🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1816.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678412 вiд 2023-11-27 09:02:46

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1678410 вiд 2023-11-27 08:33:23

А можна «сіловиє тиловікі» - один фуй ясно, що якісь підараси: D

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678411 вiд 2023-11-27 08:55:53

Вже майже два роки війни, тому на книжковому ринку з'являється чимало книжок на тему.

Микола Бєлєсков хвалить цю:
Modern Warfare: Lessons from Ukraine
The foremost authority on modern war in the English-speaking world examines Europe’s most important conflict since the Second World War.

By Lawrence Freedman
7 November 2023

https://www.lowyinstitute.org/publications/modern-warfare-lessons-ukraine

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678410 вiд 2023-11-27 08:33:23

Новый термин появился - тыловые силовики:
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/manifest-42-pochemu-biznes-vzbuntovalsya-protiv-shurmy-i-tatarova-22112023-491126

PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678409 вiд 2023-11-27 04:14:27

Перетинаю кордон польща україна, черги фур кілометрів 5. Починаються далеко відкордону, контролюються ментами.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678408 вiд 2023-11-27 03:49:44

Vichny
№ 1678403

Ото ж бо і воно…

Поведінка Безуглої загрожує нацбезпеці, - слуга народу Веніславський про висловлювання колеги про Залужного
«В умовах війни це може мати вкрай негативні наслідки. Тим паче з огляду на ті чутливі питання, які розглядає комітет»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678407 вiд 2023-11-27 03:19:25

Занадто багато уваги пиздежам, пердежам та іншим висерам. То просто йобане псування повітря і нічого іншого. Є набагато важливіші та впливовіші речі. Які дійсно мають значення. Скільки вже можна всиратись від кожного вскукуріку будь-кого?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678406 вiд 2023-11-27 01:16:17

Згоден

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678405 вiд 2023-11-27 01:13:19

Я не роблю кумирів ні з кого. Є політичні дії і є політичні наслідки. Незважаючи хто саме їх робить. Якщо ситуація вийде з під контролю, то всі ці проблеми здадуться дрібницею. Найгірше що може бути це внутрішній конфлікт.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678404 вiд 2023-11-27 01:04:19

дуже хуйово що воно вилізло в публічну сферу, і то великий мінус єрмакам, що не заменеджели то всьо. Хоча це складно, враховуючи совєцьку ментальність в керівництві ЗСУ :( А також процеси.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678403 вiд 2023-11-27 01:02:08

Enot
№ 1678401

Ще раз. Безугла - пезда, хоч і не дурна вона насправді в реалі. Я хз нащо вона то робить, може корона на голові притисла і трохи месіанства додала, але висвітлені нею проблеми таки мають місце бути, нажаль.
Їх треба вирішувати.
На жаль наше суспільство так і не зрозуміє, що не можна творити собі кумирів, ні з По, ні з Зе, ні з За.
Звісно, простіше вірити в хароших і професійних хлопців із ЗСУ і шкідників єрмаківців, але все не так лінійно нажаль.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678402 вiд 2023-11-27 00:55:39

Vichny
№ 1678396 вiд 2023-11-27 00:22:57

Я й не сперечаюсь, так і є.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678401 вiд 2023-11-27 00:53:06

Vichny
№ 1678400 вiд 2023-11-27 00:45:07
Безугла не є компетентною людиною в даному питанні і її претензії не можуть сприйматися всерйоз. Реальні проблеми існують, звісно. Але вирішити їх може точно не Безугла і не Подоляк, який звинуватив військових в тому що вони тисли на владу, що вона не підписала мир з Путіним у Стамбулі.
На даний момент це виглядає так, що якісь дегенерати хочуть позбутися генерала, тому що бояться за свою владу. Це повна катастрофа для діючої влади. І величезна небезпека для України. Якщо ситуація вийде з під контролю, Україна може повторити свій шлях часів Громадянської війни.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678400 вiд 2023-11-27 00:45:07

