Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678412 вiд 2023-11-27 09:02:46Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1678410 вiд 2023-11-27 08:33:23А можна «сіловиє тиловікі» - один фуй ясно, що якісь підараси: D
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678411 вiд 2023-11-27 08:55:53Вже майже два роки війни, тому на книжковому ринку з'являється чимало книжок на тему. Микола Бєлєсков хвалить цю: Modern Warfare: Lessons from Ukraine The foremost authority on modern war in the English-speaking world examines Europe’s most important conflict since the Second World War. By Lawrence Freedman 7 November 2023 https://www.lowyinstitute.org/publications/modern-warfare-lessons-ukraine
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678410 вiд 2023-11-27 08:33:23Новый термин появился - тыловые силовики:https://www.dsnews.ua/ukr/politics/manifest-42-pochemu-biznes-vzbuntovalsya-protiv-shurmy-i-tatarova-22112023-491126
PEPSI(Mercury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678409 вiд 2023-11-27 04:14:27Перетинаю кордон польща україна, черги фур кілометрів 5. Починаються далеко відкордону, контролюються ментами.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678408 вiд 2023-11-27 03:49:44Vichny № 1678403 Ото ж бо і воно… Поведінка Безуглої загрожує нацбезпеці, - слуга народу Веніславський про висловлювання колеги про Залужного «В умовах війни це може мати вкрай негативні наслідки. Тим паче з огляду на ті чутливі питання, які розглядає комітет»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678407 вiд 2023-11-27 03:19:25Занадто багато уваги пиздежам, пердежам та іншим висерам. То просто йобане псування повітря і нічого іншого. Є набагато важливіші та впливовіші речі. Які дійсно мають значення. Скільки вже можна всиратись від кожного вскукуріку будь-кого?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678406 вiд 2023-11-27 01:16:17Згоден
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678405 вiд 2023-11-27 01:13:19Я не роблю кумирів ні з кого. Є політичні дії і є політичні наслідки. Незважаючи хто саме їх робить. Якщо ситуація вийде з під контролю, то всі ці проблеми здадуться дрібницею. Найгірше що може бути це внутрішній конфлікт.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678404 вiд 2023-11-27 01:04:19дуже хуйово що воно вилізло в публічну сферу, і то великий мінус єрмакам, що не заменеджели то всьо. Хоча це складно, враховуючи совєцьку ментальність в керівництві ЗСУ :( А також процеси.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678403 вiд 2023-11-27 01:02:08Enot № 1678401 Ще раз. Безугла - пезда, хоч і не дурна вона насправді в реалі. Я хз нащо вона то робить, може корона на голові притисла і трохи месіанства додала, але висвітлені нею проблеми таки мають місце бути, нажаль. Їх треба вирішувати. На жаль наше суспільство так і не зрозуміє, що не можна творити собі кумирів, ні з По, ні з Зе, ні з За. Звісно, простіше вірити в хароших і професійних хлопців із ЗСУ і шкідників єрмаківців, але все не так лінійно нажаль.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678402 вiд 2023-11-27 00:55:39Vichny № 1678396 вiд 2023-11-27 00:22:57 Я й не сперечаюсь, так і є.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678401 вiд 2023-11-27 00:53:06Vichny № 1678400 вiд 2023-11-27 00:45:07 Безугла не є компетентною людиною в даному питанні і її претензії не можуть сприйматися всерйоз. Реальні проблеми існують, звісно. Але вирішити їх може точно не Безугла і не Подоляк, який звинуватив військових в тому що вони тисли на владу, що вона не підписала мир з Путіним у Стамбулі. На даний момент це виглядає так, що якісь дегенерати хочуть позбутися генерала, тому що бояться за свою владу. Це повна катастрофа для діючої влади. І величезна небезпека для України. Якщо ситуація вийде з під контролю, Україна може повторити свій шлях часів Громадянської війни.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678400 вiд 2023-11-27 00:45:07Єнот, Популярність і ефективність в реальних справах - то трошки різні речі, нє? Он, візьми квартал 95, наприклад. З тезою про комсомольців згоден. Але проблема є. Її можна ховати звичайно, підсолоджуючи і роблячи всякі фотки з прикольними шеврончиками. Але ховання проблеми - то нам на руку? Шкода, звісно, що воно вилізло в публічний простір, так не мало бути :( Але ж у нас всі царювати хочуть, вимагаючи ресурсів і не пояснюючи нахуя і чому. Незалежні шо я єбу: /
