sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677612 вiд 2023-11-19 11:21:58klirik № 1677608 начеб-то у нього візія така що головний суперник штатів - китай. тому немає сенсу витрачати сили на конфлікт україна-хуйлостан. воно якось саме розсосеться як було з грузією в 2008 чи нами в 2014… на відміну від блінкіна який від початку топив за те щоб йобнути хуйлостан «і акуратно і больно» начеб-то десь через рік салліван змінив свою позицію. але якось слабо видно. тим більше у свілі чергових виборів… тут по-моему писали що салліван - ботанік зі школи. з супер-високим ай-кью, переможець олімпіад шкілних і т. п… але в політиці потрібна чуйка і візіонерство. те що ти прочитав багато книжок і без гугл можешь відповісти на мільйон запитань, хуйєвато працює. але начеб-то байден в основному до думки салліана прислухається… хз…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677611 вiд 2023-11-19 10:42:52Воно ще й адвокат за фахом. Найбільш паскудна професія в історії людства. Гірше тільки кинокритики гг
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677610 вiд 2023-11-19 10:40:11Там навіть без його висерів, вже по протокольному крисячому їбальцу з бездушними очима багато чого зрозуміло, не треба недооцінювати фізіогномистику.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677609 вiд 2023-11-19 10:37:27Дивно, я і без книжок чомусь знаю, що Салліван - підарас та хуєсос, чистенька сциклива гнида у краватці та піджачку, йобаний хробак.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677608 вiд 2023-11-19 10:32:40Я замовив собі оту книгу «Польща на війні», спробую її якось зі словником подужати, бо там дійсно цікаві факти наводяться що стосуються нас, міжнародної політики в перші місяці війни і т. д. В твітері вчора був розгорнутий текст її першої частини, не буду спойлерити, але там затронули тему такої особистості з оточення Байдена, як Салліван (радник з нацбезпеки). Я і раніше зустрічав в пресі що він не прихильник конфлікту з кремлем, але те що поляки наводять то це прям еталонний підарас, на рівні з сучасним Маском.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677607 вiд 2023-11-19 10:22:18Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1677597 вiд 2023-11-18 23:26:27Assburger syndrome, як казала ідіотка-секретарка лікаря у старовинному серіалі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677606 вiд 2023-11-19 07:07:59olma № 1677596 Я б не перебільшував його вплив. Зрозуміло, що громадська думка, інфлюєнсери та вся подібна хуйня, але врешті-решт, як показує життя, всі питання вирішують дідусь Джо, конгресмени там усілякі, політики країн та, звісно, армії на полях баталій. Що там кукурікають техно-фріки зі смузі - це питання другорядне.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677605 вiд 2023-11-19 05:59:03Хорватія фантастична. Запам'яталось: Vridilo je? Замовили малому катлету, а принесли два шматка м'яса :)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677604 вiд 2023-11-19 00:45:422 sk Щось неочікуване?: /
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677603 вiд 2023-11-19 00:20:59Київ під атакою БпЛА з Півночі та з Півдня. Ще є групи. Будьте подалі від вікон та скла. ------ перший раз прогноз показав мінус вночі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677602 вiд 2023-11-19 00:11:14Таке враження, що в Авдіївці наші війська полюють тільки на коробочки, а те що м'ясо лізе не зважають. Імхо, треба накривати касетами, фосфорами всим що є саме піхоту і мясо. Бо буде біда. Русня пох скільки там тися ляже. Нам ні. Але треба тримати місто і кожного російського солдата пильнувати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677601 вiд 2023-11-18 23:40:56Доведется.. блин..В файерфоксе есть расширен е такое. Нажал кнопочку и смотри что хочешь..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677600 вiд 2023-11-18 23:38:22Франція 14:0 Гібралтар харошій спарінг
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677599 вiд 2023-11-18 23:32:19LAZY № 1677592 Просмотр запрещен в вашем регионе. Для доступа воспользуйтесь VPN. Доведеться через VPN…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677598 вiд 2023-11-18 23:28:37suuka, як Україні вирішальний матч грати - то або сніг, або злива.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677597 вiд 2023-11-18 23:26:27У нього аспєрґєр
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677596 вiд 2023-11-18 22:23:12LAZY № 1677591 ---- Не аутист, але людина з відхиленнями аутичного спектру. Насправді, ми можемо тутай обурюватися неслабо. Але чувак має реально вплив трохи більший за наший. І завдання його спихнути в ту течію, де є підтримка України.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677595 вiд 2023-11-18 22:14:49маска потрбіно «розділяти» … як у тому анекдоті: чайковський - підарас, но ми йєго любім не только за єто нові технології виводу грузу на орбіту - ахуйєнна штука щось всі забувають що старлінк працює дякуючи маску… як в свій час прийшов у звичне життя «жпс», точні прогнози погоди і т. п… так що все ок з тестом. на то він і тест…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677594 вiд 2023-11-18 21:14:12Но-но, старшип то супер інновація! Хазяй - кретин, але там тисячі норм людей їбашать, включно бувші кадри з Південьмашу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677593 вiд 2023-11-18 20:32:10Starship це розпіарена шахраями хуйня, яка не потрібна, насправді.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677592 вiд 2023-11-18 20:22:58Пепсюку https://myfootball.top/11396103-chempionat-evropy-2024-kvalifikaciya-9-y-tur-azerbaydzhan-shveciya.html
