Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678372 вiд 2023-11-26 22:31:32Коли безуглі запитують «єсть лі у вас план?» вони чи не розуміють, чи вважають, що інші не розуміють того, що цей план не може бути чисто військовим, і що діяльність Сил оборони України є лише одним із компонентів цього плану - поряд із економікою, фінансами, міжнародним співробітництвом тощо. Простий приклад - сьогодні Україна отримує так звану «пряму бюджетну підтримку» від США через Світовий банк - це мільярди доларів, за рахунок яких виплачуються зарплати медиків, вчителів, держслужбовців тощо. Якщо далі цієї підтримки не буде, чи вплине це на чисто військову діяльність? А відповідь на запитання «буде чи ні» залежить від «партнерів».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678371 вiд 2023-11-26 22:30:54Sauron № 1678366 А шо це за пиздуватий кордон посеред України на цій мапі? Цей вінді-хуїнді охуїв чи шо?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678370 вiд 2023-11-26 22:29:22І трохи про футбол, другий матч підряд забив Коваленко, а Лунін зіграв на нуль, зробивши як мінімум один суперсейв. Сподіваюсь, що знайдеться таки клуб, що запропонує Луніну такий статус, що в Бенфіці отримав Трубін.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678369 вiд 2023-11-26 22:29:07Voordalak (Тут поруч) № 1678367 О так, від'ємна селекція - то корінь наших проблем
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678368 вiд 2023-11-26 22:28:20Voordalak (Тут поруч) № 1678365 Це частина правди, так. Але що ти хочеш, щоб був якийсь магічний світч - хуяк! і все? Так не буває. Коли навіть люди, у яких кацапня будинки роз'їбала, не завжди радикальна до них. Але все ж відбувається все швидше ніж могло б. І, на мою думку, точку неповернення ми ще не пройшли. Так що грузинський сценарій є реальним :( Але залежить і від наших маленьких дій щоби став нереальним. Не варто сподіватися на богів чи кумирів.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678367 вiд 2023-11-26 22:26:28Vichny № 1678363 вiд 2023-11-26 22:16:21 Але в них війни немає, це вже плюс. І так, в них, на відміну від нас 300років небуло відємної селекції.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678366 вiд 2023-11-26 22:25:30В Криму найсильніший шторм за 100 років. 9 метрів хвилі.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678365 вiд 2023-11-26 22:23:28Vichny № 1678358 вiд 2023-11-26 22:08:07 Така собі еволюція, найкращі гинуть, а більшості пох, вони продовжують пиздіти кацапською і виберуть собі як не зелю так притулу, і через пару років будуть з кацапами обніматися, як грузини зараз. Ти знову скажеш шо я негатив ллю, але це гірка правда.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678364 вiд 2023-11-26 22:16:50Sauron № 1678362 Їй - точно ні. Я написав кому і чому.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678363 вiд 2023-11-26 22:16:21Voordalak (Тут поруч) № 1678355 До речі, про Румунію :) У 2021, на «Євро-2020» ми пару днів жили в будиночку в єбєнях в Банаті, ахуєнні місця. Поруч жили веселі румуни :) Ми так спілкувалися потроху, мовний бар'єр був великий, вони ні англ, ні тим більше укр не розуміли, був там румуносерб, який перекладав, ну і ще один який трохи все-таки англійську розумів. Так от. Ми якось підбухнули, пішли до них знімати спільне відео виконання пісні «Путін - хуйло!». Вони дуже сміялися, а панянки ніяковіли, бо слов'янське слово «хуй» розуміли :) Ну а потім стали вони співати що «Йоханніс - пула!». Йоханніс - то їх президент, німець етнічний, і друг України. Ми не підтримали :) Це я до чого - у них теж не все так однозначно, а то шо їм (Центральній Європі і Балтії) вдалося застрибнути на потіги НАТО і євросоюзу - так це тому, що кацапія дуже не пручалась… А народ.. Я от в Болгарії, члену НАТО і ЄС бачив дохуя підарасів в червоних футболках з написом ссср.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678362 вiд 2023-11-26 22:12:32Vichny № 1678361 А що ти очікуєш? Що Залужний має їй в соцмережах доповідати план? А якщо мовчить, то справді нема нічого?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678361 вiд 2023-11-26 22:09:37Sauron № 1678359 Ага, план. Мемасіки, інстаграмчики, прикольні шеврончики і все це ггг. :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678360 вiд 2023-11-26 22:08:48Sauron № 1678357 Так, і у них далеко не все ідеально, вони живуть зовсім іншим темпом життя
