Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678132 вiд 2023-11-24 20:12:46Геть (Геть) № 1678123 вiд 2023-11-24 16:22:42 Пишуть, що з квітня минулого року у ЗСУ, 72-а бригада.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678131 вiд 2023-11-24 19:23:42Voxa (м. Запоріжжя) № 1678129 «а не пошло би оно все нахуй. Все понялі?» На жаль так не можна. «До місцевих зелених мародерів в мене претензії значно більші» Це ти про Запоріжжя? Думаєш у Києві краще? Щодо організатора, то під КМДА виходили люди зовсім не хлопчики, хоча звісно масовка була як завжди. Але тиск був, рішення були. Бордюри після того стали переставляти швидше :) На жаль дуже правильне рішення віддати бюджет в регіони не було підкріплено процедурами контролю. Виросла регіональна мафія, проблеми з нею тепер буде вирішувати складніше. І це правильне рішення ніяк не зіграло на виборах саме тому.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678130 вiд 2023-11-24 19:21:41кроти охуєвають - при повному попустительстві суддіжитомирці їх тупо косять. Ще й пенальті не дав :)))
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678129 вiд 2023-11-24 18:53:58m1919(Київ - чемпіон!) № 1678126 а хіба питання тіки до керівництва держави? ні. До місцевих зелених мародерів в мене претензії значно більші. Навіть без інсайдів, тут просто ПІЗДЕЦ шо відбувається :( Ну вийшли пару тижнів тому під міськраду, всім пох. А хлопчика організатора через пару днів в суд, добре шо хоч тіки адмінку … чесно кажучи, я заїбався. як казали в одном кліпе «а не пошло би оно все нахуй. Все понялі?»
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678128 вiд 2023-11-24 17:04:04Дякую
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678127 вiд 2023-11-24 16:53:18Sauron № 1678125 Вадим Титушко справа:
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678126 вiд 2023-11-24 16:37:012 Voxa№ 1678120Не мішай мяке з теплим.Грошей у Заходу дійсно достатньо, щоб фінансувати нам війну. Вони на свою оборонку на порядки більше витрачають. А от бажання це вже інше.Твоя порада Зе хороша, от лише, якщо ми воюватимемо на свої, нам треба на афганців перетворюватись. Я не вірю, що ми на таке погодимось.А за марнотратство не сперечаюсь. Правда, воно не лише керівництва держави має стосуватись, а кожного.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678125 вiд 2023-11-24 16:34:43OlegSh № 1678121 Цікаво, хоча не сюрприз. Але наскільки надійна інформація?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678124 вiд 2023-11-24 16:33:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1678120 Твоя як і багатьох порохоботів (особливо загострена в Василя) проблема в тому що встановивши раз і назавжди prior ви не робите Bayesian update а намагаєтесь втиснути все в рамки prior. Що приводить до ще більшого віддалення від істини з часом, що буде вимагати ще більших фантазій аби врятувати «священне» prior. Скажу лише одне - президент і його оточення мають найбільш реальні і точні відомості що буде робити Захід, але аж ніяк Voxa з Запоріжжя.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678123 вiд 2023-11-24 16:22:42OlegSh № 1678121 вiд 2023-11-24 15:49:40 Цікаво у якому батальйоні :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678122 вiд 2023-11-24 16:17:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1678118 Цікаво, які у тебе думки про оте «щось»? … Які в сраку думки, воно створене, щоб скиглити та кислойобити з дивану.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678121 вiд 2023-11-24 15:49:40Десятиліття Революції Гідності буде не повним, без розуміння одного важливого факту. Де зараз Вадим Тітушко, чиє прізвище додало в українській мові новий термін? Та і в інших мовах. В це тяжко повірити, але Тітушко воює в ЗСУ, в складі легендарної 72 бригади «Чорні запорожці». З квітня 2022. Молодший сержант, командир відділення.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678120 вiд 2023-11-24 15:45:57m1919(Київ - чемпіон!) № 1678118 думка про те шо у Заходу грошей валом і їх будуть давать весь час ськіки надо, дуже шкідлива. Найсумніше, шо схоже на те, шо так же думає і шайка навкруги Найвеличнішого і це приведе нас в прірву. А думки дуже прості: ну це очевидно же, шо пора починать жить «по срєдствах». Припинять атракціон марнотратсва як в мирні часи. О, бля шось прелітело недалеко …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678119 вiд 2023-11-24 15:38:292 Enot № 1678027Вони зараз роблять все щоб своє життя наєбнути.Та ні, вони якось доживуть. А от уже дітям доведеться вигрібати за небажання баьків виходити з зони комфорту.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678118 вiд 2023-11-24 15:35:042 Voxa№ 1678021Бесконечно нас фінансувать не зможуть, це треба чітко визнавати і шось робити.