🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1737.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681572 вiд 2024-01-16 15:41:33

«коли Десантіс стане пенсіонером, я також особисто йому фінансово допоможу»

ссука, який же блять піздец

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681571 вiд 2024-01-16 15:39:58

olma
№ 1681569

істеблішмент сша грає у свою гру, і ми, на жаль, не маємо аргументів чи сили якось вплинути.

але грає красиво.

скільки байдена критикували - і абсолютно справедливо - за критично недостатньо збройну підтримку україни.

а тепер нікому і в голову не прийде згадати цю недостатність від сша, хоча вся допомога зависла. а при цьому байден - за підтримку, в конгресі є потужна, як кажуть, двопартійна, як кажуть, підтримка підтримки україни. але, але. раптом стіна на кордоні і емігранти. і ніяк. і обидві сторони грають красиву гру. а нам тепер вже і не скажеш, мовляв, дайте більше зброї, бо гинуть українці.
менше з тим, цілі зовнішн політики сша виконуються в тому ж темпі, впк розкручується, а з впк - і купа суміжних галузей, робочі місця в сша створюються, на ринках росію потихеньку відтісняють… тут не так щоб потрібна якась швидка перемога україни.

та воно і ок. єдина проблема - мобпотенціал в україні зменшується. цих 500 тис може і набереться, але наступних - вже не дуже очевидно.
кацапи ж продовжують домобілізовувати до 1000 чоловік на добу. і поки що - без значних проблем.

вихід для нас - технологічна перевага у зброї, яка на 80% залежить від партнерів, насамперед сша. але от

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681570 вiд 2024-01-16 15:35:59

Про домашнє збирання дронів це авантюра, звісно.

Оце по радіо почув, що з вересня 2024 у Вишах відновлюють нормальні якісь військові кафедри, і кожен студент і за бажанням студентка проходити оці всі курси. Пропонують навчати стріляти з стрілкової зброї, якимось елементам військової підготовки, такт. медицини і т. п. І типа буде у кожного спеціалність Стрілець.

А я здивувався, що не почув про курси керування дронами, підготовку пілотів дронів тощо. Ну не всім же треба тільки стріляти, а хто буде орків з дронів лупити?

А в технічних вишах, там 100% треба робити обовязковим предметом спецкурси модулі, про дрони, РЕБи і т. п.
Викладачів брати з фронту. Не треба тут Ph. D. Два місяці чувак прочитав курс, склали іспит, отримали в заліковці залік і т. п

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681569 вiд 2024-01-16 15:27:39

Nycolas
№ 1681568
-----
Пішло воно те х-їдло нах. 7-6 років тому він таке саме говорив про товстомордого Кім Чен Іна. Що все буде чьотко він там все залагодить.
А насправді нічого він не зміг зробити, тому що навіть найрозумніші співробітники, експерти, помічники, якщо лідером у них Трамп, то починають теж тормозити, тупити і нічого не виходить.

Не варто слухати цього старого довбограя.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681568 вiд 2024-01-16 15:15:52

Трампидло вже знає вихід
---
Ми з Путіним чудово ладнаємо. Ми дуже добре ладнаємо. Це добре, а не погано. Якби фальшиві новини стали справжніми і чесними новинами, 90% наших проблем у цій країні було б вирішено… Ситуація з Україною настільки жахлива… І ми збираємося вирішити це, ми збираємося вирішити це дуже швидко ", - Трамп. Джерело: https://censor.net/ua/n3467979

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681567 вiд 2024-01-16 15:07:21

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681436 вiд 2024-01-14 21:57:19

toreo
№ 1681434
«ну хоча б тому шо в них кількісна перевага, і в ППО в тому чіслі, а в нас якісної як би не хотілось не буде. Ф16 гарний літак, але не на голову вищий.»

————

не розумію, що значить «не на голову вищий».

ф16 - це багатофункц платформа, на відміну від сандерболта. вона може, залежно від авіоніки і обвісу, працювати і як штурмовик, і як винищувач, як ппо.
сандерболт же обмежений своїм функціоналом

в умовах, коли ми не можемо мати достатню кількість досвічених пілотів, яких і так було обмаль, та ще і загинуло скільки, та з дуже обмеженою впс інфраструктурою (не дарма ж кацапи луплять зараз ракетами по аеродромах, хоч вони і пусті фактично), робити вибір на користь сандерболтів …
ну таке.

