🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1818.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678332 вiд 2023-11-26 20:43:02

шоб скласти якийсь план потрібна бути чітко сформульована кінцева мета і задача. Бо просте гасло «Ми повинні перемогти» це ні про шо.
От хто знає яка наша реальна мета? Не так просто, для загального піздежа по ТБ, а саме реальна.
- до кордонів 1991 р.
- до кордонів 24.02.22
- не втратити більше ніж є зараз
- відбити ще хоть шось
- воюєм як воєм, а там куди вивезе
Якшо вимагати реалізації чогось між п.1 і 2 то Залужний в статті Економста прямо сказав, наявними засобами це нереально. Бо реально ми зараз між п.3 і 4 а то і п.5
Може треба спочатку визначитесь з метою, а вже тоді і розуміти чим і як цю мету досягать.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678331 вiд 2023-11-26 20:40:28

А, і ще про турнікети. Їх закупає зовсім не МО, у КМС є свій бюджет на таке, це так, до слова.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678330 вiд 2023-11-26 20:38:56

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1678329

Коротко.
Безуглій - не треба і не можна
Зеленському - потрібно, бо він ВГК
Єрмаку - хз, оскільки він «руки» Зе, то напевно так, на жаль.
Безвідносно мого відношення до осіб, оскільки у них такі посади, то треба. Інакше, буде махновщина.
Друге. Стосовно «внесення заявок в дербюджет». Сорі, але ти зеленого :) поняття не маєш, як то відбувається. І так, то справа Залужного то робити, бо Командування медичних сил підпорядковується йому, і вони, і тільки вони, мають подати _аргументовану_ потребу. Не подають. Або подають хуйню. Або не подають ніхуя. Саме прекрасне в світі МО не може на свій розсуд правильно спланувати потребу, якщо немає «вхідної інформації».

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678329 вiд 2023-11-26 20:33:30

Vichny
№ 1678325
я не питаю про всіх, а конкретно про цих персон - безеглу, єрмака і боневтіка - ти можеш дати гарантію, що вони ті особи, яким варто доповідати плани військових операцій? рахувати к-ть необхідних турнікетів це справа Залужного? вносити заявки в держбюджет? МО для чого тоді? це влада невігласів, якщо не зрадників, хоч в останньому є лосить великий сумнів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678328 вiд 2023-11-26 20:31:18

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1678321

Я от Пороха дуже поважаю, незважаючи на недоліки, за нього голосував, і можливо, буду ще.
Але ось такі ескапади як у тебе - ну ніхуя не додають шанувальників. нахуя Пороха до всього притягувати? Світ не крутиться навколо Пороха.
Кривонос, до речі, не однозначний персонаж, корона там ще та. Стосовно Марчелло - поганого нічого не скажу, але кар'єра від підполковника до генерал-майора за 2 чи три роки - вражаюча.
Коротше, це набило оскому, звісно, але реально - не все так однозначно.
І не забувайте, ким і коли був призначений В. Ф. З.? ;)
До речі я був дуже радий тому факту, що хомчака з його суперкороною погнали нахуй, це ще той «бог» був ". Заодно і Тарана - їблана совєцького.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678327 вiд 2023-11-26 20:21:50

Про «план» - звичайно ж, вдупутатам, особливо партії «слуга уроду», опзж та майбазів їх давати не можна.
Але є Ставка Верховного Голокомандувача. Я не знаю, про шо там говорять, а якби знав, хуй би тут писав, але виглядає, що дійсно, конкретного плану з аргументацією що, коли і навіщо там нема. Я моу бути неправий, просто апроксимую з певних інших речей, які звідта виходять.
«Ми ахуєнні пацани, дайте нам 2 мільйони!». Нахуя, який вихлоп з того, нічого не говориться, бо не ваша собача справа

