Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681812 вiд 2024-01-20 08:49:42Jen № 1681808 вiд 2024-01-19 22:06:54 Там не зовсім короткий проміжок часу. Потрібен якийсь час експозиції щоб енергії, яка передається по проміню було б достатньо для досягнення ефекту. «Відразу» це коли працює електромагнітна гармата, прототип якої вже побудували. Тобто на кораблі з ядерним реактором будують гармату, яка створює магнітне поле у якому розгоняють снаряд до дуже високої швидкості і ураження цілі відбувається за рахунок кінетичної енергії снаряда. Тобто для гармати потрібен свій ядерний реактор, що обмежує можливості використання такої зброї. В такому вигляді воно працює, але з лазером ще складніше ІМХО.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681811 вiд 2024-01-20 08:41:21Боря Джонсон підтримав Трампа https://www.dailymail.co.uk/debate/article-12983807/BORIS-JOHNSON-negronis-Trump-presidency-just-world-needs.html
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681810 вiд 2024-01-20 02:54:28Italian Navy Captain Walter Biot sentenced to 20 years in prison for spying for the Kremlin in Rome. He delivered classified information on NATO to the Russian Embassy. … 20 років, думаю, просто тому що одразу «расстрєлять» не можна
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681809 вiд 2024-01-19 23:41:03Але для зняття підарських спутників з орбіти, можливо саме те, що треба.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681808 вiд 2024-01-19 22:06:54Enot № 1681806 вочевидь суперконденсатори. Для тривалого живлення електрикою по суті непридатні, а от для вивільнення енергії в дуже короткий проміжок часу те що треба. Питання звичайно скільки їх потім треба заряджати.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681807 вiд 2024-01-19 21:53:39Enot № 1681806 там же не потрібна енергія «взагалі» а «одномоментно». оці всі «приколи» зі швидкими зарядками для електро-авто. чому їх не зроблять щоб за 10 сек заряжалось? включив, хуяк!, поїхав далі… :) немає поки що нормальних технологій «хуяк!» зробити :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681806 вiд 2024-01-19 21:23:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1681798 вiд 2024-01-19 16:09:49 Так, це саме він. Однак незрозуміло де братимуть енергію для такого лазера. Хіба електростанцію будувати?)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681805 вiд 2024-01-19 20:32:00А у Польщі бляді почали знімати блокаду, бо добилися свого. 230 млн євро - не фуй собачий.-----------------------"Європейська комісія виділила 230 млн євро допомоги для польських фермерів, щоб відшкодувати їхні збитки, які завдало вторгнення Росії в Україну. Про це повідомив комісар з питань сільського господарства Януш Войцеховський.Допомога міститиме доплати для виробників кукурудзи, які були однією з вимог протестувальників ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681804 вiд 2024-01-19 19:28:36Під Авдохою тяжко. Одними дронами русню не здолати. А схоже для артилерії нема снарядів. НАТО сука не впоралося. В Америці вибора і Трампидло навмисно затягує допомогу, щоб проблема була актуальна і була відповідно мобілізація реднеків МАГА онлайн постійно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681803 вiд 2024-01-19 19:22:23Мінні поля треба ставити на кордоні з кацапами. Хоча у європузанів мабуть якась конвенція чи фуйвенція забороняє це робити.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681802 вiд 2024-01-19 19:10:29Эстония построит на восточной границе линию обороны из 600 бункеров. Министры обороны стран Балтии на встрече в Риге в пятницу договорились, что аналогичную оборонительную зону на восточной границе создадут также Латвия и Литва. Для НАТО Эстония, Латвия и Литва - это одна оперативная зона. ------- довжина кордону 330 км…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681801 вiд 2024-01-19 19:03:55ці лазерні «пушки» вже років 5+ штати тестують. інколи відоси викладають ось знайшов ізраїль. тестує девайс для збиття дронів рік назад відос виклали. щось не видно його «на передовій» головна проблема - потрібна «батарея» що дуже швидко розрядиться і віддасть всю енергію друга проблема - це туман чи інша погана видимість… ось репортаж від снн 6ти річної давнини
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681800 вiд 2024-01-19 18:27:58Enot № 1681796 вiд 2024-01-19 16:05:44 Кажи Притулі - пора збирати на вундервафлю
