Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679572 вiд 2023-12-13 03:04:41Ні, в мене салют був за 20 сек до сирени.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679571 вiд 2023-12-13 03:04:11Так, починаємо звикати. В мене гусний салют був.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679570 вiд 2023-12-13 03:03:53Єбать єбашило за вікном. Але цього разу одночасно із сиреною, стопудово є прогрес :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679569 вiд 2023-12-13 03:03:24Опятб и знов..Спнрва пво, потім сірена..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679568 вiд 2023-12-13 01:06:47Чехи видали на 5млрд ойро комерційних ліцензій на військову техніку для України. Фіни збільшують виробництво снарядів у рази аби нас підтримувати аж до 2030 (їх текст).
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679567 вiд 2023-12-13 00:13:39sk № 1679556 "A declassified U. S. intelligence report assessed that the Ukraine war has cost Russia 315,000 dead and injured troops…» ———— ну у нас неясно, що публікують. залужний озвучив цифру 150 тис вбитими втрати кацапів. звідси можна припустити, що, за нашими даними, ліквідовано означає вбитими і важкопораненими, які не повернуться. якщо брати цу твердження ніби як розвідок, то абитих кацапів відносно небагато - близько 100 тис може. і некоректно казати про 90 % від довоєнного складу зс рф, оскільки багато із цих 315 тис - наші сепаратисти із донбасу та вагнерівці. ні перших, ні других ніхто особливо не економив.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679566 вiд 2023-12-12 23:34:51Сьогодні знову бачив, як в іншому місці столби освітлення міняють. сталеві… підари
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679565 вiд 2023-12-12 23:28:19Політичний радник прем’єр-міністра Угорщини Балаш Орбан заявив, що Будапешт готовий зняти вето на схвалення 50 мільярдів євро макрофінансової допомоги Україні, якщо ЄС розморозить усі кошти Угорщини зі своїх фондів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679564 вiд 2023-12-12 22:56:34Уряд Туска отримав вотум Довіри в сеймі тільки зараз. Завтра залишилося їм тільки присягнути в палаці Президента у Дуди і працювати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679563 вiд 2023-12-12 22:01:55m1919(Київ - чемпіон!) № 1679562 москалі наче збили наш С27 на відстані більше 100км на початку вторгнення. але звісно подробиць та підтверджень немає. по дальності це питання не лише рлс, але ракет. тому однозначної відповіді ніколи не буде, бо ніхто не знає де що є, та що використовується.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679562 вiд 2023-12-12 21:45:252 Starik№ 1679557має й потужну наземну компоненту ППО з близько 60 дивізіонами лише великої дальності у вигляді С-400Цікаво, зафіксований хоч один випадок ураження тим с-400 цілі типу винищувач на відстані хай не 350, хоча б 100 км?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679561 вiд 2023-12-12 21:01:16«Київстар» планує завершити роботу над відновленням послуг протягом середи Станом на 20:00 12 грудня фахівцям «Київстару» вдалось частково відновити роботу послуг фіксованого зв'язку. Про це ЕП повідомила речниця компанії Ірина Леліченко. "Наразі спеціалісти компанії працюють над відновленням інших послуг, і зроблять все можливе, аби остаточно завершити цю роботу протягом 13 грудня 2023 року.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679560 вiд 2023-12-12 21:00:39Комусь повезло, що Лобановський цього не бачив :)https://twitter.com/i/status/1734616041479647584
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679559 вiд 2023-12-12 20:10:39olma № 1679558 на разі ми не знаємо «комплекс» це пускова (їх 6), рлс чи командний пункт
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679558 вiд 2023-12-12 20:02:01Українці вразили принаймні два цілих комплекса C-400 які стояли в ПБГ на БД, в Криму. С300 там багато Значить можна їх нищити. Цікаво як і чим їх дістали, осліпили? А може то командос зробили?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679557 вiд 2023-12-12 19:57:06klirik № 1679555 ну хоч би почитав ту статтю. там не про Україну, а саме про спроможність НАТО для конвенційної війни з москалями. я коментував саме цей абзац --- Й розгортаючи ситуацію НАТО проти РФ, навряд у Пентагоні зараз є 100% впевненість, що їх кількісного складу (у США загальний авіапарк близько 1100 машин) та технологічної переваги (на ті самі 20 умовних років) вистачить для тотальної переваги у повітрі й все не скотиться до умовного паритету з РФ. Яка окрім винищувачів ще має й потужну наземну компоненту ППО з близько 60 дивізіонами лише великої дальності у вигляді С-400, без урахування виключно кількісного показника відносно ЗРК середньої та ближньої дальності. ---
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679556 вiд 2023-12-12 19:42:21«A declassified U. S. intelligence report assessed that the Ukraine war has cost Russia 315,000 dead and injured troops, or nearly 90% of the personnel it had when the conflict began.» https://x.com/michaeldweiss/status/1734619751953965427?s=20 … Наш ген штаб без зайвої секретності ті дні щодня публікує
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679555 вiд 2023-12-12 19:42:07Starik (Україна, Київ) № 1679553 Кацапам зараз насрать на кордон з нато. Їх хвилює тільки Україна. Вони знають що ніхто на них нападати не буде. Тому перемістила с400 з Кенісберга до лінії фронту https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3792015-rozvidka-britanii-poasnila-comu-rosia-zabrala-z-kaliningrada-s400.html
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679554 вiд 2023-12-12 19:36:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679552 Оті «керівні органи 14 постійних членів УАФ» потрібно було міняти скоріше, ніж Павелка.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679553 вiд 2023-12-12 19:10:00m1919(Київ - чемпіон!) № 1679549 дуже багато херні та маніпуляцій. але багато і правди. щодо 1100 літаків проти 60 С-400 взагалі не зрозуміло, бо 1) є ще багато С-300 різних модифікацій 2) ці 60 плюс 300 С-300 треба ж весь москальскій кордон боронити, а не лише ЛБЗ. 3) а про країни НАТО взагалі забули, а не треба було бо це також впливає на довжину ЛБЗ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679552 вiд 2023-12-12 19:00:15"Українського футболіста й тренера Андрія Шевченка офіційно висунули кандидатом на обрання президентом Української асоціації футболу. Про це 12 грудня повідомила пресслужба УАФ.…Станом на 12 грудня 2023 року адміністрація Української асоціації футболу отримала протоколи засідань керівних органів 14 постійних членів УАФ. Усі вони висунули для обрання президентом УАФ Шевченка ".
