Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678092 вiд 2023-11-24 09:14:26Хай подає до суду на ватажків хамасу, які притирилися у Катарі - у них, як повідомляють, бабла хоч жопою жуй.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678091 вiд 2023-11-24 08:56:54№ 1678090Гы.. еврейские штучки..
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678090 вiд 2023-11-24 08:46:58Американский юрист еврейского происхождения приобрел авторские права на фразу «From the river to the sea Palestine will be free». С сегодняшнего дня он может подать в суд на любые организации, которые используют этот слоган.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678089 вiд 2023-11-24 07:25:182LAZY Не нагадує річної давнини німецьку новину про, здається, дівчинку?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678088 вiд 2023-11-24 05:06:01Bobb № 1678085 Серйозно? А без грошей хуйла нормальні активні радикальні білі люди аж ніяк не в змозі розлютитися через те, що йобана смердюча чурка порізала дітей? Ти якесь жалюгідне, чувак.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678087 вiд 2023-11-24 03:27:022 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1678067Ну підрвася собі і підірвався. може макарони не свіжі поїв. Ми поза політикою!
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678086 вiд 2023-11-24 01:35:04Начальник командування матеріально-технічного забезпечення НАТО генерал-лейтенант Александр Солфранк закликав членів альянсу створити зону вільного військового проходу, схожу на політичну шенгенську зону, яка дозволяє вільне пересування в більшій частині ЄС. Пряма мова Солфранка: «У нас закінчується час. Те, що ми не зробимо в мирний час, не буде готовим у разі кризи чи війни».
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678085 вiд 2023-11-24 01:33:43Беспорядки в Дублине - ультраправые начали громить город. Жгут машины и вагоны метро. Перед этим алжирец напал на семью с детьми. По аналогичной схеме Хуйло скоро подожгет всю Европу. Сначала теракт со стороны подконтрольных кремлю мусульман, а затем бунт подконтрольных кремлю ультра-правых. Затем бунт мусульманских беженцев, затем погромы ультра-правых.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678084 вiд 2023-11-24 00:36:51Starik (Україна, Київ) № 167808 --- Так, бандура чи то академічна чи забута народна - є цікавим інструментом. Є такий музикант зараз в Теробороні Києва десь на півдні Іван Ткаленко, він взагалі бандуру намагався поєднати з електронною музикою, з різними форматами. Цікаво то виходило.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678083 вiд 2023-11-24 00:19:41Ну лютня/кобза також не була простим інструментом, не було і стандарту кількості струн. Але згоден, що «громіздкі» бандури ближчі до арфи ніж до лютні/кобзи. Хоча звук більш сучасний, ніж у арфи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678082 вiд 2023-11-24 00:06:42Соррі, якщо так! Але нащот бандури. Довідався недавно вельми цікавої інформації. Аказиваєцця, що та бандура - великий громіздкий інструмент, що ми її всі знаємо - не є старовинним народним українським інструментом. Цю академічну бандуру придумав і увів в обіг Григо́рій Трохи́мович Кита́стий (17 січня 1907, Кобеляки, Кобеляцький повіт — 6 квітня 1984, Сан-Дієго, Каліфорнія, США) — Герой України, український композитор, диригент, бандурист. А справжня бандура - це інструмент дуже близький до кобзи лютні, де музику видобували з грифа, а не зі вільно натягнутих струн як на арфі. Короче, дуже цікава і карколомна історія.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678081 вiд 2023-11-23 23:47:34olma № 1678079 Позор тобі :) Бо я це перший тут і запостив :)
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678080 вiд 2023-11-23 23:45:48Vichny № 1678073 То він мабуть про Косово. Хоча хто зна…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678079 вiд 2023-11-23 23:41:54Starik (Україна, Київ) № 1678078 ----- Ти може хотів це запостити https://twitter.com/Rainmaker1973/status/1725781568310931853
Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678078 вiд 2023-11-23 23:34:26Для поціновувачів бандури https://fb.watch/ovvBNZybT_/
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678077 вiд 2023-11-23 23:31:36inguard (тутейший) № 1678074 вiд 2023-11-23 22:31:14 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678061 Згадайте рейтинг ляшко в 2014 після його відосів Як підключилось 1+1 і 95й квартал, за три місяці перед парламентськими виборами, він ледь 5% набрав А арєстович сам самовиїбався…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678076 вiд 2023-11-23 23:28:34Putin’s plane Il-96PU (RA-96024) has entered Belarus’ airspace on a flight RSD771. The plane departed from Vnukovo airport at 11:00 local time. Right now it’s already on the territory of Belarus escorted by fighters and is going to land in Minsk. … Пишуть що лукашеску не зустрічав коло трапа Спалили двійника
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678075 вiд 2023-11-23 23:19:17Сьогодні в Америці празник День Подяки. Тож я хочу подякувати тому кого знаю і тому, кого не знаю особисто на цій гостевій за те що ми є і щось тут пишемо дискутуємо, стараємося або просто сперечаємося. Не знаю як там той старий грек Платон казав, але сенс такий але доки в нас в голові є Україна, доти вона і буде в реалі. Шануймося!