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681799 вiд 2024-01-19 16:56:55Звучить якось аж занадто фантастично та круто. Я якось протягом всього життя звик читати рускаязичниє висєри, що лазерна зброя то все хуйня, маячня, порожняк та фантазії пендосів, що будь який дощ чи туман і той лазер до сраки, що потребує дохуїщща енергії і усе таке інше. Це все вже змогли побороти?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681798 вiд 2024-01-19 16:09:49Enot [Останнi 20 месаг]№ 1681796 вiд 2024-01-19 16:05:44Так це ж гіперболоїд інженєгра гаріна ;)… може таким і Фуйла можна замочити (чи підсмажити)?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681797 вiд 2024-01-19 16:08:03Фіцо - бандит.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681796 вiд 2024-01-19 16:05:44?? Британія оголосила про перші успішні випробування лазерної зброї — системи спрямованої енергії DragonFire. Її випробували на полігоні в Шотландії. Дальність системи засекречена. Вказано, що вона бʼє прямим променем і може вражати видимі цілі зі швидкістю світла. Точність системи описується як точкова — зброя може поцілити в монету номіналом £1 з кілометрової відстані. Лазер DragonFire «прорізає» ціль, руйнуючи її конструкцію. Стверджується, що стрільба з DragonFire в десятки разів дешевша, ніж високоточними боєприпасами. Постріл протягом 10 секунд за вартістю еквівалентний використанню звичайного обігрівача протягом години. Вартість експлуатації лазера не перевищує £10 (476 гривень). Фото: UK Ministry of Defence
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681795 вiд 2024-01-19 15:40:47Думаєцца, що у цього хвіцо жодної ідеології взагалі нема - було б бабло, від якого можна трохи с3.143дити, і при цьому не спалитися, а переобратися на наступний термін.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681794 вiд 2024-01-19 14:59:37Роберт Хвіцо, поспілкувався в ЄСі з крутими чуваками, можливо подивився на дружбана Вітю Орбана - і подумав, та нуйого нах. Готівка за продаж словацької зброї і боєприпасів в Україну важливіша за хуйла і навіть за ядро ватного електорат в Словаччини.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681793 вiд 2024-01-19 14:55:37Sauron № 1681789 Я образно, звичайно Бо наші так подають новину що хуйлостан залишився без пороху До речі недавно були повідомлення що імпорт компонентів для виробництва пороху різко злетіла Компоненти целюлози та бавовни з країн совка Хуйлостан не встигає сам виробляти. Імпортує…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681792 вiд 2024-01-19 14:52:02❗️Словакия разрешила экспорт оружия в Украину, - Politico Парламент Словакии поддержал поправку, которая предоставит Министерству обороны страны полномочия одобрять поставки оружия государственными и частными производителями в Украину. Это знаменует полный разворот новой власти страны от предвыборного обещания премьера Роберта Фицо «не предоставлять ни одного патрона» Киеву.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681791 вiд 2024-01-19 14:16:54Мільйони!! Мільйони заводів та космічних верфей могутньої кацапської імперії!!!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681790 вiд 2024-01-19 14:05:53Щодо заводу в Тамбовській обл, то там скоріше промах. Не долетіло до цеху або якогось складу, а впало біля адмінбудівлі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681789 вiд 2024-01-19 14:04:43Та які сотні? Скоріше за все до 5 шт.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681788 вiд 2024-01-19 13:43:43ГУР вдарило по найбільшому пороховому заводу в рф. ЗМІ пишуть, що туди завітали ударні БПЛА. Цей завод накачує порохом все озброєння рф - артилерію, крилаті та балістичні ракети, кулі для автоматів та зеніток. ------- думаю що таких заводів у них - сотні. але якщо є щось до чого дрони від гур можуть долетіти - то потрібно діставати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681787 вiд 2024-01-19 12:17:19В итоге пожар в Клинцах огромный, одно из самых мощных разрушений нефтебазы в России за время полномасштабной войны https://t.me/arrowsmap/3211
