🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1752.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680972 вiд 2024-01-04 21:59:21

2 sk
№ 1680963
Які апачі до 2022?
Ті, що Луценко пообіцяв

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680971 вiд 2024-01-04 21:52:47

от зараз штати зберуть рад-без. скажуть ай-йай-йай пн корея надає хуйлостану балістичні ракети (звичайно «володька, це позор» для другої армії світу), але це хуйня… зараз хуйлостан «відкатає» ті ракети. пн корея зможе їх на пд корею чи японію запустити…
і чим воно закінчиться? а шольц все рівно нам тауруси не дасть… бо ми можемо «сильно» йобнути по русні. а це - «нєхарашо». там наче кажуть що шольца пісторіус може змінити скоро…
то може подумати про балістику для нас що до мск долетить? там є військові заводи…

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680970 вiд 2024-01-04 21:50:45

2 Enot
№ 1680936
Оце вже соціальна верхівка?
Ну, і яка у нього легітимність в очах посполитих? Навіть менша ніж у «братка»

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680969 вiд 2024-01-04 21:47:26

klirik
№ 1680965
у фільмі нічого нового, але зібрані всі відомі факти від подій 2013-14 до 2022, включаючи події у сирії-лівії…
насправді, можливо я не знаю повний контекст, але від розвалу совка десь від 90 до 2000го - штати буди єдиним «жандармом» у світі. і в цей час війни в іраку і т. п. нічого кращого у світ не принесли. ірак як був «клоакою» і чорною дірою -так і залишились. афган - те саме. ігіл з'явився «несподівано». а штати ж там десь «демократію» пробували встановити…
то розвивачу тему хуйла - він же точно также розказував західним лідерам - нухуйя вам україна та ще й в нато? прийдуть до влади такіж «корупціонери» яких ви в іраку-афгані до влади поставили. і що?
не лізьте туди…
от каддафі вбили. і що? де та «демократична», економічно розвинена лівія?
тому царів при владі чіпати непотібно. хуйлоста-китай мають атомну бомбу і право вето в рад-безі…
багато лідерів країни єс «плакали» що неможна санкції вводити- тому що вони залежать від хуйло-нафто-газу…
і купа інших «нюансів» про які взагалі ніхто не розказує зараз…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680968 вiд 2024-01-04 21:31:58

«Ми с маім братішкай Мілєй всєх лахов с рукі кармілі!»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680967 вiд 2024-01-04 21:06:19

«Найбільші преміальні в кар’єрі? Після ЧС-2006 — 150 тисяч доларів. Так, мені дали 150 тисяч доларів за чемпіонат світу. А хлопцям, які грали всі матчі в основному складі — там десь під лям (мільйон — прим.) був, напевно», — розповів Мілевський під час стріму на своєму каналі в Twitch.
--------------------------
Мда, жирні були часи… хз, чи повернуться коли.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680966 вiд 2024-01-04 20:55:54

BREAKING: White House National Security Council Coordinator for Strategic Communications John Kirby releases US intelligence that Russia has fired North Korean ballistic missiles at Ukraine!

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680965 вiд 2024-01-04 20:22:21

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1680963

Посилання хоч би дав, щоб люди подивились. Я подивився тільки перші півгодини і стало дуже хуйово від безпорадності Заходу. Вони самі відкрито визнають «ми хуйло боялись, а від дешевого газу і нафти залежали тому дозволили йому захопити Крим».

? si=ma102FFmCrZqf9Yk

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680964 вiд 2024-01-04 20:10:47

Vichny
№ 1680961 вiд 2024-01-04 19:53:15 Ну я к тому и говорю, что пару полков Апач это более 10 млрд., которых у нас не было, тем более на одни вертолеты, значит бесплатно, точнее, за счёт американских налогоплательщиков. То, что при Трампе нам такой подарок был невозможен от слова совсем это понятно, но и при любом, даже самом лояльном к нам и враждебном к параше президенте такие суммы тихо не прошли бы, что о них знал лишь Чалый ище немного людей

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680963 вiд 2024-01-04 20:03:01

Подивіться фільм вас 2.5 години прохуйла від 2014 до 2022… Майже все про Україну і як хуйло перегравало захід…
Які апачі до 2022?
Щоб за наказом якогось зрадника вони в Крим перелетіли?
Захід після справи з новічьком боявся дипломатів хуйлостану, які були шпигунами, висилати…
Щоб ескалацію не робити…
Британці перед початком війни тільки на н-лави погодились. Байден взагалі нічого не давав тільки санкціями хуйла лякав на словах…

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680962 вiд 2024-01-04 19:58:05

The German government has just confirmed the delivery of one of the two Skynex air defence systems to #Ukraine!

