🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1748.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681132 вiд 2024-01-09 22:15:40

У сім’ї Гринкевичів відреагували на корупційний скандал
--------------------
і я б відреагував -майже всі всі т. з. комерційні скандали гучно роздуваються саме в західних, найбільш патріотичних регіонах країни. чому? - догадайтесь самі.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681131 вiд 2024-01-09 22:04:01

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681124
порвало водопровод, а тєчєт каналізація..
Цікаво, Кличко класифікується по не_москалю як дорослий дядько чи як арахаміє?
--------------------------------
Кличко класифікується по не москалю просто як дядько, а не як сантехнік. там дохрена сантехніків у вас, але чомусь, як тільки десь засратий унітаз, то Кличко винуватий.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681130 вiд 2024-01-09 19:47:22

als
№ 1681126

та там майже кожний рвонув хто куди. потім збирали.
але щодо архівів питання було і залишилось.
що москалі узяли на окупованих територіях окрім готівки в банках\банкоматах та особових ділах клієнтів нікому наразі не відомо. частину звісно встигли вивезти\знищити на особистій насназі, але звісно не усе, в т. ч. думаю і по військових частинах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681129 вiд 2024-01-09 19:35:43

"Поспілкувалися з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Подякував за непохитну підтримку нашої країни на шляху до вступу в ЄС і НАТО.

…Я та Анджей переконані, що взаємодія України та Польщі є важливим елементом спільного європейського дому. Майбутнє України та Польщі – у єдності, взаємній підтримці та взаємовигідній співпраці ".
---------------
Майбутнє - у співпраці, а сьогодення - у йобаній мутній фуйні.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681128 вiд 2024-01-09 19:22:57

«Сьогодні, 9 січня, президент Франції Емманюель Макрон призначив премʼєр-міністром країни 34-річного Габріеля Атталя. Він став наймолодшим головою уряду в історії Пʼятої республіки».
------------------------
І на фото якийсь жабопісюн, чи то правильніше сказати, пуголовок. Мабуть на самокаті їздить - як у нас був отой як його, забувфаміліє.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681127 вiд 2024-01-09 19:13:00

Кубраков, очевидно - хоча один фуй ;)

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681126 вiд 2024-01-09 18:27:20

И расписывались, как Курбанов и Укрзализниця дофига часов организовывали этот литерный поезд, который потом ехал непонятно как и сколько, так делалось все «с колес», без какого-либо существующего алгоритма

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681125 вiд 2024-01-09 18:23:59

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1681124 вiд 2024-01-09 16:49:53 Вроде как не раз об этом писалось, что 2/3 министров, а чуть позже и сотрудников министерств, даже вроде с семьями, эвакуировали из Киева на западную Украину для сохранения легитимного правительства на случай захвата Киева

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681124 вiд 2024-01-09 16:49:53

2 olma
№ 1680994
Просто Зе сам не може собі і нам усім признатися та визнати що він (будучі легковажним тупим клоуном з апломбом) облажався напередодні війни і в перший місяць війни.
У чому Зе не може признатися собі, не знає навіть пані Зеленська.
ОБСИЛФ знає ;)
От, припустимо, він визнав би публічно, що він лоханувся, більше б зараз користі від того було, чи шкоди?

2 Als
№ 1681011
Иначе у них был бы хоть готов эвакуационный поезд, ну или хоть план организации этого рейса, а 24 и его не оказалось, а искали по всем сусекам чем вывозить правительство
Я щось пропустив і уряд України евакуйовувався у 2022?

2 Batyj
№ 1681067
порвало водопровод, а тєчєт каналізація..
Цікаво, Кличко класифікується по не_москалю як дорослий дядько чи як арахаміє?

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681120
Капіталізм уміє захищати свої реальні інтереси (на відміну від захисту “свободи” та “демократії”).
Ви можете бути впевнені, що США зроблять все правильно. Після того, як перепробують всі інші методи (с) ніби-то Черчіль.

Про ротацію.
І хочеться, і треба, але навіть у Штатів за значно ліпших умов люди мали «пастку 22»
Не знаю, хто кого обдурити хоче. На рівні підсвідомості навіть у людей повинна виникати чуйка, що обіцянка нездійсненна. Хто б не керував і як би не намагався виконати.

Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681123 вiд 2024-01-09 15:25:14

Ясно що в мобілізації проблем багато, але один з впливаючих факторів - що мобілізованому не першої хвилі, у якого друзі/знайомі вже там, добре відомо що похід у військо це лотерея: дуже висока залежність від того, попаде під командування адекватного командира чи довбойоба.
А командирів-довбойобів особливо не перевчиш і вони назагал з армії нікуди не діваються.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681122 вiд 2024-01-09 12:22:55

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1681121 вiд 2024-01-09 11:54:48

Ну власне так - скоріше слід говорити про операцію, яку Фуйло планувало здійснити в Україні на початку вторгнення - знищення засобів ППО, засобів застосування ракетного озброєння, військово-технічного потенціалу (у т. ч. живої сили та структури військового управління), найважливіших промислових та інфраструктурних обʼєктів. Хз, які при цьому будуть втрати серед цивільного населення - ймовірно рахунок йтиме на десятки чи сотні тисяч.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681121 вiд 2024-01-09 11:54:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681120
як ти уявляєш знищення 25+ млн населення?
а «визволення з рабства» тих же 25 млн, ми тут вже обговорювали. штати пробували демократизувати ірак, афган, лівію. багато «вкладались» у венесуелу…
результат «гірший» ніж до втручання штатів…
але, при знищенні заводів що виробляють чіпи, побудова нових заводів - це ярдні інвестиції і по часу більше року… зупинка виробництв зав'язаних на чіпи. економічна криза. 73% виборців проголосують за того хто пообіцяє «всьо харошеє», тобто того хто «домовиться з китаєм» і т. п…
просто один з варіантів…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681120 вiд 2024-01-09 11:41:25

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1681119 вiд 2024-01-09 11:25:23

Думаю, що за такого сценарію відбудеться швидке та негуманне знищення Північної Кореї та всіх носіїв ідей чучхе - починаючи з їхнього пухложопого лідера. Капіталізм уміє захищати свої реальні інтереси (на відміну від захисту «свободи» та «демократії»).

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681119 вiд 2024-01-09 11:25:23

Nycolas
№ 1681118
на китай наклали санкції з приводу продажу обладнання для виробництва «просунутих» чіпів…
пару днів назад самусь на каналі «новости кавказа» гарно провели дискусію з аналогами 2ї світової… кому цікаво - можете знайти і послухати
але вони там також згадали балістику від пн кореї. і один з варіантів розвитку подій (який точно розглядається китаєм).
хуйло підсадило європу на свої нафту-газ, а потім почало войнушки, розуміючи що євро-пузани у нього «на голці» …
якщо подивитись на виробництво чіпів у світі - то десятки % виробляються на тайвані та пд кореї… от сотня балістичних ракет з пн кореї на заводи з виробництва чіпів… і весь світ з протягнутою рукою прийде до китаю, тому що вони виробляють подібні чіпи або аналоги…
згадайте коли під час ковід закривались заводи з виробництва чіпів, то в штатах зупинялись конвеєри з виробництва авто. не вистачало чіпів…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681118 вiд 2024-01-09 08:57:21

«Продаж Сполученими Штатами зброї китайському регіону Тайвань є грубим порушенням принципу» єдиного Китаю «. Китай рішуче засуджує такі дії, виступає проти і зробив демарші американській стороні», – заявили в МЗС Китаю, передає Укрінформ.

Як зазначається, у відповідь «на ці вкрай неправильні кроки США та відповідно до закону Китаю про протидію іноземним санкціям» Пекін вирішив вжити контрзаходів та накласти санкції на п’ять американських компаній оборонної промисловості, а саме BAE Systems Land and Armament, Alliant Techsystems Operation, AeroVironment, ViaSat і Data Link.

Санкції полягають у замороженні рухомого та нерухомого майна вказаних компаній на території Китаю, а також повній забороні китайським юридичним і фізичним особам здійснювати будь-які операції та співпрацювати з ними.

«Уряд Китаю залишається непохитним у своїй рішучості захищати національний суверенітет, безпеку та територіальну цілісність. Ми закликаємо Сполучені Штати дотримуватися принципу» єдиного Китаю «та трьох спільних китайсько-американських комюніке та припинити озброювати Тайвань і припинити накладати на Китай незаконні односторонні санкції», – ідеться в заяві.

Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681117 вiд 2024-01-08 22:31:44

2 та ж не москал ь
№ 1681114

Так, недоліки ти перерахував, звісно всі вони є, я це розумію і не заперечую, але рішення все одно треба шукати. Ловити чоловіків бусиками ще гірше.
Все що ти перерахував вирішується толковим менеджментом. І це найскладніше - все узгодити. Маю дуже великі сумніви що це взагалі реально. Але все ж таки…
По перше - не має бути так що весь підрозділ одночасно замінюється в один день, навпаки щодня люди приходять і щодня повертаються, тим самим у новоприбулих буде 1-2 дня (а може і більше) на передачу досвіду і акліматизацію.
По друге, якщо повістку видати дуже заздалегідь, то дати якісь військові навички можна і факультативно (тут я можливо дуже помиляюсь, тоді вибачайте, бо я ні разу не військовий). До того ж буде час якісніше екіпіруватись, бо досвід підказує що про це краще потурбуватись особисто.
Ну і по третє, щоб дати час на потрібну підготовку потенційним рекрутам, почати схему можна з заброньованих ментів, удошників і решти підготованих і навчених силовиків.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681116 вiд 2024-01-08 21:37:11

toreo
№ 1681062
я знаю не по дописах, якими є поляки, про що свідчить хоч би моє

є 1680313 вiд 2023-12-23 21:56:01

…не робіть собі кумирів з поляків - то єще та пся крев, особливо старше покоління, коли мова про Україну заходить
-------------------
але з іншого боку, митники з прикордонниками мають ту ситуацію розрулювати, тоді, коли можна вирішити оперативно, а тут два місяці, а якихось рухів від вищого керівництва, крім, заяв на кшалт «почекаймо, воно само розсмокчеться» не видно. там вже весь європарламент мав на вухах стояти, а не наша доблесні митники

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681115 вiд 2024-01-08 21:17:14

После попадания в учебку присяга почти сразу, а через неделю 90% призывников уже «забиты» бригадами. Из оставшихся 10% половину оставляют «решим ближе к окончанию учебки», а половину тупо не хотят брать командиры

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681114 вiд 2024-01-08 21:16:08

по-друге, чисто з математичної точки зору, ясно що на кожне «робоче місце» при наявності резерву можна ввести і той самий «вахтовий метод», але він все одно абсолютно не гарантує твоє дочасне закінчення вахти.
по-третє зараз на фронті практикується відпустка на 10днів через кожні три місяці роботи, практично її не хватає, щоб відключитися від роботи. Якщо ж, як ти кажеш, йти на фронт на один місяць в році, то це буде не робота, а всіма способами ухиляння від неї, поки не наступить довгожданний (за місяць!) дємбель - так можна на збір урожаю людей відправляти, а не на війну.
по -четверте - ротація, звичайно необхідна, і давно потрібна - але момент для цього був просраний з першого дня війни, коли черги стояли днями під військоматами, але більшість відправили по домам, замість того, щоб переписати кожного, в подальшому направити на військову відповідну підготовку і включити в реєстр запасу. це не вимагало великих витрат, таких самих загонів тероборони, які потім відправлено на передок і зараз багато з них там є, можна було готувати в кожному дворі, але…

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681113 вiд 2024-01-08 21:09:50

klirik
№ 1681104 вiд 2024-01-08 19:04:29 Ух ты, это где так? А то последние года пол алгоритм следующий: учебка, через 1-3 дня присяга, 30-40 дней подготовка и либо в боевую часть (а там как повезет, можно сразу на передовую, а можно и долго нет) или дальнейшее обучение, где нет конкретных сроков.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681112 вiд 2024-01-08 20:59:45

Тиць (Тиць)
№ 1681100
Стосовно мобілізації. Очевидно що головна її проблема на даний час це те що це дорога в один кінець. Якщо тебе мобілізували то це до кінця війни або до смерті чи каліцтва…
Можливо ситуацію змінить, якщо в повістці на відправку буде вказано одночасно 2 дати - дата відправки і дата повернення.
Відповідно виникає питання який період має міститися між цима двома датами? Тут вже хай міркують спеціалісти, але на мою думку це має бути щось близько місяця,
----------------------------
все наше життя це дорога в один кінець, - просто не всі готові прийняти як факт, що кінець може бути різним, особливо на війні. Війна то не вахта, війна то робота без затвердженого графіку, і тільки дату початку тієї роботи можна вказати на повістці бех помилки (хоч і то не на 100%..). це по перше.
по-друге, чисто з математичної точки зору, ясно що на кожне «робоче місце» при наявності резерву можна ввести і той самий «вахтовий метод», але він все одно абсолютно не гарантує твоє дочасне

