Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678492 вiд 2023-11-28 15:33:23+№ 1678490І тут навряд чи можна говорити, що doers - це найвпливовіші особи - скоріше ті, чиї вчинки найбільше впливають на європейську політику з тих чи інших причин.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678491 вiд 2023-11-28 15:29:38Тим часом:«Українські вчені відкрили новий вид пʼявок з Антарктики»Мабуть суто неприємне створіння. Слід назвати «фуйло антарктичне», якось так.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678490 вiд 2023-11-28 15:28:04Не виключаю, що підараса орбана поставлять на перше місце - бо Шольц надто вже безбарвне мудило.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678489 вiд 2023-11-28 15:24:30Рейтинг найвпливовіших людей Європи від Politico. Критерії незрозумілі. #1 буде завтра
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678488 вiд 2023-11-28 15:23:19Цікаво, нафуя у них Дуда (а насправді Качинський) влаштували цю клоунаду з «новим» урядом ПіСдюків. Мабуть комусь піднасрати хочуть наостанок.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678487 вiд 2023-11-28 14:36:53olma № 1678486 вiд 2023-11-28 12:44:59 Так. Вчора цікаво розкладав про переозброєння Польщі по арті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678486 вiд 2023-11-28 12:44:59Nevropatolog № 1678483 Це Томаш Фітек? Dziękuję bardzo za info!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678485 вiд 2023-11-28 12:33:35«нет пророка в своём отечестве» :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678484 вiд 2023-11-28 12:06:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678482 вiд 2023-11-28 11:53:17 Всередині будь-якої країни всі політики - хитрожопе гівно, улюблений нами Борис Джонсон є дуже яскравим прикладом. От для інших країн вони можуть виглядати пристойною людиною, прикладом для наслідування або хуйлом - в залежності від відносин між країнами.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678483 вiд 2023-11-28 11:53:37To na dzisiaj - Awdijivka. (На вечір вчора). Stepove po kontrataku UKR znów pod ich kontrolą. GEO:48.19747575438619, 37.68680786102861 Ulica Jasniowacka i ogródki Vinogradzkie - strata UKR. To otwiera dla RUS możliwość wejścia do miasta od południa, tylko kiedy? GEO:48.11834509183727, 37.78664615513369 Tsarska Ohota. RUS nie mogą przekroczyć linii drogi M-30 i nawet dojść do ulicy Sobornej. GEO:48.10869835522779, 37.775430337212555 AKHZ - Koksownia. RUS cały czas próbują i tylko próbują. Droga z ogrodzeniem jest dla nich nie do przejścia. GEO:48.171564209417134, 37.712319884467156 Siewierne. Bez zmian.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678482 вiд 2023-11-28 11:53:17m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]№ 1678480 вiд 2023-11-28 11:45:52Вважаю Бразаускаса дуже пристойною людиною (і навіть одного разу, колись давно, мав змогу з ним поспілкуватися). Кравчук, порівняно до нього - це, на жаль, хитрожопе гівно. Але не здивуюся, якщо литовці будуть про Бразаускаса іншої думки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678481 вiд 2023-11-28 11:48:07а що до того шо 300 Абрамсів змогли б прорвати оборону то теж дуже сумнівно. Я не фахівець, але здається мені шо це зараз так вже не працює. Кейс Авдіївки і Роботіного як приклад знищення усіх мех колон ще на підході до…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678480 вiд 2023-11-28 11:45:522 Voordalak№ 1678355Війну в країну привели хахли-малороси які замість Черновола вибрали кравчука, потім замість Ющенко януковіча, і контрольний замість Порошенко шмарклю.Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Румунія і т. д. наглядний приклад.Перші у твоєму переліку литовці свого часу обрали президентом Бразаускаса ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678479 вiд 2023-11-28 11:40:37m1919(Київ - чемпіон!) № 1678477 ну да, тобто за такой логікою, якшо встановити ціль - спалити Москву, то нам скоренько так не тіки Ф16, а і Томагавки дадуть. я дуже сумніваюсь шо наші цілі, якось корелюють з їх бажанням і можливостями. Але я чітко знаю, шо невірно сформулювана ціль і задача приводить до непередбачуваних і небажаних результатів, зазвичай протилежним ніж вони ставились
