Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678892 вiд 2023-12-04 01:40:502 та Р¶ РЅРµ москал СЊ№ 1678886В областном городе не хватает средств купить приличных игроков, не говоря уже про воспитать, что бы иметь каманду в вышке. А в этом городе есть и достаточно населения и приличный стадион, и нфоасьруктура. А в это же время в соседнем с городом селе вдруг плявляется такая каманда-однодневка. Причем в самом селе нихуя нет. Ни населения, ни стадиона, ни инфраструктуры. Кому такая каманда кроме владельца-олигарха нужна? От нее одие геморой. Что и подтвердили вчерашние события. Поле без трибун, освещения подогрева и дренажа подучает лицензию от ффу на проведение матчей вышки. Ты не в курсе, сколько это по деньгам?Кому сколько занесли?И ты еще хочешь, чтобы такую каманду уважали?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678891 вiд 2023-12-04 00:05:19та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1678885 вiд 2023-12-03 21:53:13 Золоті слова. Комусь війна, а комусь лижний експрес, ліга сміху, футбольчик, кабаки та клуби, відпустки за кордон. Все частіше чую питання: да якого хуя???
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678890 вiд 2023-12-03 23:45:03Ну взагалі доросла нормальна людина має срати на те, що її паганяло хтось там якось нібито образливо переробив. Особисто я не тримаю зла геть ні на кого, з ким би яких срачей не було. То все пусте, віртуальний дитячий садок. Але усі ці «мінтаї», «дирнамо хуєв», та інше - це дійсно бздить якімось кацапізмом, хз. Хоча з іншого боку, ЧмО як Чорноморець - це не позбавлене креативу та своєрідного шарму: D
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678889 вiд 2023-12-03 22:44:48клірик - карлик, теж гра, нічого образливого тут не бачу. тобі приємно?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678888 вiд 2023-12-03 22:29:02та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1678887 Ну так, у них на стадіоні (яке більше схоже на тренувальне поле) нема штучного освітлення. Хоча тут більше питань до упл, які дали дозвіл щоб там проводились матчі. Мінтай - це така поживна риба, яка плаває в океані. Нічого образливого тут не бачу. Просто ікра слів.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678887 вiд 2023-12-03 22:16:09klirik № 167884 це так класно, так підносить влавне его -обізвати когось, особливо кайфово якийсь минай минтаєм. Батий навчив? ну, ну - і чим ви від «великодержаних» москалів відрізняєтесь?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678886 вiд 2023-12-03 22:09:59Batyj № 1678853 вiд 2023-12-03 15:11:20 Ото нехуй всякие села в вышку пускать.. ============================ от логіка класна - ми такі круті, а тут в нашу вишку замість міланів і манчестерів колгоспи впустили. нічого не смущає?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678885 вiд 2023-12-03 21:53:13m1919(Київ - чемпіон!) є 1678791 тобі про демобілізацію, чи про ротацію? - на фронті воюють люди з 2014 року - вони прийшли добровольцями, раз в три місяці мають по 10 днів відпустки додому, і дальше на фронт. Ти знаєш про що вони мріють? - думаєш про демобілізацію? - ні, просто про нормальний відпочинок, - не десять днів екіпажу, а відведення бригади на ротацію, хоча б на пару місяців - відновити техніку, поповнити о/с, пройти навчання відповідні і т. п. А в нас як - загналу ту бідну, скажем 128-у, чи 59-у, і все - кінця не видно -Херсон, Запоріжжя, Піски, Авдіїївка.. брат був воїном від народження, -два ордени за мужність, Золотий Хрест.. і його слова у останній відпустці у серпні - «Василь, люди вимучені, закінчуються, заміни немає, і ніхто її не готує» . В перші дні війни в нас люди масово йшли у військомати, лишали всі свої дані, а їм казали зачекайте, наразі немає потреби, а зараз де ті дані? за цей час можна було піготувати резерв, обкатати, і робити ротації підрозділів, і демобілізацію підлягаюмим під неї. Ні, в нас піднімають престиж захисту державаи виловлюванням де і кого попало, і хочемо мати вмотивоване військо.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678884 вiд 2023-12-03 21:19:49всі ці блокування перевізників чистої води провокація москалів, не маюча жодної економічної аргументації, щодо нанесення шкоди польським перевізникам, але тонко розіграна, як і сотні інших москальських іпсо, в підступності, брехні, підкупі задіяних під це, рівнятися з ними нормальні люди просто не можуть
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678883 вiд 2023-12-03 21:12:37про е-чергу - з її введенням зменьшилась корупція на кордоні в рази (на нашому кордоні). До цїї введення якийсь пересічний перевізник з умовної заготконтори мав тиждень вистояти в черзі, щоб перетнути кордон якогось фіцостану, а за цей час ужгородська фура здіснла рейс Ужгород-ПРага-Київ-Ужгород.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678882 вiд 2023-12-03 21:12:28«ель-мюрід» - це такий недороблений замполіт у вʼязаній кофті? Ну хай пише.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678881 вiд 2023-12-03 21:04:01Enot № 1678818 ??? тобі Порох особисто зателефонував, що до орбана на бограч збирався їхати? нахера йому йому всрався той орбан, де логіка, воно б йому вістів добавило?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678880 вiд 2023-12-03 20:59:49toreo № 1678878 причoму пoльськa влaдa вeдe сeбe тaк мoвляв ми нi при чoму, цe пeрeвiзники сaмi…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678879 вiд 2023-12-03 20:24:22"Запорожский горсовет утвердил обновленную программу комплексного благоустройства улично-дорожной сети на 2023-2025 годы. Согласно цифрам приведенным в документе, в 2024 году на дороги и тротуары в Запорожье собираются потратить 672,2 млн грн. А в 2025 году, по плану, это будет - 842,2 млн грн " мінутка перемоги, а в нас скоро будуть гарні тротуари і доріжки. а як у вас?
