PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677972 вiд 2023-11-22 02:07:44Австрія і гл. тренер Ральф Рангнік прибили Німеччину 2:0.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677971 вiд 2023-11-22 01:29:34Решения не давать Украине пенальти против Уэльса и Италии были сделаны под наблюдением одного и того же арбитра VAR.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677970 вiд 2023-11-22 01:23:30Вaсиль знoву зa свoє… a здaвaлoся пoчaв стaвaти aдeквaтoм. aлe пeчeрнiсть думoк тaки зaтягує нaзaд…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677969 вiд 2023-11-22 01:18:03VVV № 1677874 грaв i дoбрe знaю як виглядaє тe щo Мудрик стaрaвся нaмaлювaти.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677968 вiд 2023-11-22 00:34:33ви ще б Спіріна згадали
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677967 вiд 2023-11-21 23:46:23Через десять років не можу дивитись про Майдан
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677966 вiд 2023-11-21 23:33:46Iran is considering providing Russia with short-range ballistic missiles for use in Ukraine — NSC coordinator John Kirby … Іран під санкціями з 1980 року А нам тауруси «не на часі»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677965 вiд 2023-11-21 23:19:34А ви кажете асфальт)))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677964 вiд 2023-11-21 23:19:01та й хер з ним, москаль то й москаль, щоб вони всі повиздихали, крім ямщиків, бо хтось мусить на цвинтар їх позвозити
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677963 вiд 2023-11-21 23:18:42"В особой экономической зоне в Елабужском районе Татарстана представили перспективный план развития на 2025-2048 годы, в котором прописаны планы «по включению спутников Юпитера – Ио, Европа, Калисто и Ганимед в ОЭЗ «Алабуга». Сегодня его подписали раис РТ Рустам Минниханов и президент-председатель правления банка ВТБ Андрей Костин. «Просим дать нам стратегические ориентиры на 25 лет вперед. Человеческая цивилизация станет мультипланетарной, биотех обеспечит продолжительность жизни не менее 700 лет, ОЭЗ «Алабуга» станет особой экономической зоной номер один в Солнечной системе», — заявил гендиректор особой экономической зоны Тимур Шагивалеев. Согласно плану, на спутнике Юпитера Европа «Алабуга» предлагает создать агрокластер сельхозпродукции для снабжения соседних кластеров. Инвестиции в данный проект в ОЭЗ заявляют в 114 трлн руб. На Ио, согласно перспективному плану развития особой экономической зоны, будет сформирован кластер по развитию тяжелой промышленности: 121 трлн руб. инвестиций. Колонизация спутника Юпитера Калисто предусматривает, указано в презентации, развитие биотехнологий по клонированию человека, редактирования генома и продлению жизни человека до 700 лет. Инвестиции – 176 трлн руб. На спутнике Юпитера «Ганимед» авторы стратегического плана развития разместили космические хостелы и инфраструктуру. Общий объем инвестиций в данный проект – 80 трлн руб ". https://rt.rbc.ru/tatarstan/freenews/651a72e29a794731e8b66083?fbclid=IwAR0cD5NEIE_y8ZKjGXRvrCEg_sdByF1GQkMQpg_vTZC66mG__raIt03h6rg
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677962 вiд 2023-11-21 23:15:59братья хуйсаїнови і сєстра їх хохрякофф
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677961 вiд 2023-11-21 23:15:08Batyj № 1677960 Я тут погуглив :) , так Галімзян був кумиром батька Хусаїнова-рефері :) бляха, нафіга я читав все це непотрібне мені гімно :)))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677960 вiд 2023-11-21 23:06:14№ 1677950блять!Суддя Сергей Хусаинов и футболист сборной ссср Галимзян Хусаинов - две большие разницы! Суддя Хусаинов - из масквы. А не Йошкар олы.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677959 вiд 2023-11-21 23:04:15та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1677955 Гм. Ну за походженням він німець. Але! Його прабатьки прожили в московії 200 років до його народження в москві та смерті в с. пітері. де ж він не москаль??? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677958 вiд 2023-11-21 23:01:45Бетон - 46 (бойова пісня 46 бригади ДШВ ЗСУ)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677957 вiд 2023-11-21 23:01:16Vichny № 1677954 Хусаінова я якось тіки на прізвище помню, ну і ще отой прикол шо Батий нівів знав. а от підар Хохрякова чомусь саме за судівство запам'ятав
