🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1834.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677692 вiд 2023-11-20 10:47:41

Якось футбол дещо випав з життя, але сьогодні велика гра.


Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677691 вiд 2023-11-20 10:41:41

Панове, якщо в когось є знайомі в Дніпрі, бажаючі піти на Реквієм Моцарта в найближчу суботу - маякуйте на пошту.
Віддам безкоштовно один квиток (місце чудове).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677690 вiд 2023-11-20 10:23:35

Аргентинець проти хуйла це добре, і керувала Аргентиною рідкісна мерзота, але якщо він зруйнує в економіці навіть те що лишилося, то користі мало з того. Повернеться та сама мерзота.
Взагалі Аргентина загалом розвинута країна, з білим населенням майже повністю, з величезними ресурсами. Але верхівка тамтешня завжди тільки краде і бреше. Але така проблема є не тільки в Аргентині…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677689 вiд 2023-11-20 10:17:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1677683 вiд 2023-11-20 09:46:32
По-перше ще не вечір, може і заявити, таке в Африці теж буває.
По-друге цей варіант все ж малоймовірний тому що держава Ліберія фактично не існує, економіка повністю зруйнована, тому якщо міжнародне співтовариство вирішить що президент незаконний, у нього не буде можливості утримати владу.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677688 вiд 2023-11-20 10:11:30

аргентинцю жирний плюс тіки за те шо він проти комуно-соціалістів. Ну і за підтримку України само собою.
А так в них потенційно найпотужніша економіка в Південній Америці, а в релі інфляція як в зубожилій Африці.
Хотів написать шо гірше все одно не буде, але згадав нас і передумав :(

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677687 вiд 2023-11-20 09:56:31

Аргентинець хоче відмовитися від песо і перейти на американський долар. Щось мені здається що це закінчиться погано.

Enot (Веаь) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677686 вiд 2023-11-20 09:55:29

Там іноземні миротворці стоять і країна існує за рахунок іноземної допомоги. Тому доводиться вибори проводити.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677685 вiд 2023-11-20 09:49:18

ну судячи з того шо президентом він став не с першої спроби, в Лібериї вибори проїходять регулярно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677684 вiд 2023-11-20 09:47:51

Щодо аргентинця, то він ніби збирається поставити всій своїй країні потужну клізму - перш за все у царині економіки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677683 вiд 2023-11-20 09:46:32

Можливо це говорить про те, що жорік - пристойна людина, бо міг би і ножичком полоснуть сказати: «в сраку ваші вибори - буду далі керувати»;)

Enot (Веаь) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677682 вiд 2023-11-20 09:39:09

Веа був президентом, не зробив для своєї країни анічого, потім програв вибори. Де тут футбол. Єдине що варто уваги, що в Африці діючий президент програв вибори, це рідкість така ж як і в країнах колишнього СРСР.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677681 вiд 2023-11-20 09:16:20

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1677680
а чому ніхто не пише що джорж веа програв вибори президента ліберії? це ж «футбольний» сайт :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677680 вiд 2023-11-20 08:42:53

Во втором туре выборов президента Aргeнтины победу одержал крайне правый политик Хавьер Милей, который выступал против продвижения сотрудничества с РФ, КНР и Бразилией и против членства в БРИКС.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677679 вiд 2023-11-20 01:36:00

Причем, иакалемии были двух уровней. Посе первой, просо академии, можно было получить полковника и генерал майора. А вот генерал лейтенанта - нет. Надо было поступать в академию генштаба..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677678 вiд 2023-11-20 01:22:17

Необходимым условием получения звания полковник и выше всегла был опрелеоенный уровень образования. Получить полковника без академии было невозможно.
Думаю, сейчас и у нас то же самое.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677677 вiд 2023-11-20 00:37:20

Звання за посадою (шпк) - це «стеля».
Але ніяк не передумова для посади.

Тобто на посаді комбрига (шпк полковник) може бути і підполковник, і навіть майор. Але комбриг на цій посаді ніколи не стане генералом, навіть бригадним. Хоче «генерала» - має шукати собі іншу посаду, генеральську. Певна логіка в цьому є.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677676 вiд 2023-11-20 00:24:11

А ось ще про посади і звання:

Штатно-посадова категорія, шпк[1][2] — військово-адміністративний термін, що визначає відповідність командних посад військовим званням. Наприклад, командир взводу — лейтенант або старший лейтенант, командир роти — капітан або майор, командир батальйону — підполковник, командир полку — полковник, командир дивізії — генерал-майор і т. ін. [3][4]. Крім цього, посадова категорія також визначає норми забезпечення, оклад грошового утримання[5] відповідно тарифного розряду ув'язаного до відповідного шпк, обсяг прав і дисциплінарної влади щодо підлеглих; з урахуванням посадової категорії здійснюється надання військовослужбовцю наступного звання[3][4].

