🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1803.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678932 вiд 2023-12-04 20:51:26

«Putin will be invited to the G20 summit in Brazil, but he will have to deal with an international warrant for his arrest. Brazil is a party to the Convention of the International Criminal Court and is responsible for its observance,» President Lula said
-----
хз. чи це тролінг такий чи складності перекладу?
як казав бендер: ви можете идти, но предупрєджаєм. у нас длинниє рукі! (с)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678931 вiд 2023-12-04 20:49:40

https://www.bbc.com/news/world-europe-67565508

А ось бібісі пише. Оскільки ЗСУ кажуть, що не коментують і доступ до регіону закритий, то що це літературний витвір «анонім каже все погано»?

https://www.bbc.com/news/world-europe-67565508

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678930 вiд 2023-12-04 20:47:55

Venezuela claims that 10 mln voted in the referendum to incorporate the oil-rich Essequibo region of the neighboring state of Guyana into Venezuela.
They claim 97.5% voted for it.
-----
уптц… і вже мадуро ніякий не підарас. він просто виконує волю народу що його обрав…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678929 вiд 2023-12-04 20:24:50

Геть (Геть)
№ 167892

AFU Commander-in-Chief - Залужний, Supreme Commander-in-Chief - Зеленський (але така конструкція майже не використовується, президент і є президент), AFU Chief of Staff - Шаптала

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678928 вiд 2023-12-04 20:12:19

уп вже не грантожери
їх фіала викупив, як і радіо нв
я вдень давав посилання, Рахманін про цю статтю досить толково все пояснив
якщо зе й спілкується напряму з «будановим» - то що тут такого?
не потрібно думати що він їм напряму накази віддає минуючи залужного :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678927 вiд 2023-12-04 20:11:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1678925 вiд 2023-12-04 20:00:51

Я у паралельних комунікаціях проблеми не бачу, особливо коли мова йде про логістику, постачання ресурсів. У нас же не совкова централізована армія (сподіваюся)? Проблема, то коли хтось інший починає командувати.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678926 вiд 2023-12-04 20:06:34

Vichny
№ 1678923 вiд 2023-12-04 20:00:34

В УПячки запитай. Commander in chief, але це ж зюзя, нє? Тоді chief of armed forces. Chief of staff (нгш) це ж у нас шаптала?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678925 вiд 2023-12-04 20:00:51

Геть
№ 1678922
важко сказати наськіки це і чи взагалі заважає, але те шо таке є, то правда.
он жеж, фото пару сторінок нище як фото-доказ :)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678924 вiд 2023-12-04 20:00:44

Сьогодні упячка і ввс максимально висрали про Залужного та Зелю. Можливо більшість того тексту то догадки або домисли з того що їм доносять анонімні джерела, але все рівно - тенденція така що Залужного потроху вичавлюють з керування військом. Навіщо він досі це терпить, я не розумію?

p. s. але УПравда прямим текстом написала що Зеля зненавидів Залужного не через невдачі на фронті, а через його високі рейтинги. А цього цей пихатий клоун вже стерпіти не міг

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678923 вiд 2023-12-04 20:00:34

Геть (Геть)
№ 1678920

Який нахуй чіф оф стафф, шо за клоуни це пишуть

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678922 вiд 2023-12-04 19:50:40

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1678921 вiд 2023-12-04 19:43:07

Грантожори на стандартах бєбєсє заради клікбейту. Зрада ліпше продається.
Сподіваюся, що та інфо не правда.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678921 вiд 2023-12-04 19:43:07

Оця «українінська праффда» - вона завжди знаходить найсмердючіше гівно, потім це гівно з радістю підхоплюють західні кулєги і несуть далі, і зрештою всі радісно посміхаються одне одному - з мордяками, перемазаними у гівні.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678920 вiд 2023-12-04 19:38:48

Ukrainian President Zelensky is bypassing Chief of Staff Valery Zaluzhny and is in direct contact with some lower commanders. The president created a parallel lines of communication, which prevents Zaluzhny from commanding the entire army, writes Ukraininska Pravda.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678919 вiд 2023-12-04 19:00:44

Головне завдання експерта (політика також) це переконливо пояснити чому прогнози не збулися.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678918 вiд 2023-12-04 17:55:49

Поєдинок між ЛНЗ і Минаєм у рамках 17-го туру чемпіонату України перенесено на пізніший термін.

