🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1768.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680332 вiд 2023-12-24 13:00:30

https://zahid.espreso.tv/minuloi-dobi-do-ukraini-pribulo-na-10-tis-lyudey-bilshe-nizh-viikhalo

Сумніваюсь, шо в цьому списку є Перфект Стренджир, який так переймався зі свого каліфорнійського дивану що ай-яй-яй, виїжджають по 6 тис на день, ніхуя ж собі!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680331 вiд 2023-12-24 12:01:44

ну Гріценко в 2005 і почав …

і слово волонтер тоді ще було тіки в значенні дотичного до спортивного чи розважального заходу

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680330 вiд 2023-12-24 10:44:05

2 Feodorit
№ 1680326
А якби ще у 2005му почали…
Маємо, що маємо (с)

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680329 вiд 2023-12-24 09:39:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1680328
Поетичний піздьож
Держава не виробляє мультироторні дрони взагалі, бо «весільні дрони». І лише від недавна держава стала замовником.
РЕБ проти фпв та держава ще не перетиналися

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680328 вiд 2023-12-24 09:07:38

Feodorit [Останнi 20 месаг]
№ 1680326 вiд 2023-12-24 08:47:28

Те, що ФПВ-дронами і РЕБ займаються лише волонтери - це поетичне перебільшення.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680327 вiд 2023-12-24 09:06:42

Фанати орєстовєчя нагадують малолітню дурепу, яка невідомо чому, та на власну біду закохалася у підара (в усіх сенсах цього слова).

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680326 вiд 2023-12-24 08:47:28

toreo № 1680234
можна дописати тисячу проблем, чому це важко, але якщо ми цього не зробимо, на кінець наступного року не буде ким воювати. а потім розкажемо один одному, як і чому не змогли.

Може якщо б окопи технікою копали, повноцінно навчали вже мобілізованих, не залишали впровадження фпв та реб на волонтерів і інша «тисяча проблем» то не доводилось би мобілізовувати по 500 тис на рік бо «не буде ким воювати»?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680325 вiд 2023-12-24 07:24:27

«Украина и Россия должны объединиться и выдвинуть коллективный иск Западу. Который нам должен всё.»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680324 вiд 2023-12-24 07:22:28

Куда и кому задонатить, чтоб люсю убили или покалечили пожизненно?



stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680323 вiд 2023-12-24 03:43:46

Sauron
№ 1680316 вiд 2023-12-23 22:15:16
Хвалять бо був активним потім. Але при голі його підстраховщика відіграли швидкими пасами 3 в 2 в один дотик, тому і він не кидався на Джонсона через що у того було досить часу зробити точну передачу в воротарську на набігаючого Річарлісона…

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680322 вiд 2023-12-24 03:30:32

Valeriy
№ 1680307 вiд 2023-12-23 20:58:28
Я й сам Забарного не дуже впізнавав, чи то він стрижку змінив чи просто не підстригся вчасно, плюс на фіолетово жовтій формі, в якій грав Борнмунт, практично не видно білу другу цифру номеру гравця на жовтій частині футболки, ну і трансляція була не дуже доброї якости…але по позиції при кутовому було зрозуміло що то місце Іллі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680321 вiд 2023-12-24 00:49:39

Свято наближається!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680320 вiд 2023-12-24 00:45:11

Була в мене в нас вдома книжка видання 1970 року. Молдавские народные сказки.

И там часто виступала злая колдунья Клоанца. Ото дійсно баба конкретно жорстока була. А ви оце кажете сігуранца. Та то херня порівняно з Клоанцею.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680319 вiд 2023-12-23 23:16:13

Хочеться думати, що Вишню врятував його талант (та все одно довелося розплатитися тим, що всю решту життя працювати на режим). Хоча інших, не менш талановитих, таки вбили. Можливо сралін і його банда, будучи не дурними, бачили, що талант Вишні має відгук у народі, та відповідно сприятиме виконанню їхніх ідеологічних завдань.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680318 вiд 2023-12-23 22:54:16

по остапу вишні
у нього дуже цікава історія
від медика в армії унр
до наклепу, гулагу, смертного вироку
«дивного» звільнення, так як сталін боровся з упа, тому звільнив щоб «задобрити» співчуваючих упа…
хз, звичайно
у вікі про це написано
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BF_%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%8F#%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%86%D0%B5%D1%80_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B8_%D0%A3%D0%9D%D0%A0

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680317 вiд 2023-12-23 22:23:48

2 Batyj
№ 1680269
Виїхав законно. А не повернувся з порушенням.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680316 вiд 2023-12-23 22:15:16

stradi
№ 1680304

Фани Евертона наче хвалять Миколенка.
Треба глянути момент, де він не завадив зробити передачу.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680315 вiд 2023-12-23 22:04:54

toreo
№ 1680314
а ти багато з ними навоюєш? - людина не маюча мотивації не воїн

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680314 вiд 2023-12-23 21:58:54

а нє, не так, щоб «нам ніхто нікого не віддасть».

