Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681212 вiд 2024-01-11 12:20:28Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1681207 вiд 2024-01-11 11:59:31Не виключаю, що в ахмєтки є почуття власної провини за те, що у 2014 році він міг припинити цю фуйню у зародковому стані, але замість того гудів у йобаний гудок.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681211 вiд 2024-01-11 12:15:54Ті, хто дають гроші, можуть рекомендувати. А якщо на їхні рекомендації кладуть фуй, то, відповідно, можуть припинити давати гроші.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681210 вiд 2024-01-11 12:14:032 Nycolas№ 1681172Не знаю, що то за одна, обрана в Рахункову палату, але у нас нібито діє процедура обрання суддів, що “забезпечує прозорий і заснований на заслугах конкурс з належною перевіркою кандидатів”.Ті, хто дає гроші, можуть вимагати, але це не значить, що вони бачать не реалії, а якийсь свій уявний світ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681209 вiд 2024-01-11 12:13:45Здається, не раз вже обговорювали ;) Українське фрикативне «г» все-таки краще передає звучання англійського «h» у певних словах, аніж «х» чи тим більше жорстке «ґ». Хоча і за використання «г» навіть про приблизну відповідність говорити важко - але тут вже нічого не поробиш.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681208 вiд 2024-01-11 12:03:10olma № 1681204 Гейлі (а чому там «Г» якщо англійською вона Haley?) теж індіанка, точніше сікх (не знаю як буде звучати для них фемінітів)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681207 вiд 2024-01-11 11:59:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1681201 вiд 2024-01-11 10:53:34 Nevropatolog [Останнi 20 месаг] № 1681199 недавно бачив новину, шо Метинвест власним коштом будує фортифікаційні захисні споруди на донецькому напрямку, на другій лінії, і я ще пожалкував шо не біля нас … да, так там в новині цифри були, 4 чи 5 ярдів загальної допомоги. І шо цікаво, як життя виводе, ватний Ахметка армії домага, а Беня-патріот в тюрьмі сидить.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681206 вiд 2024-01-11 11:56:28Nevropatolog № 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51 Шахтар заробив в цій ЛЧ вже 50млн євро. На мій погляд, мають право
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681205 вiд 2024-01-11 11:54:282 Batyj№ 1681155Ти абсолютно правий, якщо труби передані згаданим організаціям у власність. Але, мені чомусь здається :), що вони комунальні і передані в оренду/для_експлуатації.І договори про це уклала Київська адміністрація.Нє?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681204 вiд 2024-01-11 11:36:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1681202 ----- Індус клоун. У Гейлі шанс якщо Трампа забанить Верховний суд. Якщо ні, то Трамп всіх переїде. Він свої пороки і гріхи у цьому світі абсурду перетворює на чесноти і переваги.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681203 вiд 2024-01-11 11:32:34№ 1681202в НуГемпшири обошла Трампапама..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681202 вiд 2024-01-11 10:59:13Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1681195 вiд 2024-01-11 04:42:06Гейлі - видно що тямуща баба, але є сумніви, що нинішні республіканські виборці її сприймуть. З іншого боку, і за отого йобаного індуса вони не проголосують вже тому, що він індус ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681201 вiд 2024-01-11 10:53:34Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51Податком треба обкладати такі придбання під час війни - десь хоча б 50%.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681200 вiд 2024-01-11 10:52:34безугла - це зелений фєфєтов (нарешті все вірно розклали):https://censor.net/ua/blogs/3466906/bezugla_prodovjennya_ruki_tih_hto_otrimuyut_vkazvki_z_bankovo