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678399 вiд 2023-11-27 00:36:54Vichny Питання не в тому чи Залужний непогрішимий чи ні, питання в тому що навіжені комсомольці вимагають відставки генерала, якого поважають в армії та в суспільстві. Імовірно тому що він занадто популярний і тому може бути небезпечним для чинної влади. В історії людства такі ситуації зустрічалися багато разів, в різні часи, в різних ситуаціях. Однак є спільне - якщо влада боїться своїх військових більше ніж ворога, і позбувається них, то такі країни терпіли крах.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678398 вiд 2023-11-27 00:35:04Охххх… Wishful thinking…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678397 вiд 2023-11-27 00:26:13безугла просто підхопила наративи що зе-команда начолі з ним же самим почала розносити то зе розказує що військові або повинні йти в політику, або слухати накази… арахамія розказав що у військових немає плану ну от і безугла там же… у мене є підозра що план залужного є… просто він зе-команді не подобається… подоляк же розказував як на набережній в ялті буде відкривати келих шампанського (літом 2023?) …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678396 вiд 2023-11-27 00:22:57Геть (Геть) № 1678394 Ця сторінка є вільною для написання будь чого, але реально - ти з Канади трохи… ну далекий від реалій, навіть якщо з кимось спілкуєшся на горизонтальному рівні, організуєш підтримку і донатиш (за що тобі честь і хвала) Але ти реально далекий від розуміння того що тут відбувається, сорян
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678395 вiд 2023-11-27 00:19:50Ось на фейсбуку попалось. 100% корелює з тим. що я намагався донести, але у нього вийшло набагато краще і лаконічніше: ----------- Щодо чергового допису Безуглої. Марʼяна увійшла у смак. Очевидно, що у неї є люди, які прораховують відгук - і її дописи на резонансні теми з дещо клоунською подачею можуть бути стратегією, адже ви, панове - із задоволенням розносите її тези. Навряд чи я б її відслідковував, але тепер знаю практично про кожне її слово - з ваших дописів. Але марʼянина клоунада висвітлює і дещо іншу проблему. Якесь вже просто обожествлення нашого військового керівництва і переведення його в ранг недоторканих, непідзвітних, тих, хто завжди безумовно має рацію. Таке відношення розбещує навіть найкращих та не є конструктивним і корисним для справи. ---------------
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678394 вiд 2023-11-27 00:12:48Vichny № 1678393 вiд 2023-11-26 23:45:41 Запросто :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678393 вiд 2023-11-26 23:45:41Геть (Геть) № 1678389 Слухай, ти там, а я тут. Ти мені будеш розповідати як тут? Серйозно?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678392 вiд 2023-11-26 23:35:512 Р “еть№ 1678390Не заважай дядькові Нептуну :))))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678391 вiд 2023-11-26 23:19:13От би ще й ППО кацапське змило чи пошкодило на довгий термін
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678390 вiд 2023-11-26 23:18:20Bobb № 1678388 вiд 2023-11-26 23:09:02 Наші старі с-200 на балістичні перероблені можуть у таку погоду кацапні щось накоїти? Ось це питання бардзо цікаве :)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678389 вiд 2023-11-26 23:11:34Vichny № 1678340 вiд 2023-11-26 21:14:20 Відсутність спеціалістів - кацапський наратив. Союзники теж так думали, а тепер так не думають. Софт патріоту переробили, радари з 2014 артилерійські вживаємо як боженька, що вже спричинило еволюцію у них, гіс-арта - легенда, ремкоманди хіба шаттли ще не ремонтують. Ти будь трохи оптимістичніше стосовно здібностей українців, навіть коли літературною вони не дуже говорять. До того ж зара із ШІ переклад інструкції у пдф зробити можна швидко, а люди серйозно до навчання ставляться. ЗІ по планах, Залужний за захист країни до останнього часу тягнув по інфо для Америки. Боявся, що зіллють у пресу. Політики будуть кричати, бо то їх робота захищати гроші сплачувачів податків - чи імітувати цей захист. Це не означає, що допомоги не буде чи планів немає, чи вони не розуміють чого від них правду ховають.