Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679612 вiд 2023-12-13 14:29:54Batyj № 1679608 Профессиональные самоходные газонокосилки (райдеры) для стадионов имеют мощность двигателя до 25 л. с. Даже так не дотягивают.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679611 вiд 2023-12-13 14:23:43Shubin № 1679606 у нас так само. Походу сильно перевантажена мережа у працюючих операторів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679610 вiд 2023-12-13 14:21:57Bobb № 1679604 та може, я ж це на загал, опосередковано. Ну не до косарки, а до мопеда чи там ще до чогось, яка різниця то. Суть така.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679609 вiд 2023-12-13 14:19:102 Batyj№ 1679602Проїдься по місту і побачишь. Як будівельник зможешь кваліфіковано довести, що заміна ліхтарних стовбів по всьому місту - це край необхідно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679608 вiд 2023-12-13 13:58:282 Bobb№ 1679604у той газонокосилски, самоходной, что косит на Дмнамо и на базе, как раз 50 сил..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679607 вiд 2023-12-13 13:42:02Shubin № 1679606 вчора була така сама ситуація - хоча номер «живий»
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679606 вiд 2023-12-13 13:40:26Щас идут мне несколько раз звонки с незнакомого номера. Оператор 063. В трубе тишина. Пробовал набрать в ответ - номер временно не обслуживается. Шо за нах
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679605 вiд 2023-12-13 13:25:43Мда, серйозні наслідки від падіння ракети на Дашкевича, хоча головне, що без жертв… :((
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679604 вiд 2023-12-13 13:25:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1679603 вiд 2023-12-13 13:09:08 Двигун для газонокосарки він такий самий як і для шахеда. ------------------ Это совсем не так. Мощность типичного двигателя газонокосилки 4 лошадиных сил. Мощность двигателя для шахеда - 50 лошадиных сил.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679603 вiд 2023-12-13 13:09:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679598 так а як ти ти цьому зарадиш. Через другі-треті руки, причом електроніка річ універсальна, на контреллері ж не написано шо воно для ракети … а те шо він може сигнал з датчика руху умовного барабана пралки оброблять чи так само в ракеті працювать, це таке діло. Світ же не може все виробництво зупинити. Та і кацапи, коли в Киргистані шось купляють, то теж не кажуть шо це військове замовлення. Двигун для газонокосарки він такий самий як і для шахеда. Економічні санкції якось там може і працюють, але кординально не впливають. Це була не те шо помилка, а просто не спрацювало. Треба шось інше придумувать.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679602 вiд 2023-12-13 12:51:472 Pryvyd zamku№ 1679599какие ваши доказательства? Насчет Виталяно..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679601 вiд 2023-12-13 12:01:11пробегавший (пробегавший) № 1679597 Що каже русня взагалі зараз не відслідковую, бо нема в цьому сенсу. З моїх каналів, де іноді отримую новини, тільки Цимбалюк іноді покаже що там за порєбріком. Про іранські ракети - хуйїхзнає, але ясно, що, коли вони зʼявляться, влада не буде мовчати, бо це серйозний козир для прискорення передачі нам таурусів і т. д. Але дивує, що досі не кажуть що ж то були за ракети, хоча про сьогодні вже відомо: балістичні С400 і крилаті Іскандер-К.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679600 вiд 2023-12-13 12:00:13klirik [Останнi 20 месаг]№ 1679593 вiд 2023-12-13 10:16:31Гілл дещо нагнітає - що, мовляв, треба от вже зараз-зараз, ще до Нового року ухвалити додаткове фінансування, а то вже за місяць-два буде пєсда - але загалом небезпідставно висловлює тривогу. Хз, щоправда, наскільки вона інформована про ситуацію на землі в Україні.Також цікавий момент про те, що, беручи участь у різних міжнародних експертних та ін. збіговиськах, вона останнім часом усюди бачить роздратування і гнів щодо позиції амер. політичного класу.