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681199 вiд 2024-01-11 10:40:51Я хз як до цього відноситись під час війни… Мене шокують ті цифри на розваги… ----------- Інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що «Шахтар» домовився про трансфер лівого вінгера «Палмейрас» Кевіна. Сума трансферу 21-річного бразильця складе 15 мільйонів євро. 13 січня футболіст відправиться на медогляд.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681198 вiд 2024-01-11 10:14:19теніс в неділю починається ао… по-моєму перший раз в історії ми маємо трьох сіяних світоліна-калініна-цуренко плюс марта всі отримали відносно «прохідних» суперниць у першому колі. плюс ястремська-снігур-стародубцева будуть грати фінальні матчі квали… звичайно, в перших колах «прохідних» майже не буває. так як за перше коло гравці отримують 100+к баксів, а за друге в 2 рази більше… зад «рвуть» всі :) леся не грала на лід-ап турнірах - хз у якій вона формі… основна інтрига у жінок - це продовження боротьби іга-сабалєнка-рибакіна - хто сильніший. плюс повернення наомі осаки після народження дитини… у свій час вона підписала контрактів більше ніж мала серена… у мужиків рафа знявся. рік відновлювався, зіграв один турнір і поїхав додому до-ліковуватись (начеб-то сказав що чергова травма мінімальна). звичайно що рафа буде пробувати вигравати рг плюс там же олімпіада в парижі літом… і можна йти на пенсію… у мужиків як завжди. ноле і купа молодих. варіанти, 50-на-50. або виграє ноле, або хтось з молодих правда останній рік ноле виграв три з 4х слемів і в одному грав у фіналі… так що таке собі… вже років 5 здається що ноле буде «здуватись», але «хлопчик» в свої майже 37 мочить всих хто йому під руку попадається…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681197 вiд 2024-01-11 10:01:17ProstoVlizPobalakaty № 1681196 наче в U21 багато ж грає
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681196 вiд 2024-01-11 09:04:46Геть (Геть) № 1681194 вiд 2024-01-11 01:28:45 Ну у нас є молодіжка, яка виграла ЧС. Але з її складу в основі збірної тепер лише Конопля, є ще Лунін та Сікан, а всі інші до головної збірної не доросли. Петраков дав результат, але жоден гравець не зробив прориву у якості гри.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681195 вiд 2024-01-11 04:42:06Хейлі рве десантіса на ганчір'я. Як друмпфа суд зачморить, є шанс на норм кандидата для допомоги Україні.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681194 вiд 2024-01-11 01:28:45Тобто хуйня у порівнянні із Алієво-Мілевським поколінням у нас :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681193 вiд 2024-01-11 01:27:39Vichny № 1681192 вiд 2024-01-11 01:12:51 Та молодіжка могли виграти жуніор мундіаль. Якби не злили Нігерії у півфіналі. Там був такий Тайє Тайво, який цейво та тайво спеціалістом по штрафним був. Сік транзитнула глорія без мунді. У фіналі там здається грали Нігерія та арги із мессюком молодим
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681192 вiд 2024-01-11 01:12:51А Пеле охуєл, коли Алієв в'їбав з центру поля. Принаймні він так співає. Не Пеле в сенсі, а Алієв.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681191 вiд 2024-01-10 22:54:47https://dubz.co/v/swjs3x 3й гол реалу… «Красиво»)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681190 вiд 2024-01-10 22:53:35Batyj № 1681189 :))))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681189 вiд 2024-01-10 22:51:182 Vichny№ 1681188Ну, если бы ремонтники подьехали на Эскалейде, я бы охуел..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681188 вiд 2024-01-10 22:33:32Batyj № 1681158 вiд 2024-01-10 12:17:10 …Я на днях вааще чуть не охуел… ________________________________________ Я от цікаво, скільки тобі не вистачило, щоб був стан «охуел» :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681187 вiд 2024-01-10 22:22:04ну маск же як «продає» авто? каже там немає двз. тому особливо «зношуватись» немає чому. тому ТО - «майже нуль». і може 1 млн миль собі спокійно пробігати без кап ремонту… потрібно більше інфи про той герц, чому вони продають тесли… в коментарях пишуть що ремонт дорогий. але хз… не «злітають» електро-авто. минулий рік рекордний по продажам бензину. побили до-ковідний максимум…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681186 вiд 2024-01-10 21:42:43№ 1681185Я брал много машин в Херце. На одометре никогда не было больше 15 тысяч км..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681185 вiд 2024-01-10 21:16:03Якщо то Hertz, то там мабуть пробіг чималий навіть за 2-3 роки.