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678326 вiд 2023-11-26 20:16:55

olma
№ 1678323 вiд 2023-11-26 20:12:08

Скажу. Обидва рішення - довбоєбізм, треш і піздєц

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678325 вiд 2023-11-26 20:15:50

Не москаль

Я тобі можу назвати купу народу, які закінчили «академію штабу НАТО», чи щось що ти маєш на увазі, але є корупціонерами, довбойобами, або просто муділами, які купили собі то відрядження, бо дуже жирненько.
З іншого боку, наші академії - то ше той рівень.
Ну і поцікавтесь, яку академію щакінчив, наприклад, Забродський, чи Муженко, яких тут дуже поважають (і є за що, але не всі їх дії, скажем так, адекватні)

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678324 вiд 2023-11-26 20:15:30

2та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1678321
всі її плани - давай асфальт! Йобнута не хоче пригадати, які були плани до війни? навіть коли весь світ кричав про можливе вторгнення… Хоча, ймовірно, вона була дуже зайнятою- складала промови і протоколи про те, що операції з вагнерами не було і іншу хуйню для офіса найвеличнішого та його віце президента Зеленського.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678323 вiд 2023-11-26 20:12:08

Vichny
№ 1678315
----
Може і так. А от скажи в контексті оцих всіх оцінок, чи прості рішення Зе такі як зняти нахуй ВСІХ обласних воєнкомів без винятку під час війни і доручити главкому займатися пошуком HRом на ці посади? Це вумна ідея під час війни? Друге, (ми про це тут згадували) Резнікова зняли з Міноборони, і зняли УСІХ без винятку 8 заступникі в міністра. Це ж треба бути взагалі відірваним від життя щоб такі фокуси робити. А тепер ці нові заступники, очкують тормозять з тендерами, з бомагами і таке інше. Треба ж час, що у цій машинерії розібратися і щоб тебе не підставили під тюрму.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678322 вiд 2023-11-26 20:10:31

2 klirik
похуй, на Оболоні чи в задрипинськє. У слуг багато - шо ні рожа, то… єбало. монобільшістьбля

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678321 вiд 2023-11-26 20:08:46

а шо, оця безугла разом з єрмаком закінчили акдемію генштабу НАТО, чи хоча б військову кафедру інституту харчової промисловості, щоб вимагати плани військових кампаній на 2024р? Марчели- Кривоноси в запас, Червінські за грати, нарешті Залужного зняти - чого ще чекати від зелених тварюк.. головне, аби не Порох

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678320 вiд 2023-11-26 20:05:26

Безуглу обрали кияни, з Оболоні. Це так, до відома

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678319 вiд 2023-11-26 20:00:16

2Vichny
№ 1678315
що є проблеми- знають всі. Але її вирішення - не в твітах безмозглої. Ще й заклик «йти в відставку» - йобнуто якось. З одного боку когось призначають - знімають в офісі, з іншого - дайте нам план.
Комунікації офіса - це пиздець. Окрім «две - трі нєделі» і «ща як вгатим контрнаступом» зараз з'явилось «у всьому винні військові» … Офігенно…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678318 вiд 2023-11-26 19:58:58

«айеью там в нормі»

тіки вона це дужке старанно маскує і приховує

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678317 вiд 2023-11-26 19:58:22

Безуглая по команде из Оп тушит пожар (который москали умело размахивают, натравливая британцев на нас) от вью хуяхумии. Вот только тушит бензином. Два дебила это сила

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678316 вiд 2023-11-26 19:58:07

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1678311
----
Можливо таке попередження має сенс з огляду на дощ, який замерзає на ходу. Свого часу так саморобні катки для хокею робили. Зі шланги воду ллєщ при температурі -15"С.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678315 вiд 2023-11-26 19:35:23

