Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679732 вiд 2023-12-14 22:17:51А українець-не українець… Валєнтіна матвієнка шо там в госдурі і поза нею щось вякає - етнічна українка. -------------------------------------------------- Вічний вважає що Тютіна, то є типовим прізвищем етнічних українців.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679731 вiд 2023-12-14 22:14:14Batyj № 1679724 Всё так, але Київміськбуд зупинив всі жк. кушнір-альпініст вивев гроші, а тепер вимагає капіталізації --- Ідочо тут кличко
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679730 вiд 2023-12-14 22:13:16Vichny № 1679729 вiд 2023-12-14 21:52:18 Тєплінскє, який командує ВДВ та кацапнею групи днєпр на Херсонщині - з Донецька, разом з братом, теж кацапєн ахвєцером.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679729 вiд 2023-12-14 21:52:18А українець-не українець… Валєнтіна матвієнка шо там в госдурі і поза нею щось вякає - етнічна українка, анілорак - теж, багато тих, хто пускає в нас ракети - впевнений, то теж багато є. В той же час, за нач воюють багато тих, у кого в паспорті в совєцькі часи 100% писали би рускій. Це все не має великого значення. Головне - що у тебе в голові і чи визнаєш ти право території, яку у світі знають як Україна, і де мешкають багато людей зі своїми культурними особливостями, на власний розвиток, все просто. Так що манав я пишатися якимись етнічними українцями з минулого. Може вони совки забичені були і імперці, як підар щербицький.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679728 вiд 2023-12-14 21:45:03m1919(Київ - чемпіон!) № 1679723 вiд 2023-12-14 21:32:35 Яка різниця, хто позував і якої він буі національності? При всій повазі до тих, хто віддав свої життя під час ІІ світової за те, що вважалося свободою, ці альоші в європейських містах - то не символ вдячності місцевих жителів за «визіолення», а символ тоталітарної пропаганди і домінантності красної армії і савєцького саюза. Тож хай ці обидва альоші (німецький і болгарський) їбуть один одного у кам'яного рота, бажано на красній площяді, перед мавзолєєм і гумом.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679727 вiд 2023-12-14 21:42:152 Voxa№ 1679720пишуть шо в цей час Орбан вийшов із зали :)З плачем? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679726 вiд 2023-12-14 21:42:03«Премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан залишив зал під час голосування лідерів ЄС про початок переговорів з Україною про членство в Євросоюзі на пропозицію канцлера Німеччини Олафа Шольца»----------------------«Просто вийдеш із зали - і фсьо. Як потім запитають, скажеш, що дуже срати захотілося».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679725 вiд 2023-12-14 21:39:42А гарно орбану поводили хуєм пл губам!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679724 вiд 2023-12-14 21:38:10Сьогодні Київрада ухвалить зміни до міського бюджету-2023 року, де, зокрема, в рамках передбачених бюджетних коштів (нагадаю, майже 7 млрд гривень на цей рік) виділимо ще близько 600 мільйонів на підтримку наших захисників та захисниць - Збройних сил України.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679723 вiд 2023-12-14 21:32:352 Vichny№ 1679712Альоша у болгар.А у Трептов-парку скульптура створена архітектором і скульптором українцями :), яким позував Іван Одарченко.Москалі там ледь-ледь поруч пробігали :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679722 вiд 2023-12-14 21:11:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1679720 Орбан, коли був піонером, мабуть бачив те кіно. Тому й вчинив відповідно.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679721 вiд 2023-12-14 20:06:34Putin loyalists in Moscow celebrated when Republicans voted to block Ukraine aid last week. The host of one Kremlin-run show literally said: “Well done, Republicans! " Folks, if you’re being celebrated by Russian propagandists, it might be time to rethink what you’re doing. https://www.threads.net/@potus/post/C0zRPSvLEWx/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ== … Байден
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679720 вiд 2023-12-14 20:04:44пишуть шо в цей час Орбан вийшов із зали :)
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679719 вiд 2023-12-14 19:35:02The European Council has decided to open accession negotiations with Ukraine & Moldova. #EUCO granted candidate status to Georgia. And the EU will open negotiations with Bosnia and Herzegovina once the necessary degree of compliance with the membership criteria is reached and has invited the commission to report by March with a view to taking such a decision. A clear signal of hope for their people and for our continent. https://x.com/CharlesMichel/status/1735350188883968000?s=20
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679718 вiд 2023-12-14 18:40:37Постійно чув тези в західних змі що наші військові не поспішають ділитись важливою інфо з натівськими військовими. Ну ось чому. Якийсь німец -підар з їхньої служби безпеки злив кацапам за 800тис євро важливі дані про нас https://www.reuters.com/world/europe/ukraine-weapons-treason-case-throws-light-russian-spy-threat-germany-2023-12-13/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679717 вiд 2023-12-14 18:40:17Незрозуміло, чому у всіх наших ЗМІ висвітлюють і всіляко коментують прес-конференцію Фуйла. Усім же ясно, що старий підар кожним словом бреше, а як не бреше, то 3.143дИть ;)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679716 вiд 2023-12-14 17:59:01Це не просто тривоги, але пуски Кінжалів.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679715 вiд 2023-12-14 17:48:21klirik № 1679714 ну не треба бути Нострадамусом, щоб передбачити обстріли в день виступу хуйла