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677956 вiд 2023-11-21 23:00:19Йошкар-олинський точняк був підаром, в поганому сенсі. Чомусь відклалося що то хусаїнов %)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677955 вiд 2023-11-21 22:59:52Старик, фонВізен десь такий самий москаль, як Еріх МАрія Ремарк женщина :), хоч і косив під славяніна
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677954 вiд 2023-11-21 22:59:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1677952 Бля! Оце я напевно переплутав того хусаїнова з хохряковим саме.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677953 вiд 2023-11-21 22:58:21Batyj № 1677947 Упс. Я про арбітра більше, бо з нього все й почалось. А мабуть та ж не москаль мав на увазі цього, але він просто гравець-тезко
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677952 вiд 2023-11-21 22:58:04Хохряков з Йошкал-Оли
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677951 вiд 2023-11-21 22:57:14а ще був такий
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677950 вiд 2023-11-21 22:56:59Batyj № 1677947 Як це «нє тот». Цей «сєргєй» дохуя кровушки ДК попив, педрілло «йошкар-олинське»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677949 вiд 2023-11-21 22:54:52А, зрозумів. Просто мій 37 був запощений як відповідь немоскалю, твого 36-го я не бачив, то ж то не була підйобка тебе, зовсім.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677948 вiд 2023-11-21 22:54:39Vichny № 1677946 ну я також не зрозумів, та й похуй :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677947 вiд 2023-11-21 22:54:03№ 1677936да то не тот Хусаинов.Про настоящего еще Райкин вспоминал - в тетре на Спартаке работяга спрашивает - а хусаинов играет?Галимзян Хусаинов. Играл за сборную..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677946 вiд 2023-11-21 22:53:16Starik (Україна, Київ) № 1677939 вiд 2023-11-21 22:25:58 … Чи зміг би я прожити без цієї інформації? Звісно. Тому ти знаєш куди і в якому напряму :) ----- Щось я не зрозумів цього стрибка, але ну і хуй з ним.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677945 вiд 2023-11-21 22:51:58цитати москалів від таж не москаля це вже зашквар :)))
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677944 вiд 2023-11-21 22:50:33та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1677942 “Never memorize something that you can look up. ” ― Albert Einstein
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677943 вiд 2023-11-21 22:48:45«ямщік дорогу знаєт»
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677942 вiд 2023-11-21 22:42:13Starik, з гуглом всі мудрі, можна память власну стирати, так само, як з GPS, як там у Фонвізіна було - зачем географія? - кучер довезьот куда надо
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677941 вiд 2023-11-21 22:39:03рашид-сірьога, значить?«Фесенко… это тот, который Эйдельман?» (с)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677940 вiд 2023-11-21 22:37:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) а чмоня наш шось зробив для того, щоб підарасів з кордону прибрати? хоча б затедефонував Дуді? чи єрмака до фіца послав?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677939 вiд 2023-11-21 22:25:58Vichny № 1677937 Як раз я Хусаїнова добре пам'ятаю як рефері. Але я думаю, що Гугл для того і створили, щоб їм користуватися та пізнавати нове. Тому факт що Серьожа був Рашид, та ще й пройшов всі ступені від гравця до судді та загалом тренера мене дуже потішив. Чи зміг би я прожити без цієї інформації? Звісно. Тому ти знаєш куди і в якому напряму :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677938 вiд 2023-11-21 22:11:33«» Польща непохитно стоятиме з вами пліч-о-пліч «. Дуда записав звернення до річниці Революції гідності»--------------------Ну да, ну да… а підарасів прибрати з кордону?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677937 вiд 2023-11-21 22:10:05хто не пам'ятає - гугліть :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677936 вiд 2023-11-21 22:09:30https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D1%81%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 дуже дивно все те гімно згадувати. але цей Рашид зробив собі кар'єру :)))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677935 вiд 2023-11-21 21:52:45не памтаю арбітра хусаїнова, памятаю такого захисника, в збірній срср грав, з мяса, або дінамо м.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677934 вiд 2023-11-21 21:34:31Рідкісний підар був по відношенню до Києва. От я добре запам'ятав якраз юшку і хусаїнова
Enot (Веаь) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677933 вiд 2023-11-21 21:32:07Хусаїнов так, був такий хуй