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681786 вiд 2024-01-19 12:14:44у Фіали ж то Сороса, хіба не?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681785 вiд 2024-01-19 12:14:00ну так і про фіалу казали що то «гроші порошенка» … а от грошей зе (і його молодої команди) не було у мазепи-фіали. тому що «молодая команда» скупали нерухомість в криму-італії… якщо «беня» нечесно заробив гроші - то приходьте до бєні тим більше 10 років назад до коломойського претензій не було. якщо зараз у держави до нього претензії, то що можна мазепі пред'явити за те що він взяв гроші бені 10 років назад і інвестував в українські активи? таке собі… фіала не просто так купив нв і укр правду. можна буде свою позицію доносити до публіки. а то за теле-марафоном то все може пройти «непомітно» у мазепи (я так підозрюю) в управлінні були й гроші західних інвесторів… тильки стихли голоси в західних медіа про корупцію в україні… тут ми самі піливаємо олії у вогонь…
als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681784 вiд 2024-01-19 12:00:53Зеленодупых не оправдываю, но это я к тому, что там могут быть совсем другие грешки, а взяли за то, что на поверхности и за что проще
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681783 вiд 2024-01-19 11:58:24Прагматизм с моей стороны заключается в том, что это общение и доступ к мнению одних из самых ярких бизнесменов в мире — Петра Авена и Михаила Фридмана. Это цитата Мазепы в 15 году. Ещё году в 21 в определенных кругах обсуждалось, что Мазепа - это очень немного своих денег, немного Бени и много русских. А-ля Ярославский, где украинское только гражданство и территория заработка
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681782 вiд 2024-01-19 11:55:08критикують владу за корупцію високого рівня (малося на увазі)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681781 вiд 2024-01-19 11:53:54sk (здалеку) № 1681774 ---- Зараз пішла хвиля негативних публікацій від західних потужних ЗМІ про вакханалію в Україні, спочатку що наїхали на журналістів, які критикували владу, а тепер наїхали на власника інвестиційної компанії, який сильно критикує владу. Отаку піар-роботу зроблено. Хуйло каже, садісь Вовочка, молодец, неси дневник, пятёрочку поставлю. А пані Пріцкер все це уважно читає, бо то написано на її рідній, англійській мові.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681780 вiд 2024-01-19 11:47:49Цікаво, як зараз почуваються ті клієнти, чиїми грошима управляє мазєппо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681779 вiд 2024-01-19 11:43:44olma № 1681773 приблизно те саме зараз розказує Черняк. йому вже прайс на порєшать викатили. Подивимся чим скінчіться.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681778 вiд 2024-01-19 11:06:21The crisis in the #RedSea has hit #Ukraine #AgriculturalExports. The situation in the Red Sea led to a 20% slowdown in Ukrainian farm exports in January 2024, said Minister of Agricultural Policy #MykolaSolsky.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681777 вiд 2024-01-19 11:05:22до речі на євроспорт рекламує «роботу» в британській армії (стрім британського євроспорту)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681776 вiд 2024-01-19 11:05:02Починається типова рекетня від команди Зеленського: «Бізнесменові Мазепі призначили 700 млн гривень застави» - це шо 4 гектара землі для коттеджного містечка так коштують? Як вони нарахували цю заставу?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681775 вiд 2024-01-19 10:54:50У Києві перейменували ще 40 вулиць і станцій міської укрЗалізниці. І коли процес перейменування відбувається більш спокійно, то по ходу набагато краще результат. Наприклад, вул. Петра Запорожця на Воскресенці перейменували на вул. Чорних Запорожців (воїни за Україну часів УНР).
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681774 вiд 2024-01-19 10:43:56olma № 1681773 і ці люди розказують західним інвесторам що тут дуже безпечно буде вашим грошам, вливайте ярди… мало того, контроль за грошима ми самі будемо здійснювати. тому що ми зможемо менеджити розподілення грошей більш ефективно ніж ваші «фонди» … такесобі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681773 вiд 2024-01-19 10:30:47Вважаю, що Мазепу закрили не тільки і не скільки через його критику оточення президента і Кабміну, але через гроші. Шукайте Шаурму і Єрмаків згадуваний тут колишній сео КС Петро Чернишов, сказав про спроби Шаурми прокачати націоналізацію КСтара - це не про БЕЗПЕКУ і захист від русні - це забрати грощі, дивіденти, сісти на потоки компанії з найкращою в світі рентабельністю в індустрії телекомунікацій. Тому в історії з Мазепою і Конкордом треба шукати в цьому напрямку.