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678359 вiд 2023-11-26 22:08:13Безугла - тупа пизда, план є.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678358 вiд 2023-11-26 22:08:07Voordalak (Тут поруч) № 1678355 Сорі за банальщину - але «не все так однозначно». Еволюція йде, з цією війною - навіть революція. Ти міг уявити 2 роки тому, що в Одесі буде така ненависть до русні (не у всіх звісно, так і у Львові не у всіх). І що візовий режим, і що підтримка членства в НАТО десь 70%?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678357 вiд 2023-11-26 22:07:41Vichny № 1678354 Публічно наші казали, що графіки поставок обіцяної бронетехніки просраті. Також самі європейці визнали, що не встигають поставити нам обіцяний мільон снарядів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678356 вiд 2023-11-26 22:05:36І хороші новини з Челябінського тракторного, де кажуть ремонтують і збирають танки для війни в Україні. Русня каже, що вибухнув трансформатор. На відео там два твіти в ланцюжку - не схоже, щоб це був трансформатор. https://twitter.com/front_ukrainian/status/1728834135178072138
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678355 вiд 2023-11-26 22:02:42Павлюченко RIP Тітушко в ремроті Війну в країну привели хахли-малороси які замість Черновола вибрали кравчука, потім замість Ющенко януковіча, і контрольний замість Порошенко шмарклю. Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Румунія і т. д. наглядний приклад. Армія - зріз суспільства, і там теж далеко не все гарно. Із зеленими підарасами нам нічого не світить нажаль.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678354 вiд 2023-11-26 21:59:25Sauron № 1678353 ти точно знаєш хто що кому пообіцяв в цьому плані? І точно знаєш, що якщо у нас завтра з'явиться 1000 F-16 - то вони будуть всі літати, обслуговуватись, мати безпечні стоянки і ефективно знищувати русню?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678353 вiд 2023-11-26 21:55:48Vichny № 1678349 Та щось не віриться. Вони не можуть бути такі тупі. Вони пообіцяли недостаньо зброї, а дали ще менше. І це за тотальної переваги в повітрі??
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678352 вiд 2023-11-26 21:53:27та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1678345 Та ти трохи замазав з Порохом, їй бо. Що, при Пороху всі посли були ахуєнними, професійними, ефективними? Точно? А зараз всі підараси зелені і курви? В т. ч. Маркарова і люди, яких в публічному полі ви не бачите, але вони роблять свою роботу, і дякуючи їм в т. ч. ми маєм більш-менш підтримку, навіть в неочевидних країнах?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678351 вiд 2023-11-26 21:52:04Sauron № 1678347 промацування грунту.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678350 вiд 2023-11-26 21:51:41Доречі був момент в штрафному схожий на момент Мудрика, коли гравець атаки шукає порушення. Дуже схоже: Мартіаль прокинув м'яч надто далеко, при цьому наткнувся на ногу захисника і впав. П Суддя дав французу картку за симуляцію, бо в динаміці воно саме так виглядало. І той навіть не сперечався. Але потім втрутився ВАР, покрутив епізод з різних камер, і сказав, що це пеналь. Я не згоден.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678349 вiд 2023-11-26 21:50:57Sauron № 1678347 Відбувається то, що партнери питають - «якого хуя?» Ну і іде пошук крайніх. Така людська природа. Це так, дуже спрощено.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678348 вiд 2023-11-26 21:46:26Миколенко провів чергову якісну гру за Евертон, хоча МЮ виграв 0:3. Фани назвали його одним з кращих. 4 удари, причому один раз влучив в поперечку. Я ось подивився майже всю гру - не можу сказати, що Віталій зіграв прям добре, але більш-менш.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678347 вiд 2023-11-26 21:41:43Висєри Арахамії і тепер Безуглої не можуть бути випадковими. Пиздець, що відбувається?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678346 вiд 2023-11-26 21:35:59klirik № 1678343 Гарна легенда :)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678345 вiд 2023-11-26 21:34:05//у нас просто нема достатньої кількості професійних людей// - ага, тому мусимо послицями відправляти курву і генпрокуроршу, головне щоб не від Пороха (так краще, чи знову ескапада? ;)