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678074 вiд 2023-11-23 22:31:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678061 Отета ти наївний. Піздєц яка купа людей кінчала від Люсіних «2-3-х недєль», і абсолютна більшість з них буду гологосувати за нього, особливо, коли він критикуватиме нинішнього припиздента.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678073 вiд 2023-11-23 22:12:58PEPSI (Merkury) № 1678047 вiд 2023-11-23 14:44:47 Пепс, ти, напевно, коли був в Боснії, в очі їбався. В тій країні спеціально зробили номера авто такммм, щоб не було прив'язки до регіону. Тому пиздіти про то, що в Республіці Сербській і Федерації БіХ різні номери авто, може тільки упосліджений бухий клоун
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678072 вiд 2023-11-23 20:20:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678070 це провокація від продажного журналіста. немає сенсу це обговорювати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678071 вiд 2023-11-23 20:09:27Voxa (м. Запоріжжя) № 1678068 Хто «усі», блядь? Ти про свій запор кажи. В Києві вже давно не було ніде ніяких цифр, тільки різні надписи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678070 вiд 2023-11-23 20:07:28Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]№ 1678069 вiд 2023-11-23 20:03:40Пардон - не закінчив цитату. Той же Цаплієнко і сказав:https://ua.korrespondent.net/city/kharkov/4642678-sbu-likviduvala-zradnyka-vtikacha-zhurnalist
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678069 вiд 2023-11-23 20:03:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678067 а хто сказав, що ми причетні? москальська телега?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678068 вiд 2023-11-23 20:03:03Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1678066 так усі хуй забили. Знаю один обмінник прям в центрі ЗП, так вони півтораметрове електронне табло, там валют 7 чи 8, не вимикали.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678067 вiд 2023-11-23 19:38:17«В російському місті Бєлгороді підірвався автомобіль, у якому їхав» заступник голови окупаційної адміністрації Харківської області «Олександр Слісаренко. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє воєнний журналіст Андрій Цаплієнко».-----------------Теракт на території кацапії - це вже цікаво. Звичайно, визнавати не треба, бо західні партнери зовсім вже перелякаються.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678066 вiд 2023-11-23 19:33:59А що - скасували правило, що не можна на зовнішніх табло показувати валютний курс? Сьогодні проходив повз відділення колишнього фрідмана (а нині сенс-банк), і у них на табло були всі цифри - і по доллєру, і по євро.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678065 вiд 2023-11-23 19:29:02хвилинка ностальжі. Турнирные таблицы всех Чемпионатов СССР по футболу. Все, кто становился чемпионом и призёром.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678064 вiд 2023-11-23 18:00:49Sauron № 1678062 Ну в принципі нічого такого, коли їздять і пиздять в кожній країні комплименти, приємні для аборигенів, але після того скандалу, що був у матчі, це не асадочєк, а така добряча купа смердючого лайна. Але ця неголена криса, здається, взагалі бєз пєчалі. Слизький підар.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678063 вiд 2023-11-23 17:38:35Чеферін то відоме муділо. Думаю під час візиту на Балкани він просто сказанув сподобатися балканцям. Недоречно зараз.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678062 вiд 2023-11-23 17:35:26LAZY № 1678058 Ну, якщо це в такому контексті (тобто під час відвидин Балкан), то мабуть не критично. «Но асадочєк астался»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678061 вiд 2023-11-23 17:13:14Щодо люсі, якщо воно зйобнуло за кордон і не повертається, то в українській політиці йому пєсда.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678060 вiд 2023-11-23 17:13:00с какова палавова всякі Президенти УЕФА ляпають язиком про те яка збірна куди має вийти. Такі ляпи мають коштувати карєри. У нормальній огранізації.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678059 вiд 2023-11-23 17:06:41Чеферін смокче газпром трубу
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678058 вiд 2023-11-23 16:48:59Нє. За кілька днів до жеребкування плей-оф Євро-2024 президент УЄФА Александер Чеферін відвідав Сербію, де заявив, що хотів би побачити на чемпіонаті Європи Боснію і Герцеговину та інші команди балканського регіону.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678057 вiд 2023-11-23 16:47:05Це жарт? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678056 вiд 2023-11-23 16:41:37Президент УЕФА Чеферин: «Я хотел бы, чтобы Босния и Герцеговина прошла квалификацию Евро-2024»
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678055 вiд 2023-11-23 16:37:28Люся - зелений гондон
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678054 вiд 2023-11-23 16:19:30у нас щас, в принціпе, всьо є, нам до полного щастя тіки виборів не вистачає …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1678053 вiд 2023-11-23 16:18:51Не має значення що піздить Люся