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679599 вiд 2023-12-13 11:56:05Мене найбільше зайобує, що крадуть як в останній день. Безкарно. І Віталян тут попереду усіх.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679598 вiд 2023-12-13 11:52:34Думаєцца, що без поставок електроніки - в першу чергу з Китаю, але і з багатьох інших країн, у т. ч. тих, що називають себе друзями України - ніфуя кацапня виробляти не зможе через певний час, коли вичерпає те, що лежить на складах, чи вироблятиме у тій кількості, на яку зможе вкрасти чи іншим чином через жопу отримати електронні компоненти.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679597 вiд 2023-12-13 11:11:142 Sauron Можеш ображатися, можеш ні. Але зайобує тональність і абдристовича (це не до тебе), так і все пропало, гіпс знімають, іран ракети поставояє…. Останнє (все пропало) у тебе часто. Так, все дуже не гарно зараз —Штати з республіканцями, ЄС з орбаном і інше. Всі це розуміють. Але нах ще накручувати себе в стилі рус іпсо? Так щоб не бути життєрадісним оптимістом— с400 це гірше за іранські вундервафлі тому що їх кацапи самі виробляють і будуть нарощувати. В виробництві зрк і компонентів вони, як розумію досить автономні. Цей абзац моє імхо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679596 вiд 2023-12-13 11:08:28sk (здалеку) № 1679595 не, у відносинах з Орбаном ні він ні єрмак не винні. От якби вони їх налагодили, то да можна було б похвалить - було погано - стало краще. А так «что мєртво умереть не может» :) так шо тут ні яких претензій.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679595 вiд 2023-12-13 10:59:09Voxa (м. Запоріжжя) № 1679594 вiд 2023-12-13 10:46:28 Геть № 1679581 я вибачаюсь, а «замок, ета тоже я разваліл?» (с) відносини з орбаном теж зе зіпсував? наче ж до війни особливо «проблем» з орбаном не було… я теж думаю що меседжі що виносяться на світовий рівень - коректні і зе все правильно робить не все ідеально, але набагато краще ніж могло б бути… у мене є підозра що йому 1500 разів за лаштунками пропонували «заспокоїтись» … ну що там… он грузія «підписала» мирну угоду. і живуть у мирі. всьо харашо. молдавани… он мадьяри чи чехи з 56-68го. «заспокоїлись» і у них порядок… ну там грозний побушував трохи. і зараз там порядок… захід не втручався туди. расійя всьо разруліла. ліш би нє біла вайни…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679594 вiд 2023-12-13 10:46:28Геть № 1679581 результат пахоти на зовні: розісрані до кровавого поносу відносини з най блищим сусідом - поляками зруйнована двопартійна підтримка в штатах. Про дріб'язки, як то імідж Фіделя чи Мао, не згадую, то таке :) а так взагілі да, екзальтовані західні молодиці від политики чи жуналістики, пісяються від неголеного мачо :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679593 вiд 2023-12-13 10:16:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679589 Ну так, кгб-істи вклали думку респам що поразка Байдена можлива через поразку Україну. Бачу ціль -не бачу перешкод. Історія все стає більш схожа на війну у В'єтнами і рухом хіппі. Влада Південного В'єтнаму довірилась амерем, а ті припинили військову підтримку. Потім комунністи частину з них стратили, а інших відправила на перевиховання в лагеря.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679592 вiд 2023-12-13 09:56:36Та Коваленко русню шапками закидає постійно. Пару разів десь бачив що він каже - це страшне. Не можу його взагалі слухати. Гірше обдристовича.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679591 вiд 2023-12-13 09:53:13У вівторок 12 грудня Росії заявили про початок серійного виробництва безпілотника вертолітного типу «Терміт», який озброєний 80-мм ракетами з дальністю ураження до шести кілометрів. Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко заявив, що БПЛА типу «Терміт» не матимуть загрози для українських військових, оскільки апарати більші та повільніші за дрони типу Shahed, у результаті ті стають «легкою мішенню» для їхнього збиття силам протиповітряної оборони. Джерело: https://censor.net/ua/n3461203 --- ті самі граблі - недооцінка підарів
