Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680412 вiд 2023-12-26 10:15:14«26 декабря отмечается День войсковой противовоздушной обороны (ПВО)». ---------------------С празднічком, бляді ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680411 вiд 2023-12-26 10:12:28Наскільки памʼятаю, там все поблизу порту ;), бо місто не дуже велике. Хз, чи міг настільки сильно фуякнути БК на самому судні - може версія про «боєприпаси з Ірану» і справді має під собою певний ґрунт.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680410 вiд 2023-12-26 10:10:08Новочеркаськ йобнули капітально. Вибух вельми потужний і дуже видовищний. Але і пожежа в порту і навколо масштабна. Начебто москалі десь пишуть, що пошкоджено ЖД вокзал, він там десь біля порту, тому пасажирські поїзда не заїжзжатимуть у Феодосію.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680409 вiд 2023-12-26 09:55:44Пишут, что крылатые ракеты воздушного базирования. Су-24.Седня тревоги будут целый день..Мстя..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680408 вiд 2023-12-26 08:53:20Навряд чи хтось розпише, як саме наїбнули це кацапське корито, але, враховуючи те, що щільність ППО поблизу того порту у кацапів мабуть була дуже ніфуйова, це реально потужна операція.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680407 вiд 2023-12-26 06:51:42Непогано новочеркаськ йобнув!
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680406 вiд 2023-12-26 06:29:09PEPSI (Merkury) № 1680401 трeбa сeрeд дoйчiв пoширювaти свiй нaрaтив - вaм дo дужi ближчe eмiгрaнти пaлeстинцi чи укрaїнцi? a пaлeстинцi i мoскaлi тo oднe кублo…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680405 вiд 2023-12-26 06:27:14PEPSI (Merkury) № 1680403 пoвтoрюсь - також можливо доцільно переходити в контр-атаку і мати плакат з вимогою до БНД рослідувати його звязки і фінансування з Росії тaкoж вaртo зaпрoсити мiсцeвих гaзeтярiв i ТВ щoб цe всe висвiтлювaлoся вiдпoвiднo
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680404 вiд 2023-12-26 06:25:01PEPSI (Merkury) № 1680397 я пoдивився нa тi плaни - з чувaкoм зрaзу всe зрoзумiлo після його допису «All in all, Russia is probably one of the particularly safe countries in Europe.» :) його мордякою в: https://www.cidob.org/en/publications/publication_series/notes_internacionals/n1_128_russia_for_russians/russia_for_russians_ultranationalism_and_xenophobia_in_russia_from_marginality_to_state_promoted_philosophy я думaю вaм трeбa зрoбити свoї iнстaляцiї - нa вхoдi пo тeмi - ви зaрaз пoбaчитe тe щo Путiн хoчe щoб ви бaчили i мaнiпулювaти вaми, вас Кремль тримає як баранів - та чи ви згодні на це? i пoдaти зoкрeмa дaнi скiльки Крeмль викидaє нa прoпaгaнду i зoкрeмa в Нiмeччинi https://filter.mkip.gov.ua/en/how-much-does-russia-spend-on-propaganda/ https://www.weareukraine.info/how-russian-propaganda-works-in-germany/ нa вихoдi пo тeмi - ви щoйнo пoбaчили фeнтeзi, a тeпeр рiaлiтi чeк i дaти дaнi прo Гoлoдoмoр, сучaсний гeнoцид, фoтo руйнувaнь a тaкoж фoтo рoсiйськoї глубiнки, iзбушeк нa курячих нoжeк, їжнє пиздiння унiтaзiв як в 1945 тaк i в 2022 (history repeats) https://www.ukrainer.net/propaganda-leaflets-in-russia/ також можливо доцільно переходити в контр-атаку і мати плакат з вимогою до BND рослідувати його звязки і фінансування з Росії