Безугла - не зовсім тупа пизда, айеью там в нормі, вона просто корону на голову наділа, успіхи кар'єрні скружили голову.
Але завжди, як усі політики, говорити вміла багато ніачьом, без жодної конкретики, знаю її року так з 2015, навіть на машині якось підвозив, але просто підвозив, ось такий камінгаут :)
Зараз говорить з конкретикою.
Не то шо я згоден з підходом, також дуже ймовірно, що вона і рота не розкриє без узгодження з єрмаком, але проблему вона обмалювала реальну. Не все збс у нас в управлінні військами. В. Ф. З. - збс дядько, наш козак, але цього замало.
Треба йому трохи менше фейсбучно-інстаграмних фоточок, а також навести порядок з радниками, бо там піздєц з рівнем, і трохи звернути уввгу на процеси. Ясно, що то не функція ГК, але вплив є. Проблема в HR процесах в ЗСУ, бо звільнити когось чи взяти на посаду - ще той квест, тому і так багато «совкових» полкано-генералів з одного боку, і радників, які ще вчора були в зоасім іншому професійному оточенні - з іншої.
Із золотою серединою - проблеми.
Якщо спитаєте мене - а хто ж краще? Відповідь - а хуй його знає. Має бути хтось з тих, з о з одного боку пройшов крим і рим, а з іншого - не був зашореним професійним воєвакою.
Є такі, прізвища їх мало кому щось скажуть, як і прізвище З. в 2021 році, коли його призначив інший З., до речі. За певний час до великої війни, і багато чого модна було зробити

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678314 вiд 2023-11-26 19:17:08

Не останній боєць з Азову вже прямим текстом про неї пише. Скоріш за все від Єрмака почали приховувати планування військових операцій, раз Арахамія і Безугла заговорили за якийсь таємнічі плани.

"О, вилізла безугла ще зі своїм пиздьожом
Ще одна пиздувата.

Поодовжується цілеспрямована інфо атака на Залужного, флагманом якої є тупа пизда що зливала позиції наших військ, розташування, боєкомплект і новітню техніку.

Вона або саботажник або агент ворога "

https://x.com/Samoilenko_I/status/1728821540991697180?s=20

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678313 вiд 2023-11-26 19:03:53

безмозгла підключилась до хламідії…Дайте ій план. довбойоби

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678312 вiд 2023-11-26 19:00:15

Пишуть, Чорному морі зараз лютий шторм.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678311 вiд 2023-11-26 18:44:37

olma
№ 1678304
По Київ обл рекомендація 2 дні навчання онлайн в школах

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678310 вiд 2023-11-26 18:43:56

«Не скажу, що щось змінилось кардинально, можливо, стало спокійніше. Десь змінились якісь дрібниці і стало більше позитивних емоцій. Ми стали грати більш розкутіше»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678309 вiд 2023-11-26 18:42:49

Batyj
№ 1678300

А шо в Олександрії піздєц-піздєц? Лівнєвий хуєпад?

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678308 вiд 2023-11-26 18:37:53

Юнайтед ахуйєнний гол бісєклжтою забили
Подача з флангу миколенко хоча до нього можна претензії не висувати
https://dubz.co/v/7j486q

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678307 вiд 2023-11-26 18:21:20

Все з вами зрозуміло, гражданін Фуйло:
---------------------
"Палестинське угруповання ХАМАС звільнило заручника з російським громадянством на знак вдячності РФ за підтримку «палестинської справи». Про це пише The Times of Israel.

У заяві угруповання йдеться, що цей крок є «відповіддю на зусилля президента Росії Володимира Путіна та вдячністю за позицію РФ щодо підтримки палестинської справи».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678306 вiд 2023-11-26 18:21:04

Дуже пишаюся, що тут перебуваю. Я ж кажу, забив гол і хлопці, можливо, були раді за мене більше, ніж я сам.
--------------------------------------------------------
Він не уявляє, що майже пів країни раді більше за нього.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678305 вiд 2023-11-26 18:18:31

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1678303 вiд 2023-11-26 18:07:50

Тут незрозуміло: ці жовтожопі білі ведмеді - вони диверсанти чи просто довбойоби?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678304 вiд 2023-11-26 18:10:45

Києву повезло сьогодні - хіба що пронизливі дуже швидкі пориві вітру.