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678878 вiд 2023-12-03 20:23:41оскільки тут у нас фахівці з усіх питань, зарозумілі і мудаковаті, але такі, що нхя не знають, розказують, що, виявляється, наша митниця рухала е-чергу, як сама хотіла, то можу сказати, що це звичайний псдьош. оскільки і наші машинки там стоять, а е-чергу ми просували в минулому році, щоб зменшити корупцію на кордонах. е-чергу тому і запровадили, щоб не було поборів на кордоні і підтасування місць у черзі. так вона і спрацювала. але ж поляки хочуть для себе особливих умов. щоб єс відмінив лібералізацію транспортних послуг, і ми повернулися до системи дозволів. але система та була корупційна, а дозвіл «продавався» за 200 євро. а ще хочуть окремих коридорів для себе, ну і, тіпа, для всього єс. але тоді порушуються права третіх країн, тієї ж туреччини. зараз саме у цій ситуації поляки ведуть себе як підраси. як колишня метрополія. і нам ще доведеться з ними поборотися у цьому питанні мабуть.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678877 вiд 2023-12-03 19:59:12…Парадокс в том, что кроме взаимной ненависти, у России и Украины вдруг появился общий враг. Для одних это враг, который хочет их захватить, для других — тот, кто предал. Но все равно враг. И если этот перелом в сознании произойдет, будет всё выглядеть очень любопытно. Как бы ВСУ и ВС РФ вместе не стали бы брать Варшаву. Сейчас это фантастика, но два года назад сам по себе прямой конфликт Россия-Украина был фантастикой.‐-------Вот енот и работает на этот слом сознания..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678876 вiд 2023-12-03 19:50:16мюридка уже сформулировал, чего хочет дохлый енот… 1. Киев обиделся на Вашигнтон и стал считать их своими врагами. А враг моего врага - мой лруг. 2. Киев совместно с масквой штурмуют Варшаву..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678875 вiд 2023-12-03 19:48:312 klirik № 1678874 Зараз лейзік пришкандибає і розповість, що безмозгла — це кращі кадри зекоманди. (( І ніхто не випише підсрачника цій тупій пизді. Там порошенко щось десь примарився, вносячи рзбрат. А ця хвойда — візирець єдності….
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678874 вiд 2023-12-03 18:41:30Безугла вже звільнила Залужного і проводить голосувалку хто наступний ГК. Виглядає так наче Залужний щось пообіцяв Зелі з контрнаступом. Контрнаступ невдався, Зеля образився, бо ніхуя нема привіду для переможних відосиків
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678873 вiд 2023-12-03 18:05:09На ось тобі реальність від столтенберга: "A critical situation has developed in Ukraine, which may worsen due to insufficient western assistance, said NATO Secretary General Stoltenberg. От ти її знаєш, розігнав по усім каналам. Що це міняє? Зараз коли важко, треба перти вперед і працювати до однієї кінцевої мети. Я знаю людей, які щомісяця між 500 і 3к доларів переводять вже два роки волонтерам, родичам/друзям в армії. І будуть це робити поки можуть. Фронт туди, фронт сюди, ЄС підписало 50млрд євро макро допомоги, США тягнуть- не тягнуть допомогою - що воно тобі міняє осягати оком оцю капітальну макро інформацію і волати що усе погано? Не варто ліпше вірити у ліпше та робити свій кавалок роботи? Ті люди роблять свою справу і не перестануть. Може ти відморожений і погане/гарне тобі як два кольори на папері, ти не відчуваєш жодного ефекту постійно штовхати один негативний наратив? Чому існує пропаганда і навіщо вона потрібна для гуртування суспільства перед загрозою? Думай, но.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678872 вiд 2023-12-03 17:49:58Enot № 1678871 вiд 2023-12-03 17:20:06 Ти повторюєш усе, що ти вже написав останніми днями, як не тижнями: усе погано, всюди пиздець. Що саме конкретно ти пропонуєш робити зараз, дивлячись уперед.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678871 вiд 2023-12-03 17:20:06Геть (Геть) № 1678866 вiд 2023-12-03 17:03:23 Я кажу банальні речі які повторюють всі адекватні люди. Є така річ як реальність. Її треба сприймати так як вона є. Найгірше що може бути це самообман. У нас різноманітні мрійники-популісти мріяли багато років, розводили суспільство на міражі, на ілюзії, в результаті ми отримали те що отримали. Популізм процвітав у нас не з 2019 року, а з 2004. Безперервно. І де ми опинилися? Але мрійники не можуть зруйнувати свою картину світу, їм це занадто боляче, тому вони ігнорують реальність. Може досить це робити?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678870 вiд 2023-12-03 17:19:31Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1678868 вiд 2023-12-03 17:11:29«медіаменеджер» нехай менше 3.143дИть про Динамо, а краще розкаже, чому у його команди на стадіоні нема освітлення.