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680403 вiд 2023-12-26 05:54:45я вже писав про лекцію «Прекрасная Росія» у Німеччині. У 2022 році лекцію влада заборонила. У 2023 автор лекції «раптом» знайшов гроші на хороших адвокатів, виграв суд проти влади, добився дозволу на преведення свого заходу, і заклеїв рекламою лекції про Росію все місто. Откуда деньги, Зин? Питання риторичне.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680402 вiд 2023-12-26 05:48:09РФ почала відчутно копати глибше, ніж розстрільні списки. Я про це. Рашка вкладається у неприязнь до всього українського у світі і популяризацію РФ. Боротьба за голови.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680401 вiд 2023-12-26 05:43:32Геть (Геть) № 1680400 саме так, справа дійшла вже до коміксів і ще мінімум 20-и методів і прийомів у побуті, масмедія, економіці, науці, культурі, і т. д, які ще донедавна були нецікавими, побічними і замілкими, щоб туди вкладатись. Навіть у школі. Наведу приклад хуйні, яка стала траплятись у Німеччині, у школах, з українськими дітьми, за останні два місяці. Їх стали чмирити на рівному місці і просувати наратив, що це уєбани, яких ніхто у світі не любить, а Росія - рулить. Тому булити українців - це круто і прикольно. Робить це групка старшокласників, куди як правило входить пара русланд-дойче, пара сербів і пара арабів. Раніше такої хуйні не було. Нізвідки стали звявлятись у місті рашистські наліпки, стікери, кричалки, комікси, обмін відео, лекції про росію і її велич. Це дрібниці? Ні.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680400 вiд 2023-12-26 05:10:32PEPSI (Merkury) № 1680397 вiд 2023-12-26 02:27:12 Пепсі, ти ґрунтовність тільки зараз помітив? Себто списки людей на розстріл, Буча, Маріуполь, підвали, Херсон, депортації дітей, тощо, а ти тільки по коміксах йобаного рибаря дійшов до таких висновків?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680399 вiд 2023-12-26 04:28:08Сумно, але РФ схоже вирішили ґрунтовно підійти до питання тотального знищення України на всіх рівнях. … єбать, а в чому тут новина?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680398 вiд 2023-12-26 03:51:40Гарно горить у хвєодосії
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680397 вiд 2023-12-26 02:27:12Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1680396 Будемо думати. Він буде виставляти ось такі фотки, як на його сайті: https://www.diewelterfahren.de/2012-Vortraege/Russland/Russland.html Крім того проросійська місцева гопота збирається розповсюджувати комікси про ДНР і данбілі бамбас. Якісні комікси, з держпідтримкою: https://rybar.ru/wp-content/uploads/2023/12/09_comics_ru.pdf Сумно, але РФ схоже вирішили ґрунтовно підійти до питання тотального знищення України на всіх рівнях.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680396 вiд 2023-12-26 02:13:07PEPSI (Merkury) № 1680395 якщo взнaти щo сaмe тoй будe вистaвляти, тo мoжнa зрoбити вiдпoвiдну кoмпoзицiю… нaприклaд якщo вiн вистaвить фoтo цeркви тo ви вистaвляєтe руїни цeркви в Укрaїнi i т. д. … при чoму цe зрoбити нa вихoдi з тoї eкспoзицiї… зрoбити глядaчaм кoридoр «рузькoгo мiрa» з вiдпoвiдних фoтoк…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680395 вiд 2023-12-26 01:13:15Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1680390 хороша ідея, сенкс.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680394 вiд 2023-12-25 23:50:36PEPSI (Merkury) № 1680389 щe мoжнa нaрoбити плaкaти всяких цитaт з «культурних руззкiх»: https://meduza.io/feature/2022/10/24/anton-krasovskiy-zayavil-v-efire-rt-chto-nuzhno-topit-i-zhech-russkih-detey-v-ukraine-kotorye-vystupayut-protiv-rossii https://foreignpolicy.com/2022/06/25/russia-ukraine-war-literature-classics-imperialism-ideology-nationalism-putin-pushkin-tolstoy-dostoevsky-caucasus/ https://www.economist.com/culture/2022/10/06/yes-the-russian-literary-canon-is-tainted-by-imperialism https://bigthink.com/the-past/russia-literature-ukraine-putin/ https://www.newsweek.com/putin-ally-rants-about-german-official-threatens-berlin-will-burn-1844204