Власне, Batyj може продовжувати розвивати ідею.
Але й так все зрозуміло.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678917 вiд 2023-12-04 17:16:36

Sauron
є 1673980 вiд 2023-09-28 23:50:35

Дикий - найкращий експерт для мене зараз.
Свіжий огляд: https://www.youtube.com/live/1J3zVi_z4hc?si=sRoSx6UO-5Q1MynZ

) Цікаво послухати експертів 3 міс після аналізів

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678916 вiд 2023-12-04 16:59:03

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 167891
точніше сказати його аналіз ситуації та фактів які доступні

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678915 вiд 2023-12-04 16:54:25

toreo
№ 1678909 вiд 2023-12-04 16:08:29

І тут постає питання. Таки розпочавши той контрнаступ, швидко стало зрозуміло, що нічого не виходить і втрати людей і техніки надзвичайні при майже повній відсутності звільнених територій. На запоріжському напрямку було накопичено 5-7 бригад по різних оцінках. Допоки не спалили все не переставали розповідати про «контрнаступ». Додати до цього безпрецидентну по обсягу і часу накачку в інфопросторі про «контрнаступ», «на кордони Крима», «в Криму…». Виглядає як авантюра на вимогу політиків.
Наша єдина стратегія мусить полягати в будівництві і побудові багатоешелонованої оборони, яка дає змогу палити кацапів в прийнятних пропорціях в період часу та за квадратний метр. І чекати. Все. Іншого немає. Все інше - провокації і авантюри. Повторення харківської не буде - кацапи забетонувались. Ф-16 нічого суттєвого не вирішать. Обмеження допомоги ще більше вплине на можливості оборони.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678914 вiд 2023-12-04 16:47:14

кацапи почали рити землю в області ще минулої осіні, а заливати все бетоном після НГ і свят, бо там вже морозів не було. З Бердянська-Меолітополя писали шо бетонні заводи працюють цілодобово, а готові вироби, як пірамідки, везли десь з сторони Ростова. Підаро-баліцкий відчитався шось в квітні, чі на початку травня шо вони укреп район побудували і нічого вже не бояться :(
Відео трьох поверхневого дота під Мелітополем напевно ж усі бачили …
Дивно шо на це не звертали увагу.
Так шо сподіватись на легку прогулянку було марно, а «експерти» тіпа Дикого, до серпня розказували як ліхо «беруть» Токмак і всім сразу там жопа.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678913 вiд 2023-12-04 16:37:03

? si=x-w3jHEGNtr6RFLT
Рахманін на радіо на
Він голова оборонного комітету ради
В ефір рідко виходить, але завжди з корисною інформацією…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678912 вiд 2023-12-04 16:34:30

Знаючи, які сили і засоби мають у своєму розпорядженні кацапи, і скільки вони набудували фортифікацій, жоден американський чи інший натівський генерал не став би наступати на такі позиції без підтримки з повітря.

Тоді якого фуя наполягати, щоб українські генерали гнали своїх бійців у такий наступ? Можливо хтось там вважає, що українські життя менше вартують - але той, хто так вважає, має одразу піти нафуй.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678911 вiд 2023-12-04 16:20:32

Я взагалі не уявляю як можно щось планувати в настільки глобальному плані без переваги в повітрі. Вони там всі в очі їбуться? Ми кацапські гвинтокрили відігнали з Бердянська і Луганська тільки коли нам дали атакмс, і це трапилось… у жовтні. Ахуєть як вчасно. Проблему з кабами і ланцетами досі не вирішена

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678910 вiд 2023-12-04 16:20:06

Это просто угар..
Сам не слышал бы, не поверил..

Украина работает над секретным проектом.. Сейчас наш эксперт расскажет вам детали..

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678909 вiд 2023-12-04 16:08:29

стаття у вошпост щодо нашого літнього наступу. цікаво

● Ukrainian, U. S. and British military officers held eight major tabletop war games to build a campaign plan. But Washington miscalculated the extent to which Ukraine’s forces could be transformed into a Western-style fighting force in a short period — especially without giving Kyiv air power integral to modern militaries.

ну от це without giving непогано описує допомогу партнерів в цілому. які, звичайно, stand wuth ukraine as long as it takes, але…

свого часу харківський наступ поставив під загрозу всю українську компанію кацапів, але зсу зупинилося, просто вичерпавши ресурси для подальшого наступу. якби ж тоді їх надали вчасно, якби ж..