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681111 вiд 2024-01-08 19:54:54

sk (Samsung galaxy)
№ 1681109
----
Мені сподобався жарт С. Фурси на радіо: 'Якщо тобі розтлумачили проблеми на Близькому Сході і ти все зрозумів - значить тобі розтлумачили неправильно'

Насправді Хезболла це проксі Ірану, а Хамас - за ними стоять Катар, Турреччина. Ердоган їх підтримує, коли було кілька років тому Ізраїль зупинив та інспектував турецьке судно, яке йшло в Газу і везло начебто гуманітарний вантаж. Щось таке.

А є ще політична організація Фатх - ці панують на Лівому Березі Іордана (Дарниця, Троєщина, Харківський масив)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681110 вiд 2024-01-08 19:50:40

Ministry of Defence??
@DefenceHQ

33,000 Ukrainian soldiers have now been trained via the UK-led Operation Interflex.

The UK and its partner nations have been delivering this basic infantry training since 2022.

Operation Interflex continues in 2024, as does the UK's support for Ukraine.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681109 вiд 2024-01-08 19:46:13

olma
№ 1681108
А, ок, як казав класик «адін хуй»)))

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681108 вiд 2024-01-08 19:37:17

sk (chromebook acer 14)
№ 1681106
----
Попередній був лідер Хамасу (ті що панують в Газі). А цього прибили лідера Хезболли (ці сидять у Лівані, Сирії, на півночі, короче)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681107 вiд 2024-01-08 19:34:47

RIP Kaiser Franz

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681106 вiд 2024-01-08 19:24:49

The top Hezbollah commander Wissam Hassan Tawil was killed in a roadside bomb attack targeting his car in southern Lebanon today.

Tawil was the brother-in-law of the head of Hezbollah, Hassan Nasrallah.
------
з лідерами хамас-у (та їх рідними) продовжують ставатись «прикрі несподіванки» …

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681105 вiд 2024-01-08 19:15:06

klirik
№ 1681104 вiд 2024-01-08 19:04:29
inguard (тутейший)
№ 1681102
до речі десь писали що в 2го світову союзники готували нових рекрутів 22 тижня.
я думаю що дуже диверенційно. 45 днів - звичайна підготовка (ті ж західні видання писали по 6 тижнів у нас), ну і далі повинна буди «спеціалізація» яка дуже залежить від складності «девйасів» якими будеш керувати…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681104 вiд 2024-01-08 19:04:29

inguard (тутейший)
№ 1681102

Зараз так і готують, 3 місяця на полігонах, присяга, і на передову.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681103 вiд 2024-01-08 18:40:24

помер Франц Беккенбауер

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681102 вiд 2024-01-08 18:32:38

Тиць
Як ти це собі уявляєш? Це можливо лише у повністю воєнізованій державі, типу Ізраїль, де абсолютна більшість вміє користуватись зброєю. В наших реаліях +- половина населення не служила, і її потрібно навчити хоча б основам військової справи. Це від 3-х місяців і більше, і це не буде рівень професійних вояків, а максимум ополчення.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681101 вiд 2024-01-08 17:44:39

"iPhone уцелел после падения с высоты 4877 метров — он выпал из самолета, у которого вырвало аварийную дверь во время полета.
В X (экс-Twitter) вирусится пост пользователя Шонатана Бейтса, который, по его словам, нашел телефон пассажира Boeing 737-8 MAX. На выходных этот самолет разгерметизировался в воздухе на пути из Портленда в Онтарио. Аварийная дверь судна вылетела и унесла с собой вещи пассажиров. К счастью, пилотам удалось посадить Boeing, а люди отделались незначительными травмами. По словам Бейтса, спустя несколько дней после инцидента он вышел прогуляться и случайно обнаружил iPhone, который принадлежит пассажиру судна. "

надо же. а тут з рук випав і скло на замєну …

Тиць(Тиць) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681100 вiд 2024-01-08 16:43:49

