🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1786.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679612 вiд 2023-12-13 14:29:54

Batyj
№ 1679608

Профессиональные самоходные газонокосилки (райдеры) для стадионов имеют мощность двигателя до 25 л. с. Даже так не дотягивают.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679611 вiд 2023-12-13 14:23:43

Shubin
№ 1679606
у нас так само. Походу сильно перевантажена мережа у працюючих операторів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679610 вiд 2023-12-13 14:21:57

Bobb
№ 1679604
та може, я ж це на загал, опосередковано.
Ну не до косарки, а до мопеда чи там ще до чогось, яка різниця то.
Суть така.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679609 вiд 2023-12-13 14:19:10

2 Batyj
№ 1679602
Проїдься по місту і побачишь. Як будівельник зможешь кваліфіковано довести, що заміна ліхтарних стовбів по всьому місту - це край необхідно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679608 вiд 2023-12-13 13:58:28

2 Bobb
№ 1679604
у той газонокосилски, самоходной, что косит на Дмнамо и на базе, как раз 50 сил..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679607 вiд 2023-12-13 13:42:02

Shubin
№ 1679606

вчора була така сама ситуація - хоча номер «живий»

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679606 вiд 2023-12-13 13:40:26

Щас идут мне несколько раз звонки с незнакомого номера. Оператор 063. В трубе тишина. Пробовал набрать в ответ - номер временно не обслуживается. Шо за нах

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679605 вiд 2023-12-13 13:25:43

Мда, серйозні наслідки від падіння ракети на Дашкевича, хоча головне, що без жертв… :((

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679604 вiд 2023-12-13 13:25:42

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1679603 вiд 2023-12-13 13:09:08

Двигун для газонокосарки він такий самий як і для шахеда.
------------------

Это совсем не так. Мощность типичного двигателя газонокосилки 4 лошадиных сил. Мощность двигателя для шахеда - 50 лошадиных сил.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679603 вiд 2023-12-13 13:09:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1679598
так а як ти ти цьому зарадиш.
Через другі-треті руки, причом електроніка річ універсальна, на контреллері ж не написано шо воно для ракети … а те шо він може сигнал з датчика руху умовного барабана пралки оброблять чи так само в ракеті працювать, це таке діло.
Світ же не може все виробництво зупинити. Та і кацапи, коли в Киргистані шось купляють, то теж не кажуть шо це військове замовлення. Двигун для газонокосарки він такий самий як і для шахеда.
Економічні санкції якось там може і працюють, але кординально не впливають. Це була не те шо помилка, а просто не спрацювало. Треба шось інше придумувать.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679602 вiд 2023-12-13 12:51:47

2 Pryvyd zamku
№ 1679599
какие ваши доказательства? Насчет Виталяно..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679601 вiд 2023-12-13 12:01:11

пробегавший (пробегавший)
№ 1679597

Що каже русня взагалі зараз не відслідковую, бо нема в цьому сенсу.
З моїх каналів, де іноді отримую новини, тільки Цимбалюк іноді покаже що там за порєбріком.
Про іранські ракети - хуйїхзнає, але ясно, що, коли вони зʼявляться, влада не буде мовчати, бо це серйозний козир для прискорення передачі нам таурусів і т. д.
Але дивує, що досі не кажуть що ж то були за ракети, хоча про сьогодні вже відомо: балістичні С400 і крилаті Іскандер-К.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679600 вiд 2023-12-13 12:00:13

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1679593 вiд 2023-12-13 10:16:31

Гілл дещо нагнітає - що, мовляв, треба от вже зараз-зараз, ще до Нового року ухвалити додаткове фінансування, а то вже за місяць-два буде пєсда - але загалом небезпідставно висловлює тривогу. Хз, щоправда, наскільки вона інформована про ситуацію на землі в Україні.

Також цікавий момент про те, що, беручи участь у різних міжнародних експертних та ін. збіговиськах, вона останнім часом усюди бачить роздратування і гнів щодо позиції амер. політичного класу.

Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679599 вiд 2023-12-13 11:56:05

Мене найбільше зайобує, що крадуть як в останній день. Безкарно. І Віталян тут попереду усіх.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679598 вiд 2023-12-13 11:52:34

Думаєцца, що без поставок електроніки - в першу чергу з Китаю, але і з багатьох інших країн, у т. ч. тих, що називають себе друзями України - ніфуя кацапня виробляти не зможе через певний час, коли вичерпає те, що лежить на складах, чи вироблятиме у тій кількості, на яку зможе вкрасти чи іншим чином через жопу отримати електронні компоненти.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679597 вiд 2023-12-13 11:11:14

2 Sauron
Можеш ображатися, можеш ні. Але зайобує тональність і абдристовича (це не до тебе), так і все пропало, гіпс знімають, іран ракети поставояє…. Останнє (все пропало) у тебе часто. Так, все дуже не гарно зараз —Штати з республіканцями, ЄС з орбаном і інше. Всі це розуміють. Але нах ще накручувати себе в стилі рус іпсо?
Так щоб не бути життєрадісним оптимістом— с400 це гірше за іранські вундервафлі тому що їх кацапи самі виробляють і будуть нарощувати. В виробництві зрк і компонентів вони, як розумію досить автономні. Цей абзац моє імхо.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679596 вiд 2023-12-13 11:08:28

sk (здалеку)
№ 1679595
не, у відносинах з Орбаном ні він ні єрмак не винні. От якби вони їх налагодили, то да можна було б похвалить - було погано - стало краще. А так «что мєртво умереть не может» :)
так шо тут ні яких претензій.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679595 вiд 2023-12-13 10:59:09

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1679594 вiд 2023-12-13 10:46:28
Геть
№ 1679581
я вибачаюсь, а «замок, ета тоже я разваліл?» (с)
відносини з орбаном теж зе зіпсував?
наче ж до війни особливо «проблем» з орбаном не було…
я теж думаю що меседжі що виносяться на світовий рівень - коректні і зе все правильно робить
не все ідеально, але набагато краще ніж могло б бути…
у мене є підозра що йому 1500 разів за лаштунками пропонували «заспокоїтись» …
ну що там… он грузія «підписала» мирну угоду. і живуть у мирі. всьо харашо. молдавани… он мадьяри чи чехи з 56-68го. «заспокоїлись» і у них порядок…
ну там грозний побушував трохи. і зараз там порядок…
захід не втручався туди. расійя всьо разруліла. ліш би нє біла вайни…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679594 вiд 2023-12-13 10:46:28

Геть
№ 1679581
результат пахоти на зовні:
розісрані до кровавого поносу відносини з най блищим сусідом - поляками
зруйнована двопартійна підтримка в штатах. Про дріб'язки, як то імідж Фіделя чи Мао, не згадую, то таке :)
а так взагілі да, екзальтовані західні молодиці від политики чи жуналістики, пісяються від неголеного мачо :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679593 вiд 2023-12-13 10:16:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1679589

Ну так, кгб-істи вклали думку респам що поразка Байдена можлива через поразку Україну. Бачу ціль -не бачу перешкод.

Історія все стає більш схожа на війну у В'єтнами і рухом хіппі. Влада Південного В'єтнаму довірилась амерем, а ті припинили військову підтримку. Потім комунністи частину з них стратили, а інших відправила на перевиховання в лагеря.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679592 вiд 2023-12-13 09:56:36

Та Коваленко русню шапками закидає постійно.
Пару разів десь бачив що він каже - це страшне. Не можу його взагалі слухати. Гірше обдристовича.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679591 вiд 2023-12-13 09:53:13

У вівторок 12 грудня Росії заявили про початок серійного виробництва безпілотника вертолітного типу «Терміт», який озброєний 80-мм ракетами з дальністю ураження до шести кілометрів.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко заявив, що БПЛА типу «Терміт» не матимуть загрози для українських військових, оскільки апарати більші та повільніші за дрони типу Shahed, у результаті ті стають «легкою мішенню» для їхнього збиття силам протиповітряної оборони. Джерело: https://censor.net/ua/n3461203
---
ті самі граблі - недооцінка підарів

