olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679292 вiд 2023-12-10 13:48:02Pryvyd zamku № 1679289 2 Sauron № 1679288 ----------- Я би запустив Шатл маршрут автобусний м. Деміївська - м. Палац Україна щоб їхав по вул. Грінченка і повертав на вул. Байкову і до метра Палац Україна? І це трохи розгрузе термінал метра Либідської?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679291 вiд 2023-12-10 12:41:41Забув додати посилання на цього хуя. Почитайте, там такий треш натягнутий на вуха що піздець https://twitter.com/GonzaloLira1968
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679290 вiд 2023-12-10 12:38:54В США розгоняють скандал про «кривавий режим Зеленського» який три місяця утримував у в'язниці американського «журналіста», до цього залучився Маск, як же без нього. Зайшов на сторінку цього нібито «журналіста», а там такий закріплений пост: "For the truth about the Zelensky regime, Google these names: Vlodymyr Struk Denis Kireev Mikhail & Aleksander Kononovich Nestor Shufrych Yan Taksyur Dmitri Djangirov Elena Berezhnaya Once again: If you haven’t heard from me in 12 hours or more, put my name on this list. " Це ж піздець, як кацапи всім сруть у мозок
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679289 вiд 2023-12-10 11:28:482 Sauron№ 1679288Ну, можливо, вони більш уважно перечитають обсілф, і пустять шатл деміївська - либідська. ;-)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679288 вiд 2023-12-10 10:16:06Хоча справді є хтось в кого справи/робота десь на Голосіївській або Деміївській, а живуть далі в бік Одеси, і для них таке локальне метро було б помічне, хай запускають. Але основна маса доїде до Деміївської і піде пішки на Либідську.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679287 вiд 2023-12-10 10:12:19m1919(Київ - чемпіон!) № 1679286 Бо нікому не треба не Деміївську, а треба до метро Либідська.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679286 вiд 2023-12-10 09:51:122 Sauron№ 1679284В сенсі «пройти»? Пішки? А нащо там ходить?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679285 вiд 2023-12-10 09:49:562 Batyj№ 1679282Якщо їм одразу це на думку не спало, наші справи кепські.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679284 вiд 2023-12-10 09:45:41Batyj № 1679282 Хай краще спробують пройти від шляхопроводу над залізницею до ОушенПлази. Це - більш терміновий шмат роботи.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679283 вiд 2023-12-10 04:58:19sk (chromebook acer 14) № 1679265 вiд 2023-12-09 21:44:19 Забарному. Забарний рулєз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679282 вiд 2023-12-10 02:13:44почитавши О., ‐---- Київська влада розглядає можливість забезпечення руху поїздів між закритими раніше станціями синьої гілки метрополітену непошкодженим тунелем. Йдеться про човниковий рух між «Деміївською» та «Теремками», заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор на брифінгу, слова якого передає “Суспільне”.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679281 вiд 2023-12-10 01:34:21о. ще одні… до речі, там же поруч китайський військовий порт в джибуті ------- The Houthi rebels in Yemen today announced that they will start attacking all ships which are on their way to, or departing, Israeli ports. They are trying to use the narrow Bab Al-Mandab Strait to impose a maritime blockade of Israel https://x.com/visegrad24/status/1733560781231251484?s=20
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679280 вiд 2023-12-10 01:26:33klirik № 1679279 давній спір, дійсно, не коректно… ми вже живемо в епоху коли б-який підарас може класти хуй на домовленості по непорушності кордонів чи знаходити якісь «відмазки» про те що «не всьо так адназначна» і то є наша теритрія… думаю що це ще одне підтвердження що сі-байден ні до чого не домовились… мадуро, на всякий випадок перевірив, чи не станеться великого кіпішу у світі… не сталось… тепер китай починає «тестувати» світове товариство
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679279 вiд 2023-12-10 01:08:44Sk, ти хоч мапу наводь щоб люди розуміли про що мова. Це не спір давній, це китайці ахуєвші. Там не тільки філіппинці але і в'єтнамці страждають. В данному випадку китайці заблокували острова Спратлі що відносяться до філіппинської зони:
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679278 вiд 2023-12-10 00:32:09100 Chinese maritime militia ships cordoning off the Whitson Reef in the Exclusive Economic Zone of the Philippines, blocking access to Filipino fishermen who have been working there for decades. China is again about to seize foreign territory in the SCS https://twitter.com/visegrad24/status/1733510348311810306 ------- китайці тренуються на «кошках», тобто філіпінах спір, наскільки я розумію, давній там де філіпіни ловлять рибу, китай хоче будувати свої військові бази…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679277 вiд 2023-12-09 23:26:17Зе полетів в Аргентину на інавґурацію нвого преза Хавієра Мілея
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679276 вiд 2023-12-09 22:59:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679275 Як же так? Мабуть русняве іпсо. Нещодавно Єрмак з Сійярто спілкувались, повині ж були домовитись про рух України в ЄС, і вирішення гострих питань.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679275 вiд 2023-12-09 22:50:39Пишуть, що і мадярська підарасня збирається блокувати автоперевезення:https://glavcom.ua/country/incidents/uhorski-perevizniki-anonsuvali-protest-na-kordoni-z-ukrajinoju-973524.html
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679274 вiд 2023-12-09 22:29:55Кепа - хуєпа
