Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676372 вiд 2023-11-01 18:09:45«Компанія Pfizer порахувала збитки через падіння попиту на препарати проти коронавірусу»-------------------Враховуючи те, як вони два роки наварювалися на тих препаратах, говорити про збитки - це з боку Файзера таке нахабство, шо ну його нафуй ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676371 вiд 2023-11-01 17:57:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676370 ---- Зернотрейдери - експортери с/г продукції почали мабуть ховати валюту, оформляти експорт не так як цього вимагає порядок. Так що уряд вживає заходів короче. І фейкове призупинення зернового калідору - мабуть була спробою, запровадити якийсь учот і контроль. ІМО
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676370 вiд 2023-11-01 17:27:21"Уряд вводить нові правила для експорту агропродукції в умовах воєнного стануНові правила набудуть чинності з 10 листопада. Очікується, що вони мають унеможливити зловживання та порушення законодавства. Зокрема, буде сформований перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів ".(https://lb.ua/economics/2023/11/01/582245_uryad_vvodit_novi_pravila.html)------------------Цікаво, як формуватимуть той перелік. Там ніби вказано критерії, але у нас є такі хитрожопі посадовці, що можуть вивернути хоч так, хоч так. Так шта хз - може там чисто свої пацани будуть, чи ті, хто заніс до жОПи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676369 вiд 2023-11-01 17:22:37olma [Останнi 20 месаг]№ 1676366 вiд 2023-11-01 17:05:59Хз, чи залишилися у нас потужності, щоб це ремонтувати - бо без ремонту це або гроби, або взагалі таке, що не літає.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676368 вiд 2023-11-01 17:21:39Фрідман передумав продавати російський «Альфа-Банк» після повернення до Москви --- https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-10-31/russian-oligarch-expats-driven-home-by-anti-putin-sanctions-abroad?srnd=premium-europe
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676367 вiд 2023-11-01 17:15:44Чмут вже казав, що нах не треба це сміття. Почато процес переходу на Ф16.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676366 вiд 2023-11-01 17:05:59Влада Казахстану виставила на аукціон 117 бойових літаків радянського виробництва. Ціна не завищена, але товар не найвищої якості та свіжості. На продаж виставлені машини МіГ-27, МіГ-29, МіГ-31 і Су-24. Вони були поставлені між 1975 і 1989 роками і зараз стоять на різних військових об'єктах Казахстану. Їхній стан настільки поганий, що ремонт визнали неекономічним, а деякі з них назвали непридатними для «канібалізації». Це означає, що деталі, зняті з них, навіть не можна використовувати для ремонту інших літаків. Однак останнім часом МіГ-31 ще літали. У квітні 2020 року літак такого типу розбився поблизу Караганди, за 185 кілометрів на південний схід від столиці Астани, після того, як один із двигунів загорівся. https://www.rp.pl/biznes/art39346491-kazachskie-migi-na-sprzedaz-po-okazyjnej-cenie-kupi-rosja-czy-ukraina Жечпосполіта' пише, що потенційно це може бути цікаве для Росії так і для України, але наче санкції, накладені на Росію, роблять продаж цього лохміття проблематичним для Казахстану. Питання, чи Україні це цікаво?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676365 вiд 2023-11-01 16:22:51Не довів і не доведе, звісно ніколи. Але питання не тільки в баблі. Питання ще в ідеології. Путінська Росія - ідеал для дуже багатьох, тому що у ній комфортно жити статусним, успішним людям, а в Європі - соціалізм.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676364 вiд 2023-11-01 16:20:12Enot № 1676363 це теорія що вони «прихильники хуйла» вони мають бабло від хуйла. хуй хто довів до речі та австрійка що танцювала з хуйлом. щось же там в наглядовій раді якогось «газпрому» була. потім жила якийсь час чи в сирії чи десь в тих краях. з сирії її з сином вивозили на хуйло військовому борту… ну піздєтц. але що ти їй пред'явиш? я до чого. якщо політична еліта любить бабло. вона точно также завтра розкаже що любить арабів… а пересічні європейці їх будуть вибирати в парламенти?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676363 вiд 2023-11-01 15:51:38sk (здалеку…) № 1676361 вiд 2023-11-01 15:38:23 Хуйня. Прихильники хуйла складають значну частину політичної еліти цих країн. У них є дуже суттєві причини бути його прихильниками. А на народ стрілки переводити, це улюблене заняття пострадянських нездар.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676362 вiд 2023-11-01 15:42:32Elon Musk Gets a Wake-Up Call as Tesla Valuation Falls 20% on Shrinking EV Demand https://gizmodo.com/tesla-elon-musk-valuation-falls-ev-demand-drops-1850976420 -------- не тільки з Х х-уйові справи у маска… як співав висоцький: Мне планка преградила путь наверх. Я признаюсь вам как на духу: Такова вся спортивная жизнь, – Лишь мгновение ты наверху – И стремительно падаешь вниз.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676361 вiд 2023-11-01 15:38:23Enot № 1676359 прихильники ж хуйла не роблять державні перевороти їх вибирають пересічні виборці… можливо ті голосують за «кожній бабі по мужику» і «зроблю бензин на заправках по 10 ойро-центів» … чи хз що там за лозунги у словаччині були
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676360 вiд 2023-11-01 15:36:37Google витратив $26,3 мільярда у 2021 році, щоб стати пошуковою системою за замовчуванням. Такі цифри були оголошені під час свідчень від Alphabet і генерального директора Google Сундара Пічаї в антимонопольному судовому процесі США проти Google. Про це повідомляє Search Engine Land. https://proit.org.ua/skilki-google-zaplativ-shchob-stati-poshukovoiu-sistiemoiu-za-zamovchuvanniam/ -------- просто у порівнянні наприклад із 60 ярдами що байден хоче затвердити для нас на 2024