Стосовно мобілізації. Очевидно що головна її проблема на даний час це те що це дорога в один кінець. Якщо тебе мобілізували то це до кінця війни або до смерті чи каліцтва.
Звісно бажаючих підписатися на це складно знайти.
Можливо ситуацію змінить, якщо в повістці на відправку буде вказано одночасно 2 дати - дата відправки і дата повернення.
Відповідно виникає питання який період має міститися між цима двома датами? Тут вже хай міркують спеціалісти, але на мою думку це має бути щось близько місяця, ну тобто кожен чоловік раз на рік замість щорічної відпустки йде до війська.
В такому разі процедура бронювання стає непотрібна, адже навіть найнеобхідніші кадри все одно ходять у відпустку і підприємства та установи якось це переживають.
І навпаки, якщо якийсь боєць є незамінний для ВСУ, то йму можна запропонувати жирнючий контракт, щоб він погодився на довший термін служби.
Основна роблема як це все зменеджирувати, адже тут потрібен чималий кусок організаційної роботи, а враховуючи наше природнє розпиздяйство, то …
Можливо це якась нездійсненна малореальна фуйня, а можливо якесь раціо звідси можна витягти.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681099 вiд 2024-01-08 16:40:25

теніс
еліна програла фінал турніру в новій зеландії. перед матчем була «хака». як жеж в нз без неї :)

----------
https://twitter.com/EliSmile436/status/1744341655187317107/video/4

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681098 вiд 2024-01-08 15:56:22

klirik
№ 1681070 вiд 2024-01-08 11:38:01
olma
№ 1681069
я старався в дискусію не вступати… тут немає правильного рішення. і правильно-неправильно щось було зроблене - можна буде оцінити через багато років
по перше якщо людина сама хоче йти у військо - то ніяка «бронь» його не «захистить»
з іншого боку, правильно, «пузатий айтішнік» з зп в кілька к баксів, і звичайний «ваділа-тракторист», чи грузчик - підуть в піхоту звичайними «пішаками».
і тут дуже філософське питання. чи потрібно залишати «іт-шника» за компом, тому що він хоч і має великі гроші, працює на закордонні проекти, а вони можуть почекати, а ваділа щось тут розвозить для малого бізнесу, допомагає його виживати…
більше складні комбінації з податками, хто більше в казну приностить - можна опустити…
по факту виходить так як виходить. і тільки історія потім «скаже» чи було все правильно чи «не до кінця»
черчіля після закінчення 2ї світової не переобрали прем'єром. можливо він багато чого робив правильно, але виборцям це не подобалось…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681097 вiд 2024-01-08 15:49:29

olma
№ 1681090
варіанти - є
той же назарбаєв зазвав до себе світові нафтові контори і для них зробили спец юрисдикцію з договорами «хитрими». вже не пам'ятаю деталі
ось зараз пройшла новина до брито-австралійський консорціум інвестує 27 ярдів у одну з африканських країн. будуть розробляти кар'єр, горнозбагачувальний комбінат, залізну дорогу 550 км до найближчого порту…
теж, думаю, всі «договори» підписані.
але ж є «моменти». доведено венесуелою, іраном, аргентиною… коли до влади в країні приходить «цар/комуніст/за всьо харашист» - він завжди хоче націоналізувати на шару дорогу власніть інвесторів…
і як від цього захиститись - хз…
доведено націоналізацією данонів-карсбергів в хуйлостані

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681096 вiд 2024-01-08 15:10:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1681095 вiд 2024-01-08 15:07:11

Воно-то так. Але самозаспокоєння суспільства у війну - то зло. Розвертати не буду - все зрозуміло.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681095 вiд 2024-01-08 15:07:11

Nevropatolog [Останнi 20 месаг]
№ 1681092 вiд 2024-01-08 14:44:18

Те, що цивільні громадяни отримують приємну картинку - це, за великим рахунком, мало на що впливає. Важливо, щоб ті, хто приймає рішення (тобто всі ланки політичного та військового керівництва) знали реальний стан справ.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681094 вiд 2024-01-08 14:59:02

На 43-му році життя помер Богдан Шершун.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1681093 вiд 2024-01-08 14:47:50

Захищаючи Україну, загинув 23-річний льотчик Збройних Сил України Владислав Залістовський з позивним Blue Helmet.
Відомо, що пілот народився в місті Малин Житомирської області. У 2021 році він закінчив льотний факультет Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

У роботі Владислав Залістовький був пілотом бойового літака МіГ-29 і мав на своєму рахунку вже десятки бойових вильотів.

-------

Вічна пам "ять! 23!!! Бойові виліти… На фото - зовсім дитина (((


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.