Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682092 вiд 2024-01-24 14:15:47Так, прямо зараз вже мали б бути фото, де видно тіла. Падіння літака - це не детонація Солнцепьока, коли тіл вже не знайдешь. Але: ❗️ У ГУР підтвердили, що сьогодні готувався обмін полоненими між Росією та Україною, – представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в коментарі «Радіо Свобода».
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682091 вiд 2024-01-24 14:14:45 olma № 1682085 вiд 2024-01-24 13:43:50 Ну ось тобі від ГУР. У ГУР підтвердили, що сьогодні готувався обмін полоненими між Росією та Україною, – представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в коментарі «Радіо Свобода».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682090 вiд 2024-01-24 14:13:53коли збивали мн-17 (до речі, щось дуже давно не чутно новин з суду) … то ледь не через годину була купа фоток з тілами тих хто був у літаку… так що москалі дуже легко можуть підтвердити свою версію…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682089 вiд 2024-01-24 14:12:00китай та країни бувшого совка -------- 22 января в г. Урумчи Синьцзян-Уйгурского автономного района КНР состоялся 1-ый узбекско-китайский межрегиональный форум. По итогам форума подписаны 27 документов об установлении прочных экономических, торговых и культурных связей между всеми областями Узбекистана и соответствующими провинциями Китая. 24-25 января по приглашению председателя Китайской Народной Республики Си Цзиньпина состоится визит президента Узбекистана Шавката Мирзиёева в Китай.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682088 вiд 2024-01-24 14:07:38Та ніхто не буде возити наших полонених Ілами, це ж ясно. Особливо зараз, коли відомо, що літак летів ВІД Бєлгарада. Дивно, що не заявили, що там було 500 наших полонених. Після легко легалізувати страту, Ю яка вже відбулась, або планується… :(((
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682087 вiд 2024-01-24 13:50:07Batyj № 168208 ну чому, все може бути. дивно шо заяви на офіційному рівні у кацапів пішли одразу. МО, губер місцевий, он вже купа депутатів шось заявляють. Швидко роздуплились для офіційних заяв. Для любого варіанта розвитку.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682086 вiд 2024-01-24 13:44:15про пленных - бред, не стоит даже упоминания.. Просто чтобы что-то пиздануть.. Странно, что не пизданули, что на терминале Новатека в Усть-Луге работали тока пленные..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682085 вiд 2024-01-24 13:43:50Nevropatolog № 1682083 ----- інфа від тайних джеред МінОборони - це херня. Треба чекати інфу від ГУР, який займається полоненими і має інфу. Те що русня почала на офіційному рівні вєщать про це відразу, насторожує.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682084 вiд 2024-01-24 13:40:49локация ямы - 60 км на северо-восток от белгорода. Двигался в том же направлении - от белгорода.. Предварительная информация, про сбитие на посадке - ошибочна..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682083 вiд 2024-01-24 13:35:44Це теж не добрий знак. Якщо не було полонених, то збили ми. А якщо були, то хз хто. Схоже всі чекають команди, що говорити. Не може бути, щоб вже під кордон практично доправляли на обмін, а ми не знаємо про те, чи був запланований обмін найближчим часом. Знаємо, але щось невнятно «збираємо», «з» ясовуємо ". ------------- У Міноборони України поки що не можуть підтвердити, що російський літак уразили Сили оборони України, оскільки «ще з'ясовують інформацію» - Суспільне Тим часом «Українська правда», яка повідомила з посиланням на свої джерела, що літак Іл-76 збили ЗСУ, відредагувала свою новину, прибравши звідти всю згадку про те, що збиття літака це «робота ЗСУ».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682082 вiд 2024-01-24 13:31:48цікаво, а як взагалі там часто під час війни літають літаки. там же до нас всього нічого …
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682081 вiд 2024-01-24 13:29:36Ну, така собі заява. Схоже, що таки можливо… --------------------- Координаційний штаб та інші профільні структури збирають та аналізують всю необхідну інформацію. До оприлюднення офіційних заяв або коментарів уповноваженими особами або органами закликаємо ЗМІ та громадян утриматися від поширення неперевіреної інформації.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682080 вiд 2024-01-24 13:11:09Дехто пише, дуже сумнівно, що 65 полонених конвоювали 3 росіянина. Злітав з Білгородчини Яблоново, куди летів?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682079 вiд 2024-01-24 12:59:06підбили на зльоті - маршрут белгород-осколець
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682078 вiд 2024-01-24 12:56:04PEPSI (Merkury) № 1682076 вiд 2024-01-24 12:18:56 Проблема набагато глибша. Всі ті партії - то лише наслідки. На Заході створена і фактично перемогла система, коли нетолерантна і гіперактивна меньшість нав "язує і диктує свої наративи толерантній і пасивній більшості. При цьому вже досягли і перейшли поріг, коли будь яка незгода (навіть просто висловлювання) призводять до негайного жорстокого пресингу, обструкції, утисків. Це ВЖЕ перемогло. Все інше - наслідки…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682077 вiд 2024-01-24 12:48:06Про полонених наші мусять швидко розібратись і спростувати. Якщо везли на обмін, то то вже кінечна стадія і є узгоджені списки поіменні і кількість. Це перевіряється. Якщо нічого такого не було - слід заявити. Якщо промовчимо, то … Кацапам віри немає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682076 вiд 2024-01-24 12:18:56у Німеччині зараз є набагато більша проблема - створення проросійських радикальних партій: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/01/24/7178087/ Вони і розвалять Німеччину. Лідери цих партій вже оголосили про мету - вихід з ЄС, припинення підтримки України, відновлення постачання нафти і газу з Росії, зняття санкцій з Росії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682075 вiд 2024-01-24 12:16:47sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]№ 1682069 вiд 2024-01-24 11:34:20Це міг бути той же С-300, не обовʼязково західний ЗРК.