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679551 вiд 2023-12-12 18:54:46… загасив менору, звісно
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679550 вiд 2023-12-12 18:53:05У поляків теж «весело». Чувак порошковим вогнегасником загасив хануку у сеймі. Здається це був депутат Конфендерації що також причетний до блокування кордону https://x.com/sebastiantvn24/status/1734603768451444741?s=20
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679549 вiд 2023-12-12 18:29:54Конспекти застаріли! АбоЧому підручники НАТО можна викинути та чи могли вони взагалі спрацюватиЧи скоріше про те, що конспекти не лише читати треба, а і вміти правильно використовувати те, що там написано. Навіть нашим чи американцям :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679548 вiд 2023-12-12 18:15:42Довбойоб вирішив побажати удачі і нашій збірній, щоб не звинувачували ні в чому. :)) — Офіційний сайт УЄФА повідомив про те, що глава організації Александер Чеферін провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Вона відбулася минулого вікенду. Під час розмови було порушено сучасні геополітичні та спортивні питання. Чеферін висловив підтримку і захоплення Україною, мужністю її народу. Чиновник висловив надію на якнайшвидше настання миру в країні. Також він побажав нашій збірній успіхів у матчах плей-оф відбору на Євро-2024. Нагадаємо, раніше Чеферін бажав удачі суперникам України, збірним Італії та Боснії і Герцеговини.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679547 вiд 2023-12-12 18:03:42olma [Останнi 20 месаг]№ 1679544 вiд 2023-12-12 17:03:17https://glavcom.ua/country/society/rukh-vantazhivok-zaliznitseju-rozvidka-rozkrila-detali-domovlenostej-mizh-ukrajinoju-ta-polshcheju-974042.html
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679546 вiд 2023-12-12 17:30:18№ 1679545
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679545 вiд 2023-12-12 17:29:15olma № 1679544 так відео ж вже було
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679544 вiд 2023-12-12 17:03:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679542 --- А де ти таке вичитав - схоже вброс московських тролів?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679543 вiд 2023-12-12 16:54:20у Вудафона теж мобільний інет просів. Видно багато бажаючих одразу стало. Ну зато ці повиконуть усі річні плани з нових підключень абонентів :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679542 вiд 2023-12-12 16:52:56«Україна та Польща домовилися про перетин кордону вантажівками за допомогою залізничного транспорту. Тепер цей маршрут буде використовуватися на постійній основі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони».-------------------Легко побачити, що у цьому повідомленні 3.143дуватим є все - від першого до останнього слова.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679541 вiд 2023-12-12 16:48:09З КС ситуація складніше, ніж це видавалося вранці. УДачі спецам!
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679540 вiд 2023-12-12 16:32:27Представник Київстара заявив про «часткове зруйнування it-інфраструктури» (хз що це значить). Строки відновлення роботи невідомі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679539 вiд 2023-12-12 16:25:51цікаво, як там головний цифровий міністр Федоров, змінив думку що до «пребільшення ролі кібербезпеки в сучасному світі»
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679538 вiд 2023-12-12 16:05:51В метро запустять човниковий рух поїздів на ділянці Либідська-Деміївська?З 13 грудня розпочнеться човникове сполучення метро між станціями Либідська та Деміївська. На даний момент ведуться нічні випробування для човникового руху, а наступним кроком буде створення розкладу руху поїздів.В КМДА обговорюють можливість запуску двох потягів на двох коліях із частотою від 15 до 30 хвилин.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679537 вiд 2023-12-12 16:05:372 PEPSI№ 1679516він так і сказав - «підар»?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679536 вiд 2023-12-12 15:45:19Nycolas № 1679534 Цікаво, чи настільки воно серйозно, як ГУР каже. Але най буде.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679535 вiд 2023-12-12 15:44:52Batyj № 1679533 Бекапи може й були, але лежали на тих машинах, які доступні з головних серваків, а значить можна було все наїбнути. :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679534 вiд 2023-12-12 15:42:06Кіберпідрозділи ГУР МО зламали Податкову службу РФ: Знищено усю базу даних та її резервні копії Джерело: https://censor.net/ua/n3461096
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679533 вiд 2023-12-12 15:31:43По тклеку уже какойто эксперт рассказал, что если до конца дня седня не сделают, значит будут делать пару недель..Я в шоке. У них что, не было никакого бекапа? Запасной системы? Аварийных серверов?Даже у нас на Чаэс все было, и многосистемное..