та, сирський сказав, але нехай би він відповів, чому вони зараз раптом прозріли, що виявляється, недостатня увага приділялася інженерно-фортифік роботам.

ну і питання, яке я задавав - як використовувати сандерболти в умовах перенасичення противником лбз тактичним ппо - воно ж не має відповіді. а як гелікоптер! ага, ну да

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681566 вiд 2024-01-16 14:56:55

Vichny
№ 1681555
це ж треба комусь організувати - приміщення, постачання-збут, кадри, навчання і т, д., але легше голосно пернути - це вміють добре - мільярд дерев, мільйон дронів, скоро в гаражах леопарди ремонтувати закличуть

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681565 вiд 2024-01-16 14:46:03

inguard (тутейший)
№ 1681541
співчуваю, тримаймося

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681564 вiд 2024-01-16 14:39:36

sk (здалеку)
№ 1681557 вiд 2024-01-16 13:02:15

Я от дивуюсь, що є люди, які про якийсь план відвоювання. Хіба не очевидно, що вже неможливо відвоювати значні території? Так званий контрнаступ все продемонстрував. То скільки потрібно людського ресурсу і якої і скільки зброї, щоб хоча би Токмак відвоювати? А воно того варте? Що кацапи згодні на заморозку - не схоже, вони якраз розкочегарюються. Нам залишається тільки активна оборона і максимальне знищення кацапів при максимальному збереженню людей. І чекати.
Зе боїться то сказати, бо то політично самовбивчо. Підозрюю, що він теж чекає Трампа, щоб було на кого звалити - типу нас примусили. Так воно й буде. Прихід Трампа - справа вирішена. А от до чого він з хулом домовиться хз. Але то точно не про звільнення територій.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681563 вiд 2024-01-16 14:34:32

sk (здалеку)
№ 1681557

я не знаю, про який наступ йдеться. ми достатньо давно вже в глухій обороні.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681562 вiд 2024-01-16 14:33:59

2 milanese
№ 1681543
І шо? Тепер все зміниться? І респи привʼяжуть цього гандона до допомозі Україні, а не мігрантів?

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681561 вiд 2024-01-16 13:33:09

Vichny
№ 1681556
не пИздять, а вже спиздили

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681560 вiд 2024-01-16 13:17:27

Vichny
№ 1681555
ну да:



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681559 вiд 2024-01-16 13:09:49

В официальной статистике потерь кацапни приплюсовано 2 литака

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681558 вiд 2024-01-16 13:03:21

пиздЯть, тобто. Але десь і пИздять, звісно: /

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681557 вiд 2024-01-16 13:02:15

У Білому домі вважають, що Україна у війні має перейти від наступу до оборони. Водночас Володимир Зеленський не готовий публічно визнати, що ситуація на полі бою зайшла у глухий кут, пише Bloomberg.

Під час розмови з президентом України у кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі радник США з національної безпеки Джейк Салліван передасть послання від свого боса, Джо Байдена, повідомляє оглядач Bloomberg з питань дипломатії і геополітики.

Вашингтон наполягатиме, щоб Україна зараз змінила стратегію боротьби з російською агресією - від наступу до оборони. Зробити це можливо лише за однієї умови - США повинні надати Україні зброю та боєприпаси.
------------
бля. знову ця «оборона» виглядає як мінськ-3
чи є план в штатах щоб відвоювати втрачені території?
чи байден йде до програшу виборів, то цей «головний біль» віддасть трампу?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681556 вiд 2024-01-16 12:58:27

вірніше, навіть не займаються. А просто пИздять.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681555 вiд 2024-01-16 12:57:45

Якась хуйня з цими квартирними дронами.
Замість організувати виробництво в захищених місцях, залучити туди людей, дати їм бронь від мобілізації, мінімальне солдатське грошове забезпечення (черга буде стояти блять), займаються якимось дрочем тупим…

Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681554 вiд 2024-01-16 12:30:50

