокації, то завтра вони будуть додатково супроводжувати всі військові вантажі полоненими в якості живого щита. А коли iм стане замало полонених, вони почнуть використовувати жінок і дітей. Це ще у 2014-му Хуйло заявило. Відповідь цим терористам може бути лише одна: Ворог має бути знищений - на воді та під водою, на землі та під землею, у повітрі чи в космосі. Інших варіантів немає.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682167 вiд 2024-01-25 12:26:22

Sauron
№ 1682165 вiд 2024-01-25 11:46:43
Це тому що наші не можуть перевірити інформацію хто насправді загинув у тому літаку.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682166 вiд 2024-01-25 11:50:38

А це тому, що дофуя різних діячів неузгоджено коментують. Краще було б режим тиші оголосити з цього приводу, і видавати тільки офіційні повідомлення з одного джерела.

У тирнеті, звичайно, будуть і далі перекидуватися різними гівноверсіями, та і фуй з ним.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682165 вiд 2024-01-25 11:46:43

Але наші заяви лише сильніше конфьюзять.
Все дуже туманно.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682164 вiд 2024-01-25 11:29:48

В мережі ще хтось писав що на борту ніби були члени делегації на переговорах щодо обміну полоненими. Зараз стільки білого шуму що зрозуміти реально що відбулося - неможливо.
Але це схоже на заготовлену провокацію, тому що занадто швидко москальня зреагувала і на рівні пропаганди, і на рівні держави. Зазвичай для прийняття рішень потрібен час.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682163 вiд 2024-01-25 11:29:27

Потихеньку правда вилізе назовні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682162 вiд 2024-01-25 11:26:42

Щоб трохи відволіктися від москальні.
NASA вклало гроші в новий ядерний ракетний двигун: можна долетіти до сусідніх зірок
https://focus.ua/uk/technologies/622253-nasa-vklalo-groshi-v-novij-yadernij-raketnij-dvigun-mozhna-doletiti-do-susidnih-zirok

До зірок, звісно, так полетіти не вийде, це фантазії журналістів, але сама ідея дуже дотепна і таке може бути використане. Тут ІМХО немає надскладних проблем з реалізацією, окрім необхідності збирати у космосі конструкцію світлового паруса площею 250 м2. Але в осяжному майбутньому це можна буде реалізувати і тоді міжпланетні зонди зможуть літати на швидкостях в 10 разів більших ніж зараз.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682161 вiд 2024-01-25 10:54:12

Кацапня вже добу не показує тіл ні безпосередньо на полі, ні якось інакше.
Вважаю цим все сказано. Фейк.
А що далі вони утнуть - хз.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682160 вiд 2024-01-25 10:38:41

а так же он сказал, что лично проверял телегу минобороны парашки. В 10:00 было сообщение, что силы ПВО в белгородской обл. сбили дрон самолетного типа. А уже в 10:45 началася паника про сбитый Ил..
И что это все очень напоминает ситуацию 14 года с малазийским боингом, када Гиркин доложил и опубликовал в пабликах про сбитий укроповского Ан-26, нехуй тут мол летать, а потом сами знаете что было..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682159 вiд 2024-01-25 10:30:26

Зараз дофуя білого шуму буде навколо цієї події.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682158 вiд 2024-01-25 10:29:34

Ступак щас в махвоне горит, в интернете гуляет версия, не подтвержденная и не опровергаемая, что на борту были иранские спецы по шахедам, тому и такая истеричная реакция..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682157 вiд 2024-01-25 08:36:52

Тим часом, Лошадь хотіла прискакати на спецзасідання ООН щодо Іл-76, але їй сказали: «Фуй вам, гражданка - сідітє дома».

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682156 вiд 2024-01-25 07:18:01

Геть (Геть)
№ 1682154

milanese
№ 1682149

цe дoбрий хiд бo пoзбaвляє мoскaлiв мaнeврiв нa мiжнaрoднй aрeнi. Вoни хoчуть рoзбoрки нa рiвнi рaдбeзу, тo хaй дaють дoступ OOН дo мiсця зaгибeлi - a тaм вжe трeбa пoкaзувaти тiлa…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682155 вiд 2024-01-25 02:35:27

№ 1682148
Нет, сбросить на пикировании не могли. Скорее, что-то оторвалось, например, двигатель..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682154 вiд 2024-01-25 02:03:43

milanese
№ 1682149 вiд 2024-01-24 23:27:32

IMHO показує нашу людяність, що за своїх людей турбуємося, і хочемо дізнатися правду. Але єдина причина усієї цієї ситуації - кацапня, їх агресія і систематичне порушення законів війни.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682153 вiд 2024-01-25 01:10:26

і барса і жирона вилетіли з кубку дель-рей…
ну жирона - то таке собі. «сконцентруються» на чемпіонаті
а от барса повинна попросили хаві на вихід

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682152 вiд 2024-01-24 23:54:58

Ostap Yarysh
@OstapYarysh
·
4h
Russia is asking for an emergency UN Security Council meeting today on the downing of the Il-76 plane in Belgorod. No doubt they will use this platform to promote false narratives, as we've seen countless times before.

Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682151 вiд 2024-01-24 23:40:02

2 sk
№ 1682147

Денацификация нефтеперерабатывающего завода в Туапсе
@kazansky2017
https://t.me/kazansky2017/10064

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682150 вiд 2024-01-24 23:36:28

звернення зеленського дуже нагадало момент коли наша ракета залетіла на територію польщі
а наші цілий день розказували що «тонеми» …
а потім різко переключились на меседжі про «незалежне розслідування»
от зараз «незалежне розслідування» по літаку
москалі до сих пір тіла не показали. хоча це дуже «легко» підтвердило б їх версію

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682149 вiд 2024-01-24 23:27:32

вкрай мутна комунікація і меседжі від нас…комункація рівня пиздець. Повітряні сили заявили, що збили літак зі зброєю, а Зе каже, що будемо міжнародне рослідування робити…пиздець в квдраті
Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні катастрофи Іл-76, заявив Зеленський. Також він заслухав доповіді військового керівництва щодо ситуації з літаком та обміном

Enfant terrible [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682148 вiд 2024-01-24 23:23:08

2 Batyj
№ 1682119

дуже цiкаве зауваження, до того ж на вiдео було помiтно, що наче щось там випало дуже велике з лiтака за мить до того як вiн приземлився та пролунав вибух. Як гадаєш, екiпаж мiг щось у польотi скинуты? той же великогабаритний вантаж якийсь?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682147 вiд 2024-01-24 23:18:37

In Tuapse, Russia, an energy facility was hit presumably by drones.
https://x.com/NOELreports/status/1750266231838441764?s=20
можливо новоросійськ запакований ппо - то можна йобнути поруч?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682146 вiд 2024-01-24 23:05:58

Batyj
№ 1682145

Ну ясний хуй, не по прямій на блядорусію їм летіти ж (теоретично)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682145 вiд 2024-01-24 23:04:24

2 Vichny
№ 1682143
на карте азимут - почти сторого на северовосток.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682144 вiд 2024-01-24 22:50:04

«Президент Володимир Зеленський до з'ясування обставин падіння російського літака Іл-76 у Бєлгородській області скасував регіональну поїздку до центральних областей та заборонив призначати на завтра зустрічі для привітань із днем народження.»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682143 вiд 2024-01-24 22:33:55

Batyj
№ 1682140

На північ від бєлгарада - цілком могла бути блядорусія, там, бувало, обміни проводились.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682142 вiд 2024-01-24 22:32:30

Shmyg
№ 1682138

Ні, воно 3 копійки коштує для кацапів, і ніхто не рахує бабло. Військово-транспортний літак же. це ж не бізнес-клас Емірейтс.
Є багато спогадів полонених наших, яких визволили, що їх кудись там літаком саме перевозили

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682141 вiд 2024-01-24 22:20:50

не получается вставить карту. Смотрите телегу 5 канала..
За утро седня..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682140 вiд 2024-01-24 22:19:40

❗️Іл-76, який впав під Бєлгородом, летів від кордону з Україною, а не до нього, - OSINT-аналітики

Судячи з фото та відео, борт летів у протилежний бік і почав різко знижуватись.

Напрямок на північ підтверджується відео, яке було зняте з центру села Яблуневе.

⚡️Підписатися |? Підтримати |? YouTube

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682139 вiд 2024-01-24 22:13:53

Batyj
№ 1682115
а ти що, ставки ставив читаючи мій прогноз? :)
я ж не писав що «мамой клянусь»
я не писав що гуркач мєдвєдєва пройде. писав 55 на 45
ну а те що алькараз програв. то всі в ахуйє…
в тенісі «важко» робити прогнози. виграє або один, або інший. тобто завжди 50 на 50…

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682138 вiд 2024-01-24 22:13:47

А взагалі не задорого возити полонених літаком? По-моєму, набагато дешевше завантажити їх в теплушку, ні?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682137 вiд 2024-01-24 22:11:59

klirik
№ 1682112
про наших пілотів з ліцензією ф-16. точно. фейк
новину ретвітнуло пару поважних новинних аккаунтів
будемо чекати. якщо чесно, то спочатку розганяли новини що весною будуть ф-16. але чим ближче до весни, тим більше новин про «до кінця 2024»

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682136 вiд 2024-01-24 22:09:50

поки тут інтрига з іл-ом
жирона з 0-3 пробує відігратись у мальйорки

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682135 вiд 2024-01-24 22:00:05

до речі той москаль в своєму парламенті сказав що два літака було з полоненими. другий «повернув назад»
от ті хто дивиться флайт-радари, може підтвердити-спростувати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682134 вiд 2024-01-24 21:52:19

Геть (Геть)
№ 1682133

Хз, може бути неправий, але про збиті ІЛи з кацапською десантурою біля Гостомеля - фейки. Гелікоптери - так, але не «запаковані ІЛи». Звісно, багато чого не знаємо, але про ІЛи з дохлою кацапнею було б відомо від наших мешканців 100%

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1682133 вiд 2024-01-24 21:21:27

Vichny
№ 1682128 вiд 2024-01-24 20:35:14

Не факт, що не побачимо.
Коли йшла мова Гостомель і десант кацапні туди з літаків, казали, що забитими туди до 500 людей влізе. Без техніки і на лавках. Мо Батий знає точнніше


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.