«Естонський міністр внутрішніх справ Лаурі Ляенеметс заявив, що за необхідності Естонія готова допомогти Україні в мобілізації її громадян.
Деталі: Міністр повідомив, що в Естонії проживає близько 7500 громадян України призовного віку. При цьому він відзначив, що багато хто з них звільнений від мобілізації.»

думаю, так само зроблять більшість країн єс. але потрібен перемовний процес. і відповідний закон

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680313 вiд 2023-12-23 21:56:01

офензива - наступ, дефензива - оборона - часто в хроніках УПА саме такі терміни використовувались.

п. с. не робіть собі кумирів з поляків - то єще та пся крев, особливо старше покоління, коли мова про Україну заходить

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680312 вiд 2023-12-23 21:29:13

Ну так в англ. to оffend - це наступати, ображати, задирати. Offensive це `наїзд', 'атака'. А відповідно defend, defensive це захищатися, відступати. Важко розібратися. Забагато мов в голові перемішалося.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680311 вiд 2023-12-23 21:14:29

І навіть серед усмішок Остапа Вишні є «Дефензива посполита польська» - бо він теж був бійцем совєцького ідеологічного фронту (хоча і другосортним, бо писав на якомусь там укрАінском язикє, та ще й відсидів за політичною статтею).

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680310 вiд 2023-12-23 21:09:11

Дефензива, сігуранца та гестапо - буржуазно-реакционерні спец. служби, які фігурували та домінували в радянський пропаганді.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680309 вiд 2023-12-23 21:02:47

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1680302 вiд 2023-12-23 20:39:09

Подобаються мені слова «масакра» і «офензива» - хоча і мають неприємне значення. Що цікаво, у совєцькій історико-пропагандистській літературі застосовувався і термін «дефензива» - але значення його було несподівано іншим.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680308 вiд 2023-12-23 21:00:47

До початку вторгення дивився кілька його сюжетів в ютубі ну і одразу після вторгнення теж. Але швидко кинув, бо він якийсь пустий.
----------------------------------
Тобто печений без начинки?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680307 вiд 2023-12-23 20:58:28

Ще мені «подобається» як коментатор не міг визначити три!!! хвилини, з під кого ж Нотінгем забив гол, хоч має таку ж саму тв картинку, як і я. Доречі, мені це було очевидно (тобто видно очами) після 3х секунд першого повтору.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680306 вiд 2023-12-23 20:54:03

stradi
№ 1680304 вiд 2023-12-23 20:51:42

Дуже слабенько наші збірники в АПЛ сьогодні…
З-під Миколенка пройшов гольовий пас і його Евертон програв Тотенхему.
Забарного один раз продавили при кутовому а раз просто попри нього пробігли як резалт- 2 голи, але завдяки хеттрику Соланке Борнмут виграв у Нотінгема.
Зінченко теж пустив Салаха той зрівняв, а на початку другого знову ж проти Салаха втратив то воротар врятував…
якось повидихались наші хлопці під завершення року…
-------------------------------------
Хотів це саме написати, але полінувався.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680305 вiд 2023-12-23 20:52:48

А зверни увагу, що кацапи українські назви називали на польський манер. Річка Дніпро в них Dniepr, річка Дністер в них Dniestr, річка Бог (хоч південий хоч західний) в них Буг (Bóg) і так далі і тому подібне.
-----------------------------------------------
Читали по польским картам …

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680304 вiд 2023-12-23 20:51:42

Дуже слабенько наші збірники в АПЛ сьогодні…
З-під Миколенка пройшов гольовий пас і його Евертон програв Тотенхему.
Забарного один раз продавили при кутовому а раз просто попри нього пробігли як резалт- 2 голи, але завдяки хеттрику Соланке Борнмут виграв у Нотінгема.
Зінченко теж пустив Салаха той зрівняв, а на початку другого знову ж проти Салаха втратив то воротар врятував…
якось повидихались наші хлопці під завершення року…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680303 вiд 2023-12-23 20:40:53

Vichny
№ 1680284

Я погуглив, зоб зрозуміти як він виглядає!: D
До початку вторгення дивився кілька його сюжетів в ютубі ну і одразу після вторгнення теж. Але швидко кинув, бо він якийсь пустий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680302 вiд 2023-12-23 20:39:09

Valeriy
№ 1680301
-----
Та там була масакра конкретна в 1 св. війну.
Якось був епізод у мене, переглядав я в архіві в ЦДІА України документи з часів 1 світової після універу, шукав тему майбутніх досліджень.