2 milanese
№ 1681549

Можливо мається що місцеві громади та виробники долучаються до закриття потреб місцевих підрозділів ППО, тобто військові замовляють, виробники виробляють, а місцеві громади закуповують.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681553 вiд 2024-01-16 12:11:43

до речі пишуть що китайці ахуйєнну делегацію в давос привезли. 140 людей. просять щоб інвестували в китай (всі зараз на індію починають дивитись)
паралельний стрім - допомога україні і пошук мирних рішень - китайці не присутні. то їм «не цікаво» …

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681552 вiд 2024-01-16 12:10:29

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681544 вiд 2024-01-16 11:28:57
2 Voxa
№ 1681437
мне теж трохи дивують ці заяви…
гарно хтось в мемчики закинув що якщо можна збирати дрони самостійно, то й йібошити по воронєжу - теж можна самостійно…
одна справа коли є купа волонтерських груп що займаються маск сітками, окопними свічками і т. п. і то, вони працюють напряму з підрозділами (принаймні ті про які я знаю) …
але реб чи дрони… ну…
якщо хуйлостанці з китайцями дзеркально почнуть реб і дрони на квартирах збирати - ми будемо в гіршій позиції…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681551 вiд 2024-01-16 12:09:03

olma
№ 1681545

Тисну Snooze Rakuten Viber for 30 days

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681550 вiд 2024-01-16 12:07:17

olma
№ 1681545
у мене на андроїд телефоні таке теж… особливо не звертаю уваги
в теорії можна нотифікацію відключити з вайбера і все…

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681549 вiд 2024-01-16 12:06:52

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681544
це якась нісенітниця, бо окрім суто технічних аспектів і проблем координації (щоб не зашкодити самим собі), повністю відсутня правова база для цього (і ніякої процедури тут немає і не можу бути для громад). Це ну прям зовсім не входить до компетенції органів місцевого самоврядування і ніхто не може легально ані володіти, ані використовувати системи РЕБ, що є військовими засобами. Нонсенс. В кінці-кінців за оборону відповідають лише визначені органи на центральному рівні. Ну і наостанок - в Україні понад 1300 громад…

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681548 вiд 2024-01-16 11:47:08

2 olma
№ 1681482
Старечий пердьож від мене :)
Коли я служив окупантом у ППО 8ї танкової, ми все одно стояли на бойовому чергуванні і інформацію для переходу у готовність 1 отримували саме від постів ППО ВПС.
Думаю, з тих часів нічого не змінилося ні у нас, ні у чортів. Хіба деградація відбулася через зміну держсистеми.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681547 вiд 2024-01-16 11:45:28

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681544
дуже сподіваюсь, як і багато про шо, просто пізданув в повітря. Бо це просто жопа. Навіть коментувати зайве.

Тут і так по місту їдеш, раз повз зраз навігатор раптом показує шо ти за 20 км десь в стороні :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681546 вiд 2024-01-16 11:44:06

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681544

ага, Байрактар над Києвом вже збивали

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681545 вiд 2024-01-16 11:43:39

Десь місяць тому оновився на телефоні Ракутен Вайбер, і після звичайного дзвінка в мережі стільникового зв'язок, почала вилазити якась реклама та інфа від Вайбера.

У кого таке є? і як позбутися цієї дратівливої херні?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681544 вiд 2024-01-16 11:28:57

2 Voxa
№ 1681437
“ «ця робота вже проводиться» і керівники деяких компаній уже таким чином планують захищати власні обʼєкти від обстрілів. Зараз багато цивільних підприємств виготовляють РЕБ і саме в них ці системи й можуть закуповувати місцеві громади. ”
Дивна заява. Оте приватно встановлене, крім всього, має ще не шкодити нашим силам.
Сподіваюсь, процедуру виписали до дрібниць.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681543 вiд 2024-01-16 10:28:13

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681542

якраз під республіканські праймеріз. такоє

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681542 вiд 2024-01-16 09:17:15

Пишуть, у Харкові в СІЗО коні двинув якийсь підарюга-блохєр, який мав американське громадянство. Підар був настільки йобнутий, що, сидячи в Україні, шпарив постинги, які виправдовували агресію Фуйла.