Besides that — in terms of air defence — the delivery of >= 120 IRIS-T (SL) missiles, two TRML-4D air surveillance radars & 30 drone detection sensors was confirmed!
https://x.com/deaidua/status/1742945990087250418?s=20

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680961 вiд 2024-01-04 19:53:15

Als
№ 1680958

Ну ти не плутай.
Стосовно нас - нажаль, мова йшла і йде про безоплатну допомогу. Ті 300-500 млн, що виділялися щорічно з 2014 року за програмою USAI для України - то частина видатків американського бюджету.
До речі, на 2024 там теж ці жалюгідні (вже) 350 млн чи десь так є.
А Мороко-хуй-їм-в-око ЗАКУПАЛО військового залізяччя на ті 4 млрд.
Якщо б у нас була можливість платити зараз охуліарди штатівським виробникам, то нам похуй були б всі демореспівські розборки. Але охуліардів нема :( І ніякі українські «економічні фронти» їх не згенерують, бо треба дуже багато

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680960 вiд 2024-01-04 19:41:55

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1680950 вiд 2024-01-04 14:48:06

Два полки за совячими стандартами - це десь 80, а то й під сотню гелікоптерів. Повірити важко, звичайно. Але Чалий - це ж не орєстовєчь і не подоляк, тобто ніби не має так вже нахабно 3.143діти. Мається на увазі телеканал «Апостроф»? (Бо ж ніби і сайт є з такою назвою).

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680959 вiд 2024-01-04 19:19:34

Batyj
№ 1680957

тa якi мoжуть бути прeтeнзiї дo «вiддaнoгo бiйця» кoмaнди Пo i людини якa дoбрoвiльнo пoгoджується щoб нeю мaнiпулювaли :)

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680958 вiд 2024-01-04 18:55:32

Batyj
№ 1680950 вiд 2024-01-04 14:48:06 То есть, не все так плохо если, не дай бог, Трамп станет президентом?)) А если серьезно, то в это ну ооочень слабо верится. Чалый либо перепил, либо накидывает. Тогда со скрипом утверждалась помощь 300-400 млн на год на все-все, а интернет говорит, что: «Наприклад, у 2019 році Мароко замовляв 36 одиниць AH-64E із супутнім озброєнням та послугами за 4,25 млрд долл.»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680957 вiд 2024-01-04 18:33:36

№ 1680953
перенаправь претензии Чалому, который и был послом в Штатах, и о чем-то там договаривался..
Гыгыкало, блять, тупоумное..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680956 вiд 2024-01-04 18:00:37

пробегавший
№ 1680955

в 2019 мiнiстрaми були Пoлтoрaк i Зaгoрoднюк.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680955 вiд 2024-01-04 17:30:56

2Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1680953
від тарана і таке можливо було очікувати.

Пригадай епопею з ракетними катерами - таран відмовлявся озброювати їх існуючими західними зразками. Типа своє щось колись прилаштуємо.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680954 вiд 2024-01-04 17:16:43

OlegSh
№ 1680952

+++

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680953 вiд 2024-01-04 17:14:27

Batyj
№ 1680950

a хoгo тaк скрoмнo? вжe б кaзaв щo ядрьoну бoмбу oбiцяли a ми вiдмoвилися ;)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680952 вiд 2024-01-04 16:29:07

Зачотна кричалка з Англії:



We lose every week, we lose every week, you're nothing special, we lose every week.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680951 вiд 2024-01-04 14:55:33

А вот это ложь и бред)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680950 вiд 2024-01-04 14:48:06

вот щас Чалый на апострофе в марафоне рассказал, что в 19 году мы должны были получить пару полков ударных вертолетов апач. Но - не получили, патамушта, вы не поверите - сами отказались (???).
Оказуется, пришедшие к влади зеленожопики заявили, что те вертолеты - напрацювання пердыдущей влады, нам не подходит, теперь мы сами бум определять, что нам нада..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680949 вiд 2024-01-04 13:13:23

кияне помнят, хороший был магазин Инструменты..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680948 вiд 2024-01-04 12:11:11

Світоліна повернулась.
Перемогла сьогодні непросту англійську Бранзулетку.
6:7, 7:6, 6:1.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680947 вiд 2024-01-04 11:24:16

Головна — Суспільство — Війна — 3 січня 2024, 18:14
Із російського полону повернули 230 українських воїнів і цивільних
Частина захисників боронила Маріуполь та «Азовсталь».

Віра Перун, Авторка новин

Фото: скриншот відео
Понад 200 українських воїнів і цивільних вдалося повернути нині з російського полону.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.

«Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь та «Азовсталь»», - зазначив глава держави.

За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Україна за підтримки ОАЕ повернула 230 своїх людей. Це найбільший обмін за кількістю повернених оборонців.