У практиці України існує з часів УРСР-СРСР (існувало в штабній роботі Радянської армії і присутнє у ЗСУ). У збройних силах шерегу іноземних держав (Велика Британія, США та ін.) військовослужбовець, виконувач обов'язків вищої посади може отримати «тимчасове військове звання», що відповідає займаній посаді[3][4].

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677675 вiд 2023-11-20 00:22:06

Під Москвою знов дрон впав.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677674 вiд 2023-11-20 00:20:39

Vichny
№ 1677672

А, так, там неоднозначність розуміння.
Ладно. Це я мабуть заморився, бо тільки з потяга.
Дніпро - суперове місто. :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677673 вiд 2023-11-20 00:19:28

Може в реальному житті такій людині можуть активно підвищувати звання, щоб підлеглим не було «абідна» виконувати накази молодшого за званням.
Щоб попередити «разброд і шатанія».

На істіну нє прєтєндую.
Думка, цивільного. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677672 вiд 2023-11-20 00:17:23

Я лише мав на увазі, що написане «бойовим медиком, інструктором і тим, хто активно працює на покращення ЗСУ» - не істина в останній інстанції, і цілком може бути хуйнею. Я не мав на увазі, що ВСЕ, написане нею - хуйня.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677671 вiд 2023-11-20 00:15:11

Уточню - військове ЗВАННЯ тієї чи іншої посадової особи, яка займає ПОСАДУ, на якій має право видавати певні розпорядження, аж ніяк не впливає на «силу» того розпорядження.
І це цілком нормально, що полковник на посаді керівника органу військового управління видає розпорядження, які обов'язкові до виконання генералами з цього ж управління (якщо такі є) і підпорядкованих структурни підрозділів (якщо такі є), та і іншими (якщо це стосується їх)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677670 вiд 2023-11-20 00:13:50

Vichny
№ 1677669 вiд 2023-11-20 00:07:19

> Ні, де я про це?

Осьо тут. :)


Але «бойовий медик, інструктор і активно працює на покращення ЗСУ» - то не означає що все, що людина пише в інтернеті не є хуйнею


> Це теж брєд, але вже від тебе :)

Ну, я не шарю в цих питаннях і не приховую цього. Намагався логічно щось уявити.
Та Маша ще простір в твіттері проводила (це мабуть щось типу стріму) і там розбирали які були варіанти.
Може хтось викладе текстом що вона там говорила і тоді подивимось.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677669 вiд 2023-11-20 00:07:19

Sauron
№ 1677668 вiд 2023-11-19 23:58:20

А тепер натякаєш на те, що все, що вона пише - хуйня.
-----------------
Ні, де я про це? Я прокоментував лише конкретний брєд про «кадрового». І про той факт, що часто «лідери думок» пиздануть якусь відсебятину, а потім люди її розносять, бо не в темі, і сліпо довіряють «лідеру»

----------------------------
Якщо назначити молодшого офіцера, то треба активно піднімати йому звання.
Тому простіше назначити вже готового.

----------------------
Це теж брєд, але вже від тебе :) Чому обов'язково молодшого? Лейтенанта чи шо? Про «активно піднімати» - сам придумав? Я ж написав - кейси бувають різними. Бувають що люди роками в статусах тво і у званні, яке менше ніж шпк (штатно-посадова категорія) посади, і отримують звання лише коли «час підходить» (під час війни - швидше, але теж є регламентований час). А деякі отримують через місяць-другий. І тут лише питання у волі старших начальників і певних рішал-клерків.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677668 вiд 2023-11-19 23:58:20

А тепер натякаєш на те, що все, що вона пише - хуйня.
Але ж я знаю, що ти взагалі її не читаєш.
Як таке можна коментувати? :)

По суті - я ж написав як я її зараз зрозумів:

Посада по штату - генерал.
Якщо назначити молодшого офіцера, то треба активно піднімати йому звання.
Тому простіше назначити вже готового.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677667 вiд 2023-11-19 23:55:09