https://www.foxnews.com/world/american-filmmaker-arrested-jailed-spreading-pro-russia-propaganda-dies-ukrainian-prison

Воно, звичайно, туди і дорога, але смороду буде багато. Треба було якось лікувати підарка у тюрмі, хз.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681541 вiд 2024-01-15 23:51:16

та ж не москаль
Ти ж раніше писав про нього. Тому тут все було зрозуміло.
Я втратив зведеного брата, ми давно не спілкувались, але, блядь…

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681540 вiд 2024-01-15 23:15:54

inguard (тутейший)
№ 1681518
щиро дякую тобі. і всім хто хоч просто відкрив посилання..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681539 вiд 2024-01-15 23:05:03

Nycolas
№ 1681538

Ніхуя не зрозуміло, але похуй, головне - результат!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681538 вiд 2024-01-15 22:34:29

Операція Франкенштейн - версія про збиття А50
---
https://t.me/voynareal_ua/34701

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681537 вiд 2024-01-15 22:32:59

Шрайк про ситуацію в Конгресі США.
Тільки не розумію, як він може надіятись на перемогу демократів на виборах.
Все зовсім х для нас. Навіть катастрофічно.

-------------------​​

По Конгрессу. Плохие новости.

Спикер Джонсон заявил, что заблокирует любую сделку между республиканцами и демократами по миграционной реформе. Он настаивает на своём ультиматуме («мексиканский протокол» и 1450-километровая стена вдоль границы, расписывал подробно).

Мало того. На внутрипартийном звонке в воскресенье Джонсон заявил, что Конгресс не сможет разрешить пограничный кризис, пока президентом не станет Трамп или другой республиканец.

Последняя надежда - лидер республиканцев в Сенате Митч Макконнелл, который считает, что если не заключить сделку сейчас, то демократы ни за что не пойдут на сделку с Трампом в будущем. Ну либо демократы победят на выборах, и тогда тоже не будет никакой сделки.

Макконнелл всё ещё считает, что если сделка Шумера - Лэнкфорда получит поддержку подавляющего большинства в Сенате (хотя бы 75 голосов из 100), то это окажет влияние на Джонсона и он выставит законопроект на голосование в Палате. Но маловероятно как то, что сделка наберёт столько голосов в Сенате (от демократов, допустим, можно ожидать под 50 голосов из 50, но от республиканцев - вряд ли намного больше, чем 10 из 50), так и то, что это как-то повлияет на Джонсона. Его коллеги-трамписты уже заявили ему, что если он поставит пакет с миграционной реформой и помощью Украине на голосование - он получит импичмент. Вряд ли Джонсон пойдёт против своего же крыла радикалов.

Такой ультиматум Джонсона даст Байдену возможность справедливо обвинить республиканцев в том, что они срывают миграционную реформу (детали компромиссной сделки на фото⬇️), что может отрицательно сказаться на рейтингах республиканцев и Трампа. Но это слабое утешение.

Думаю, что нужно смотреть правде в глаза и готовиться к тому, что Украина до ноября останется без помощи от США. Ну а там надежда на то, что Байден и демократы всё же победят на выборах.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681536 вiд 2024-01-15 21:56:28

До речі, якщо фотка хвоста ІЛа правда, то це також аргумент про С-200.

Але я все одно не розумію, як після першого ураження сталося друге.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681535 вiд 2024-01-15 21:48:28

Vichny
№ 1681534

Я вже старий, та взагалі Круг вивчав.
Але там і там йде наведення по відбиттю радіосигналу з далекої відстані.
Тобто якщо змогли радіолокатором вести підсвічування цілі то ракета доволі близько підійшла, а там вже аналоговий обчислювач, тупий, простий, що бачу там і підриваюся.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681534 вiд 2024-01-15 21:37:52

Starik (Україна, Київ)
№ 1681531

С-200 стійка до РЕБ? Ну хз, але хіба не по відбиттю радіосигналу там головка наводиться?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681533 вiд 2024-01-15 21:27:16

Коли наши сбили ту154 в 2001 над Чорним морем то там дальність до літака була трохи більше 200км


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.