Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681572 вiд 2024-01-16 15:41:33«коли Десантіс стане пенсіонером, я також особисто йому фінансово допоможу» ссука, який же блять піздец
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681571 вiд 2024-01-16 15:39:58olma № 1681569 істеблішмент сша грає у свою гру, і ми, на жаль, не маємо аргументів чи сили якось вплинути. але грає красиво. скільки байдена критикували - і абсолютно справедливо - за критично недостатньо збройну підтримку україни. а тепер нікому і в голову не прийде згадати цю недостатність від сша, хоча вся допомога зависла. а при цьому байден - за підтримку, в конгресі є потужна, як кажуть, двопартійна, як кажуть, підтримка підтримки україни. але, але. раптом стіна на кордоні і емігранти. і ніяк. і обидві сторони грають красиву гру. а нам тепер вже і не скажеш, мовляв, дайте більше зброї, бо гинуть українці. менше з тим, цілі зовнішн політики сша виконуються в тому ж темпі, впк розкручується, а з впк - і купа суміжних галузей, робочі місця в сша створюються, на ринках росію потихеньку відтісняють… тут не так щоб потрібна якась швидка перемога україни. та воно і ок. єдина проблема - мобпотенціал в україні зменшується. цих 500 тис може і набереться, але наступних - вже не дуже очевидно. кацапи ж продовжують домобілізовувати до 1000 чоловік на добу. і поки що - без значних проблем. вихід для нас - технологічна перевага у зброї, яка на 80% залежить від партнерів, насамперед сша. але от
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681570 вiд 2024-01-16 15:35:59Про домашнє збирання дронів це авантюра, звісно. Оце по радіо почув, що з вересня 2024 у Вишах відновлюють нормальні якісь військові кафедри, і кожен студент і за бажанням студентка проходити оці всі курси. Пропонують навчати стріляти з стрілкової зброї, якимось елементам військової підготовки, такт. медицини і т. п. І типа буде у кожного спеціалність Стрілець. А я здивувався, що не почув про курси керування дронами, підготовку пілотів дронів тощо. Ну не всім же треба тільки стріляти, а хто буде орків з дронів лупити? А в технічних вишах, там 100% треба робити обовязковим предметом спецкурси модулі, про дрони, РЕБи і т. п. Викладачів брати з фронту. Не треба тут Ph. D. Два місяці чувак прочитав курс, склали іспит, отримали в заліковці залік і т. п
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681569 вiд 2024-01-16 15:27:39Nycolas № 1681568 ----- Пішло воно те х-їдло нах. 7-6 років тому він таке саме говорив про товстомордого Кім Чен Іна. Що все буде чьотко він там все залагодить. А насправді нічого він не зміг зробити, тому що навіть найрозумніші співробітники, експерти, помічники, якщо лідером у них Трамп, то починають теж тормозити, тупити і нічого не виходить. Не варто слухати цього старого довбограя.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681568 вiд 2024-01-16 15:15:52Трампидло вже знає вихід --- Ми з Путіним чудово ладнаємо. Ми дуже добре ладнаємо. Це добре, а не погано. Якби фальшиві новини стали справжніми і чесними новинами, 90% наших проблем у цій країні було б вирішено… Ситуація з Україною настільки жахлива… І ми збираємося вирішити це, ми збираємося вирішити це дуже швидко ", - Трамп. Джерело: https://censor.net/ua/n3467979
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681567 вiд 2024-01-16 15:07:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1681436 вiд 2024-01-14 21:57:19 toreo № 1681434 «ну хоча б тому шо в них кількісна перевага, і в ППО в тому чіслі, а в нас якісної як би не хотілось не буде. Ф16 гарний літак, але не на голову вищий.» ———— не розумію, що значить «не на голову вищий». ф16 - це багатофункц платформа, на відміну від сандерболта. вона може, залежно від авіоніки і обвісу, працювати і як штурмовик, і як винищувач, як ппо. сандерболт же обмежений своїм функціоналом в умовах, коли ми не можемо мати достатню кількість досвічених пілотів, яких і так було обмаль, та ще і загинуло скільки, та з дуже обмеженою впс інфраструктурою (не дарма ж кацапи луплять зараз ракетами по аеродромах, хоч вони і пусті фактично), робити вибір на користь сандерболтів … ну таке. та, сирський сказав, але нехай би він відповів, чому вони зараз раптом прозріли, що виявляється, недостатня увага приділялася інженерно-фортифік роботам. ну і питання, яке я задавав - як використовувати сандерболти в умовах перенасичення противником лбз тактичним ппо - воно ж не має відповіді. а як гелікоптер! ага, ну да