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681184 вiд 2024-01-10 21:04:31sk (chromebook acer 14) № 1681183 вiд 2024-01-10 20:21:33 То перші тесли, які вони закупили. Абсолютно нормальна ротація інвентаря по 2-3х роках експлуатації. Усі вони будуть у Європі по 30к за місяць-другий.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681183 вiд 2024-01-10 20:21:33Hertz has started selling off its early Tesla inventory. Prices bottom at $20k, but including the $4k Federal used EV credit, that can get as low as $16k. ------- згадав скільки хайпу було. герц хотів ледь не всі свої авто зробити електро але ті хто «продає» електро-авто, щось «недоговорюють». реальне життя з електро- - дорожче+менш зручне ніж в розрахунках на папері…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681182 вiд 2024-01-10 20:11:39olma № 1681161 Він непогано продав душу. Але можна було б краще ;)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681181 вiд 2024-01-10 19:49:41https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php Такий собі рейтинг, але з динамікою по позиціях, а не по значенню індексу. Ми там традиційно нижче тому що флоту не маємо, але маємо узбережжя, але ж зараз це виглядає по іншому :) Мене здивувало місце Польщі (також флот) і Фінляндії (флот та населення).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681180 вiд 2024-01-10 19:48:06sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1681179 вiд 2024-01-10 19:28:22«Схеми» виявили паспорт "- це, взагалі-то, рідкісна фуйня. Офіційно, тим більше в суді, наявність у нього цього паспорту ніхто не довів - відповідно зараз маємо таке рішення.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681179 вiд 2024-01-10 19:28:22У Верховному суді повідомили, що оскарживатимуть рішення Київського окружного адміністративного суду щодо поновлення на посаді судді Богдана Львова, в якого «Схеми» виявили паспорт РФ, та виплати йому заробітної плати «за час вимушеного прогулу» «Верховний Суд, не погоджуючись із рішенням КОАС, оскаржуватиме його в апеляційному порядку», - йдеться у повідомленні суду в соцмережах. ------- взагалі якось це «неправильно» працює. одні судді будуть мочити свого колегу хоча, в цілому, новина гарна (якщо рішення справедливе приймуть)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681178 вiд 2024-01-10 18:16:50у Мюнхені любітєль русского міра посрав на могилу С. Бандери і зняв це на відео. Увесь процес. Лице не ховав. Сподіваюсь його вже шукають, і знайдуть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681177 вiд 2024-01-10 17:47:20Геть № 1681175 на жаль театр носить ім'я іншого персонажа
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681176 вiд 2024-01-10 16:59:26На 62-м году жизни умер американский барабанщик Джеймс Коттак, бывший музыкант культовой немецкой рок-группы Scorpions.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681175 вiд 2024-01-10 16:43:37https://twitter.com/13Hellis_13/status/1745063609850372183 Театр імені мар'яни
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681174 вiд 2024-01-10 16:41:50ЄС не втрачає надію поставити Києву мільйон снарядів навесні «Ми дотримуємося цієї обіцянки», виконання якої «абсолютно реалістичне», заявив єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон. За його словами, ЄС зможе виконати обіцянку поставити Україні один мільйон артилерійських снарядів у березні чи квітні цього року. Водночас він зауважив, що державам Євросоюзу необхідно скоротити експорт озброєнь до третіх країн, а також домогтися, щоб оборонні компанії збільшили обсяги виробництва. … Спочатку обіцяємо, потім пройобуємо всі строки А тепер починаємо сподіватись на «авдруг»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1681173 вiд 2024-01-10 14:30:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1681170 не знаю нюанси. але, наприклад, коли вирішували чи грати жіночий тенісний підсумковий турнір у празі, організатори сказали що «порєшають» питання з візами для сабалєнок-касаткіних… але по-моєму чехія окремо «бан» вводила для гордих власників хуйло-паспортів з візами, по-моєму, саме просте рішення. чи будуть якісь «наслідки» від такого рішення - хз… можливо багато французів працюють в мск, керують ашанами й іншими не-данонами… їх теж можуть попросити «на вихід» …