Отут пише що трохи на південний Схід від Києва йде смуга циклону неслаба. Від мокрого снігу до крижаного дощу.

https://www.ventusky.com/?p=50.0;34.2;5&l=rain-3h

А взагалі прогноз погоди далі, ніж на 3 дні - діло слабке (швах німецькою мовою).

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678303 вiд 2023-11-26 18:07:50

Китайское судно, подозреваемое в повреждении газопровода Balticconnector, тащило якорь по морскому дну на протяжении 185 км — об этом сообщает шведская SVT со ссылкой на министра обороны Эстонии. По словам Ханно Певкура, расследование также выявило связь контейнеровоза Newnew Polar Bear с повреждениями финских и шведских кабелей в Балтийском море.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678302 вiд 2023-11-26 18:05:30

Наебали, наебали..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678301 вiд 2023-11-26 18:02:22

А где ливневый снегопад?) Нас наебали?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678300 вiд 2023-11-26 18:00:42

№ 1678295
А причем тут дренаж к ливневому снегопаду?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678299 вiд 2023-11-26 17:37:56

ProstoVlizPobalakaty
№ 1678298 вiд 2023-11-26 17:33:21

Valeriy
№ 1678297 вiд 2023-11-26 17:22:48

Я не думаю, що в Динамо зараз є хоч якийсь гравець, що отримує значно більше, ніж отримував би в іншому клубі такого рівня в Європі. Тих хто отримує значно менше теж мабуть немає. Тому задача тренера в небагатому клубі яким зараз є Динамо ліпити з гравців щось, щоб в інших клубах хотіли їм дати вищу зарплату, когось продавати, а отриманими грошима заохочувати пошук і розвиток нових талантів.
---------------------------------------------
Як це складно, а так все чудово починалось «просто треба платити в 100 раз більше».

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678298 вiд 2023-11-26 17:33:21

Valeriy
№ 1678297 вiд 2023-11-26 17:22:48

Я не думаю, що в Динамо зараз є хоч якийсь гравець, що отримує значно більше, ніж отримував би в іншому клубі такого рівня в Європі. Тих хто отримує значно менше теж мабуть немає. Тому задача тренера в небагатому клубі яким зараз є Динамо ліпити з гравців щось, щоб в інших клубах хотіли їм дати вищу зарплату, когось продавати, а отриманими грошима заохочувати пошук і розвиток нових талантів.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678297 вiд 2023-11-26 17:22:48

ProstoVlizPobalakaty
№ 1678292 вiд 2023-11-26 17:01:17

Valeriy
№ 1678291 вiд 2023-11-26 16:57:07

Зарплата у Холланда більша разів у 100, так що як платять, так і грають, чи як грають, так і платять.
-------------------------------------------------
Ура …нарешті…рецепт знайдено … все як каже найвеличниший … просто треба перестати стріляти (зачеркнуто) платити менше в 100 разів, і Кабаєв зразу після першої зарплати почне забивати в 36 раз більше, чим він робить це зараз.
Суркіс так і зробить.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678296 вiд 2023-11-26 17:16:25

Колос пропускає 0,64 за гру, а Динамо в 2,07 разів більше, тобто 1,333 за гру, але Бурда є заслабкий для Динамо.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678295 вiд 2023-11-26 17:15:16

їбучій, і дренажу, звісно :)
Телефонна клавіатура

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678294 вiд 2023-11-26 17:11:09

Шо за хуйня в Олександрії їбучіц? Там на стадіо дренаду нема? Нахуй з прем'єр-ліги, клоуни.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1678293 вiд 2023-11-26 17:10:07

https://streamin.me/v/40a13b40
Гол маліни


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.