Мені бачиться, що про не зможуть питання не стоїть, у Заходу грошей, що у дурня фантиків.А от бажання згасає.Цікаво, які у тебе думки про оте «щось»? Чи це «камон, плей!»?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678117 вiд 2023-11-24 15:17:40WP: Російські та китайські бізнесмени, пов’язані з урядом, провели таємні переговори щодо будівництва підводного тунелю між РФ та Кримом. Він був би захищений від ракетних атак України, пише The Washington Post з посиланням на українські спецслужби, які перехопили низку електронних листів. ? За даними газети, переговори були наприкінці жовтня, а у Криму зареєстровано російсько-китайський консорціум за участю осіб, згаданих у листуванні. ? Роботи такого масштабу, ймовірно, матимуть перешкоди, коштуватимуть мільярди доларів і триватимуть роками, оцінюють експерти. Подібне ніколи не проводилось в зоні бойових дій. ? У цих листах також йшлось, що Китайська залізнично-будівельна корпорація «готова забезпечити будівництво залізниць і автомобільних доріг будь-якої складності в кримському регіоні», але тільки на умовах конфіденційності.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678116 вiд 2023-11-24 15:12:16olma № 1678114 та там в магазині на любий смак і гаманець, і куштувать дають, шось зазвичай для дегустації стоїть :) Як треба ординарного вина з евро супермаркета «за 3Є» саме воно. це мережа одного кадра з Оріхова. До війни завжди пиво европейське було дешеве жб.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678115 вiд 2023-11-24 14:46:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach), Voxa (м. Запоріжжя) Ну ви вказуєте на барижний бізнес в епоху дефіциту, в часи перебудови? Суркіси прийшли в Динамо в 1993, а фраза звучала так «вони використовували клуб для масштабування торгівлі унітазами на всю країну». Але щось реклами сантехніки під брендом Динамо я не пам'ятаю.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678114 вiд 2023-11-24 14:40:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1678110 ----- Є цікаві ціни, наприклад, https://shop.wineworld.com.ua/vino?product_id=214269801 https://shop.wineworld.com.ua/vino?product_id=214266543
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678113 вiд 2023-11-24 14:39:56ну так за легендою, ще за часів срср Гріша самолічно привозив Блохіну додому дефіцитний тоді унітаз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678112 вiд 2023-11-24 14:37:08klirik [Останнi 20 месаг]№ 1678109 вiд 2023-11-24 14:09:31Унітазна суть чучуркєсів походить від тих далеких часів, коли чучуркєс-ст. мав невисоку, але козирну посаду у київському міськвиконкомі, де, як говорить легенда, зокрема займався розподілом дефіцитної сантехніки.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678111 вiд 2023-11-24 14:19:29Nycolas № 1678107 sk (Samsung Galaxy tab a) № 1678106 я ж звідки знаю чому він. Хто біля цього погріє руку - другорядне. Головне шо хтось побачив проблему. Бо як би там не було і шо далі б не відбувалось, а будувать по всьому кордону і лінії зіткнення треба всього і багато. Це так, шоб зраду не розводить :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678110 вiд 2023-11-24 14:12:13Feodorit № 1678105 не дуже розумію про шо ти кажеш, а взагалі ось https://shop.wineworld.com.ua/
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678109 вiд 2023-11-24 14:09:31toreo № 1678102 Завдяки Динамо в спадщину до Суркісів перейшла уся дорога недвіга в Києві, Київській області та Криму; - можливість несплачувати податки і безлімітно завозити товар; - доступ до вищих ешалонів влади, олігархічних кіл, легалізація брудних грошей і т. п. Можливо були інші шляхи отримувати прибуток через бренд Динамо. За 20 років в інтернеті на різних форумах я постійно зустрічав від кротів і жидів натяки про зв'язок унітазів і Суркісів, і сприймав це як тупорилий образливий жарт в їх сторону, і відповідно в сторону Динамо. І ось тепер на Обсилфі я теж читаю про бізнес Суркисів на унітазах. Можеш розгорнути цю тему, де і як Суркіси торгували унітазами, і як при цьому використовували ФК «Динамо»?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678108 вiд 2023-11-24 13:51:22Тут цікаво, чи підвищення мінімальних цін на вино автоматично підвищить ціну вин середнього і нижньо-середнього сегмента? Мабуть трохи піднімуть. Так звані 'вина' в картонних тетрапаках в АТБ напевно стануть дорожчими. Ціни на імпортне вино залежать здебільшого від курсу євро.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678107 вiд 2023-11-24 13:43:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1678103 яким боком мінцифри до фортифікаційних споруд?