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678869 вiд 2023-12-03 17:18:1014:30, плюс 2часа 15 мин на игру, 30 минут переодеться, 30 минут до вокзала (пешком). Итого - 17:45. Посмотрел расписание отхода поездов на Киев с вокзала Ужгород. 29 скорый - 18:57, 13 скорый - 19:10. Вполне успевали, так шо намеки минтайцев, шо то не оне виноваты - обычный пиздеж..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678868 вiд 2023-12-03 17:11:29минтай придумал отмазку: Медіаменеджер «Миная» Мирослав Небесник розповів деталі цієї ситуації. "Був деддайн, який був обумовлений сторонами, і офіційними особами, і клубами. Дедлайн був о 14:30. Якщо до цього часу не буде відбою повітряної тривоги, то буде прийняте рішення про припинення поєдинку та перенесення його. Пролунав відбій о 14:36. Відповідно, на 6 хвилин пізніше. Ми не змогли зійтись на тому, щоб матч таки дограти. Футболісти Динамо просто переодяглися та залишили стадіон Минаю.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678867 вiд 2023-12-03 17:05:45Мені від друзів дитинства у сраці на фронті більше позитива щодня у повідомленнях, ніж ти тут відригуєш у кілобайтах. Ті точно знають чого воюють, а що робиш ти - хз.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678866 вiд 2023-12-03 17:03:23Enot № 1678865 вiд 2023-12-03 16:56:40 Який стул? У всіх є погані думки, погані речі у світі, на фронті, тощо цілий час відбуваються і що? ІМХО постійно без зупинки ненатив жувати і транслювати на весь світ це самого себе демотивувати і як результат робити набагато менше, ніж можна зробити. Твоя мета не перемога? Тобі просто вже все похуй? Який твій власний кавалок, який ти тягнеш? Нахуя отут ведра щастя виливати? Ти нікому жодний reality check не зробиш - усе перед нами у профіль і анфас.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678865 вiд 2023-12-03 16:56:40Воланням? Мені подобається вибивати стул з під таких як ти. Зрозумів?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678864 вiд 2023-12-03 16:44:14Enot № 1678863 вiд 2023-12-03 16:41:38 З марсу. Ти гест засрав вже днями своїм воланням. Як все хуйове, піди антидепресантів знайди.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678863 вiд 2023-12-03 16:41:38Геть (Геть) № 1678862 вiд 2023-12-03 Ти це з Канади мені пишеш?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678862 вiд 2023-12-03 16:40:15Enot № 1678849 вiд 2023-12-03 14:42:35 Ти конкретно заїбав. Іди до армії, або іди нахуй. Касандра блядь.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678861 вiд 2023-12-03 16:38:25По вантажівкам і блокаді на кордоні. Хтось десь хитрожопить, за допомогою ДПСУ аби грошей заробити та сусідів наїбати: https://x.com/pjasinski/status/1727704476125983060?s=20
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678860 вiд 2023-12-03 16:36:08Batyj № 1678859 25.01
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678859 вiд 2023-12-03 16:02:23кстати, толи перед Новым годом, толи сразу после, но будет заседание типа конгреса УАФ и будут павелку переизбирать и прочее руководство.. Просто интересно, кого выберут..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678858 вiд 2023-12-03 15:53:21а что, регламента уже нету? Понится, камандам не сумевшми по разным причинам обеспечить проведение игры с кротами, присуждали 0-3.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678857 вiд 2023-12-03 15:48:01А зараз попандос на бабло теж не слабий. Двічі в одну і ту ж саму річку вступати. Це готель, транспорт, харчування, нічліг і всякий така хурма.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678856 вiд 2023-12-03 15:43:30Ну це треба думати, аналізувати, збирати дані, прораховувати можливі варіанти. А тут тобі занесли бабла і ось вже готовий сертифікат що стадіон мінтая придатний для гри у вийськовий час, обладнаний бомбосховищем, освітленням, генераторами і т. д.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678855 вiд 2023-12-03 15:36:53Власне недопрацювання УПЛа чи хто там завідує премієр-лігою. Реально треба запасні варіанти попридумувати на випадок тривог, відкладений початок матчів етс.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678854 вiд 2023-12-03 15:16:08Якщо немає можливості встановити освітлення, тоді у ту пору року, коли рано темніє, хай грають домашні матчі в Ужгороді чи ще хз де. Звичайно, простіше було порішати з павьолкою, але він вже на нарах ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678853 вiд 2023-12-03 15:11:20Ото нехуй всякие села в вышку пускать..