olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678732 вiд 2023-12-01 18:00:42В роcії щоб периметр охороняти так нормально, треба мобілізацію проводити насправді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678731 вiд 2023-12-01 17:59:06`Надо взрывать поезда в тоннелях на Транссибе. Разобрать завал в тоннелях очень сложно, тем более, и если это состав с нефтью, мазутом или углем. Остановить движение поездов по Сибири на неделю - это миллиардные убытки для России. Это лучше, чем дроны на Москву посылать. ` Є сенс в цих словах, є. Вєліка Рассєя, і треба цим користуватися. Щось таке заєбошити несиметричне, але болюче.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678730 вiд 2023-12-01 17:57:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678727 бачили очі, що купували. люди хотіли? люди отримали.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678729 вiд 2023-12-01 17:11:49Ещё один взрыв на баме https://twitter.com/IvoL90818725/status/1730566683398689005?t=xq7TIysUi1MpItGd9j_bvg&s=19
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678728 вiд 2023-12-01 16:42:53sk (здалеку) № 1678726 ----- Я з тобою згоден. Алгоритм він не може врахувати всіх нюансів. Але факт залишається фактом. Одна киянка, яка працює в нью-Йорку і приїхала до батьків за віком за 60 питаєцця в Твіттері, що Ютьбстрічка у Батьків просто піздец, при чому не обов'язково російський контент, Наші рідні канали роблять клікбейтові заголовки, позиціонують. Там короче одна зрада і хайп. І питалася що з цим робити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678727 вiд 2023-12-01 15:59:05«Перший віцеспікер Олександр Корнієнко каже, що скасував міжнародне відрядження нардепа і 5-го президента України Петра Порошенка після отримання листа з грифом» Для службового користування «, зміст якого він не може розголошувати».------------------------Це у нас такий державний діяч - позеленілий від страху шматок гівна. Лист воно отримало, ще й не каже від кого - от же ж жалюгідне уйобище.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678726 вiд 2023-12-01 15:26:34olma № 1678725 а де ті відоси чи підкасти відкривати, якщо на інших платформах їх немає? до речі мені давненько не підсовував ютьюб контенту від хуйло-блогерів чи взагалі москалів але останні пару тижнів щось з'явилось. ну я тупо жму «не цікавить» на такі відоси і все…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678725 вiд 2023-12-01 15:22:28Чуваки з 'Текстів' провели експеримент, щоб перевірити як діє алгоритм рекомендацій Ютьюба…висновки цікаві. СПІРАЛЬ ЗАЛЕЖНОСТІ Як алгоритми YouTube просувають конспірологію та пропаганду Саме тому, я стараюся не відкривати в Ютьюбі відео, подкасти, інтервью про політику і війну, принаймні ті, що виходять українською і російською мовою. Бо воно тобі підкине те якийсь кацапський або і нша рідний непотріб.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678724 вiд 2023-12-01 15:12:322 klirik№ 1678693але ж з такою швидкістю рухаються також автоТоді мобільні групи і контроль швидкості руху забезпечуватимуть.Одна справа, коли у тебе камера попереду і баблом замазати можна, а коли попереду ЗУ23-2, може вже відкупатись і не доведеться :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678723 вiд 2023-12-01 14:38:21sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1678713 вiд 2023-12-01 11:18:46Класно формулює чувак: «я ініціював свою участь». Себто «я припхався, хоча мене ніхто не запрошував»;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678722 вiд 2023-12-01 12:20:34кстате, при строительстве тонеля погибло 57 человек..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678721 вiд 2023-12-01 12:08:40второй состав с горючкой, включая авиационный керосин, горели на подходе к тонелю. Событие влияния на жд траффик не имеет.. Сбросят бульдозером под откос, все дела. Места там пустынные, дикие.. Защита окружающей среды, кроме медведей, никого не интересует.. Но оне щас спят..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678720 вiд 2023-12-01 12:05:30кибертрак? Еще то уёбище..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678719 вiд 2023-12-01 12:02:01в тонеле повреждено: - рельсовые плети; - путевой балласт; - семаформая арматура; - выгорели силовые кабели. Оценка огневого поражения строительных конструкций продолжается. Но, скорее всего, ничего значительного.. Горели всего 3 цистерны соляры. Обойдутся косметическим ремонтом. На месяц придется перекрыть движение..