Єнот,

Популярність і ефективність в реальних справах - то трошки різні речі, нє? Он, візьми квартал 95, наприклад.
З тезою про комсомольців згоден. Але проблема є. Її можна ховати звичайно, підсолоджуючи і роблячи всякі фотки з прикольними шеврончиками. Але ховання проблеми - то нам на руку? Шкода, звісно, що воно вилізло в публічний простір, так не мало бути :( Але ж у нас всі царювати хочуть, вимагаючи ресурсів і не пояснюючи нахуя і чому. Незалежні шо я єбу: /

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678399 вiд 2023-11-27 00:36:54

Vichny
Питання не в тому чи Залужний непогрішимий чи ні, питання в тому що навіжені комсомольці вимагають відставки генерала, якого поважають в армії та в суспільстві. Імовірно тому що він занадто популярний і тому може бути небезпечним для чинної влади.
В історії людства такі ситуації зустрічалися багато разів, в різні часи, в різних ситуаціях. Однак є спільне - якщо влада боїться своїх військових більше ніж ворога, і позбувається них, то такі країни терпіли крах.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678398 вiд 2023-11-27 00:35:04

Охххх… Wishful thinking…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678397 вiд 2023-11-27 00:26:13

безугла просто підхопила наративи що зе-команда начолі з ним же самим почала розносити
то зе розказує що військові або повинні йти в політику, або слухати накази…
арахамія розказав що у військових немає плану
ну от і безугла там же…
у мене є підозра що план залужного є… просто він зе-команді не подобається… подоляк же розказував як на набережній в ялті буде відкривати келих шампанського (літом 2023?) …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678396 вiд 2023-11-27 00:22:57

Геть (Геть)
№ 1678394

Ця сторінка є вільною для написання будь чого, але реально - ти з Канади трохи… ну далекий від реалій, навіть якщо з кимось спілкуєшся на горизонтальному рівні, організуєш підтримку і донатиш (за що тобі честь і хвала)
Але ти реально далекий від розуміння того що тут відбувається, сорян

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678395 вiд 2023-11-27 00:19:50

Ось на фейсбуку попалось. 100% корелює з тим. що я намагався донести, але у нього вийшло набагато краще і лаконічніше:
-----------
Щодо чергового допису Безуглої. Марʼяна увійшла у смак. Очевидно, що у неї є люди, які прораховують відгук - і її дописи на резонансні теми з дещо клоунською подачею можуть бути стратегією, адже ви, панове - із задоволенням розносите її тези. Навряд чи я б її відслідковував, але тепер знаю практично про кожне її слово - з ваших дописів.
Але марʼянина клоунада висвітлює і дещо іншу проблему. Якесь вже просто обожествлення нашого військового керівництва і переведення його в ранг недоторканих, непідзвітних, тих, хто завжди безумовно має рацію. Таке відношення розбещує навіть найкращих та не є конструктивним і корисним для справи.
---------------

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678394 вiд 2023-11-27 00:12:48

Vichny
№ 1678393 вiд 2023-11-26 23:45:41

Запросто :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678393 вiд 2023-11-26 23:45:41

Геть (Геть)
№ 1678389

Слухай, ти там, а я тут.
Ти мені будеш розповідати як тут? Серйозно?

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678392 вiд 2023-11-26 23:35:51

2 Р “еть
№ 1678390
Не заважай дядькові Нептуну :))))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678391 вiд 2023-11-26 23:19:13

От би ще й ППО кацапське змило чи пошкодило на довгий термін

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678390 вiд 2023-11-26 23:18:20

Bobb
№ 1678388 вiд 2023-11-26 23:09:02

Наші старі с-200 на балістичні перероблені можуть у таку погоду кацапні щось накоїти? Ось це питання бардзо цікаве :)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678389 вiд 2023-11-26 23:11:34

Vichny
№ 1678340 вiд 2023-11-26 21:14:20

Відсутність спеціалістів - кацапський наратив. Союзники теж так думали, а тепер так не думають. Софт патріоту переробили, радари з 2014 артилерійські вживаємо як боженька, що вже спричинило еволюцію у них, гіс-арта - легенда, ремкоманди хіба шаттли ще не ремонтують. Ти будь трохи оптимістичніше стосовно здібностей українців, навіть коли літературною вони не дуже говорять. До того ж зара із ШІ переклад інструкції у пдф зробити можна швидко, а люди серйозно до навчання ставляться.
ЗІ по планах, Залужний за захист країни до останнього часу тягнув по інфо для Америки. Боявся, що зіллють у пресу. Політики будуть кричати, бо то їх робота захищати гроші сплачувачів податків - чи імітувати цей захист. Це не означає, що допомоги не буде чи планів немає, чи вони не розуміють чого від них правду ховають.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678388 вiд 2023-11-26 23:09:02

