пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681452 вiд 2024-01-14 23:05:25Пишуть шо а50 приводнили) д і іл22 трохи на гоіхи отримав
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681451 вiд 2024-01-14 23:00:48 Nevropatolog № 1681435 ну пo пeршe, вiн нe Зe a тoбi рoзпoвiдaє :) пo другe, якби вiн скaзaв «зaйшлo всe в ступoр», ти б пeрший кричaв «зрaдa в oтoчeннi прeзидeнтa» :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681450 вiд 2024-01-14 23:00:41Voxa (м. Запоріжжя) № 1681447 вiд 2024-01-14 22:54:30 Щодо воротарської позиції в збірній, то зараз все абсолютно зрозуміло. Трубін грає краще і стабільніше за всіх у клубі, в якому захист достатньо косячить і Анатолій проявляє себе, і в принципі він найкраще зіграний із захисниками (Бущан може ще трохи краще, але він зараз навіть за #3 буде вести заочну суперечку з Різником). Лунін нарешті заграв, але поки що награв лише на те, щоб в збірну повернутись і бути #2.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681449 вiд 2024-01-14 22:59:35VVV № 1681448 так отож
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681448 вiд 2024-01-14 22:57:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1681447 та немає чого думати. Лунін в такій формі. і менталітет гравця реалу та гравця Бенфіки не можна навіть порівнювати. хоча хз, бо кроти ж у захисті є, а Трубін з ними грав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681447 вiд 2024-01-14 22:54:30Баррсу ввтоптали в газон, і гра вийшла майже в одну калітку, але принаймі Лунін зіграв непогано, і в своїх моментах врятував. Цікаво шо тепер думатиме Ребров
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681446 вiд 2024-01-14 22:54:01Суддя зафіксував технічний нокаут Барси не додавши нічого до другого тайму. Лунін показав, що воротар Реала має зробити три-чотири робочі сейви за матч і тоді не буде ніяких 3:3 в основний час як з Атлетико.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681445 вiд 2024-01-14 22:52:38Вот так, ни одной добавленной минуты..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681444 вiд 2024-01-14 22:35:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1681439 вiд 2024-01-14 22:08:39 Вибач, зрада відміняється тут. Як з арчерами, цезарями, так і тут. Шукати ліньки, але останні 3-4 місяці активно пишуть, що ставлять апґрейд на радар, більшість євро літаків доведені до останньої версії середини 2000х. Збірка та тех актуалізація робилися у бенелюксі, там же зараз добивають апґрейди. Ф16 замінюється на ф35, отже віддавати будуть усе, чим зможемо користуватися.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681443 вiд 2024-01-14 22:33:17Ара доскакался..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681442 вiд 2024-01-14 22:25:40«У сєбя в головє ми уже виігралі войну» (майже (с))
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681441 вiд 2024-01-14 22:20:46Єрмачидло-Хуїдло
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681440 вiд 2024-01-14 22:20:16Явно виигравает --- Єрмадичло-хуїдло
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681439 вiд 2024-01-14 22:08:39Щодо Ф-16, то навіть у нас пишуть, що фактично це платформа, а реальні характеристики залежать від наповнення цієї платформи. Очевидно дадуть те, чого самим не шкода - тобто не найсучасніші варіанти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681438 вiд 2024-01-14 22:06:08Так а де ті компанії братимуть людей, щоб використовувати ці РЕБ-системи, і як їхнє використання узгоджуватиметься з діяльністю військової ППО?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681437 вiд 2024-01-14 21:59:19Nevropatolog № 1681435 і взагалі, «спасєніє утопающих - дєло рук саміх утопающиих» ««ця робота вже проводиться» і керівники деяких компаній уже таким чином планують захищати власні об'єкти від обстрілів. Зараз багато цивільних підприємств виготовляють РЕБ і саме в них ці системи й можуть закуповувати місцеві громади.»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681436 вiд 2024-01-14 21:57:19toreo № 1681434 ну хоча б тому шо в них кількісна перевага, і в ППО в тому чіслі, а в нас якісної як би не хотілось не буде. Ф16 гарний літак, але не на голову вищий. І знову ж таки, які дадуть ракети і ськіки. не, понятно шо стане легше, і ганять сушки з КАБАми ми тоді зможемо і самі удари наносить, це все так.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681435 вiд 2024-01-14 21:46:48После двух лет войны Украина живёт, Украина воюет, и Украина явно выигрывает в этой войне, — Ермак ---------- Ну от і підтвердилось, хто Зелі про стопіццот збитих за сутки літаків і геліків розповідає. Так що розлабтесь - явно перемагаємо…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681434 вiд 2024-01-14 21:43:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1681432 «як багато літатимуть, так багато будуть сбивать. Ф16 не значно краще тих Сушок шо у кацапів» ну, не очевидно. а чому не значно краще? мені здається, що краще. залежить від авіоніки, звичайно, яку рлс поставлять, які ракети. але в цілому, імхо, це буде крок вперед. а чому ні?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681433 вiд 2024-01-14 21:39:22Араухо допрыгался..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681432 вiд 2024-01-14 21:20:36toreo № 1681429 ну так очевидно шо як багато літатимуть, так багато будуть сбивать. Ф16 не значно краще тих Сушок шо у кацапів і ППО працює.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681431 вiд 2024-01-14 21:20:26После двух банок Араухо начал бегать за Вини..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681430 вiд 2024-01-14 21:17:54шось Суперкубок Елклассіко не задався одразу
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681429 вiд 2024-01-14 21:15:30Voxa (м. Запоріжжя) № 1681420 а чого це ми збираємося втрачати ф16 багато? можеш розгорнути? і щодо втрачати. ти ж бачиш вже і сам, що пілотів у нас багато - фактично після випуску. вчорашні курсанти. і їх за півроку не підготуєш
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681428 вiд 2024-01-14 21:13:21Реал рвет Барсу..2-0, 10 минута..