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681566 вiд 2024-01-16 14:56:55Vichny № 1681555 це ж треба комусь організувати - приміщення, постачання-збут, кадри, навчання і т, д., але легше голосно пернути - це вміють добре - мільярд дерев, мільйон дронів, скоро в гаражах леопарди ремонтувати закличуть
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681565 вiд 2024-01-16 14:46:03inguard (тутейший) № 1681541 співчуваю, тримаймося
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681564 вiд 2024-01-16 14:39:36sk (здалеку) № 1681557 вiд 2024-01-16 13:02:15 Я от дивуюсь, що є люди, які про якийсь план відвоювання. Хіба не очевидно, що вже неможливо відвоювати значні території? Так званий контрнаступ все продемонстрував. То скільки потрібно людського ресурсу і якої і скільки зброї, щоб хоча би Токмак відвоювати? А воно того варте? Що кацапи згодні на заморозку - не схоже, вони якраз розкочегарюються. Нам залишається тільки активна оборона і максимальне знищення кацапів при максимальному збереженню людей. І чекати. Зе боїться то сказати, бо то політично самовбивчо. Підозрюю, що він теж чекає Трампа, щоб було на кого звалити - типу нас примусили. Так воно й буде. Прихід Трампа - справа вирішена. А от до чого він з хулом домовиться хз. Але то точно не про звільнення територій.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681563 вiд 2024-01-16 14:34:32sk (здалеку) № 1681557 я не знаю, про який наступ йдеться. ми достатньо давно вже в глухій обороні.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681562 вiд 2024-01-16 14:33:592 milanese№ 1681543І шо? Тепер все зміниться? І респи привʼяжуть цього гандона до допомозі Україні, а не мігрантів?
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681561 вiд 2024-01-16 13:33:09Vichny № 1681556 не пИздять, а вже спиздили
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681560 вiд 2024-01-16 13:17:27Vichny № 1681555 ну да:
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681559 вiд 2024-01-16 13:09:49В официальной статистике потерь кацапни приплюсовано 2 литака
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681558 вiд 2024-01-16 13:03:21пиздЯть, тобто. Але десь і пИздять, звісно: /
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681557 вiд 2024-01-16 13:02:15У Білому домі вважають, що Україна у війні має перейти від наступу до оборони. Водночас Володимир Зеленський не готовий публічно визнати, що ситуація на полі бою зайшла у глухий кут, пише Bloomberg. Під час розмови з президентом України у кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі радник США з національної безпеки Джейк Салліван передасть послання від свого боса, Джо Байдена, повідомляє оглядач Bloomberg з питань дипломатії і геополітики. Вашингтон наполягатиме, щоб Україна зараз змінила стратегію боротьби з російською агресією - від наступу до оборони. Зробити це можливо лише за однієї умови - США повинні надати Україні зброю та боєприпаси. ------------ бля. знову ця «оборона» виглядає як мінськ-3 чи є план в штатах щоб відвоювати втрачені території? чи байден йде до програшу виборів, то цей «головний біль» віддасть трампу?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681556 вiд 2024-01-16 12:58:27вірніше, навіть не займаються. А просто пИздять.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681555 вiд 2024-01-16 12:57:45Якась хуйня з цими квартирними дронами. Замість організувати виробництво в захищених місцях, залучити туди людей, дати їм бронь від мобілізації, мінімальне солдатське грошове забезпечення (черга буде стояти блять), займаються якимось дрочем тупим…
Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681554 вiд 2024-01-16 12:30:502 milanese№ 1681549Можливо мається що місцеві громади та виробники долучаються до закриття потреб місцевих підрозділів ППО, тобто військові замовляють, виробники виробляють, а місцеві громади закуповують.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681553 вiд 2024-01-16 12:11:43до речі пишуть що китайці ахуйєнну делегацію в давос привезли. 140 людей. просять щоб інвестували в китай (всі зараз на індію починають дивитись) паралельний стрім - допомога україні і пошук мирних рішень - китайці не присутні. то їм «не цікаво» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681552 вiд 2024-01-16 12:10:29m1919(Київ - чемпіон!) № 1681544 вiд 2024-01-16 11:28:57 2 Voxa № 1681437 мне теж трохи дивують ці заяви… гарно хтось в мемчики закинув що якщо можна збирати дрони самостійно, то й йібошити по воронєжу - теж можна самостійно… одна справа коли є купа волонтерських груп що займаються маск сітками, окопними свічками і т. п. і то, вони працюють напряму з підрозділами (принаймні ті про які я знаю) … але реб чи дрони… ну… якщо хуйлостанці з китайцями дзеркально почнуть реб і дрони на квартирах збирати - ми будемо в гіршій позиції…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681551 вiд 2024-01-16 12:09:03olma № 1681545 Тисну Snooze Rakuten Viber for 30 days
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681550 вiд 2024-01-16 12:07:17olma № 1681545 у мене на андроїд телефоні таке теж… особливо не звертаю уваги в теорії можна нотифікацію відключити з вайбера і все…
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681549 вiд 2024-01-16 12:06:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1681544 це якась нісенітниця, бо окрім суто технічних аспектів і проблем координації (щоб не зашкодити самим собі), повністю відсутня правова база для цього (і ніякої процедури тут немає і не можу бути для громад). Це ну прям зовсім не входить до компетенції органів місцевого самоврядування і ніхто не може легально ані володіти, ані використовувати системи РЕБ, що є військовими засобами. Нонсенс. В кінці-кінців за оборону відповідають лише визначені органи на центральному рівні. Ну і наостанок - в Україні понад 1300 громад…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681548 вiд 2024-01-16 11:47:082 olma№ 1681482Старечий пердьож від мене :)Коли я служив окупантом у ППО 8ї танкової, ми все одно стояли на бойовому чергуванні і інформацію для переходу у готовність 1 отримували саме від постів ППО ВПС.Думаю, з тих часів нічого не змінилося ні у нас, ні у чортів. Хіба деградація відбулася через зміну держсистеми.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681547 вiд 2024-01-16 11:45:28m1919(Київ - чемпіон!) № 1681544 дуже сподіваюсь, як і багато про шо, просто пізданув в повітря. Бо це просто жопа. Навіть коментувати зайве. Тут і так по місту їдеш, раз повз зраз навігатор раптом показує шо ти за 20 км десь в стороні :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681546 вiд 2024-01-16 11:44:06m1919(Київ - чемпіон!) № 1681544 ага, Байрактар над Києвом вже збивали
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681545 вiд 2024-01-16 11:43:39Десь місяць тому оновився на телефоні Ракутен Вайбер, і після звичайного дзвінка в мережі стільникового зв'язок, почала вилазити якась реклама та інфа від Вайбера. У кого таке є? і як позбутися цієї дратівливої херні?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681544 вiд 2024-01-16 11:28:572 Voxa№ 1681437“ «ця робота вже проводиться» і керівники деяких компаній уже таким чином планують захищати власні обʼєкти від обстрілів. Зараз багато цивільних підприємств виготовляють РЕБ і саме в них ці системи й можуть закуповувати місцеві громади. ”Дивна заява. Оте приватно встановлене, крім всього, має ще не шкодити нашим силам.Сподіваюсь, процедуру виписали до дрібниць.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681543 вiд 2024-01-16 10:28:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1681542 якраз під республіканські праймеріз. такоє