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678106 вiд 2023-11-24 13:42:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1678103 а яким чином там федоров? колись «шуткували» що якщо на «будівництві» можна багато чого «наварити», то у нас за «велике-будівництво» відповідав персонально гройсман а не міністр інфраструктури, при зе - аналогічно. татаров а не профільний міністр…
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678105 вiд 2023-11-24 13:41:05Voxa (м. Запоріжжя) № 1678104 для вина як-то крутовато :( напевно схожу в «Вина Світу» Споживаєш вина Світу по 49 грн за 0.7?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678104 вiд 2023-11-24 13:34:23«Міністерство економіки пропонує підвищення мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, зокрема горілку та лікеро-горілчані вироби на 5-13%, виноробну продукцію (за винятком ігристих та газованих винних напоїв) – на 40-85%, а на вина ігристі та газовані винні напої – на 12%. » 80% для вина як-то крутовато :( напевно схожу в «Вина Світу»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678103 вiд 2023-11-24 13:26:22Федоров: "Створили з Міноборони робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд Група працюватиме 24/7 як «оперативний штаб» і координуватиме зусилля всіх органів влади та військових у питаннях будівництва фортифікаційних споруд " ого, хераасе. «на другий день Зорке Око помітив шо однієї стіни в сраї немає.»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678102 вiд 2023-11-24 12:46:08klirik № 1678096 суркісятні начхати на динамо. створивши міф про» ефективний менеджмент», вони використовували клуб для масштабування торгівлі унітазами на всю країну. ну, і як іграшку. і завжди спрацьовувало, між іншим.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678101 вiд 2023-11-24 11:53:30? Вчора, під час шоу «Пожежа», з аукціону за 31 тисячу євро було продано ракетку Еліни Світоліної, а загалом удалося зібрати близько 50 тисяч доларів, які буде передано для потреб 13-ї бригади НГУ «Хартія», яку підтримує українська тенісистка … Це, до речі, в Україні
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678100 вiд 2023-11-24 11:42:54PEPSI (Merkury) № 1678097 ще одна цегла про теорію здохлого хуйла. хоча цей поп таке вже робив :)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678099 вiд 2023-11-24 11:36:25Та то Шрайк хайпує трохи. З цього переліку тільки 5-й пункт - справді турбує. Інше - маніпуляція. Наприклад, 11-й пакет санкцій був прийнятий не так давно, ніхто не очікує 12-й пакет в найближчому майбутньому.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678098 вiд 2023-11-24 11:32:44Мы сейчас живем в каком-то долбаном безвременьи. Когда все увязает, зависает, и приходится ждать, когда ход событий выберется из этого болота и двинется дальше. И я сейчас даже не про фронт. 1) Финансовая помощь ЕС (50 млрд евро на 4 года) - зависла. 2) 12-й пакет санкций ЕС против РФ - зависает. 3) Начало переговоров о вступлении Украины в ЕС - зависает. 4) Увеличение военной помощи Германии с 4 до 8 млрд евро в 2024 году - зависло. 5) Помощь США (военная, финансовая, гуманитарная) на 61 млрд дол - зависла. Первые три пункта увязли из-за злонамеренных действий Орбана, остальные - из-за внутриполитических кризисов в Германии и США. Можно еще прибавить блокаду перевозок со стороны польских «активистов», которая душит нашу экономику и тормозит волонтерские поставки. Причем я уверен, что до конца года эти проблемы полностью или большей частью будут решены. Но по состоянию на сейчас они погружают 2024-й в непроницаемый туман. Очень сложно что-то прогнозировать, когда на ключевые вопросы нет ответов. Так что ждем, но ждем не откладывая далеко ручку, чтобы начать вычеркивать эти проблемы, когда придет время. … Шрайк
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678097 вiд 2023-11-24 11:31:33патріарху кірілу пізда - він у зверненні до Пу назвав його владімір васільєвіч. Щоправда одразу виправився.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678096 вiд 2023-11-24 11:17:29Президент України Володимир Зеленський сказав, що футбол має бути. Він сам захоплюється футболом, я це знаю. Він неодноразово грав за різні команди – артистів, ветеранів, навіть за Динамо. Тому існування футболу можливе в тому числі завдяки нашому президенту. Якби він не цікавився цією грою, то відклав би її на потім. Але потім відновити футбол було б неможливо ", - сказав Суркіс. https://champion.com.ua/football/2023/11/22/943931/surkis-isnuvannya-futbolu-mozhlyve-v-tomu-chysli-zavdyaky-zelenskomu Пам'ятаю як молодший Шуфріч вилізував Зелю і накидував на Пороха. Не допомогло. Цікаво, що він зараз думає з приводу арешта свого батька?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678095 вiд 2023-11-24 09:42:51Після занепаду соціальної держави конфлікт посилиться. Буде тупо різанина.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678094 вiд 2023-11-24 09:31:26А щодо самих протестів, то не слід забувати і про економічний чинник. Цей контингент - переважно молоді люди, які не мають жодних перспектив, бо працювати не вміють і не хочуть, але при цьому вважають, що держава має їх утримувати, забезпечуючи баблом на траву, бухло та компʼютерні іграшки. Іммігранти (будь-які - не лише мусульмани) для них є природними конкурентами у боротьбі за отримання соціальних виплат - тому ця ворожнеча триватиме і надалі, і може лише посилюватися за подальшого існування соціальної держави.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678093 вiд 2023-11-24 09:16:15Bobb [Останнi 20 месаг]№ 1678085 вiд 2023-11-24 01:33:43Ніби вже все там під контролем. Судячи з відео, заколотників там було набагато менше, аніж підарасів зі смартфонами, які все те знімали.