olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680732 вiд 2023-12-30 20:21:36sk (chromebook acer 14) № 1680730 ---- Я теж про це хотів сказати. Що в нас нема ресурсів і засобів враження для адекватної відповіді чи помсти. А крім того. У нас страшний бардак в інфосфері. Зеленський зробив телемарафон, а треба було видати всім медіям і своїм, і опозиційним, всім журналістам якісь тупо інструкції, як це зробив Ізраїль в жовтні 2023. А так Радіо НВ цитує і зачитує російські дані про 14 загиблих в Білгороді і 103 поранених. Ви що блять. рахували там загиблих в тому Белгороді. Мовляв помста? Ну яка помста з голою жопою?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680731 вiд 2023-12-30 20:13:38sk (chromebook acer 14) № 1680730 ---- Я теж про це хотів сказати. Що в нас нема ресурсів і засобів враження для адекватної відповіді чи помсти.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680730 вiд 2023-12-30 20:10:58В ответ на обстрел Белгорода российская армия атаковала ракетами Харьков. Сообщают о взрывах и в Сумской области. ------ залужний писав. що маленька совкова армія ніколи не переможе велику совкову армію… обмін обстрілами цивільних об'єктів - це спроба «маленької» армії дошкулити «великій» у москалів є набагато більше можливостей обстрілювати спальні райони у відповідь…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680729 вiд 2023-12-30 19:35:12Якщо не влучає в ціль - пере режим самознищення, а коли він не спрацьовує, то ракета летить додому як бумеранг - це я мав на увазі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680728 вiд 2023-12-30 18:56:34C-300 воно до речі якщо не влучає ціль часто робе петлю і летить за траєкторією бумеранга. Або система самознищення там недосконала.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680727 вiд 2023-12-30 18:16:25У центрі Бєлгорода вибухи та пожежі через помилку російської ППО https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/30/7435219/
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680726 вiд 2023-12-30 18:15:49Orest Dniprovskiy (Київ) № 1680723
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680725 вiд 2023-12-30 18:10:30
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680724 вiд 2023-12-30 18:08:34тим кадром де писк і розбите скло (майже на сто відсотків впевнений, що то постановочна знимка) нічого, крім як добавить віри москалям, що Україна то є злі нацики не добєшся. Тут би мудріше поступати - розігрувати карту рускій-нєрускій (чорножопий) - від розкидування листівок і серйозніших дій - спровокувати кавказ, бурятів, татарів, башкирів і іншу чухню на місцевий супротив, на відмову від мобілізації і дивишся - «із іскри розгориться пламя», як і заповідав дєдушка з мавзолєя -їхніми ж методами і діяти, там поле не оране для подібних операцій
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680723 вiд 2023-12-30 17:55:46Що сталося?
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680722 вiд 2023-12-30 17:35:18Залужний писав здається ще минулого року, Портніков теж, що така війна як зараз може вестися кацапами вічно. Бо для них це не війна, а спецоперація за кордоном, а вони живуть як жили. Тільки коли на їх території вестимуться бойові дії може бути ментальний зсув.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680721 вiд 2023-12-30 17:24:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680719 вiд 2023-12-30 17:17:12 Саме так. Рано чи пізно вплине в комплексі з іншим. Афган впливав. А тут не Афган. Спочатку буде біснуватись і тасувати пво, генералів і губерів. Потім змириться, що це проблема, а він не любить проблеми.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680720 вiд 2023-12-30 17:21:02sk (chromebook acer 14) № 1680716 вiд 2023-12-30 16:49:31 А мені подобається. Допоки «на кухнях» кацапи не почнуть ненавидіти свою владу - допоки нічого не буде змінюватись. Це як совок - всі ненавиділи і в якийсь момент то дало результат. Горбі прийшов не з пустого. А зараз «на кухнях» - «каквєсєлоубиватьхахлов», «явнеєпалітікі» і інша маячня. Мусить бути їм страшно і бажання «паразаканчівать». Там всі ці настрої добре моніторяться.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680719 вiд 2023-12-30 17:17:12Очевидно, має стояти завдання припинити обстріли прифронтових міст (Харкова та Запоріжжя, перш за все), які не можна дієво захистити ППО просто тому, що надто мала відстань до тих точок, звідки ведуть обстріл кацапи. Не виключаю, що до кацапів вже довели - якщо ці обстріли триватимуть і надалі, то Україна також і далі, і в більших обсягах пускатиме кров бєлгороду та іншим кацапським населеним пунктам, які зможе дістати.Але маю сумніви, що це - той чинник, який вплине на Фуйла, бо на мешканців того ж бєлгорода воно клало свій кремлівський фуй.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680718 вiд 2023-12-30 17:16:25olma № 1680715 вiд 2023-12-30 16:14:49 Пох чим. Пох, якщо перебільшують (спочатку сказали двоє, потім більш десятка, потім скажуть всі були дітьми в трусіках). Головне вбити їм в башку, що вбивати українців то не весело, а відразу прилетить і буде «митакхарашоздєсьжилі нєстрєляйтє».