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678344 вiд 2023-11-26 21:32:292 Vichny № 1678315Добрий якийсь. Міг же і з мосту у воду ;)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678343 вiд 2023-11-26 21:24:08Є думка що Залужного нав'язали Зе рептілоїди з госдепу ;). Бо його призначення співпало з першими повідомленнями розвідки що буде війна
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678342 вiд 2023-11-26 21:18:49та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1678341 А все індивідуально, насправді. Ви ж не думаєте, що в ГШ при Пороху були всі суцільно ангели, а при Зе - лише чорти? І як це, до речі, корелюється з позитивним Залужним, він же від Зе ;) При Пороху був генерал-майором дореформенним, тобто бригадним генералом.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678341 вiд 2023-11-26 21:15:51Vichny № 1678337 «МАрчели -Кривоноси - Червінські» це узагальнення, а не виключно вказані особи, тому і в множині
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678340 вiд 2023-11-26 21:14:20Геть (Геть) № 1678338 Це не плани, це мета. Як досягнути цих планів - зрозуміло, що це має бути не для всіх очей і вух, але наші партнери напрягаються від того що нема цих планів з достатньою долею адекватності і реалізму… Про дадуть «усе». Чомусь люди думають, що нам не дають «усе», тому що не хочуть капітальної поразки кацапстану союзники. Це так. Але ще лдна з «невдобних» причин - у нас просто нема достатньої кількості професійних людей, хто б дав тому раду, якщо у великій кількості буде. Ну уявіть собі 1000 F-16. Вони самі літатимуть і себе обслуговуватимуть? Також уявіть бойові ІТ системи американські в єдиній екосистемі. Так дерржспецзв'язок всреться, але не допустить. «аааа, анб буде нашу інформацію бачити! Нє дапустім!». Підари.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678339 вiд 2023-11-26 21:09:58Ну і ще одна фігня: Америка давно зла на Європу за те, що майже ніхто 2.5-3% від ВВП не витрачає на оборону (згідно з НАТО). Ну от і спонукають (успішно) до витрат на Україну, тим більш що далі вступ у ЄС тощо.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678338 вiд 2023-11-26 21:06:32Бгггг плани то пиздато, а у кацапні хтось запитав що вони думають за наші плани? ЗІ «жахливий» Зе із Залужним озвучили наші плани із самого початку! Кордони 91го року включно Крим. Тут усі знають за це. Інша справа, що Байденюк свої внутрішні справи вирішує разом із республіканцями. ІМХО (тримаю дулю) грудень-січень дадуть усе, що потрібно аби дід на білому коні переможно був переобраний. Особливо як з Китаєм утрясуть відлигу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678337 вiд 2023-11-26 21:02:45та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1678336 ну ти ж написав «Марчели- Кривоноси в запас, Червінські за грати, нарешті Залужного зняти - чого ще чекати від зелених тварюк.. головне, аби не Порох» Причому тут Порох? З усіх вищеперерахованих хіба що у Марченко відносини з Порохом, останній за нього навіть заставу вніс, за що респект. А ну, і у Кривоноса, коли він дивно знявся з виборів, але то було туповато (жодних коментарів стосовно військових звитяг Кривоноса - бо в тому зі свого дивану не розбираюсь)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678336 вiд 2023-11-26 20:53:52я не притягую Пороха, я притягую тих людей-професіоналів, які були б дуже корисними зараз при владі, але на яких зелені поставили тавро - це людина Пороха.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678335 вiд 2023-11-26 20:52:38Vichny № 1678333 так і я ж про те. Про це союзники і не дужке, вже кажуть відкритим текстом. І питають за результат. Та і для власного народа теж непогано б було якусь реальну кінцеву мету поставить. Замість пустих закликів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678334 вiд 2023-11-26 20:49:07Да, і для прихожан секти «військові - боги, вони точно знають» скажу таке - саме нечітке (в певних аспектах) виходить саме від ГШ/АГК, нажаль. Не творіть собі кумирів, люди.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678333 вiд 2023-11-26 20:46:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1678332 Саме так. І ще, як казав Лобановський - треба мати набір тактик. Я думаю, тут ще питання у відносинах з партнерами. Вони нас питають - ок, який ваш план? А у наших (не можу казати напевно про всі аспекти) відповідь - дайте нам хуліард вандервафль, а ще грошей охуліард, і ми переможемо! Таке викликає відторгнення. І таке (в певних аспектах), на жаль, є