Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679452 вiд 2023-12-11 19:47:23а оте молдавське непорозуміння, шо з Лупеску прийшло, судячі з всього сидітиме на лавці до кінця контракту
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679451 вiд 2023-12-11 19:45:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679449 вiд 2023-12-11 19:33:15 "Колишній захисник «Динамо» Сергій Федоров, який останнім часом працював із юнацькою командою, увійде до тренерського штабу Олександра Шовковського в першій команді «біло-синіх». ------------------------- І правильно. З цим захистом треба щось робити. --------------------------------------------- Згідно цієї логіки Шовковський має працювати виключно з вороторями.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679450 вiд 2023-12-11 19:43:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679449 З таким захистом Федорова треба не на тренерську лаву а в основу ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679449 вiд 2023-12-11 19:33:15"Колишній захисник «Динамо» Сергій Федоров, який останнім часом працював із юнацькою командою, увійде до тренерського штабу Олександра Шовковського в першій команді «біло-синіх».-------------------------І правильно. З цим захистом треба щось робити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679448 вiд 2023-12-11 19:15:52А между тем сейчас проходит чемп мира по хоккею ю20 по классу б.Украина выиграла у Польщи 5-1..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679447 вiд 2023-12-11 18:17:18№ 1679445именно поэтому
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679446 вiд 2023-12-11 18:08:11Оптимістичні заяви президента України Володимира Зеленського створюють розкол між його командою і військовим керівництвом, повідомляє Financial Times. https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/optimistichni-zvernennya-zelenskogo-stvoryuyut-rozkol-novini-ukrajini-50375416.html Непоганий аналіз від ФТ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679445 вiд 2023-12-11 17:50:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679442 Так. Начебто сейм буде сьогодні ввечері голосувати за прем'єра Дональда Туска. Що цікаво, наші Мінінфраструктури каже, що вдалося розблокувати Дорогуськ-Ягодин трасу. І пішли фури. Може тому що 'криша' політична пішла геть?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679444 вiд 2023-12-11 17:47:05№ 1679442и мгновенно разблокирован Ягодин-Дорохуска..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679443 вiд 2023-12-11 17:45:17Кстати, седня в центре города, роза Лютеранской и Заньковецкой, обвалилась стена дома во время выполненя роботтпо подполной стене. Погиб рабочий.Блять, кругом дилетанты..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679442 вiд 2023-12-11 17:42:19Тим часом, у Польщі здійснено перший крок - уряд підаровецького послано нафуй.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679441 вiд 2023-12-11 17:40:08Чудовий український переклад того, що наговорив жабський тренер:«…Ми цього сезону зіграли з» Динамо «достатньо матчі. Діти мотивовані»«…Ми побачили свої плюси та мінуси. Щоб набирати хід та окуляри, потрібно посилюватися».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679440 вiд 2023-12-11 17:34:39m1919(Київ - чемпіон!) є 1679349 вiд 2023-12-10 22:15:58 > То там повз Рошен і будівництво чортячої церкви нормальний прохід Дякую! Справді, значно краще, хоча на 150м довше, але для мене це не має значення. Я забув, що можна й по тій стороні пройти.
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679439 вiд 2023-12-11 17:31:36СаШо вже не в. о.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679438 вiд 2023-12-11 17:29:24Епт, даже прожектора есть.. А чево нет? Лампочки поворовали?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679437 вiд 2023-12-11 17:27:42Стадіон «Авангард» в Ужгороді позбавили акредитації. Відтепер там заборонено проводити матчі УПЛ до усунення недоліків.Офіційна причина - відсутність на стадіоні штучного освітлення. Нагадаємо, прожектори на стадіоні є, але вони перебувають не у робочому стані.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679436 вiд 2023-12-11 17:00:02шо характерно сьогодні не пропустили, хоча на вже доданих намагались
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679435 вiд 2023-12-11 16:59:33Ванат верхи на носорозі - і так завершується сезон.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679434 вiд 2023-12-11 16:50:31та пеналь железний
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679433 вiд 2023-12-11 16:49:48Мав бути пеналь у жабські ворота.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679432 вiд 2023-12-11 16:47:59за такий фол можна було не другу жовту, а пряму червону давать :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679431 вiд 2023-12-11 16:35:09klirik № 1679427 та він там і блище до воріт був, м/б офсайд, але видно отой зачеп ногою захисника, порахували як пас од нього :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679430 вiд 2023-12-11 16:34:44Неробочою ногою не треба бити «на виконання», бо це, як правило, не виходить зробити так, як ти задумав, а ось удар на силу часто проходить. Це й показав приклад удару Беніто.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679429 вiд 2023-12-11 16:32:53ооо, черний носорог. СаШо вгадав с заменой :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679428 вiд 2023-12-11 16:32:21Защитали? Странно..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679427 вiд 2023-12-11 16:32:20Дивно, я гадав що він там ногою захисника Оболоні вдарив
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679426 вiд 2023-12-11 16:31:11Ось як треба бити неробочою ногою.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679425 вiд 2023-12-11 16:30:39Отменят..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679424 вiд 2023-12-11 16:29:42Ну наконец то..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679423 вiд 2023-12-11 16:19:44Срочно надо снимать Шапаренко, Буяльского..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679422 вiд 2023-12-11 16:17:36Кількість неточних пасів вражає, прийоми м'яча спиною дратують
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679421 вiд 2023-12-11 16:16:48Кабаєв може бігти, але дрібний перепас він ще не опанував і невідомо, чи опанує коли небудь.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679420 вiд 2023-12-11 16:14:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679417 вiд 2023-12-11 15:55:40 Кабаєв за тренерства СаШо просто розвкітнув, це скоро буде наш маленький монстр ;) ----------------------------- Його дурість хіба що розквітла … 100 % пасів при дрібному розіграші в штрафній і при спробі війти до неї іде супернику.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679419 вiд 2023-12-11 15:57:50А зеленому жабству так чи інакше треба віддячити за Кубок - тобто стимул є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679418 вiд 2023-12-11 15:56:56Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1679410 вiд 2023-12-11 15:02:08Мабуть бачать, що за поточних умов у парламенті нічого заробити не вдасться, бо всі питання вирішуються не там.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679417 вiд 2023-12-11 15:55:40Кабаєв за тренерства СаШо просто розвкітнув, це скоро буде наш маленький монстр ;)Щодо вилучення, то гравці ДК за схожі порушення отримали дві жовті, але ці порушення були у центрі поля, тобто про останню надію не йшлося. Відповідно можна вважати, що судило судить справедливо, або ж якщо підарасить, то в обидва боки ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679416 вiд 2023-12-11 15:54:56В каманде играют тока двое, Кабай и Ванат.. Что делают остальные -хез..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679415 вiд 2023-12-11 15:52:42Буяльский очередной раз пропускает мяч, пребывая в убойной позиции. Понимает, что удара у него нет? И чтоб не позориться лучче пропущу?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679414 вiд 2023-12-11 15:48:452 Akela№ 1679413Там порушеня на желтую было..
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679413 вiд 2023-12-11 15:41:52Так 100% порушення ж? Чи - тому що на 13й хвилині - не можна в будь-якому випадку? Це з тієї ж полки правил, що й "не призначати Італії пенальті на доданих хвилинах, бо без Італії не можна уявити чемпіонат Европи/світу…