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680717 вiд 2023-12-30 16:54:44Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680709 ну, коли шукали хоч якийсь офіційний документ кому арєстович «радник» - то толком нічого не знайшли… але на стрімах у фейгіна арєстович завжди вилизував зад єрмаку, то по «колах на воді» можна зробити досить однозначний висновок «на кого він працював» … зараз, наприклад, подоляк, теж «радник» хз кого і за що… воно то і ок. якщо владі потрібні пі-арщики, від яких можна легко відморозитись. нехай «використовують» інша справа що всі ті радники розказують що «не отримують гроші за свої послуги». і тут вже виникає корупції, яку «поборори». купа людей «забеплатно» працюють і чесно дивляться в об'єктив камер на стрімах…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680716 вiд 2023-12-30 16:49:31мені взагалі обстріли бєлгорода-тули не подобаються там на кордоні купа логістичних військових складів. станції залізничні. мости… купа об'єктів які можна записати до військових… а відоси з центрів міст - таке собі 16 загиблих у києві - це пиздець байден, сука, замість чергового бла-бла-бла, конгрес нє прав, сказав би що за таке україна отримає ракети 300+ км і може ними йібашити по військових об'єктах хуйлостану на її території…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680715 вiд 2023-12-30 16:14:49Nevropatolog № 1680714 ---- Білгород і Тула це різні відстані. По Білгороду можна дістати РСЗВ, або С200 по Тулі тільки БПЛА. На відео там де діти лежать і скло таке враження, що постановка.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680714 вiд 2023-12-30 16:09:11olma № 1680713 вiд 2023-12-30 15:33:37 Наші підтверджують запуски по Бєлгороду, Брянську, Тулі… А що там в центрі в них гахнуло, пво чи таки дрон хз - в цю гру можна грати вдвох. І це добре. Тільки вчора тут поговорили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680713 вiд 2023-12-30 15:33:37Таке враження, шо Белгород обстріляли самі себе. русня.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680712 вiд 2023-12-30 14:57:04Бєлгарад має бути знищений.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680711 вiд 2023-12-30 14:52:04Кількість загиблих внаслідок обстрілу Києва зросла до 16 осіб Джерело: https://censor.net/ua/n346474 1 січня день жалоби в Києві
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680710 вiд 2023-12-30 14:33:13Кадри з бєлгорода тишать око. Розумію що це примітивно і особливої мети воно не має, але мій внутрішний месник задоволений
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680709 вiд 2023-12-30 11:37:53люся - він взагалі давав поради всім (бо уміщє), та паралельно ще встигав робити рейди за лінію фронту (бо розвєдчєг) - і ще залишався час на те, щоб давати інтервʼю дімогандону. Інакше кажучи, це - наполеон (бонапарт) сучасності. Щоправда хз, чому довелося їхати на еміграцію.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680708 вiд 2023-12-30 11:04:20Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680706 Пригадалось що під час піку популярності арєстовича, журналісти пробували розібратись в його ролі штатно-пощаштатного головного чи не дуже, радника зе, єрмака, ап, кабміну чи генштабу…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680707 вiд 2023-12-30 10:01:54Водночас заступник постійного представника Китаю в ООН Ґен Шуан не засудив атаку і закликав до «політичного вирішення» щодо війни Росії проти України. Посол Росії в ООН Василь Небензя заперечив відповідальність РФ за жертви серед цивільних, переклавши її на українську ППО і стверджуючи, що Росія нібито завдала ударів лише по військовій інфраструктурі в Україні. … Все що потрібно знати про радбез
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680706 вiд 2023-12-30 09:53:01Усі ці «позаштатні помічники» у держорганах - це загалом уособлення принципу «ти мені, я тобі». Тобто хтось робить послугу високому керівнику чи вирішує якесь питання, а той за це видає йому чи названому ним чєловєчку ксіву «позаштатного помічника».«Радники» - це, як нині виглядає, трохи інша фуйня, бо іноді це де-факто керівники тих чи інших структур, які не хочуть офіційно світитися, щоб не заповнювати декларації тощо. Тобто офіційно у першому кріслі сидить презентабельний мальчік чи дєвочка, а насправді керує якийсь мутний фуй ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680705 вiд 2023-12-30 08:38:21Рік тому русня стратила Олександра Мацієвського…
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680704 вiд 2023-12-30 08:28:16Vichny Читав в мордокнизі що на фотках три різні людини з однаковими прізвищами, але у одної інше ім'я, в іншої по-батькові. Так що там не все так просто
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680703 вiд 2023-12-30 08:23:02Перетинався з тією Мартинючкою, це колишня маловідома кацапська співачка ротом, а зараз волонтерка професійна. Ну дуже Тупа Пизда, ретельніше потрібно ГК обирати з ким. Подружка іншого відомого уебана Карася.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680702 вiд 2023-12-30 02:52:33Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відреагував на скандальну заяву позаштатної помічниці Алли Мартинюк і повідомив, що від 28 грудня у нього немає помічників-консультантів на громадських засадах. Пряма мова Залужного: "Задля запобігання маніпуляціям у мас-медіа хочу зазначити: позаштатні помічники не мали повноважень публічно коментувати будь-які питання від імені Головнокомандувача Збройних Сил України, а сказане ними є виключно їхньою власною думкою. Також інформую, що від 28 грудня 2023 року у мене немає помічників-консультантів на громадських засадах ".