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680393 вiд 2023-12-25 23:49:27Sauron № 1680392 вiд 2023-12-25 23:34:12 Танемазашо!)) Радий, що й до тебе дійшло врешті решт те, що іншим від епохи динозаврів відомо)))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680392 вiд 2023-12-25 23:34:12Геть (Геть) № 1680385 Дякую за підтримку.: D
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680391 вiд 2023-12-25 23:26:09После ночных протестов в Белграде президент Сербии Александр Вучич встречается с российским послом, а премьер Анна Брнабич благодарит российские спецслужбы. Пути всех фальсификаторов ведут в Москву.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680390 вiд 2023-12-25 23:10:48 PEPSI (Merkury) № 1680389 ви мoжeтe рoздaвaти листiвки з QR-кoдaми нa лiнки нa рiзнi стaттi щo нeсe рузький мiр i як вiн знищує iншi культури https://www.unesco.org/en/articles/damaged-cultural-sites-ukraine-verified-unesco https://www.cbsnews.com/news/ukraine-accuses-russia-museum-looting-church-destruction-60-minutes-transcript/ https://www.cbsnews.com/news/ukraine-protecting-cultural-heritage-art-from-russia-60-minutes/ https://shuddhashar.com/cultural-genocide-in-ukraine-the-systemic-destruction-of-a-people/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680389 вiд 2023-12-25 22:14:38Jen № 1680377 дякую за пропозицію, я напишу якщо наших фото замало буде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680388 вiд 2023-12-25 21:57:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680386 цікаві твої філологічні міркування. Але здається міністр все правильно сказав. У сучасному бізнесі, зокрема в ІT масштабувати це не просто збільшити випуск продукції, а територіально перенести і розмножити застосування вдалої технології. Тобто відкрити не 2 зборочних цеха або одного великого заводу, але запустити 100 зборочних цехів-майданчиків, які за тою самою технологією і з тими компонентами в рази збільшать кількість продукції.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680387 вiд 2023-12-25 21:18:38вагалі цього Умерова як-то задохуя в ефірі. Якісь програмні вью чи заяви як не двічи на день. Коли він працює
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680386 вiд 2023-12-25 21:10:19«» Будемо масштабувати «. Умєров упевнений, що у 2024 році в Україні виготовлять необхідну для фронту кількість дронів»-----------------Зараз не про зміст цього повідомлення, а про 3.143дуватий неологізм «масштабувати» (хоча це і не зовсім неологізм, бо такий технічний термін існував і раніше). Це - ні що інше, як недолугий переклад англійського «to scale up (smth)», але «to scale up» - це саме «збільшувати» - бо можна і «scale down». Звідки взяли, що «масштабувати» - це саме «розширювати» чи «збільшувати» - хз, бо, скажімо, картинку у графічних редакторах можна масштабувати як у бік збільшення, так і у бік зменшення - і все це буде масштабуванням.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680385 вiд 2023-12-25 20:29:18Sauron № 1680380 вiд 2023-12-25 19:33:15 Так, я пам'ятаю твої пости :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680384 вiд 2023-12-25 20:04:12Там такі мутні люди, що, схоже, все з Лубянки контролювали відпочатку. Саме для того щоб Майдана не сталося. А всіх потенційних учасників переписали та пересаджали.