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681427 вiд 2024-01-14 20:03:52Batyj № 1681421 Альмерія дійсно остання команда. Але тим не менш щоб купити квиток на Реал-Альмерія на 83-тисячник треба мати велетенське терпіння. Квитки з`являються раз на хвилину й за долі секунди викупаються.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681426 вiд 2024-01-14 18:04:51Мічел - хуїчел
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681425 вiд 2024-01-14 17:43:40 Valeriy № 1681424 Соьгодні Мічел задохера натупив. це так.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681424 вiд 2024-01-14 17:03:01VVV № 1681423 вiд 2024-01-14 16:35:08 Жирона приїхала грати ніби вона Реал. типу та що там якась Альмерія. от і мають, що на 73 хв жодного моменту не створили. ------------------------------------------- Мічел думав, що в нього є по два равноцінних гравця на всі позиції … і догрався. Ще й Соліса випускає, який є гальмом для атак по центру для Жирони. Той же, навіть втомлений, Коуту, при переводі з флангу в центр, був би набагато корисніший, бо має дриблінг на швидкості. Соліс, це затянутий гравець, все як в пригальмованій швидкості.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681423 вiд 2024-01-14 16:35:08Жирона приїхала грати ніби вона Реал. типу та що там якась Альмерія. от і мають, що на 73 хв жодного моменту не створили.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681422 вiд 2024-01-14 16:23:53Якщо будуть втрати A-10, це загалом фуйня, бо там, звідки їх можна отримати, їх багато і вони нікому не потрібні. Але якщо їх збиватимуть на малих висотах і безпосередньо над лінією фронту, це мабуть призводитиме до значних втрат серед пілотів, а де нам брати навчених пілотів - хз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681421 вiд 2024-01-14 16:16:37Жирона никак не может забить последней каманде лалиги..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681420 вiд 2024-01-14 16:13:33toreo № 1681419 це все вірно, І Ігнат правильно пише. Воно під різні задачі. А за наявної кількості авіації і ППО у кацапів, сам по собі Ф16 переваги в повітрі не завоює. І втрачать їх відповідно будем багато. А це дорого, ну і так по кругу. Чому я за А10? бо вони дешеві і їх би вже дали, а Ф16 це дорого, а ракети ще дорощі, і тому невідомо коли будуть. Історія з Ф16, вже перетворилась на жупел, як з якоюсь вундрвафльою, яка переломе хід війни, показує шо наше керівництво все ще не розуміє шо до чого. Немає плана Б, і робить висновків з минулого року не хоче.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681419 вiд 2024-01-14 14:46:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1681379 ну так не воюють вже обидві сторони шляхом атаки літака 30 мм чи більшого калібру гарматами безпосередньо переднього краю. «так як кацапи гелікоптерами» - ну я ж ніби написав про те, в чому різниця. ясно, що тут мало хто кого чує, навіть коли слухає, але ж явно очевидна різниця у тактичному застосуванні навіть для непрофі. ось ігнат пише, його важко звинуватити в незнанні матчастини: https://www.pravda.com.ua/news/2024/01/13/7437088/ Повітряні сили пояснили, чому винищувачі F-16, а не штурмовики А-10, є пріоритетом для України
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681418 вiд 2024-01-14 12:32:45? si=NoF46U-vKMlWf-0C № 1681416
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681417 вiд 2024-01-14 12:32:15sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1681401 вiд 2024-01-13 22:46:13Нагадало:------------------------"Академик А. А. Богомолец выдвинул теорию долголетия, и Сталин дал ему под это дело институт. Однако самакадемик умер в 1946 году, прожив всего 65 лет.- Всех надул! - сказал Сталин, узнав о его смерти ".
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681416 вiд 2024-01-14 10:29:32№ 1681410и чего неимоверного в «от штанги в ворота»?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681415 вiд 2024-01-14 10:24:49Оклахома - Портленд 139:77
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681414 вiд 2024-01-14 09:21:56Про А10 сказав Сирський, він командувач Сухопутними військами, тобто він має на увазі армійську авіацію, не ВПС. Це йому потрібні Тандерболти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681413 вiд 2024-01-14 09:19:21Ніхто не гордився, а потім на борди почали вішати