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679714 вiд 2023-12-14 17:37:28Вирішили задрочити мігами, хуйлу треба переможенька
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679713 вiд 2023-12-14 17:08:20«Конгрес США не ухвалив рішення про допомогу Україні на $61 млрд і пішов на зимові канікули.»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679712 вiд 2023-12-14 16:55:51sk (здалеку) № 1679711 А чого німці чекають зі своїм припєздяним альошею?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679711 вiд 2023-12-14 16:42:46A monument to the Red Army is being taken down in Sofia, Bulgaria. https://x.com/visegrad24/status/1735277095331266696?s=20 бля. чого болгари від 91го чекали? чи коли вже зовсім трубу з рус газом перекрили, то вирішили що «можна»?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679710 вiд 2023-12-14 16:23:53Гадаю той штраф за расизм, то аби догодити грязьпром спонсору та щоб наші уболівальники хуйло путєним не називали по ТБ. Кацапєн цензори не встигають фонограми вмикати.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679709 вiд 2023-12-14 16:16:52Ігнат каже, що був удар по Старкону. Сподіваюсь, всежтаки збили…: /
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679708 вiд 2023-12-14 16:08:25сьогодні якийсь «рекорд» по к-ті тривог. 3 чи 4ри було… якось вже ми почали відвикати коли ледь не щогодини сирена…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679707 вiд 2023-12-14 15:27:53Ну там фаре чи якесь інше лівацьке гімно мабуть досі вишукує расізм серед українців. Це може бути як за прапор УПА так і за «хто не скаче-той москаль»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679706 вiд 2023-12-14 15:18:23Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679702 думаю логіка там така - ні серед гравців СБУ ні серед вболівальників не було негрів, відповідно вони расисти. До речі така фінгя з штрафом вже вруге поспіль, вони видно від нашої федерації шось вимагають чи просять, а ті видно ігнорують чи нерозують шо робить. Якесь скандування на стадіо можно почути лише якшо це робить синхронно нехай не увесь сектор, але значна группа людей. Ладно б грали дома і прийшла якась група отморожених, можно припустить, але ж ми граєм весь час на виїзді. Хто там скандувать шось буде?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679705 вiд 2023-12-14 15:13:16klirik № 1679703 :))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679704 вiд 2023-12-14 15:09:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679702 Ніяких підтверджень фактів расизму на грі Україна-Італія у Німеччині не бачив. Хоча хуефа завжди знайде, або вигадає. Типу, десь на околиці Леверкузена у підвалі бачили аудіокасету з піснею про «убілі негра», замотану в укр. прапор.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679703 вiд 2023-12-14 15:08:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679702 Згадав легендарний монолог Деніса Хоппера з True love. Но там, правда, мовилось за сицілійців)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679702 вiд 2023-12-14 14:56:57А в чому виражався расизм стосовно італійців? Кидали з трибун на поле макарони?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679701 вiд 2023-12-14 14:54:00УАФ оштрафована на 20 тысяч евро «за расистское поведение болельщиков» на этом поединке. При этом сборная Украины наказана частичным закрытием трибун на её следующем домашнем матче: свободными необходимо оставить не менее 5 тысяч мест. ----------------------------------------- хуефа підари
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679700 вiд 2023-12-14 14:27:072Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679699 Староконстантинів обстрілюють
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679699 вiд 2023-12-14 14:16:48Тим часом, кацапська блядіна вдруге за день злітає - з перервою менше двох годин.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679698 вiд 2023-12-14 13:51:51Nevropatolog № 1679691 глас вопіющого в пустелі
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679697 вiд 2023-12-14 12:06:26Sauron № 1679696 вiд 2023-12-14 11:50:17 ++
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679696 вiд 2023-12-14 11:50:17Shubin № 1679692 Можеш написати мені на мило? Є питання по каві.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679695 вiд 2023-12-14 11:37:30мігрантів племені хуту будуть відправляти до тутсі, а мігрантів з племені тутсі до хуту.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679694 вiд 2023-12-14 11:36:53Да, щам все по навигатору. Я вчера пару оаз останавливплся в городе, выходил из машины и сразу вопрос- подскажите как проехать на Телиги.. и т. п…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679693 вiд 2023-12-14 11:31:55Українців туди ж відправлятимуть? Чи тільки негрів? Але ж це расизм.