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680701 вiд 2023-12-30 01:08:00 та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1680700 вiд 2023-12-30 00:52:30 Ойййй… Там якось ще була помічниція губастенька, яка селфі запилила з ГК. Нахуя та ГК і чому він не зупиняє ту хуйню з безкінечними селфі - велике питання, не дурень же. А тут ще і помічниця. Посилання під рукою нема, не хочу піарити безуглу їбануту, але там у неї було, навіть з фото. І що є, то є, на жаль.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680700 вiд 2023-12-30 00:52:30«Всі ми колись помремо»: Помічниця Залужного оскандалилася заявою про мобілізацію, майже повторивши слова Путіна (відео) https://patrioty.org.ua/blogs/vsi-my-kolys-pomremo-pomichnytsia-zaluzhnoho-oskandalylasia-zaiavoiu-pro-mobilizatsiiu-maizhe-povtoryvshy-slova-putina-video-496953.html ----------------- сам факт подачі в ЗМІ цеї 3.14. досі як «помічниці Залужного» показовий - шукай кому вигідно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680699 вiд 2023-12-30 00:50:08olma № 1680673 Гріліш - як воно і вигляда тупим підарком, так воно, виявилост і є. Тупа пизда.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680698 вiд 2023-12-30 00:36:09Постоянный представитель РФ при ООН Василий Небензя обвинил Украину в размещении средств противовоздушной обороны в жилых кварталах. По его мнению, именно работа ПВО стала причиной жертв среди мирного населения при массированном российском обстреле 29 декабря. Он ответил на обвинения в адрес Москвы на заседании Совета Безопасности ООН. Кoлись тoгo урoдa знaйдe кaрa…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680697 вiд 2023-12-30 00:09:59про «нештатних радників» це ж, сука, совок 80 левелу бувший глава к-стар, про якого тут згадували реформує державний інститут як «радник» і не отримує грошей за свою роботу тут якийсь «позаштатний» радних залужного щось «перднув» в єфір… от жеж бля… ми йдемо в єс і нато, і я собі уявляю, «позаштатний радни» байдена чи макрона прокоментував ситуацію в авдіївці, чи передачу ф-16 україні… те саме що захист кандидатської залужним. Вічний правильно тут коментував… трохи нагадує єврейський анєкдот що якби йєврей був королем, він би був краще короля, тому що по вечорам «би нємножичько шил» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680696 вiд 2023-12-30 00:03:29Batyj № 1680694 ---- Я не я, а ти не ти. Короче, я чекав на твій пост. Я вочевидь переплутав, дуже неуважний до деталей. 100% як ти кажеш. Суть в тому, що НАКОНЕЦ (нарешті) хтось почав українську авіацію до купи збирати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680695 вiд 2023-12-30 00:03:13№ 1680690Какая то дура, была типа внештатным советником и дето прилюдно пизданула, что все равно все помрем..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680694 вiд 2023-12-29 23:56:28№ 1680682Тщательнее нада. Кировоградского вертолетного никогда не было..Было Кировоградское высшее летное училище ГА. Одно из двух высших в союзе..Вертолетное было Кременчугское. Среднее.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680693 вiд 2023-12-29 23:50:01до речі. перед ракетною атакою була купа зливів в західних медія про те що хуйло хоче переговорів… ну пиздець як все білими нитками шито гарно ось хтось прокоментував -------- Does Vladimir Putin want negotiations? Almost certainly yes. Does Putin want to negotiate? Almost certainly not.