🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1740.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681452 вiд 2024-01-14 23:05:25

Пишуть шо а50 приводнили) д і іл22 трохи на гоіхи отримав

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681451 вiд 2024-01-14 23:00:48

Nevropatolog
№ 1681435

ну пo пeршe, вiн нe Зe a тoбi рoзпoвiдaє :)

пo другe, якби вiн скaзaв «зaйшлo всe в ступoр», ти б пeрший кричaв «зрaдa в oтoчeннi прeзидeнтa» :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681450 вiд 2024-01-14 23:00:41

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681447 вiд 2024-01-14 22:54:30

Щодо воротарської позиції в збірній, то зараз все абсолютно зрозуміло. Трубін грає краще і стабільніше за всіх у клубі, в якому захист достатньо косячить і Анатолій проявляє себе, і в принципі він найкраще зіграний із захисниками (Бущан може ще трохи краще, але він зараз навіть за #3 буде вести заочну суперечку з Різником). Лунін нарешті заграв, але поки що награв лише на те, щоб в збірну повернутись і бути #2.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681449 вiд 2024-01-14 22:59:35

VVV
№ 1681448
так отож

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681448 вiд 2024-01-14 22:57:49

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681447
та немає чого думати. Лунін в такій формі. і менталітет гравця реалу та гравця Бенфіки не можна навіть порівнювати.
хоча хз, бо кроти ж у захисті є, а Трубін з ними грав.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681447 вiд 2024-01-14 22:54:30

Баррсу ввтоптали в газон, і гра вийшла майже в одну калітку, але принаймі Лунін зіграв непогано, і в своїх моментах врятував.
Цікаво шо тепер думатиме Ребров

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681446 вiд 2024-01-14 22:54:01

Суддя зафіксував технічний нокаут Барси не додавши нічого до другого тайму. Лунін показав, що воротар Реала має зробити три-чотири робочі сейви за матч і тоді не буде ніяких 3:3 в основний час як з Атлетико.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681445 вiд 2024-01-14 22:52:38

Вот так, ни одной добавленной минуты..

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681444 вiд 2024-01-14 22:35:10

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681439 вiд 2024-01-14 22:08:39

Вибач, зрада відміняється тут. Як з арчерами, цезарями, так і тут. Шукати ліньки, але останні 3-4 місяці активно пишуть, що ставлять апґрейд на радар, більшість євро літаків доведені до останньої версії середини 2000х. Збірка та тех актуалізація робилися у бенелюксі, там же зараз добивають апґрейди. Ф16 замінюється на ф35, отже віддавати будуть усе, чим зможемо користуватися.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681443 вiд 2024-01-14 22:33:17

Ара доскакался..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681442 вiд 2024-01-14 22:25:40

«У сєбя в головє ми уже виігралі войну» (майже (с))

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681441 вiд 2024-01-14 22:20:46

Єрмачидло-Хуїдло

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681440 вiд 2024-01-14 22:20:16

Явно виигравает
---
Єрмадичло-хуїдло

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681439 вiд 2024-01-14 22:08:39

Щодо Ф-16, то навіть у нас пишуть, що фактично це платформа, а реальні характеристики залежать від наповнення цієї платформи. Очевидно дадуть те, чого самим не шкода - тобто не найсучасніші варіанти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681438 вiд 2024-01-14 22:06:08

Так а де ті компанії братимуть людей, щоб використовувати ці РЕБ-системи, і як їхнє використання узгоджуватиметься з діяльністю військової ППО?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681437 вiд 2024-01-14 21:59:19

Nevropatolog
№ 1681435
і взагалі, «спасєніє утопающих - дєло рук саміх утопающиих»

««ця робота вже проводиться» і керівники деяких компаній уже таким чином планують захищати власні об'єкти від обстрілів. Зараз багато цивільних підприємств виготовляють РЕБ і саме в них ці системи й можуть закуповувати місцеві громади.»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681436 вiд 2024-01-14 21:57:19

toreo
№ 1681434
ну хоча б тому шо в них кількісна перевага, і в ППО в тому чіслі, а в нас якісної як би не хотілось не буде. Ф16 гарний літак, але не на голову вищий.
І знову ж таки, які дадуть ракети і ськіки.
не, понятно шо стане легше, і ганять сушки з КАБАми ми тоді зможемо і самі удари наносить, це все так.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681435 вiд 2024-01-14 21:46:48

После двух лет войны Украина живёт, Украина воюет, и Украина явно выигрывает в этой войне, — Ермак
----------

Ну от і підтвердилось, хто Зелі про стопіццот збитих за сутки літаків і геліків розповідає.
Так що розлабтесь - явно перемагаємо…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681434 вiд 2024-01-14 21:43:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681432

«як багато літатимуть, так багато будуть сбивать. Ф16 не значно краще тих Сушок шо у кацапів»

ну, не очевидно.

а чому не значно краще? мені здається, що краще. залежить від авіоніки, звичайно, яку рлс поставлять, які ракети. але в цілому, імхо, це буде крок вперед.