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678718 вiд 2023-12-01 11:55:48sk (здалеку) № 1678710 вiд 2023-12-01 11:05:47 Кореляція є. Чим більші втрати кацапів ми декларуємо, тим гірші справи у нас на якійсь ділянці. Як правило, втрата території з тим корелюється.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678717 вiд 2023-12-01 11:35:05маск починає продавати сайбертрак рекламні відоси красиві… дякуючи ним в «сєкту» пара мільйонів поціновувачів повинна вступити… але тут про теслу хтось гарно розгорнув, як воно потім продовжується ----------- Tesla has a market capitalization of $750 billion, which has enriched Elon Musk. It pays no federal taxes in the US & has no plans to do so. Meanwhile each Tesla 3 that is being sold receives a federal subsidy of $7,500.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678716 вiд 2023-12-01 11:27:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1678714 після війни багато «нового» будемо взавати… через 2 міс захід почав надавати нам зброю «не для партизанської війни». можливо у них були якісь «підозри» на муженка? захід же дуже переживав щоб їх зброя не попала в руки піда-раши… просто як один з варіантів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678715 вiд 2023-12-01 11:24:44СБУ влаштувала росіянам залізничну «Чорнобаївку»: у бурятії знову вибухнув потяг з паливом. Росіяни двічі потрапили в пастку СБУ — на Байкало-Амурській залізничній магістралі вибухнув ще один потяг з паливом. Як зазначають наші джерела, цей підрив став другим етапом спецоперації СБУ із виведення з ладу цієї важливої залізничної магістралі. Її росіяни використовують у тому числі й для військової логістики. Перший вантажний потяг вибухнув безпосередньо в Північномуйському тунелі. Для продовження руху росіяни почали використовувати обʼїздний шлях, що проходить через «Чортів міст». Саме на це і розраховувала СБУ: під час проїзду потяга по цьому високому 35-метровому мосту спрацювали закладені в нього вибухові пристрої. Від вибуху загорілось 6 цистерн.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678714 вiд 2023-12-01 11:21:27«Але через два місяці війни Муженка попросять піти. Залужний сказав, що так хоче президент Володимир Зеленський. Конкретні причини він не пояснив» це «все заріді єдності країни і для перемоги над ворогом»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678713 вiд 2023-12-01 11:18:46велике і-вью муженко https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cp4pjdv15j4o?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bmeta.ua%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_link_type=web_link&at_ptr_name=twitter&at_format=link&at_bbc_team=editorial&at_link_id=7069B7CA-900F-11EE-A659-B5DDE03B214A&at_medium=social&at_campaign=Social_Flow&at_link_origin=BBC_ua&at_campaign_type=owned
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678712 вiд 2023-12-01 11:11:14Потери РФ за ноябрь (в скобках - среднее значение): • личный состав: 28550 (15002)? • танки: 341 (253) • ББМ: 538 (471) • артсистемы: 681 (361) • РСЗО: 66 (41)? • средства ПВО: 39 (27) • самолеты: 2 (15) • вертолеты: 0 (15) • БПЛА: 508 (272)? • ракеты: 20 (71) • автотехника: 775 (473)? • спецтехника: 118 (52)?? • корабли/катера: 2 (1)?? Статистика russian-casualties. in. ua на основании данных Генштаба. Пояснения: Жирный - выше среднего,? - выше среднего в 2 раза. ➖➖➖ Рекордные и «призовые» показатели за все время: ? личный состав ? РСЗО, БПЛА, автотехника, спецтехника, корабли/катера
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678711 вiд 2023-12-01 11:06:29до речі про футбол другий раз підряд в збірну туру лч попадає наш воротар то був лунін, зараз воротар шахти попав в основу
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678710 вiд 2023-12-01 11:05:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1678708 ну. тут би хтось з журналістів «відслідкував» всі виїзди зе на передок, і цифри втрат хуйлостанців. чи немає кореляції… так, абсолютні цифри - то «дискусійна» тема але я сподіваюсь що загальний «тренд» відображає. більше-менше «середнього» рівня знищили… взагалі вже давно ясно що хуйлу пох на втрати, як і хуйлостанцям… недавно відос від хуйлостанців «вірусився». якісь «дідусі» обідають, весело розказують що їх з 80+ чоловік тільки 7 вижило. але у них «все в порядке» … партія сказала «лягати на амбразуру» - підуть і ляжуть
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678709 вiд 2023-12-01 10:40:21про шо взагалі може бути мова, отам пишуть цифру 330к а той же Залужний в Економісті оціночно дає 150к в ДВА рази. це підрахунок мені нагадує історію з моєю бабусей, царство небесне, яка, коли в газетах 90-х почали друкувати гороскоп, чітко відслідковувала себе і знаходила співпадіння. Але при цьому, в дитинстві її метрика згоріла, і після коли виписували документи їй ДР записали з слів батька: «народилась коли вишні цвіли» … причом, як потім згадували навіть роком помилились :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678708 вiд 2023-12-01 10:30:25sk (здалеку) № 1678704 шоб на другий рік війни вірить у хоч якусь достовірність отих цифр, треба бути дуже довірливим. це здебільшого «довідник стеля». не заморачуйся.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678707 вiд 2023-12-01 10:27:51sk (здалеку) Було більше 1300