і якби ж почали навчати пілотів ще минулого року. навіть без рішення надавати літаки. а самі літаки зі зброєю надали б до початку літнього наступу.

якби ж …

і тут цікаво:

… The Pentagon wanted the assault to begin in mid-April to prevent Russia from continuing to strengthen its lines. The Ukrainians hesitated, insisting they weren’t ready without additional weapons and training.

наскільки я знаю, до квітня кацапи вже завершили побудову захисних ліній. принаймні, в цілому. почали б ми раніше на пару тижнів, маючи ще менше ресурсів, що б воно дало? можливо, якби ми почали взимку на початку року, то ще б були інші варіанти. але знову ж: навіть на початок наступу ми ще не отримали достатньо ресурсів для його початку.

War-gaming “doesn’t work, ” the official said in retrospect, in part because of the new technology that was transforming the battlefield. Ukrainian soldiers were fighting a war unlike anything NATO forces had experienced: a large conventional conflict, with World World I-style trenches overlaid by omnipresent drones and other futuristic tools — and without the air superiority the U. S. military has had in every modern conflict it has fought.

це ж треба, який сюрприз! виявляється, умови війни змінилися, про що не здогадувалися ні наші генштабівці, ні натівські. а про відсутність авіа компоненти у потрібному обсязі теж ніхто не знав.

https://www.washingtonpost.com/world/2023/12/04/ukraine-counteroffensive-us-planning-russia-war/?fbclid=IwAR0V4ehbICVAFZVlUsDVckQFsyDzQpz82eNMYbHDX6N3cHiXPxOy7YuJMcs

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678908 вiд 2023-12-04 15:46:16

2 sk
№ 1678900
тут більш “цікаве” що диктатор легімітизує напад на іншу країну через референдум
Яка ж це легітимізація?

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678907 вiд 2023-12-04 15:39:49

2 Batyj
№ 1678892
ни стадиона, ни инфраструктуры. Кому такая каманда кроме владельца-олигарха нужна? От нее одие геморой.
Як без жартів, коректніше питати кому такі павелки потрібні.
І вся інша пиздобратія, що заробляє не тим, під що формально підписувалась

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678906 вiд 2023-12-04 15:26:46

є і хороші новини: поляки підготували для передачі україні ще три дивізіони крабів. пишуть, що це не грантова допомога, а виконання контракту. неясно, чи ми вже заплатили.

питання, щоправда, по снарядах. але все одно крабів багато було втрачено, як інших сау через ті ж ланцети. та і сам по собі ресурс гусеничної техніки вичерпується швидко.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678905 вiд 2023-12-04 15:25:41

2 Batyj
№ 1678892
Динамо теж з Чапаєвки :)

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678904 вiд 2023-12-04 15:17:21

Nycolas
№ 1678894

а як у нас мабуть більшість експертів все чекали влітку, коли у кацапів накопичиться втома на токмацькому напрямку, і у них посиплеться фронт.

дивно було, враховуючи, що у них тут накопичено майже півмільйона, і це без врахування росгвардії. та ще по 20 тис заводять щомісяця.
і по техніці у кацапів все поки що ок. майже 2,5 тис лише танків. та і по бпла поля бою кацапи, на жаль, підтягнулися значно.

я тому давно вже не слухаю наших експертів, хіба крім пари адекватних.

непростий період попереду

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678903 вiд 2023-12-04 12:20:49

Офіційно нападу немає. Причини приховувати є - уряд Гайяни розраховує що все закінчиться незначними діями на кордоні. Там Бразилія може втрутитися, тому не факт що відкрите вторгнення відбудеться. Звертатися до міжнародного співтовариства немає жодного сенсу. Перевірено Україною

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678902 вiд 2023-12-04 12:12:26

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1678901 вiд 2023-12-04 11:39:58

Не думаю, що справа тут у мобільному звʼязку. У Гайани є хоч і іграшкова, але армія, і такий-сякий уряд. У разі початку бойових дій, армія повідомляє урядові: «По нас фуярять», чи жорсткіше: «Нам тут пєсда». Відповідно, уряд інформує «міжнародну спільноту» про підступний напад сусідньої держави. Якихось логічних причин для Гайани приховувати такий напад не видно, тобто скоріше за все його поки що нема.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678901 вiд 2023-12-04 11:39:58