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681542 вiд 2024-01-16 09:17:15Пишуть, у Харкові в СІЗО коні двинув якийсь підарюга-блохєр, який мав американське громадянство. Підар був настільки йобнутий, що, сидячи в Україні, шпарив постинги, які виправдовували агресію Фуйла. https://www.foxnews.com/world/american-filmmaker-arrested-jailed-spreading-pro-russia-propaganda-dies-ukrainian-prisonВоно, звичайно, туди і дорога, але смороду буде багато. Треба було якось лікувати підарка у тюрмі, хз.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681541 вiд 2024-01-15 23:51:16та ж не москаль Ти ж раніше писав про нього. Тому тут все було зрозуміло. Я втратив зведеного брата, ми давно не спілкувались, але, блядь…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681540 вiд 2024-01-15 23:15:54inguard (тутейший) № 1681518 щиро дякую тобі. і всім хто хоч просто відкрив посилання..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681539 вiд 2024-01-15 23:05:03Nycolas № 1681538 Ніхуя не зрозуміло, але похуй, головне - результат!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681538 вiд 2024-01-15 22:34:29Операція Франкенштейн - версія про збиття А50 --- https://t.me/voynareal_ua/34701
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681537 вiд 2024-01-15 22:32:59Шрайк про ситуацію в Конгресі США. Тільки не розумію, як він може надіятись на перемогу демократів на виборах. Все зовсім х для нас. Навіть катастрофічно. ------------------- По Конгрессу. Плохие новости. Спикер Джонсон заявил, что заблокирует любую сделку между республиканцами и демократами по миграционной реформе. Он настаивает на своём ультиматуме («мексиканский протокол» и 1450-километровая стена вдоль границы, расписывал подробно). Мало того. На внутрипартийном звонке в воскресенье Джонсон заявил, что Конгресс не сможет разрешить пограничный кризис, пока президентом не станет Трамп или другой республиканец. Последняя надежда - лидер республиканцев в Сенате Митч Макконнелл, который считает, что если не заключить сделку сейчас, то демократы ни за что не пойдут на сделку с Трампом в будущем. Ну либо демократы победят на выборах, и тогда тоже не будет никакой сделки. Макконнелл всё ещё считает, что если сделка Шумера - Лэнкфорда получит поддержку подавляющего большинства в Сенате (хотя бы 75 голосов из 100), то это окажет влияние на Джонсона и он выставит законопроект на голосование в Палате. Но маловероятно как то, что сделка наберёт столько голосов в Сенате (от демократов, допустим, можно ожидать под 50 голосов из 50, но от республиканцев - вряд ли намного больше, чем 10 из 50), так и то, что это как-то повлияет на Джонсона. Его коллеги-трамписты уже заявили ему, что если он поставит пакет с миграционной реформой и помощью Украине на голосование - он получит импичмент. Вряд ли Джонсон пойдёт против своего же крыла радикалов. Такой ультиматум Джонсона даст Байдену возможность справедливо обвинить республиканцев в том, что они срывают миграционную реформу (детали компромиссной сделки на фото⬇️), что может отрицательно сказаться на рейтингах республиканцев и Трампа. Но это слабое утешение. Думаю, что нужно смотреть правде в глаза и готовиться к тому, что Украина до ноября останется без помощи от США. Ну а там надежда на то, что Байден и демократы всё же победят на выборах.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681536 вiд 2024-01-15 21:56:28До речі, якщо фотка хвоста ІЛа правда, то це також аргумент про С-200. Але я все одно не розумію, як після першого ураження сталося друге.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681535 вiд 2024-01-15 21:48:28Vichny № 1681534 Я вже старий, та взагалі Круг вивчав. Але там і там йде наведення по відбиттю радіосигналу з далекої відстані. Тобто якщо змогли радіолокатором вести підсвічування цілі то ракета доволі близько підійшла, а там вже аналоговий обчислювач, тупий, простий, що бачу там і підриваюся.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681534 вiд 2024-01-15 21:37:52Starik (Україна, Київ) № 1681531 С-200 стійка до РЕБ? Ну хз, але хіба не по відбиттю радіосигналу там головка наводиться?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681533 вiд 2024-01-15 21:27:16Коли наши сбили ту154 в 2001 над Чорним морем то там дальність до літака була трохи більше 200км