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678388 вiд 2023-11-26 23:09:02Судя по карте, центр шторма идет прямиком на крымский мост.. На в'їзді до Євпаторії – море вийшло із берегів. Трасу затоплено. ----- Крім того, на побережжі змило пляжі, котеджі, пірси а що саме головне, змило усю берегову лінію оборони. Затопило окопи, змило інженерні споруди та вогневі позиції. В тому числі на мисі Тарханкут) І це ще не пік шторму, найцікавіше буде вночі повідомляють синоптики
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678387 вiд 2023-11-26 23:04:13он-лайн карта шторма https://poseidon.hcmr.gr/map?model=ww3¶m=wht&date=2023-11-26T21:00:00Z&coords=42.496,23.906,6
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678386 вiд 2023-11-26 22:51:53:(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678385 вiд 2023-11-26 22:51:14Sauron № 1678384 по моїх родичах, що там живуть хуй це помітно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678384 вiд 2023-11-26 22:50:06VVV № 1678379 Вибачаюсь, але Крим - це Україна :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678383 вiд 2023-11-26 22:49:48Vichny № 1678380 прочитав «пройшли».
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678382 вiд 2023-11-26 22:49:10В Києві на вулиці теж природній пиздець почався
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678381 вiд 2023-11-26 22:48:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678377 Саме так. А з цим проблеми, на всіх рівнях.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678380 вiд 2023-11-26 22:47:52VVV № 1678375 Де ти висновки побачив? Точку неповернення ми ще не пройшли. Все ще може бути. Але напрям нашого рухе, навіть при «зеленожопих» - правильний, я чекав гіршого. Війна, звісно, вплинула.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678379 вiд 2023-11-26 22:46:06Sauron № 1678376 вiд 2023-11-26 22:44:11 якби ж то весь хуйлостан під воду пішов.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678378 вiд 2023-11-26 22:46:04Nycolas № 1678373 Чомусь в інших країнах ні Дунаю, ні Рейну, ні Вісли не показано
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678377 вiд 2023-11-26 22:44:11У чисто військовій площині, очевидно потрібен не один план, а кілька планів чи варіантів виконання певних завдань на основі тих чи інших параметрів на вході (забезпечення додаткових можливостей для мобілізації, переведення чи непереведення економіки на режим роботи у воєнний час, обсяги постачання зброї, фінансової підтримки і таке інше). Чи можна називати це різними сценаріями (оптимальний, непоганий, фуєватий, зовсім фуйовий). І це ми ще не говоримо про прогнозування дій ворога.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678376 вiд 2023-11-26 22:44:11Пішла під воду траса Саки - Євпаторія https://t.me/berezoview/26930
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678375 вiд 2023-11-26 22:38:04Vichny № 1678368 ох, я б так не поспішав з висновками
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678374 вiд 2023-11-26 22:36:43Проблема з чисто військовим планом, який спирався би на реалії, а не фантазії. Звісно, не безуглим чи нам, пересічним, про ті плани знати. Але багато сигналів, що з тим планом проблеми. Так, безугла - їбанашка, але це не відміняє того, що проблема існує, і треба щось з цим робити. З іншого боку - проблема з кадрами (від'ємна селекція, совкові HR процеси) - то ж і маєм що маєм. Але маєм краще, ніж мого було б бути. Бо княпаєм тут на кнопочки, а не виживаєм в підвалах. І українство народжується знов. Тож давайте цінити то що маємо, без нігілізму і віри в царя
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678373 вiд 2023-11-26 22:33:18Vichny № 1678371 Це Дніпро :)