🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1735.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681652 вiд 2024-01-17 14:35:57

2 sk
№ 1681639
Все одне навколо Африки буде дешевше. Десь читав, що судно після проходу севморшляхом відправляють в ремонт.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681651 вiд 2024-01-17 14:22:57

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681627
почалася операція проти гуситів
Не знаю, як оті банабаки правильно пишуться, але чи не можна лишити їх хуситами?
Бо з гуситами у мене асоціюються веселі сусідські хлопці у яких наші запорожці перейняли дії табором.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681650 вiд 2024-01-17 14:17:13

2 Als
№ 1681624
Сформулюємо інакше. США не вчиняють певні дії, які від них очікують і які для самих же Штатів може навіть не просто корисні, а необхідні.
І якщо таких дій у підсумку не буде, а наслідки настануть, яка різниця, могли вони чи не могли?
Не змогли захотіти - теж «не можуть»

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681649 вiд 2024-01-17 14:14:23

Enot
№ 1681648

та боягуз той путін. підлий, безпринципний, брехливий, але боягуз.
як і сталін, який при тому підписав мільйони смертних вироків

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681648 вiд 2024-01-17 14:01:53

toreo
№ 1681647 вiд 2024-01-17 13:54:01
Саме тому що в них є все що можна уявити, вони хочуть більшого.
Всі кажуть що Путін смерті боїться настільки що змушує усіх сидіти на карантині перед зустріччю. Але у нього таке біографія, що якби він смерті боявся він би не займався тим що робив. Для таких смерть не є чимось жахливим. Він не смерті боїться, він боїться що якась дрібниця може завадити йому досягти мети, задовольнити свої величезні амбіції. Тому він піде до кінця.
Я сильно підозрюю що товариш Сі має не менші амбіції. Вони бачать слабкість Заходу, вони бачать шанс перемогти.
Кім сам не бомбане Південну Корею, це буде частина загального процесу, в якому головну роль гратиме Китай, звісно.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681647 вiд 2024-01-17 13:54:01

Enot
№ 1681642

«Південна Корея теж не найкраще місце для такого виробництва. Ким Чен Ин ручкою махне, і від цих заводів лишиться купа гімна»
------------
х його зна, того кіма. але, імхо, це блеф.

як і у путіна. що вони ніби як готові за родіну-матушку іти до кінця, і жизнь положить на алтарь, чи куди там.

ці люди в цьому жітті вже живуть у раю, який лише можливий на землі, насолоджуючись необмеженою владою над людьми. путін наколюється ботоксом, наче жінка, якісь там ванни з кзячим молоком приймає. його варіанти завтра померти за святу справу не влаштовують.

кім чен ін - така ж мразота. бомбануть півд корею - це означає запустити невідворотні процеси в регіоні, фінал яких для кіма - непередбачуваний. та і без китаю він на таке не наважиться

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681646 вiд 2024-01-17 12:45:05

3.143дити мадярів нещадно - щоб інша сволота бачила і боялася ;)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681645 вiд 2024-01-17 11:20:32

Угорщина на тлі новин про завтрашній розгляд резолюції про позбавлення права голосу в Раді ЄС готова розблокувати фінансування для України на 50 млрд – Politico
-----
і фінансування розблокують. і права голосу позбавлять… щоб був прецедент для хитрожопих…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681644 вiд 2024-01-17 10:46:29

olma
№ 1681640
інтел паралельно такий же завод будує у в'єтнамі
-------
я просто цифри для порівняння дав
фурса колись казав що ми і хуйлостан на рік витрачаємо десь 120-150 ярдів на війну
а тут пд корея самостійно (держава + приватні контори) збираються інвестувати 500 ярдів у виробництво чіпів
тут портібно контекст пд кореї не забувати
їм немає сенсу розвивати виробництво, наприклад, авто на своїй території. тому що возити їх кораблями «затратно». краще виробляти невеликі девайси з набагато більшою доданою вартістю і які логістично легко вивозити. хоч літаком. в ціні товару що той літак перевезе, затрати будуть «не помітні»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681643 вiд 2024-01-17 10:18:52

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681627 вiд 2024-01-17 08:52:51
Навіть без «справжнього» замеса - прилетить по танкеру ракета і все.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681642 вiд 2024-01-17 10:17:20

Південна Корея теж не найкраще місце для такого виробництва. Ким Чен Ин ручкою махне, і від цих заводів лишиться купа гімна.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681641 вiд 2024-01-17 10:17:02