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680383 вiд 2023-12-25 19:44:53Sauron № 1680380 сила їх команди у тому що могла «завести» людей на місцевий майдан але чим далі - тим більш пророчими стають слова жванецького про те що якщо надзіратєль на зоні відкриє ворота і випустить людей на волю. вони його повісять на першому стовбі і повернуться назад на нари (можливо то не жванецький), але меседж про москалів дуже вдалий…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680382 вiд 2023-12-25 19:42:16России нужно готовиться к усилению санкционного давления на экономику, заявила в интервью РБК глава ЦБ РФ Эльвира Набиуллина. По ее словам, Центробанк регулярно просчитывает сценарии введения дополнительных санкций и еще в прошлом году подготовился к тому, что под ограничительные меры попадет Московская биржа. Санкции, которые отрежут биржу от возможности проводить операции в долларах (если их введут США) и евро (если их введет Евросоюз), приведут к остановке биржевых валютных торгов в России. В этом случае курс рубля будет «устанавливаться на основе данных о внебиржевых торгах, и в том числе используя банковскую отчетность», сообщила Набиуллина. ---- вікно овертона… москалів починають готувати до «долар по 60 коп, як було в ссср» насправді всі нафтодолари будуть конвертуватись в руб по якомусь там курсу. і виплачувати як зп на заводах що на оборонку працюють… тобто… особливо нічого не зміниться з підводної лодки вихід тільки через вікно 5го поверху. або «новічьок»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680381 вiд 2023-12-25 19:33:35Це я про команду бутерброда.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680380 вiд 2023-12-25 19:33:15Блять, які вони жалюгідні. :))) Страшно подумати, але років 4 тому я їх вважав реальною силою. Та і русню вважав за людей, а не сміття. Який тупий був. :(
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680379 вiд 2023-12-25 19:25:30https://twitter.com/novosyolov/status/1739265761292550558?t=JlIvjGyV_I5UxaIRO_dsNg&s=19 цей день - розсріляли чаушеску кадри коли його з дружиною починають готувати до «концерту кобзону»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680378 вiд 2023-12-25 19:23:32Навальний знайшовся в колонії в Сибіру. «We found Alexei Navalny,» Kira Yarmysh said on 25 December, adding that he was now in northern Russia.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680377 вiд 2023-12-25 18:40:59PEPSI (Merkury) № 1680376 Якщо треба - в мене збереглися високоякісні фото для фотовиставки Військові злочини росії в Україні яку я організував в центрі Любляни в квітні 2022. Мерія тоді вимагала постери 180 х 120 см, то ж фото відповідної роздільної здатності. Багато прийшли напряму від українських фотожурналістів, за що окрема подяка Ахаві. Треба - звертайся.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680376 вiд 2023-12-25 17:18:36У нашому німецькому містечку Ной-Ульм місцевий німець-лівак-мандрівник (фан Росії) збирається у січні провести фотовиставку «Росія. Країна великої культури». Українська громада писала скарги до влади, але без результату. Влада прикривається «демократією, свободою слова і толерантністю». Тому укр. громада збирається на мирну демонстрацію проти фотовиставки, готуються банери і фотки з Бучі і Ірпеня, і т. д. Далі буде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680375 вiд 2023-12-25 13:53:15гы, достаточно эмоционально:https://twitter.com/SergAlbertich/status/1738575135081214180
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680374 вiд 2023-12-25 12:12:33У кожному з тих інтервʼю чітко проглядала думка: оце, мовляв, було справжнє ісхуйство - галубой аганьок, крімльовскій дварєц сʼєздофф, мясковскій мєждународний кінофєстіваль; а отето шо тут у нас зараз - ето так…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680373 вiд 2023-12-25 12:04:42У Гордона є цікавий репортаж з табору з полоненними кацапами, на 2год40хв. Мені було цікаво подивитись. &pp=ygUl0JPQvtGA0LTQvtC9INCy0L7QtdC90L7Qv9C70LXQvdC90YvQtQ%3D%3D&rco=1 Його газетні інтерв'ю з совковими зірками це улестливий гідотний підхалімаж. Мені таке бридко читати.