🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1746.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681212 вiд 2024-01-11 12:20:28

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1681207 вiд 2024-01-11 11:59:31

Не виключаю, що в ахмєтки є почуття власної провини за те, що у 2014 році він міг припинити цю фуйню у зародковому стані, але замість того гудів у йобаний гудок.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681211 вiд 2024-01-11 12:15:54

Ті, хто дають гроші, можуть рекомендувати. А якщо на їхні рекомендації кладуть фуй, то, відповідно, можуть припинити давати гроші.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681210 вiд 2024-01-11 12:14:03

2 Nycolas
№ 1681172
Не знаю, що то за одна, обрана в Рахункову палату, але у нас нібито діє процедура обрання суддів, що “забезпечує прозорий і заснований на заслугах конкурс з належною перевіркою кандидатів”.
Ті, хто дає гроші, можуть вимагати, але це не значить, що вони бачать не реалії, а якийсь свій уявний світ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681209 вiд 2024-01-11 12:13:45

Здається, не раз вже обговорювали ;) Українське фрикативне «г» все-таки краще передає звучання англійського «h» у певних словах, аніж «х» чи тим більше жорстке «ґ». Хоча і за використання «г» навіть про приблизну відповідність говорити важко - але тут вже нічого не поробиш.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681208 вiд 2024-01-11 12:03:10

olma
№ 1681204

Гейлі (а чому там «Г» якщо англійською вона Haley?) теж індіанка, точніше сікх (не знаю як буде звучати для них фемінітів)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681207 вiд 2024-01-11 11:59:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681201 вiд 2024-01-11 10:53:34
Nevropatolog [Останнi 20 месаг]
№ 1681199

недавно бачив новину, шо Метинвест власним коштом будує фортифікаційні захисні споруди на донецькому напрямку, на другій лінії, і я ще пожалкував шо не біля нас …
да, так там в новині цифри були, 4 чи 5 ярдів загальної допомоги.
І шо цікаво, як життя виводе, ватний Ахметка армії домага, а Беня-патріот в тюрьмі сидить.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681206 вiд 2024-01-11 11:56:28

Nevropatolog
№ 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51

Шахтар заробив в цій ЛЧ вже 50млн євро. На мій погляд, мають право

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681205 вiд 2024-01-11 11:54:28

2 Batyj
№ 1681155
Ти абсолютно правий, якщо труби передані згаданим організаціям у власність. Але, мені чомусь здається :), що вони комунальні і передані в оренду/для_експлуатації.
І договори про це уклала Київська адміністрація.
Нє?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681204 вiд 2024-01-11 11:36:22

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681202
-----
Індус клоун. У Гейлі шанс якщо Трампа забанить Верховний суд. Якщо ні, то Трамп всіх переїде. Він свої пороки і гріхи у цьому світі абсурду перетворює на чесноти і переваги.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681203 вiд 2024-01-11 11:32:34

№ 1681202
в НуГемпшири обошла Трампапама..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681202 вiд 2024-01-11 10:59:13

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1681195 вiд 2024-01-11 04:42:06

Гейлі - видно що тямуща баба, але є сумніви, що нинішні республіканські виборці її сприймуть. З іншого боку, і за отого йобаного індуса вони не проголосують вже тому, що він індус ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681201 вiд 2024-01-11 10:53:34

Nevropatolog [Останнi 20 месаг]
№ 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51

Податком треба обкладати такі придбання під час війни - десь хоча б 50%.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681200 вiд 2024-01-11 10:52:34

безугла - це зелений фєфєтов (нарешті все вірно розклали):

https://censor.net/ua/blogs/3466906/bezugla_prodovjennya_ruki_tih_hto_otrimuyut_vkazvki_z_bankovo

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51

Я хз як до цього відноситись під час війни…
Мене шокують ті цифри на розваги…

-----------
Інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що «Шахтар» домовився про трансфер лівого вінгера «Палмейрас» Кевіна.

Сума трансферу 21-річного бразильця складе 15 мільйонів євро.