Але Європа підтягується. Німці сказали, що дадуть бабло і військову допомогу, тепер черга жабоїдів, Макрон скальпи дав, і готує візит до Києва.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681640 вiд 2024-01-17 10:15:11

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1681635
----
Тільки на будову нового заводу Інтел в Польщі Вроцлав - завод з тестування та інтеграції напівпровідників виділили 4.6 млрд євро.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681639 вiд 2024-01-17 10:13:44

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681627
якби щось почалось - то, скоріш за все штати і ко зробили б якесь повідомлення, типу: не вештайтесь під ногами у нас з 15 по 30те січня… але такого нічого не чутно, і приватні компанії самі приймають рішення як направляти кораблі
ага, ще, думаю єгипед «щасливий» від того що суецьким каналом трафік сильно зменшується…
трохи потеплішає, вилізе в ефір хуйло, скаже, що в районє червоного моря обстановка «напряжонная» - так що в європу можна північним шляхом товари діставляти. він виділить криголами щоб допомагали…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681638 вiд 2024-01-17 10:09:45

волкер же немає офіційних посад зараз?
тобто його виходи в ефір це все рівно як бен ходжес чи інші «відставники» … які можуть заявляти все що завгодно… типу що «до нового року українці будуть в криму» і т. п…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681637 вiд 2024-01-17 10:07:00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681636
а пн корея балістичними ракетами в море стріляє… показує «кузькіну мать»
плюс, не потрібно забувати, пд корея має вихід у світ тільки через море… блокування морських шляхів якимись «хуситами» чи «сомалійськими піратами» - і «піпєц» …
звичайно у них там штатівська база і американський флот…
але щось… червоне море закрито. всі логістичні потоки направляються в обхід африки…
і якось не видно що хтось збирається швидко вирішувати проблему
до речі араби та китайці найбільш у цьому повинні бути зацікавленими (як і європейці) …
можливо ми чогось не знаємо…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681636 вiд 2024-01-17 09:52:05

sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]
№ 1681635 вiд 2024-01-17 09:35:31

Ну так пацани ж бачать, що Тайваню може раптом настати пєсда - відповідно вживають заходів.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681635 вiд 2024-01-17 09:35:31

Південна Корея оприлюднила плани провідних компаній - Samsung Electronics і SK Hynix - витратити понад 470 млрд доларів на створення найбільшого у світі кластера з виробництва мікросхем.

В рази більше того що нам обіцяють «на війну»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681634 вiд 2024-01-17 09:19:57

Але ж ленд-ліз мав часові обмеження

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681633 вiд 2024-01-17 09:16:04

+№ 1681630

Волкер, до речі, згадує, що ленд-ліз живий, і може бути використаний - тоді як у нас багато писали про нежиттєздатність цього механізму. Але чомусь думаєцца, що Волкер краще інформований, аніж наші ікспьорди.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681632 вiд 2024-01-17 09:07:30

Амеры затопили иранское судно с компонентами балистических и протикарабельных ракет. Для хуистов везли..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681631 вiд 2024-01-17 08:59:32

Ну і Салліван на щось таке натякає:

https://thehill.com/policy/international/4411501-biden-adviser-us-aid-ukraine-coming-weeks/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681630 вiд 2024-01-17 08:57:35

Позитивна стаття про перспективи амер. допомоги від Курта Волкера:

https://cepa.org/article/fear-not-us-military-aid-to-ukraine-is-coming/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681629 вiд 2024-01-17 08:55:56

Бородатий карла справді не любив расєю - існує версія, що йому не подобався тамтешній офіційний антисемітизм, але хз, тоді було чимало країн, де існували ті чи інші обмеження для життєдіяльності євреїв.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681628 вiд 2024-01-17 08:53:54

Не може. З багатьох причин. В тому числі внутрішньополітичних. Америка програла ідеологічно. Зараз там ізоляціонізм домінує. Причому і у правих, і у лівих. Така країна не здатна виконувати функції великої держави.
Зараз в усьому світі готуються до «світу без Америки». Якщо оберуть Трампа, то залишки сподівань на США у світі розвіються, НАТО автоматично стає «річчю в собі».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681627 вiд 2024-01-17 08:52:51

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1681619 вiд 2024-01-17 01:23:57

Все правильно Шелл робить - якщо у цьому районі почнеться справжній замєс, то цивільним кораблям, особливо танкерам з нафтою, там нема чого робити. Тобто це скоріше наслідок того, що почалася операція проти гуситів (а не відсутності таких дій).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681626 вiд 2024-01-17 08:51:01

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1681614 вiд 2024-01-16 23:45:26

Ну це поки що «заклик», як власне і сказано. Треба дивитися, як рішення приймаються у тій Раді ЄС - якщо загальним консенсусом, то словацький підар фіцо не дасть скривдити мадярського підара орбана.