Щодо полонених, то схоже на кацапське ІПСО, але все може бути. Наскільки розумію, наших полонених як правило не тримають на зонах у глибині кацапії, тому хз, звідки потреба перевозити літаком.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682074 вiд 2024-01-24 11:48:20Шмигаль зустрічається з Фіцо в Ужгороді. Пряма мова Шмигаля: «Розраховуємо на конструктивний та практичний діалог». --------------------------- Какова палавова!? Фіцо назвав Україну країною, яка не існує. Про що і з ким там балакати? Оголосити персоною нон-грата, та й усе.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682073 вiд 2024-01-24 11:43:36Не вірю, що наших полонених будуть возити літаком.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682072 вiд 2024-01-24 11:39:5565
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682071 вiд 2024-01-24 11:39:35Кацапи заявляють, що перевозили полонених на обмін.:5 українців, шість екіпаж і троє супровод.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682070 вiд 2024-01-24 11:38:18Мантра-хуянтра. Як сказав би самі знаєте хто.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682069 вiд 2024-01-24 11:34:20✔️ «На полном видео можно заметить дымный след в небе, похожий оставшийся после взрыва зенитной ракеты». ✔️ «За даними джерел УП в Силах оборони, збиття російського Іл-76 — це робота ЗСУ. Також у Генштабі нам повідомили, що літак перевозив ракети до комплексів С-300, якими росіяни обстрілюють Харківщину» https://t.me/ShrikeNews/12029 ----- я от хз. а як же мантра що західна зброя не повинна бити по території хуйлостану? а вже скоро закінчаться пальці на руках, скільки ми літаків збили «на тій» стороні? ну і хз. після а50 - невже вони ще літаки «допускають» щоб літали в зоні досяжності петріота? потрібно чекати геолокацію і відстань на якій дістали
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682068 вiд 2024-01-24 11:24:30Збройні сили підвтердили падіння літака, заявивши, що він перевозив ракети для ЗРК С-300
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682067 вiд 2024-01-24 11:23:03Щось так швидко розгортають по тому літаку. Вже не тільки 60+ тіл, так ще й С-300 ракети. І вже приписали наші собі збиття. Хз. Треба чекать.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682066 вiд 2024-01-24 11:21:16sk (здалеку) № 1682062 вiд 2024-01-24 11:10:23 Дипломати самі диверсії не роблять і по країні не вештаються зі збором інформації. Різні групи, різні завдання. Нелегали завжди були, є і будуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682065 вiд 2024-01-24 11:18:33на снижении, перед полосой.. Запросто могла быть засада и ПЗРК..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682064 вiд 2024-01-24 11:13:2968 тел..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682063 вiд 2024-01-24 11:10:28Военный самолет Ил-76 потерпел крушение в Белогородской области, сообщают телеграм-каналы, в том числе 112, со ссылкой на источники. По их данным, инцидент произошел в Корочанском районе. На борту самолета, пишет 112, предварительно, было 63 человека. === Найс
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682062 вiд 2024-01-24 11:10:23Nevropatolog № 1682053 мені здається що фсб має багато інших шляхів дипломати, вата що давно в штатах живе, має офіційні паспорти, але дивиться методички з рус тв (там їх легко організувати в «кружки любітєлєй рус літєратури») … згадайте перед 2014 які модні були у нас збіговиська «реконструкторів». а виявилось що гіркін там був «головним». чи одним з них… мовчу про їхню церкву…
Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682061 вiд 2024-01-24 11:09:002 Batyj№ 1682056Сподіваюсь він був повний шахедів або десантників
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682060 вiд 2024-01-24 11:08:35може підбили? Летить він на зустріч з землею так приречено - втратив керування?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682059 вiд 2024-01-24 11:07:12Яскраво вибухнув. Надіємось з вантажем.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682058 вiд 2024-01-24 11:06:56Нехай земля їм стане стєкловатою
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682057 вiд 2024-01-24 11:05:02в БНР впав іл-76
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682056 вiд 2024-01-24 11:02:48на подходе к аэродрому Белгород наебнулся транспортник Ил-76..Мелочь, а приятно..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682055 вiд 2024-01-24 10:38:36Мені цікаво, чи відіграє кацапська 3.143дота у Німеччині якусь помітну роль на рівні місцевих громад - у бізнесі, у муніципалітетах, у громадських організаціях тощо.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682054 вiд 2024-01-24 10:17:08Enot № 1682047 коли був в Німеччині, то по кабельному ТБ запускали якусь рекламу для кацапів і там типу було: «нас пять міліонав». 5 млн кацапів чи то кацапощелепних. це пиздець як дохуя.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682053 вiд 2024-01-24 10:17:08sk (здалеку…) № 1682052 вiд 2024-01-24 10:01:25 Уяви, скільки серед них шпигунів…