13 січня футболіст відправиться на медогляд.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681198 вiд 2024-01-11 10:14:19

теніс
в неділю починається ао…
по-моєму перший раз в історії ми маємо трьох сіяних
світоліна-калініна-цуренко
плюс марта
всі отримали відносно «прохідних» суперниць у першому колі. плюс ястремська-снігур-стародубцева будуть грати фінальні матчі квали…
звичайно, в перших колах «прохідних» майже не буває. так як за перше коло гравці отримують 100+к баксів, а за друге в 2 рази більше… зад «рвуть» всі :)
леся не грала на лід-ап турнірах - хз у якій вона формі…
основна інтрига у жінок - це продовження боротьби іга-сабалєнка-рибакіна - хто сильніший. плюс повернення наомі осаки після народження дитини… у свій час вона підписала контрактів більше ніж мала серена…
у мужиків рафа знявся. рік відновлювався, зіграв один турнір і поїхав додому до-ліковуватись (начеб-то сказав що чергова травма мінімальна). звичайно що рафа буде пробувати вигравати рг плюс там же олімпіада в парижі літом… і можна йти на пенсію…
у мужиків як завжди. ноле і купа молодих. варіанти, 50-на-50. або виграє ноле, або хтось з молодих
правда останній рік ноле виграв три з 4х слемів і в одному грав у фіналі… так що таке собі… вже років 5 здається що ноле буде «здуватись», але «хлопчик» в свої майже 37 мочить всих хто йому під руку попадається…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681197 вiд 2024-01-11 10:01:17

ProstoVlizPobalakaty
№ 1681196

наче в U21 багато ж грає

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681196 вiд 2024-01-11 09:04:46

Геть (Геть)
№ 1681194 вiд 2024-01-11 01:28:45

Ну у нас є молодіжка, яка виграла ЧС. Але з її складу в основі збірної тепер лише Конопля, є ще Лунін та Сікан, а всі інші до головної збірної не доросли. Петраков дав результат, але жоден гравець не зробив прориву у якості гри.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681195 вiд 2024-01-11 04:42:06

Хейлі рве десантіса на ганчір'я. Як друмпфа суд зачморить, є шанс на норм кандидата для допомоги Україні.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681194 вiд 2024-01-11 01:28:45

Тобто хуйня у порівнянні із Алієво-Мілевським поколінням у нас :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681193 вiд 2024-01-11 01:27:39

Vichny
№ 1681192 вiд 2024-01-11 01:12:51

Та молодіжка могли виграти жуніор мундіаль. Якби не злили Нігерії у півфіналі. Там був такий Тайє Тайво, який цейво та тайво спеціалістом по штрафним був. Сік транзитнула глорія без мунді. У фіналі там здається грали Нігерія та арги із мессюком молодим

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681192 вiд 2024-01-11 01:12:51

А Пеле охуєл, коли Алієв в'їбав з центру поля.
Принаймні він так співає. Не Пеле в сенсі, а Алієв.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681191 вiд 2024-01-10 22:54:47

https://dubz.co/v/swjs3x
3й гол реалу… «Красиво»)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681190 вiд 2024-01-10 22:53:35

Batyj
№ 1681189

:))))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681189 вiд 2024-01-10 22:51:18

2 Vichny
№ 1681188
Ну, если бы ремонтники подьехали на Эскалейде, я бы охуел..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681188 вiд 2024-01-10 22:33:32

Batyj
№ 1681158 вiд 2024-01-10 12:17:10

…Я на днях вааще чуть не охуел…

________________________________________

Я от цікаво, скільки тобі не вистачило, щоб був стан «охуел» :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681187 вiд 2024-01-10 22:22:04

ну маск же як «продає» авто?
каже там немає двз. тому особливо «зношуватись» немає чому. тому ТО - «майже нуль». і може 1 млн миль собі спокійно пробігати без кап ремонту…
потрібно більше інфи про той герц, чому вони продають тесли… в коментарях пишуть що ремонт дорогий. але хз…
не «злітають» електро-авто. минулий рік рекордний по продажам бензину. побили до-ковідний максимум…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681186 вiд 2024-01-10 21:42:43

№ 1681185
Я брал много машин в Херце. На одометре никогда не было больше 15 тысяч км..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681185 вiд 2024-01-10 21:16:03

Якщо то Hertz, то там мабуть пробіг чималий навіть за 2-3 роки.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681184 вiд 2024-01-10 21:04:31

sk (chromebook acer 14)
№ 1681183 вiд 2024-01-10 20:21:33

То перші тесли, які вони закупили. Абсолютно нормальна ротація інвентаря по 2-3х роках експлуатації. Усі вони будуть у Європі по 30к за місяць-другий.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681183 вiд 2024-01-10 20:21:33

Hertz has started selling off its early Tesla inventory.