«Серед них представників Збройних Сил України – 130 (серед них ТрО – 14, ВМС – 14), Національної гвардії – 55, Державної прикордонної служби – 38, Національної поліції – 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі», - уточнили в штабі.

-----
Предыдущее от меня - насчет скока отдали, а не вернули..
Скока отдали в нашей прессе не нашел.. Темнят..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680946 вiд 2024-01-04 11:11:29

Взагалі-то час вже розвідку підключати, щоб виявити звʼязок цих сучих блокіраторів із Фуйлом, у т. ч. фінансовий. І цю інформацію - одразу до польських і європейських ЗМІ; хай бляді відмиваються, якщо зможуть.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680945 вiд 2024-01-04 10:55:29

Тим часом, у Польщі місцева блядота - якесь там громадське обʼєднання «Пойобане село» - знову заблокувала єдиний пункт пропуску, що так-сяк працював.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680944 вiд 2024-01-04 10:51:09

Батий, ти дуже легко «споживаєш» зраду. Треба до всього критично ставитись

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680943 вiд 2024-01-04 10:48:04

Batyj
№ 1680942 вiд 2024-01-04 10:40:11

Відверта брехня. В Росію повернулось 248 осіб. Офіційним джерелам тут немає смислу применшувати, було б 898, росіяни так би і сказали.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680942 вiд 2024-01-04 10:40:11

хуясе..

123 цивільних осіб і 90 військових України обміняли на 8 цивільних (затримані агенти) і 890 військових РФ

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680941 вiд 2024-01-04 09:52:55

Білий дім більше не має грошей для нової військової підтримки України до її ухвалення Конгресом США, — Джон Кірбі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680940 вiд 2024-01-04 07:58:35

Добре що про це вже говорять. Але рішення приймає Вашингтон.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680939 вiд 2024-01-04 07:32:30

Тим часом, старий Боррель видав, що вже час надавати Україні керовані ракети далекого радіусу дії (в оригіналі справді так і є - long range missiles). Цікаво, чи памʼятає цей діяч, що для балістичних ракет навіть середній радіус дії - це до 1000 км?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680938 вiд 2024-01-04 07:29:11

LAZY
№ 1680937 вiд 2024-01-04 07:10:48
Іди на хуй.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680937 вiд 2024-01-04 07:10:48

Ти податки рідній державі вже почав сплачувати чи як, мислітєль?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680936 вiд 2024-01-04 06:15:14

Лотерея, здасться, була в Британії. Ідея непогана, але потрібний для цього ефективний державний апарат. А він у нас, мені так здається, трохи менш ефективний ніж у Британській Імперії. Легальний відкос - «податок на боягузів» теж колись був, але тоді було станове суспільство і було природно що хтось має одні права, а хтось інші. Зараз - інші часи.
А от податковий ценз це дуже небезпечна ініціатива, яка деморалізує армію. Навіть в часи феодалізму соціальна верхівка була військовим станом і не служити було як мінімум ганебно, якщо навіть така можливість по закону була. Якщо ви відправляте народ у шанці, то соціальна верхівка має бути з ним, інакше така верхівка втрачає легітимність свого статусу. Тобто гряде соціальна революція з усіма відповідними наслідками.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680935 вiд 2024-01-04 03:26:20

This content isn't available right now
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680934 вiд 2024-01-04 02:20:50

От дуже пізнавальний пост про мобілізацію і лотереї в США

https://www.facebook.com/748082932/posts/pfbid034zhMx4Ppsw5qERrwAmTmc5twUopXF1JnkRDfcqLSNAJrMDi6yf2Cj63xKjN39X1Vl/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680933 вiд 2024-01-04 01:16:08

А тепер серйозно.
До вчорашньої дискусії.
Відомий зелений діяч Тимофій Милованов запропонував проводити лотерею замість легального відкосу «податковим цензом», бо ж економічний фронт треба тримати.
Як на мене - не сама пиздувата ідея, хоча Милованова того я не люблю за інші речі.

Але от почитейте оце, і саме головне - камєнти.
https://censor.net/ua/news/3465514/cherez_lotereyu_abo_jerebkuvannya_mylovanov_proponuye_rozglyanuty_novyyi_pidhid_do_mobilizatsiyi

Це пиздець. Я хуїю з адекватності наріда. «самі йдіть», «депутатів - на фронт», «зелені підараси» - і все таке.
Всі, явно пишуть з окопу.
Саме злоїбуче в цьому що НІХТО не пропонує адекватний, справедливий і ефективний шлях. І черг в ТЦК нема.
«сгинуть наші вороженьки як роса на сонці» - це що, блядь, національний характер?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.