Так напотикнувся на любопитний документ. Якийсь звіт російського зам-по-тилу з 1915 року. І він пише. Захватілі ми местечко Добромиль, і виселили всех євреев, і наше снабженіє типа `наєбнулось`, потому что местные евреи обеспечивали всю торговлю товарами, а мы типа чужинці нє в состоянії наладіть должный уровень. Щось таке.

І це 1915 рік офензива російська, взяли вони Перемишль - як кацапи йобані казали Пшемысль.

А зверни увагу, що кацапи українські назви називали на польський манер. Річка Дніпро в них Dniepr, річка Дністер в них Dniestr, річка Бог (хоч південий хоч західний) в них Буг (Bóg) і так далі і тому подібне.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680301 вiд 2023-12-23 20:23:58

А вони йому кажуть: А мы не орлы - мы львы. Я Лев Абрамович, а он Лев Мойсеевич.
--------------------------------
А если бы пошли в атаку, то могла бы быть битва с такими же львами, но с противоположной стороны.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680300 вiд 2023-12-23 20:02:54

А мені там ще сподобався один анекдот від польського єврейства.

Молодий брокер - єврей перший день працює на біржі цінних паперів в Берліні (мова йде про 1920 роки).

І питає у Старшого брокера, скажіть будь ласка, де тут туалет? А той відповідає - та вєздє. Тут на біржі всі на всіх сцють і сруть!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680299 вiд 2023-12-23 19:58:28

І там є такий анекдот. Перша Світова війна. Галіційський фронт. Російська армія десь в Галичині.

І російський охвіцер піднімає своїх бійців в атаку! І кречить: Орлы вперьод! Там хтось побіг, хтось поліг. А тут баче охвіцера двоє в окопі залишилися сидіти в окопі. І він питає, а чого ж ви сучьї діти не побігли?
А вони йому кажуть: А мы не орлы - мы львы. Я Лев Абрамович, а он Лев Мойсеевич.

Отака цікава книжка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680298 вiд 2023-12-23 19:54:15

Valeriy
№ 1680297
-----
Є у мене книжечка польською мовою

Przy szabasowych świecach. Wieczór drugi

http://www.ebookoteka.pl/ksiazki/przy-szabasowych-swiecach-wieczor-drugi-141

Єврейські анекдоти та прислів'я з ілюстраціями Стефана Дробнера. Хто з нас не сміявся над szmonces! Це гумор, який не старіє, не втрачає свого загальнолюдського значення і розважає досі. Хочемо нагадати про збірку з понад двох сотень єврейських анекдотів і анекдотів, яка користується надзвичайною популярністю. Жарти, казки та прислів’я, зібрані Горацієм Сафріном, збагачені малюнками епохи, відтворюють сцени з життя старих польських міст і містечок з їх характерною атмосферою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680297 вiд 2023-12-23 19:48:31

olma
№ 1680296 вiд 2023-12-23 19:41:59

Міша Співаковський - що це за один?
------------------------------------------
Żyd z Odesy.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680296 вiд 2023-12-23 19:41:59

Міша Співаковський - що це за один?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680295 вiд 2023-12-23 18:23:36

Артем Довбик и Виктор Цыганков передали машину воинам 95-й отдельной десантно-штурмовой бригады.
-----------------------------
Це відповідь підарасам типу Міші Спиваковського, які виють «Чому виїзд футболістам можна?». Інші футболісти допомагать не менше. Крім того популяризують Україну за кордоном.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680294 вiд 2023-12-23 17:15:58

«23 грудня вранці польскі фермери припинили блокаду пункту пропуску» Шегині-Медика «. Про це в мережі» Х "повідомив віцеміністр Міністерства аграрної політики Міхал Колодзейчак.

Віцепремʼєр зазначив, що польські фермери погодились розблокувати кордон, з вимогою найшвидшої реалізації трьох вимог аграріїв:

дотації на закупівлю кукурудзи;
збереження сільськогосподарського податку на рівні цього року;
продовження кредитів ліквідності ".
------------------
Що характерно - усі блядські вимоги цієї підарасні не мають жодного стосунку до України.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1680293 вiд 2023-12-23 17:11:51

Orest Dniprovskiy
№ 1680290 вiд 2023-12-23 15:57:19

Поміняє прізвище на Печей і буде працювати на рт

на Шарій-2.
Хоча цифри начебто у паспорті у графі імя не можна, якщо не помиляюсь.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.