Prices bottom at $20k, but including the $4k Federal used EV credit, that can get as low as $16k.
-------
згадав скільки хайпу було. герц хотів ледь не всі свої авто зробити електро
але ті хто «продає» електро-авто, щось «недоговорюють». реальне життя з електро- - дорожче+менш зручне ніж в розрахунках на папері…

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681182 вiд 2024-01-10 20:11:39

olma № 1681161
Він непогано продав душу. Але можна було б краще ;)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681181 вiд 2024-01-10 19:49:41

https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php

Такий собі рейтинг, але з динамікою по позиціях, а не по значенню індексу.
Ми там традиційно нижче тому що флоту не маємо, але маємо узбережжя, але ж зараз це виглядає по іншому :)

Мене здивувало місце Польщі (також флот) і Фінляндії (флот та населення).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681180 вiд 2024-01-10 19:48:06

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1681179 вiд 2024-01-10 19:28:22

«Схеми» виявили паспорт "- це, взагалі-то, рідкісна фуйня. Офіційно, тим більше в суді, наявність у нього цього паспорту ніхто не довів - відповідно зараз маємо таке рішення.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681179 вiд 2024-01-10 19:28:22

У Верховному суді повідомили, що оскарживатимуть рішення Київського окружного адміністративного суду щодо поновлення на посаді судді Богдана Львова, в якого «Схеми» виявили паспорт РФ, та виплати йому заробітної плати «за час вимушеного прогулу»

«Верховний Суд, не погоджуючись із рішенням КОАС, оскаржуватиме його в апеляційному порядку», - йдеться у повідомленні суду в соцмережах.
-------
взагалі якось це «неправильно» працює. одні судді будуть мочити свого колегу
хоча, в цілому, новина гарна (якщо рішення справедливе приймуть)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681178 вiд 2024-01-10 18:16:50

у Мюнхені любітєль русского міра посрав на могилу С. Бандери і зняв це на відео. Увесь процес. Лице не ховав.
Сподіваюсь його вже шукають, і знайдуть.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681177 вiд 2024-01-10 17:47:20

Геть
№ 1681175
на жаль театр носить ім'я іншого персонажа

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681176 вiд 2024-01-10 16:59:26

На 62-м году жизни умер американский барабанщик Джеймс Коттак, бывший музыкант культовой немецкой рок-группы Scorpions.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681175 вiд 2024-01-10 16:43:37

https://twitter.com/13Hellis_13/status/1745063609850372183

Театр імені мар'яни

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681174 вiд 2024-01-10 16:41:50

​​ЄС не втрачає надію поставити Києву мільйон снарядів навесні

«Ми дотримуємося цієї обіцянки», виконання якої «абсолютно реалістичне», заявив єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон.

За його словами, ЄС зможе виконати обіцянку поставити Україні один мільйон артилерійських снарядів у березні чи квітні цього року.

Водночас він зауважив, що державам Євросоюзу необхідно скоротити експорт озброєнь до третіх країн, а також домогтися, щоб оборонні компанії збільшили обсяги виробництва.

Спочатку обіцяємо, потім пройобуємо всі строки
А тепер починаємо сподіватись на «авдруг»

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681173 вiд 2024-01-10 14:30:47

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1681170
не знаю нюанси. але, наприклад, коли вирішували чи грати жіночий тенісний підсумковий турнір у празі, організатори сказали що «порєшають» питання з візами для сабалєнок-касаткіних… але по-моєму чехія окремо «бан» вводила для гордих власників хуйло-паспортів
з візами, по-моєму, саме просте рішення. чи будуть якісь «наслідки» від такого рішення - хз… можливо багато французів працюють в мск, керують ашанами й іншими не-данонами… їх теж можуть попросити «на вихід» …


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.