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678478 вiд 2023-11-28 11:11:472 VichnyВи ж не думаєте, що в ГШ при Пороху були всі суцільно ангели, а при Зе - лише чорти? Саме так і думають.В сенсі не думають, а вірять :)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678477 вiд 2023-11-28 11:04:272 Voxa№ 1678335 непогано б було якусь реальну кінцеву мету поставить. Замість пустих закликівМоделюємо.Оголошуємо «реальною метою» не втратити більше.Союзники, котрі нам на вихід до кордонів 1991го не поспішають постачати, тоді полегшено зітхають і питають, нащо вам тоді ф-16 і все інше? Це марне витрачання наших коштів, ідіть домовляйтеся. Ще й руки викручуватимуть.Якби нам надали 300 Абрамсів під початок наступу, а не 30 після його захлинання, можливо наше командування і ризикнуло б спалити 200 задля прориву фронту і оточення москалів. А коли спалена сотня Лео матиме результатом, у кращому випадку, обісрані штанці років і спалені всі натівські танки, то хай радники самі так проривають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678476 вiд 2023-11-28 10:55:34Крче, одні бездумні голови в ОП і ВР слухають кожний слабо артикульований бзік та інтенції Зе, і починають вброси, а інші голови навколо Зе, починають гасити пожежі, але намарно. Шкоди при цьому так багато, що годі полічити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678475 вiд 2023-11-28 10:50:12Незалежних від ОП медіях
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678474 вiд 2023-11-28 10:49:28По незалежних від ОП оця хурма про вью Арахамі і Безуглої несеться і шириться лавиноподібно. Невже майстри комунікацій від Зе не розуміють, що рейтингу Ще 3,14zda? А друге, це подарунок кцп Х-стані, підлога.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678473 вiд 2023-11-28 10:37:052 пробегавший№ 1678313безмозгла підключилась до хламідії… Дайте ій план. довбойоби А шо? Тут теж план бе хотіли бачити ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678472 вiд 2023-11-28 08:57:43а кацапи підвищили витрати на війну в розмірі 30% всього бюджету (армія та пвк), усі силовики разом - 40%
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678471 вiд 2023-11-28 08:51:01Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1678464 вiд 2023-11-27 23:08:54Частинами готове брати до себе лише Фуйло. Воно ж свого часу так і казало таракану, здається - мовляв, прісоєдіняйтєсь областямі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678470 вiд 2023-11-28 08:48:52Тим часом, звідкись виліз син небіжчика Кернеса і розповідає, що Адольфича умучили, а все родинне майно розікрали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678469 вiд 2023-11-28 00:09:11Nevropatolog № 1678465 важко не погодитись, шо працювати треба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678468 вiд 2023-11-28 00:08:49В'їхав сьогодні в Україну через КПП Шегіні, пробка з фур таки да, кілометри. Буси і автотранспорт - вільно. Полісся - Верес, уря, виїзд! На цветах.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678467 вiд 2023-11-27 23:41:27Циганков забив
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678466 вiд 2023-11-27 23:33:15Поляки пишуть, що надзвичайно терміново працюють над переоснащенням армії, особливо арти, з урахуванням українського досвіду. І дедлайн 27-28 рік встановлено розвідками і аналітиками США і Польщі я такий, що то буде відновлення росармії до стану можливого нападу на Польщу після України. Одного не розумію, чи то розглядається падіння України до того терміну, чи вважають можливим напад з території бульбофюрера без вирішення «українського питання». Другий варіант якийсь занадто фантастичний.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678465 вiд 2023-11-27 23:26:58Voxa (м. Запоріжжя) № 1678464 вiд 2023-11-27 23:08:54 Такий варіант проговорювався не раз. Колись Портніков здається досить детально розповідав як то працює. Молдову і Грузію розглядають теж без окупованих частин. Над цим потрібно працювати владі денно і нощно, бо само нічого не народиться.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678464 вiд 2023-11-27 23:08:54та частинами в НАТО теж не беруть. Кажуть так, але після війни. «Ukraine will become a member of Nato subject to reforms after the war, the military alliance’s secretary general, Jens Stoltenberg, has said.» до речі не здивуюсь, якшо перелік реформ про який каже Столтенберг, потрібний для вступу, буде схожий на перелік для вступу в ЕС :)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678463 вiд 2023-11-27 22:52:44Feodorit № 1678456 вiд 2023-11-27 21:29:54 Маю і маємо таке право! Бо нас як віслюків тою морквою вабили роками, за те заплачено і платиться кров «ю. Бо ядерку здали на їх вимоги і обіцянки. Бо вони теж нас до» миру "примушують.