Судя по карте, центр шторма идет прямиком на крымский мост..
На в'їзді до Євпаторії – море вийшло із берегів. Трасу затоплено.
-----
Крім того, на побережжі змило пляжі, котеджі, пірси а що саме головне, змило усю берегову лінію оборони. Затопило окопи, змило інженерні споруди та вогневі позиції. В тому числі на мисі Тарханкут)

І це ще не пік шторму, найцікавіше буде вночі повідомляють синоптики

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678387 вiд 2023-11-26 23:04:13

он-лайн карта шторма

https://poseidon.hcmr.gr/map?model=ww3¶m=wht&date=2023-11-26T21:00:00Z&coords=42.496,23.906,6

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678386 вiд 2023-11-26 22:51:53

:(

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678385 вiд 2023-11-26 22:51:14

Sauron
№ 1678384
по моїх родичах, що там живуть хуй це помітно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678384 вiд 2023-11-26 22:50:06

VVV
№ 1678379

Вибачаюсь, але Крим - це Україна :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678383 вiд 2023-11-26 22:49:48

Vichny
№ 1678380

прочитав «пройшли».

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678382 вiд 2023-11-26 22:49:10

В Києві на вулиці теж природній пиздець почався

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678381 вiд 2023-11-26 22:48:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1678377

Саме так. А з цим проблеми, на всіх рівнях.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678380 вiд 2023-11-26 22:47:52

VVV
№ 1678375

Де ти висновки побачив? Точку неповернення ми ще не пройшли.
Все ще може бути.
Але напрям нашого рухе, навіть при «зеленожопих» - правильний, я чекав гіршого. Війна, звісно, вплинула.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678379 вiд 2023-11-26 22:46:06

Sauron
№ 1678376 вiд 2023-11-26 22:44:11
якби ж то весь хуйлостан під воду пішов.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678378 вiд 2023-11-26 22:46:04

Nycolas
№ 1678373

Чомусь в інших країнах ні Дунаю, ні Рейну, ні Вісли не показано

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678377 вiд 2023-11-26 22:44:11

У чисто військовій площині, очевидно потрібен не один план, а кілька планів чи варіантів виконання певних завдань на основі тих чи інших параметрів на вході (забезпечення додаткових можливостей для мобілізації, переведення чи непереведення економіки на режим роботи у воєнний час, обсяги постачання зброї, фінансової підтримки і таке інше). Чи можна називати це різними сценаріями (оптимальний, непоганий, фуєватий, зовсім фуйовий). І це ми ще не говоримо про прогнозування дій ворога.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678376 вiд 2023-11-26 22:44:11

Пішла під воду траса Саки - Євпаторія
https://t.me/berezoview/26930

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678375 вiд 2023-11-26 22:38:04

Vichny
№ 1678368

ох, я б так не поспішав з висновками

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678374 вiд 2023-11-26 22:36:43

Проблема з чисто військовим планом, який спирався би на реалії, а не фантазії.
Звісно, не безуглим чи нам, пересічним, про ті плани знати.
Але багато сигналів, що з тим планом проблеми.
Так, безугла - їбанашка, але це не відміняє того, що проблема існує, і треба щось з цим робити.
З іншого боку - проблема з кадрами (від'ємна селекція, совкові HR процеси) - то ж і маєм що маєм.
Але маєм краще, ніж мого було б бути.
Бо княпаєм тут на кнопочки, а не виживаєм в підвалах.
І українство народжується знов.
Тож давайте цінити то що маємо, без нігілізму і віри в царя

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678373 вiд 2023-11-26 22:33:18

Vichny
№ 1678371

Це Дніпро :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.