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678706 вiд 2023-12-01 10:22:25Тобто «головнокомандувач ЗСУ», бо верховний головнокомандувач у кадрі таки є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678705 вiд 2023-12-01 10:20:37Щодо фігур у кадрі, то президент, міністр оборони і верховний головнокомандувач на лінії фронту в одному місці та в один час - це було б занадто і нафуй не потрібно.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678704 вiд 2023-12-01 10:19:29Загальні бойові #втрати противника на 1 грудня 2023 року орієнтовно склали: • особ. склад: 330 040 (+1280) ------ це рекорд? зеленський на передок з'їздив чи інша причина?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678703 вiд 2023-12-01 10:15:23Vichny № 1678694 вiд 2023-11-30 23:18:31 Ні, це не нормально. Там ВЖЕ зібрання занадто по тій логіці. І ВФЗ там немає не через те, що ти кажеш. Фото постановочні від придворного фотографа і показують саме те, що хотіли показати. Хотіли б продемонструвати єдність - був би там і ВФЗ. А хотіли показати, хто «насправді» головні на захисті…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678702 вiд 2023-12-01 10:13:51як казав Кучма: «так це вже ж було» :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678701 вiд 2023-12-01 10:08:41Ще одне свідчення того, наскільки під час війни все пойобано у відносинах не лише «влада-ЗСУ», але й «влада-опозиція».
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678700 вiд 2023-12-01 10:03:07Порошенко не пропустили на кордоне…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678699 вiд 2023-12-01 10:02:33Представление должно продолжаться..пропустили на кордоні: Документ про відрядження, підписаний спікером ВР, скасували09:58 01.12.2023
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678698 вiд 2023-12-01 07:23:46До війни, спостерігаючи за поведінкою Зеленського у недружно налаштованому оточенні, вважав його людиною, позбавленою фізичної відваги, чи, простіше кажучи, сцикуном. Нині так не вважаю - бо міг би взагалі не їздити на фронт (як члєнін і сралєн) - але ж їздить.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678697 вiд 2023-12-01 06:06:23Палата представників США звернулася до адміністрації президента Джо Байдена з проханням провести розслідування і розглянути можливість введення санкцій щодо китайського виробника безпілотників Autel Robotics.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678696 вiд 2023-11-30 23:35:06Р. з президентом їздили разом звісно і в т. ч. до різних військових. Також Р. їздив окремо на передок чи близько, президент теж їздив. От щоб так прямо разом на передок - я от такого не пригадую, треба гуглити, хоча, можливо і було таке.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678695 вiд 2023-11-30 23:27:41а Резніков отак раніще з ними їздив? чи це прерогатіва нового міністра
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678694 вiд 2023-11-30 23:18:31Nevropatolog № 1678675 Якщо ти переживаєш, що на фото нема ГК - то це якраз НОРМАЛЬНО, бо досить їбануто було б збирати все військово-політичне керівництво в одному місці, тим більше близько лінії фронту, і до речі мене дуже бентежить, що там присутній і МОУ особисто, але то, нажаль, очікувано. Що і смішно, і сумно одночасно - так то прикид шановного генерала С. в заглибленому ПУ, при тому що всі навкрузи, включаючи і президента, і віце - без особливого захисту, хоча хлопці з УДО свою роботу добре знають, і якщо була б потреба - то там був би повний фарш. Чуваку вже блять скоро 60, напряму залучений до бойових дій, але все ще хоче виглядати ніібацця маскулінним: / Печалька. Іронія долі в тому, що якщо він таки стане ГК, то всі ці закиди до хуйового планування, відсутності нормальної організації, купи довбойобів-радників навколо, які висуваються і небезпідставно ВФЗ, до цього випускника масковскава общєвайскавова відносяться аж бігом плюс на додачу культ особистості, що підлабузники мутять, а він толерує: / (до речі, привсіх недоліках ВФЗ, у нього хоча б цього нема, за що, зокрема, його люблять і в народі і оточуючі). Зі свого дивану мені неможливо оцінити виключно військові здібності одного і другого, про все інше прочитав в інтернеті.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678693 вiд 2023-11-30 23:16:54m1919(Київ - чемпіон!) № 1678692 В коментах пропонували цю ідею, але ж з такою швидкістю рухаються також авто. Наскільки я розумію, у операторів мобільного звязку є технічні можливості відслідковувати такі швідки зміни sim карточки по вишкам. Але то вже робота для наших інженерів