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679590 вiд 2023-12-13 09:52:43пробегавший (пробегавший) № 1679579 Іноді заябує твій стиль спілкування їбанька.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679589 вiд 2023-12-13 09:41:26Фіона гілл - розумна баба, і правильні речі каже:https://www.politico.com/news/magazine/2023/12/12/fiona-hill-ukraine-putin-00131285
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679588 вiд 2023-12-13 09:03:23Мля, єрмак коментує якими ракетами били (с400) … куди жбез єрмака..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679587 вiд 2023-12-13 09:02:56До речі, у нас чомусь не пишуть, що до зустрічі з Байденом у Зеленського була зустріч із віце-президенткою Камалою Гарріс, яка раніше в українських справах, здається, взагалі не була задіяна, принаймні офіційно.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679586 вiд 2023-12-13 08:46:45Зе не веде систематичної роботи. Багат очого, але все білльше типу на разве, дуже часто реактивне. Є й недолугі дії (виступ з тезою «поляки підіграють русні» — жесть). Як на мою думку— Зе не любить інших точок зору окрім своєї, а персонал з дятлом —хедхантером єрмаком йому в йому підіспівує. Сумно, що людина яка формально відповідає за папір і олівці, сує свій ніс усюди. Є бажаняя драйвити МЗС — хай його призначать. Ан ніт, є Фунт —Кулєба.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679585 вiд 2023-12-13 07:58:11Пишуть про 10 балістичних ракет, тип встановлюють. Вирва перед ж/будинком така сама за розміром як два дні тому у селі в області
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679584 вiд 2023-12-13 07:27:02+№ 1679583Або, радше, раніше приносили (хоча можливо тут працювали й інші чинники), а тепер вже тривалий час не приносять - але продовжуємо трясти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679583 вiд 2023-12-13 06:49:45Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1679581 вiд 2023-12-13 05:16:33Чи, інакше кажучи, знову і знову повторює дії, які не приносять результату.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679582 вiд 2023-12-13 05:43:53Цікаво Мілей почав у Аргентині: урізав кількість міністерств з 21 до 9, песо після девальвації завтра буде 800 до долара замість 350 до ує сьогодні. Усі держ проекти (крадівництва) на паузі або анульовано.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679581 вiд 2023-12-13 05:16:33За зюзю можна говорити що завгодно, вам в Україні видніше його вади у питаннях менеджменту країни, але зовні він паше. Його прес конференції, дипломатичні зусилля на 5. Все не зробиш, не тільки від нього залежить, але він лупає сю скалу без зупинки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679580 вiд 2023-12-13 03:40:42А я шото читал. Єксперти разобрадись с обломками.. не памʼятаю..Відбій..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679579 вiд 2023-12-13 03:33:582 Sauron Ну сказали б тобі, що це було— що б це змінило. Зараз кажуть, що скоріш за все сьогодні були іскандер—м. І? Про іран сам надумав чи узька хуєта розповіла?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679578 вiд 2023-12-13 03:33:23На лівому березі куїово.. автівки горят, фасад пошкоджено..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679577 вiд 2023-12-13 03:23:39Яка ж все-таки їбанута і пиздопротивна спільнота під назвою расія. Тьху, блядь. Сподіваюсь, прийде час, коли цієї ракової пухлини на Землі не буде, розвалиться к хуям.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679576 вiд 2023-12-13 03:16:32Vichny № 1679575 Та хто ж ниє. Просто констатуємо. Доречі, так і не сказали що летіло до нас минулого разу. Можливо, це якась нова балістика від Ірану.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679575 вiд 2023-12-13 03:13:44Не нийте, це добре, що ППО від сирени не залежить. Працюють хлопці!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679574 вiд 2023-12-13 03:12:21Київська та Чернігівська обл..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679573 вiд 2023-12-13 03:05:31Ну бля хоча б не за 2-3 хвилини, як було того разу.