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681625 вiд 2024-01-17 08:38:56

Китай взагалі тут не до чого, йому панування, як мінімум зараз, не потрібно та навіть не бажане. А вот щоб Росія і Іран не перемогли, Штати мають захотіти. Сподіваюсь, що так воно і буде

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681624 вiд 2024-01-17 08:35:28

Тому що між «не може» і «не дуже хоче» величезна різниця. Я вся рус пропаганда націлена саме на те, щоб поширювати тезу «американці може і хотять, але вже ніяк не можуть». Такий собі старик Козлодоєв. Тому здавайтесь, пока не поздно. А це не зовсім так, точніше, зовсім не так. І питання як зробити так, щоб нарешті Штати захотіли

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681623 вiд 2024-01-17 08:31:53

До чего тут капітуляція України?. Це глобальний процес і глобальна війна. Війна за світове панування.
Якщо Китай, Росія і Іран переможуть, то ніякої України, звісно, не буде. Як і багатьох інших країн.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681622 вiд 2024-01-17 08:29:47

Коли людина говорить, що хтось щось не може, і це приводе до негативних наслідків, при цьому якщо така людина не бажає таких наслідків (а я думаю Єнот проти бардака та війн), він за «а» обов'язково каже «б». Тому питання до Єнота: маємо враховувати «озобоченности и интересы» Росії? Ну тобто Єнот за капітуляцію, чи є інші варіанти?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681621 вiд 2024-01-17 08:07:39

На жаль США більше не здатні виконувати роль гаранта міжнародної безпеки. Відповідно, у світі війна і бардак.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681620 вiд 2024-01-17 07:33:38

2sk
Тому що це підніме ціну на нафту.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681619 вiд 2024-01-17 01:23:57

Shell Global, one of the Largest-Oil and Gas Companies in the World has announced today that they will be Halting any further Shipping through the Red Sea due the Increased Risk of Escalation with the Houthi Terrorist Group in Yemen.
-------
якось амерканці з коаліцією недо-йобнули хуситів…
взагалі бардак якийсь. якісь підараси нападають на кораблі в червоному морі. а «сильні світу цього» не можуть навести порядок…
а чому б якимось «то-не-ми» - не йобнуть танкери що вивозять хуйло-нафту через босфор?

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681618 вiд 2024-01-17 00:44:10

І на додаток до скальпів

Macron also stated that France was 'in the process of finalizing a security agreement' with Ukraine of the type that was concluded with the UK, adding that France and the EU would 'have to take new decisions in the weeks/months to come, precisely so as not to let Russia win. '

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681617 вiд 2024-01-17 00:33:29

стати країною ЄС без права голосу?
мндааа, Орбан піде, а мадярам доведеться ще довго відмиватися.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681616 вiд 2024-01-17 00:14:32

Макрон заявив, що 40 скальпів (франко встром шедоу), бомб та ще чого скоро доставлять нам із Франції. Не хоче він від бритів відставати.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681615 вiд 2024-01-16 23:48:43

Batyj
№ 1681613
оп-писка :)
єдина книжка маркса яку не видавали в совку
-------
вперше він був виданий лише в роки перебудови — у 1989 році, коли вже практично не функціонувала система радянської цензури — у кількох числах журналу “Вопросы истории”.
https://razumkov.org.ua/statti/rusofob-karl-marks

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681614 вiд 2024-01-16 23:45:26

За згодою більшості депутатів Європарламенту – соціалістів, «зелених», правоцентристської Європейської народної партії, ліберальної Renew і «лівих» – парламент у четвер, 18 січня, голосуватиме за резолюцію щодо Угорщини.

Її двома ключовими пунктами є заклик до Ради ЄС розпочати процес позбавлення Угорщини права голосу згідно зі статтею 7.2 Договору про ЄС і початок парламентського розслідування щодо законності рішення Єврокомісії розморозити 10 мільярдів євро коштів для Угорщини у грудні 2023 року – аж до позову в Суд ЄС.
------
невже європузани проголосують за позбавлення голосу мадьярів, і ще заодно заблокують їм виділення 10 ярдів (тому що рішення по виділенню їм тих ярдів було «помилковим»)?
може по ходу справи і словаків йобнути? щоб сильно з мад'ярами не дружили?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681613 вiд 2024-01-16 23:41:28

2 olma
№ 1681611
дык я не понял. Єто описка или словоесть такое?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.