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679273 вiд 2023-12-09 22:27:33Sauron № 1679270 може поберіг троки великого Кепу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679272 вiд 2023-12-09 22:24:21папа Карло летом улетит в страну диких обезьян. И для Лунина все может поменяться..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679271 вiд 2023-12-09 22:24:04*вибрав
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679270 вiд 2023-12-09 22:23:48VVV № 1679268 В хуїттері пишуть, що Кєпа вже відновився і був готовий грати, але Карло вибрал Луніна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679269 вiд 2023-12-09 22:22:22не понял за что у Зины вторая луччая оценка игры.. Пару раз сильно лажанулся.., обрезался минут за 10 до конца, каманда потом 4 минуты возвращала мячь..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679268 вiд 2023-12-09 21:55:44sk Лунін за папи Карло ніколи не буде основним. Кепа роздуплиться трохи і буде грати в основі поки Куртуа не одужає. італійський хрін пообіцяв йому це при переході.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679267 вiд 2023-12-09 21:49:36У Воронежі розстріляли російського льотчика, який бомбардував українські міста. Його позивний «Біс». ---- хммм… гарні новини (якщо будуть підтвердження з різних джерел)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679266 вiд 2023-12-09 21:47:55Геть (Геть) № 1679264 по хорошому це свідчить про те що штати потроху починають диверсифікуватись і класти хуй на китай а вся «сила» китаю була в експорті. і у великій частині - це експорт в штати… так що хуйєваті прогнози на розвиток економіки китаю, можливо, у тому числі через те що штати потихеньку знаходять «місцевих» замінників… знову ж… єс теж «на контрах» з китаєм. шанс для нас на прямі інвестиції у виробництво для експорту в європу… звичайно, після війни і результатів «миру» з хуйлостаном…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679265 вiд 2023-12-09 21:44:19я глянув рез-ти ффутболу… дійсно дивно. юнайтед по грі в минулому турі просто розірвали челсі. сьогодні «миколенку» програли 0-3 у зіни хоч і найкраща оцанка. команда програла до речі і у луніна найкраща оцінка. невже він закріплюється в основі? цікаво, чувака що на підміну куртуа брали, «на лавку»? він там травмувався тому лунін «тимчасово» став першим…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679264 вiд 2023-12-09 21:42:10sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1679260 вiд 2023-12-09 19:40:04 Make North America great again!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679263 вiд 2023-12-09 21:22:2041 год Астонвила сидела в засадеи вот, начала давать кисть..
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679262 вiд 2023-12-09 20:03:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1679243 замовляли юр довідку у відомої польської юрфірми. вона зробила висновок, крім іншого, що польска поліція вже прямо зараз має пакувати й. баних польских протестувальників і виписувати їм штрафи але дуда і моравецький - два підараси. це я не про геїв, раптом шо
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679261 вiд 2023-12-09 19:44:56⚡️Up to 800,000 Russians have reportedly moved to Crimea since occupation in 2014. Up to 800,000 Russians have moved to Crimea since its illegal annexation in 2014, and around 100,000 Ukrainians have left, in what amounts to a larger Russian project of remaking the peninsula's demography, said Vladyslav Miroshnychenko, analyst for the Ukrainian Helsinki Human Rights Union. https://kyivindependent.com/media-around-800-000-russians-have-moved-to-occupied-crimea-since-illegal-annexation-in-2014/
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679260 вiд 2023-12-09 19:40:04For the first time in 2 decades, the U. S. is importing more goods from both Mexico and Canada than from China https://www.threads.net/@terrellsprecher/post/C0m_uP2vanI/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679259 вiд 2023-12-09 18:39:37klirik № 1679241 в тeбe є дoступ дo думoк Зe чи ти прoстo пoчитуєш дeяких вiдвiдувaчiв OБСIЛФa? ;)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679258 вiд 2023-12-09 18:37:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1679257 любий iнший кaзaв би тe сaмe… чи ти oчiкуєш зaяву типу щo всe дaрeмнo i oкупaнти тaм нaзaвжди? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679257 вiд 2023-12-09 18:31:42"Україна готує на 2024 рік напрацювання, завдяки яким російські загарбники будуть змушені назавжди піти з тимчасово окупованого Криму. Про це 9 грудня повідомив глава Міноборони України Рустем Умєров в етері телемарафону. " шось таке схоже, хтось в минулому році розказував. Буданов чи Подоляк … схоже новий артист розмовного жанра з'явився. Буде дужє дорого і важко якшо вони там це в серйоз вірять …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679256 вiд 2023-12-09 16:03:51Ну може бути. Нехай думають.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679255 вiд 2023-12-09 15:54:28Ого, не знав цього. Але не знаю як сильно таке допомогло б. Фактично між Деміївською та Либідською нема притомного пішохідного шляху. Це срака.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679254 вiд 2023-12-09 14:28:30Певний час по тій ділянці поїзд метро так і ходив - шаттлом туди-сюди, по одній колії
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1679253 вiд 2023-12-09 14:22:592 olma№ 1679252можно пустить два поезда по двум колеям БЕЗ разворота и переходя на соседнюю колею. Просто, приехал на концевую, тупик, поехал обратно по тем же рельсам.Там участок короткий, представляется, двух составов бы хватило запросто..