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678462 вiд 2023-11-27 22:48:59There will be no meeting between U. S. Secretary of State Antony Blinken and Russian Foreign Minister Sergei Lavrov at a conference in North Macedonia this week ------- якби хуйлостан «хотів» перемир'я - то зустріч би відбулась поки що у них все по плану. вони захопили територію яку ми не можемо відвоювати нам закрили вихід в азов, вихід в чорне море з дніпра стратегічно, це успіх. майже такий як захоплення криму… можна відпочивати 5 років і робити чергову спробу київ за 3 дні…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678461 вiд 2023-11-27 22:41:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1678460 Це небезпечно для любого політика :) Чи ти думаєш що Мінські угоди пішли По на користь?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678460 вiд 2023-11-27 22:19:03тому шо любі домовленості чи тим більш фіксація збитків буде означати поразку. А це просто небезпечно для Найвеличнішого. Тому так і буде, як зараз, доки гроші даватимуть, а потім якось сповзе до ні мира ні війни.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678459 вiд 2023-11-27 22:11:48Довбика нема в заявці. Написано м'язова травма.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678458 вiд 2023-11-27 22:07:12Там начебто американські праві консерватори роздуплилися, і хочуть проголосувати пакет грошів для України незабаром. Схоже, їхня політична гойдалка на наш бік приїхала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678457 вiд 2023-11-27 21:35:29Влада поки що інформаційно не висаджує громадян на будь-які домовленості з кацапнею. Першою ознакою того, що цей процес почався, буде оприлюднення офіційних показників втрат - про що, до речі, згадує у своїх базарах хаміє.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678456 вiд 2023-11-27 21:29:54Nevropatolog № 1678453 ні мира/ні війни "на умовах негайного прийняття до нато в межах підконтрольних територій визнання лугандону-криму кацапськими офіційно з виведенням з інших областей і тим же негайним прийняттям до нато Чомусь це «негайно» дуже Зе нагадує. Яке ти маєш право вимагати щось негайно у угорця чи німця? Ти за це землями і людьми в окупації платиш? Так ти росії платиш, від неї і вимагай «негайно» надати тобі гарантії безпеки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678455 вiд 2023-11-27 21:27:59долбоёбы колбасники будут нам тут чото советовать..Дожились с толерантносьью, бля..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678454 вiд 2023-11-27 20:59:46Nevropatolog № 1678453 Там нема що роздумувати - ситуація важка і варіантів не так багато. Єдиний вірний варіант припинити війну зараз - це повна капітуляція. Всі решта варіантів залежать від рішучості Заходу, а з цим - туман.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678453 вiд 2023-11-27 20:41:04Вже всім притомним, в тому числі на Заході, ясно, що ні про які повернення до кордонів «91 чи»14 не може бути і мови. Немає і не з «явиться ні людського ресурсу, ні збройного з потенціалом то все звільнити. Варіантів лишилось рівно два. Або міряти перемогу не квадратними км, а знищеними ворогами і продовжувати палити їх, втрачаючи своїх і чекаючи на смерть хуйла і якісь зміни, що досить фантастично та дуже далеко, або… фіксувати що є з ситуацією» ні мира/ні війни "на умовах негайного прийняття до нато в межах підконтрольних територій (такі розмови періодично ведуться і озвучуються). Якщо є кейс визнання лугандону-криму кацапськими офіційно з виведенням з інших областей і тим же негайним прийняттям до нато, то погоджуватись аж бігом - після смерті хуйла і належній підготовці денонсувати як прийняті під воєнним тиском. Це болісно. Але це найкращі варіанти. Думаю, що зеленієрмаки просто ще бояться і не вирішили, під яким соусом подати той мир, але вони точно роздумують над набагато гіршими варіантами для України і щодо нато, і щодо поступок. Так що єдиний план військових може бути тільки такий - вбити якомога більше кацапів за проміжок часу і метр території в любий бік.