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679590 вiд 2023-12-13 09:52:43

пробегавший (пробегавший)
№ 1679579

Іноді заябує твій стиль спілкування їбанька.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679589 вiд 2023-12-13 09:41:26

Фіона гілл - розумна баба, і правильні речі каже:

https://www.politico.com/news/magazine/2023/12/12/fiona-hill-ukraine-putin-00131285

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679588 вiд 2023-12-13 09:03:23

Мля, єрмак коментує якими ракетами били (с400) … куди жбез єрмака..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679587 вiд 2023-12-13 09:02:56

До речі, у нас чомусь не пишуть, що до зустрічі з Байденом у Зеленського була зустріч із віце-президенткою Камалою Гарріс, яка раніше в українських справах, здається, взагалі не була задіяна, принаймні офіційно.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679586 вiд 2023-12-13 08:46:45

Зе не веде систематичної роботи. Багат очого, але все білльше типу на разве, дуже часто реактивне. Є й недолугі дії (виступ з тезою «поляки підіграють русні» — жесть). Як на мою думку— Зе не любить інших точок зору окрім своєї, а персонал з дятлом —хедхантером єрмаком йому в йому підіспівує. Сумно, що людина яка формально відповідає за папір і олівці, сує свій ніс усюди. Є бажаняя драйвити МЗС — хай його призначать. Ан ніт, є Фунт —Кулєба.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679585 вiд 2023-12-13 07:58:11

Пишуть про 10 балістичних ракет, тип встановлюють.
Вирва перед ж/будинком така сама за розміром як два дні тому у селі в області

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679584 вiд 2023-12-13 07:27:02

+№ 1679583

Або, радше, раніше приносили (хоча можливо тут працювали й інші чинники), а тепер вже тривалий час не приносять - але продовжуємо трясти.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679583 вiд 2023-12-13 06:49:45

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1679581 вiд 2023-12-13 05:16:33

Чи, інакше кажучи, знову і знову повторює дії, які не приносять результату.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679582 вiд 2023-12-13 05:43:53

Цікаво Мілей почав у Аргентині: урізав кількість міністерств з 21 до 9, песо після девальвації завтра буде 800 до долара замість 350 до ує сьогодні. Усі держ проекти (крадівництва) на паузі або анульовано.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679581 вiд 2023-12-13 05:16:33

За зюзю можна говорити що завгодно, вам в Україні видніше його вади у питаннях менеджменту країни, але зовні він паше. Його прес конференції, дипломатичні зусилля на 5. Все не зробиш, не тільки від нього залежить, але він лупає сю скалу без зупинки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679580 вiд 2023-12-13 03:40:42

А я шото читал. Єксперти разобрадись с обломками.. не памʼятаю..
Відбій..

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679579 вiд 2023-12-13 03:33:58

2 Sauron
Ну сказали б тобі, що це було— що б це змінило. Зараз кажуть, що скоріш за все сьогодні були іскандер—м. І? Про іран сам надумав чи узька хуєта розповіла?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679578 вiд 2023-12-13 03:33:23

На лівому березі куїово.. автівки горят, фасад пошкоджено..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679577 вiд 2023-12-13 03:23:39

Яка ж все-таки їбанута і пиздопротивна спільнота під назвою расія. Тьху, блядь. Сподіваюсь, прийде час, коли цієї ракової пухлини на Землі не буде, розвалиться к хуям.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679576 вiд 2023-12-13 03:16:32

Vichny
№ 1679575

Та хто ж ниє.
Просто констатуємо.
Доречі, так і не сказали що летіло до нас минулого разу.
Можливо, це якась нова балістика від Ірану.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679575 вiд 2023-12-13 03:13:44

Не нийте, це добре, що ППО від сирени не залежить. Працюють хлопці!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679574 вiд 2023-12-13 03:12:21

Київська та Чернігівська обл..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1679573 вiд 2023-12-13 03:05:31

Ну бля хоча б не за 2-3 хвилини, як було того разу.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.