Sauron
№ 1677666

Я ж сказав - з поваги до певних заслуг, пишу толерантно.
Але «бойовий медик, інструктор і активно працює на покращення ЗСУ» - то не означає що все, що людина пише в інтернеті не є хуйнею.
Я аргументовано пояснив, чому написане є хуйня. І це не є «обкладання хуями»

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677666 вiд 2023-11-19 23:52:18

Вічний, за усієї поваги, не тобі обкладати хуями цю дівчину.
Ти або їбанувся або бухий.
Вона бойовий медик, інструктор і активно працює на покращення ЗСУ.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677665 вiд 2023-11-19 23:51:37

Sauron
№ 1677663

То залежить від багатьох факторів, більше всього, від волі старших начальників, а також певних керівників клерків, хто займається підготовкою документів

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677664 вiд 2023-11-19 23:50:01

Що означає «кадрового»?
Це взагалі сленгове слово, ні в яких керівних документах не прописане.
Лейтенанти, які пройшли військове училище і підписали перший контракт - також «кадрові»
Заїбали трохи ці «лідери думок», тицьнуть якусь хуйню, а воно потом тиражується.
З Казмірчуком напевно все порішали ще деякий час тому, і його звання (теж, до речі, дивно, схуялі посада начальника госпіталя, хай і великого, генерал-майорська?) тут не грало великої ролі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677663 вiд 2023-11-19 23:47:48

А те що посада за штатом - генерал, мабуть, означає, що новопризначений керівник стане генералом дуже швидко (але не одразу).
Поза графіком.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677662 вiд 2023-11-19 23:45:48

Бля, вибачайте, це я її неправильно трактував.
Виходить вона мала на увазі, що це класичний хід - поставити кадрового генерала, але по закону можна кого завгодно.

Ось з цієї її фрази це ясно:

«зберігається тупо вигадана конструкція «Треба кадрового».»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677661 вiд 2023-11-19 23:44:00

Sauron
№ 1677655

Ця Маша за стільки років взаємин з армією могла б хоч трохи зрозуміти базові принципи щоб не пиздіти хуйню.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677660 вiд 2023-11-19 23:42:09

Vichny
№ 1677658

Назарова теж згадала, що Казмірчук з 2012 на жирному місці сидить і наврядчи свята людина.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677659 вiд 2023-11-19 23:41:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1677657

Так точно. Про що я і пишу.
Так шо вибір ніхуя не з трьох.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677658 вiд 2023-11-19 23:41:05

Посада командувача МС - генерал-майорська (не буду стверджувати на 100%, ну не генерал-лейтенантська точно. Навіть дивно, що генерал-майорська, ну то таке, хтось з кимось порішав і внесли зміни в закон: /).
В мирний час війсьові посади можуть займати віськові званням на 1 щабель нижче (тіпа в порядку кар'єрного зростання), а у воєнний - на 2. Тобто посаду Командувача МС може цілком спокійно зайняти полковник, який матиме перспективи по посаді врешті-решт стати ген-майором.
Але можуть бути і виключення за наказом старшого начальника можна призначити на посаду особу ще нижчого звання (як у випадку Павлюка, про якого писав нижче).
Не коментую рішення, але Казмірчук - він з 12-го року начальник ГВКГ, там тєми рішалися ще ті, в т. ч. з генералами на больнічці коли треба. Ну і влк-шні тєми на слуху. Людина цінна для всіх режимів з того часу

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677657 вiд 2023-11-19 23:40:20

Думаєцца, що командувач Сил спецоперацій - також генеральська посада, але призначили полкана.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677656 вiд 2023-11-19 23:38:00

А, всежтаки невідомий третій генерал - теж міг бути назначений на цю посаду.
Тобто вибір був, але маленький.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677655 вiд 2023-11-19 23:36:28

Ось пряма мова

жаба польова
@sector_m14
·
2h
Навіть коли катастрофа стає суперочевидною, і всі розуміють, що потрібно міняти людину, зберігається тупо вигадана конструкція «Треба кадрового».

Посада командувача медичних сил за штатом - генерал медичної служби.

В ЗСУ їх троє. Одна з них Остащенко. Вибір був із двох.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677654 вiд 2023-11-19 23:32:53

Sauron
№ 1677652

Якщо вона так сказала - то вона гм… трохи ступила, скажу так толєрантно, з поваги до заслуг цієї Маші.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1677653 вiд 2023-11-19 23:27:56

olma
№ 1677645

:)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.