а чому ні?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681433 вiд 2024-01-14 21:39:22

Араухо допрыгался..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681432 вiд 2024-01-14 21:20:36

toreo
№ 1681429
ну так очевидно шо як багато літатимуть, так багато будуть сбивать. Ф16 не значно краще тих Сушок шо у кацапів і ППО працює.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681431 вiд 2024-01-14 21:20:26

После двух банок Араухо начал бегать за Вини..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681430 вiд 2024-01-14 21:17:54

шось Суперкубок Елклассіко не задався одразу

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681429 вiд 2024-01-14 21:15:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681420

а чого це ми збираємося втрачати ф16 багато? можеш розгорнути?

і щодо втрачати. ти ж бачиш вже і сам, що пілотів у нас багато - фактично після випуску. вчорашні курсанти. і їх за півроку не підготуєш

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681428 вiд 2024-01-14 21:13:21

Реал рвет Барсу..2-0, 10 минута..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681427 вiд 2024-01-14 20:03:52

Batyj
№ 1681421

Альмерія дійсно остання команда. Але тим не менш щоб купити квиток на Реал-Альмерія на 83-тисячник треба мати велетенське терпіння. Квитки з`являються раз на хвилину й за долі секунди викупаються.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681426 вiд 2024-01-14 18:04:51

Мічел - хуїчел

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681425 вiд 2024-01-14 17:43:40

Valeriy
№ 1681424

Соьгодні Мічел задохера натупив. це так.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681424 вiд 2024-01-14 17:03:01

VVV
№ 1681423 вiд 2024-01-14 16:35:08

Жирона приїхала грати ніби вона Реал. типу та що там якась Альмерія. от і мають, що на 73 хв жодного моменту не створили.
-------------------------------------------
Мічел думав, що в нього є по два равноцінних гравця на всі позиції … і догрався. Ще й Соліса випускає, який є гальмом для атак по центру для Жирони. Той же, навіть втомлений, Коуту, при переводі з флангу в центр, був би набагато корисніший, бо має дриблінг на швидкості.
Соліс, це затянутий гравець, все як в пригальмованій швидкості.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681423 вiд 2024-01-14 16:35:08

Жирона приїхала грати ніби вона Реал. типу та що там якась Альмерія. от і мають, що на 73 хв жодного моменту не створили.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681422 вiд 2024-01-14 16:23:53

Якщо будуть втрати A-10, це загалом фуйня, бо там, звідки їх можна отримати, їх багато і вони нікому не потрібні. Але якщо їх збиватимуть на малих висотах і безпосередньо над лінією фронту, це мабуть призводитиме до значних втрат серед пілотів, а де нам брати навчених пілотів - хз.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681421 вiд 2024-01-14 16:16:37

Жирона никак не может забить последней каманде лалиги..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681420 вiд 2024-01-14 16:13:33

toreo
№ 1681419
це все вірно,
І Ігнат правильно пише.
Воно під різні задачі.
А за наявної кількості авіації і ППО у кацапів, сам по собі Ф16 переваги в повітрі не завоює. І втрачать їх відповідно будем багато. А це дорого, ну і так по кругу.
Чому я за А10? бо вони дешеві і їх би вже дали, а Ф16 це дорого, а ракети ще дорощі, і тому невідомо коли будуть.

Історія з Ф16, вже перетворилась на жупел, як з якоюсь вундрвафльою, яка переломе хід війни, показує шо наше керівництво все ще не розуміє шо до чого. Немає плана Б, і робить висновків з минулого року не хоче.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681419 вiд 2024-01-14 14:46:58

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681379

ну так не воюють вже обидві сторони шляхом атаки літака 30 мм чи більшого калібру гарматами безпосередньо переднього краю.

«так як кацапи гелікоптерами» - ну я ж ніби написав про те, в чому різниця. ясно, що тут мало хто кого чує, навіть коли слухає, але ж явно очевидна різниця у тактичному застосуванні навіть для непрофі.

ось ігнат пише, його важко звинуватити в незнанні матчастини:

https://www.pravda.com.ua/news/2024/01/13/7437088/

Повітряні сили пояснили, чому винищувачі F-16, а не штурмовики А-10, є пріоритетом для України

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681418 вiд 2024-01-14 12:32:45

? si=NoF46U-vKMlWf-0C

№ 1681416

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681417 вiд 2024-01-14 12:32:15

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1681401 вiд 2024-01-13 22:46:13

Нагадало:
------------------------
"Академик А. А. Богомолец выдвинул теорию долголетия, и Сталин дал ему под это дело институт. Однако сам
академик умер в 1946 году, прожив всего 65 лет.
- Всех надул! - сказал Сталин, узнав о его смерти ".

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681416 вiд 2024-01-14 10:29:32

№ 1681410
и чего неимоверного в «от штанги в ворота»?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681415 вiд 2024-01-14 10:24:49

Оклахома - Портленд 139:77

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681414 вiд 2024-01-14 09:21:56

Про А10 сказав Сирський, він командувач Сухопутними військами, тобто він має на увазі армійську авіацію, не ВПС. Це йому потрібні Тандерболти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681413 вiд 2024-01-14 09:19:21

Ніхто не гордився, а потім на борди почали вішати


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.