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1678899 вiд 2023-12-04
Гайяна це жопа світу, а кордон Гайяни з Венесуелою, то взагалі піздець. В джунглях немає мобільного зв'язку, як не дивно). Тому окрім чуток немає нічого. Але якщо Мадуро проводить референдум, то, скоріше за все, за цими чутками стоїть щось реальне.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678900 вiд 2023-12-04 11:10:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1678899
почалось-не-почалось. оціночне судження… як те чи була війна з 2014? чи воює зараз хамаз проти ізраїлю?
тут більш «цікаве» що диктатор легімітизує напад на іншу країну через референдум
думаю що якби хуйло провело референдум - хуйлостан би 100% (ну ок, 73%) сказав - «да» …
пригадався відос напедеродні війни коли хуйло опитувало своїх посіпак з рад-безу. вони там чи по папірцю читали, чи щось там вякали перебуваючи хто в ахуйі хто в запої… і хуйло тоді сказало «ми с вамі вмєстє прінялі єто рішенійє2» …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678899 вiд 2023-12-04 10:50:34

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1678898 вiд 2023-12-04 10:10:50

Хз, хто це пише, але хай наведе конкретні свідчення того, що «в реальности, военные действия уже начались».

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678898 вiд 2023-12-04 10:10:50

Венесуэла оккупирует соседнюю Гайану - зона нестабильности расширяется

Президент Венесуэлы Мадуро вынес на всенародный референдум вопрос о том, следует ли дать разрешение властям на вторжение в соседнюю Гайану и отвоевание трех четвертей ее богатой нефтью территории?

Этот вопрос будет внесен в бюллетень референдума из пяти частей, который, среди прочего, предоставит Мадуро особые полномочия по вторжению в Гайану и созданию нового региона венесуэльского государства, охватывающего 74% нынешней англоязычной территории Гайаны. Новый район будет называться Гуаяна Эсекиба. Там проживает всего 230 тыс. человек.

В реальности, военные действия уже начались. В свою очередь Бразилия, граничащая с обеими странами, тоже подтягивает войска в район конфликта. Она декларирует готовность оказать военную помощь Гайане, то есть, может быть втянута в военные действия в любой момент.

Для венесуэльского узурпатора Николаса Мадуро та война - предвыборная акция. В конце 2024 года в стране должны пройти президентские выборы. Действующий глава государства договорился с оппозицией о ее допуске на эти выборы в обмен на частичное снятие санкций и частичное возвращение американских нефтяных компаний в нищую Венесуэлу. В случае войны и вероятного сплочения венесуэльцев вокруг флага допуск оппозиции вряд ли будет угрожать сохранению Мадуро власти. Впрочем, в условиях войны, никаких выборов может вообще не случиться.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678897 вiд 2023-12-04 08:41:28

Ага.. Сегодня Зоря принимает Рух на Авангарде в Ужгороде в час дня..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678896 вiд 2023-12-04 07:58:11

Подкупать чиновников федерации у них есть деньги, а установить освещение - денег нет. Ну так нахуй такую каманду из вышки..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678895 вiд 2023-12-04 07:48:08

№ 1678893
А чего ты так волнуешся за средства хозяина Миная? Не обеднеет.. На крайняк может арендовать стадион в Ужгороде..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678894 вiд 2023-12-04 07:36:07

Аналітична записка. Ситуація залишається напруженою, ворог вводить все нові і нові резерви, які дозволяють утримувати високу інтенсивність боїв, що негативно впливає на фізичний стан Сил Оборони, для яких відпочинком стає час на перекидання в іншу проблемну точку. В одному з інтерв'ю комбат К-2 зі складу 54 ОМБр заявив, що на їх ділянці вище Соледару співвідношення 5:1 на користь ворога, а на фоні Авдіївки та Куп'янська це ще не така активна ділянка фронту. На даному етапі потреба в ешелонованій обороні стає критично важливою. Десь це вже почали вирішувати, але час не на нашому боці.
---
Deepstate

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678893 вiд 2023-12-04 02:40:41

2 klirik
№ 1678888
Пан пропонує виділити кошти на негайне встановлення освітлювальних веж на стадіоні МінТая? Чи може з цим питанням можна і почекати? я якби циган не напереносив матчів літом, завтра спокійно б зіграли. Ніхто б стадіон Мінаю не допустив би, якби не війна. А зараз вийобуватись просто гріх.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.