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677591 вiд 2023-11-18 20:20:29olma № 1677586 вiд 2023-11-18 19:22:34 Ну власне це печально, що Старшіп не долетів куди треба. Тут нема чого зловтішатися. … С хуя тут шмарклі розмазувати? Теж мені надія людства обісрана. Пішов він нахуй, цей йобаний аутіст, знайдуться інші герої- підкорювачі Всесвіту.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677590 вiд 2023-11-18 20:02:12Де знайти відеоогляд матчу Азери - Шведи 3:0 ? Ніде нема або «перегляд у вашій країні заборонено». Сука. Діло принципу!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677589 вiд 2023-11-18 19:38:35У нього в голові поселилася родина Енотів (Racoons), які поперегризали всі дроти.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677588 вiд 2023-11-18 19:27:35olma № 1677586 Наразі, цей підар вже відверто працює на русню. Якщо в нього буде цспіх в бізнесі, то його вплив буде збільшуватись. Тому логічно бажати йому максимально обсиратись.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677587 вiд 2023-11-18 19:22:46Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677584 Якщо бути об`єктивним, то обісрався менше ніж перший раз. Тобто бустер вдало від`єднався, але потім вибухнув. Сама ракета наче вдало вийшла в косос, але потім сигнал пропав, мабуть євреї таки дроти пергризли :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677586 вiд 2023-11-18 19:22:34Ну власне це печально, що Старшіп не долетів куди треба. Тут нема чого зловтішатися. Чесно. Як би Ілон займався своїми тільки своїми бізнесами та інженерними стартапами і не ліз в медіа - це було б супер. А так він свої якісь комплекси старається реалізувати в політиці. Ну тепер атвєтка незабарилася.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677585 вiд 2023-11-18 19:10:05Пишуть, що такі випробування - це нагода для навчання, і наступного разу вийде краще.«rapid unscheduled disassembly» - це мабуть щось на кшталт «вирівнювання лінії фронту»;)“The booster experienced a rapid unscheduled disassembly shortly after stage separation while Starship’s engines fired for several minutes on its way to space, ” SpaceX shared on X, formerly known as Twitter. “With a test like this, success comes from what we learn, and today’s test will help us improve Starship’s reliability as SpaceX seeks to make life multiplanetary. ”
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677584 вiд 2023-11-18 18:56:04Enot [Останнi 20 месаг]№ 1677579 вiд 2023-11-18 17:45:38Таки космопідар знову обісрався. Мабуть євреї перегризли проводи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677583 вiд 2023-11-18 18:51:19Valeriy --- А ти пам`ятаєш польський журнал `Sportowiec` (Спортсмен), продавали в совку у 1980-х в кіосках Союзпечать. Я так не особливо фанатом цього журналу був, бо про футбол мало було. Але там на розвороті фотки культтуристів, всяких Шварценегерів повно було. Тому його і купували в Совку!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677582 вiд 2023-11-18 18:40:19Valeriy № 1677580 ---- Може і так, але це не змінює суть відповіді. я передав близько до правди. Rzecz Pospolita - Res Publica то саме короче
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677581 вiд 2023-11-18 18:23:16UEFA refused to hold a minute of silence before y-day’s U-21 game between Israel & Poland in Łódź. In response, the Polish players decided not to play the 1st minute of the game, standing still and honoring the victims of the Oct. 7th Hamas massacre
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677580 вiд 2023-11-18 17:46:40olma № 1677575 вiд 2023-11-18 17:06:48 Польська народна республіка - це PRL Polska Republika Ludowa. ------------------------- Маладееш … PRL Polska Republika Ludowa - не зовсім так, бо коли я був молодим, то воно було ось так PRL Polska Rzeczpospolita Ludowa Dziewczyny z PRL-u Takich w swiecie niewielu! К
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677579 вiд 2023-11-18 17:45:38Пишуть що корабель Маска Starship закінчив свій політ вже традиційно.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677578 вiд 2023-11-18 17:31:49За Валенсію і іспанських юніорів бігає Ярек - Yarek Gasiorowski Hernandis. Одна з найцікавіших штук у світі - латинські прізвища та бульйон, яким вони можуть бути через походження людини. Карл Юкіо Северіно Ґепхардт де Аленкар Каваґучі.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677577 вiд 2023-11-18 17:19:00olma № 1677575 вiд 2023-11-18 17:06:48 Ох уж ці філологині-болгарки :).
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677576 вiд 2023-11-18 17:16:14Vichny № 1677572 вiд 2023-11-18 16:58:48 Та ні, я досі від Хорватії та хорватів у захваті. Автобусом із Спліту до Дубровніка - найліпші 8 годин. Пейзажі, фотки, медитація :). Обов'язково повернуся.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677575 вiд 2023-11-18 17:06:48Геть (Геть) № 1677569 ---- Колись на літній школі в в Україні-Польщі в далеких 1990-х познайомився з філологінею болгаркою Іліаною. Так вона сама філолог, їй дуже подобалося українське слово 'людина'. Тут цікава асоціяація з польським слово lud (люд) - народ. А naród це по польські нація. Тому польською нацбанк буде Банк Народови, Стадіон Народови, але Польська народна республіка - це PRL Polska Republika Ludowa. КОроче, ці всі тонкощі це фігня. Іліані подобалося укр. слово людина (human)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677574 вiд 2023-11-18 17:05:53olma № 1677565 вiд 2023-11-18 15:15:56 Valeriy № 1677564 ---- Вікопомне позорище. А ти оглядав матч? Це ж 19 років - вже призивний вік. І чому злилися так рясно Косову? Щось тренер не догледів, чи не налаштувалися на матч? ----------------------------------------------------- Не дивився … не хотів чомусь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677573 вiд 2023-11-18 17:00:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1677568 --- Дякую. Разколбас в управлінні збірними. бардак.