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676359 вiд 2023-11-01 15:29:17США демонструють слабкість і непевність. Союзники розбігатимуться, прихильники Путіна приходитимуть до влади всюди.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676358 вiд 2023-11-01 15:22:05PEPSI (Merkury) № 1676356 не «перегібай». не 500 а 50 все рівно дохуйя. 22-23й роки - без змін там начеб-то штати будуть активно термінали для експорту зрідженого газу і до 2030 ледь не в два рази збільшать експортні потужності… хз чи це залишиться планами… санкції на хуйло газ, та й взагалі н газ, по-моєму не вводили… пн потоки «зупинились». а через нас словаччина-мадьярщина газ до сих пір отримують по-моєму і нафту через біларусь можливо вони тому так хуйла й люблять?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676357 вiд 2023-11-01 15:15:05Європа потихеньку дрейфує в бік хуйла. Клуб орбанів поповнюється. А потім ці … розповідають нам про корупцію… ------------------------------- У Чехії партія проросійського експрем’єра Бабіша значно випереджає суперників Якби вибори до Палати депутатів парламенту Чехії відбувалися у вересні, рух ANO експрем’єра Андрея Бабіша переміг би на них з 34% голосів, у порівнянні з липневим опитуванням показник політсили покращився на один процентний пункт.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676356 вiд 2023-11-01 14:50:43toreo № 1676354 рашка отримала від європи 500 ярдів за рік за енергоносії, на війну витрачає лише 200 ярдів. Так воювати можна багато років.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676355 вiд 2023-11-01 14:34:01Пепсюк як завжди - веселий тупий упиздень у піджаку та з собачою головою. Рєфлєкси у нормі. Люсесос та довбойоб.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676354 вiд 2023-11-01 14:32:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676330 вiд 2023-11-01 09:51:12 "70% опитаних росіян готові підтримати диктатора …» ———- розумію і розділяю твій сарказм, але тут фішка в тому, що в росії прямі запитання в соцопитуваннях про війну не можна. люди боятимуться відповідати або брехатимуть. тому соціологи викручуються. я б сказав, що війна не дуже популярна в кацапії. попри менатони пропаганди. це непогано для нас. на сьогодні сильно не допоможе, але треба терпіти. з кожною тисячею вбитих пєрмяков чи рязанцев настрої там погіршуватимуться. ну, і сподіваємося, що з економікою там буде не дуже добре.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676353 вiд 2023-11-01 14:20:46Єнот, 16:00 - це по московскому времени. (https://www.championat.com/football/_other/tournament/5593/match/1129177/#preview) Матч відбудеться о 15:00 за житомирським часом :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676352 вiд 2023-11-01 14:11:27жовтень ріп, таки да.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676351 вiд 2023-11-01 14:10:23Полісся - Кривбас 6 листопада, початок о 16.00. Понеділок…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676350 вiд 2023-11-01 14:10:116 листопада, 15:00.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676349 вiд 2023-11-01 14:01:58Там написано 6 жовтня. А сьогодні вже 1 листопада.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676348 вiд 2023-11-01 14:00:36Пепсі і поліщуки хочуть потрапити під штрафи. Кстаті, УПЛ може так буджет поповнити.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676347 вiд 2023-11-01 13:38:26Не поняв, в Житомирі можна глядачам на стадіо проходити??
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676346 вiд 2023-11-01 13:31:17Житомир запрошує відвідати центральний матч премєр ліги, битву мегамонстрів укр. футболу, посідаючих перше і друге місце у таблиці: ПОЛІССЯ - Кривбас. 6 жовтня. 15:00. У програмі як завжди фестиваль української кухні, шашлики, гурт Друга Ріка, лунапарк, кайф і марожено.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676345 вiд 2023-11-01 13:24:39Франкову ріп. Футбол читав 1 раз, вистачило щоб більше ніколи не купляти цю херню. Навколофутбол, приправлений комплексами сексуально-збоченого характеру - оце і весь журнал. «Многім нравітся» (с).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676344 вiд 2023-11-01 13:17:17Олександр Усик розповів, про що балакав із Кріштіану Роналду. ---------------------- зманював у ФК Полісся, пожиттєвим контрактом, ясен пень :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676343 вiд 2023-11-01 13:12:22это в Донецке..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676342 вiд 2023-11-01 13:11:38 хорошо попали..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676341 вiд 2023-11-01 12:57:36Франков..R. I. P.Знаковая фигура в Украинском футболе..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676340 вiд 2023-11-01 11:49:452 Voxa№ 1676304Неправильно
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676339 вiд 2023-11-01 11:44:52Сьогодні СБУ повідомила що розпочала обшуки та слідчі дії по справі деструктивної секти Аллатра Нагадаю що в цій секті перебували Верещук, Баканов і інші керівники з СБУ. Ось про цю секту розгорнуто написано (там вся суть що світ врятує хуйло і кгб які воюють на стороні добра і аннунаків) https://grnt.media/other/allatra-komu-naspravdi-poklonyayutsya-bakanov-i-vereshhuk/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676338 вiд 2023-11-01 11:41:30А, вибачте. 34% за повернення територій.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676337 вiд 2023-11-01 11:01:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676330 Там наче в тому ж самому опитуванні лише 16% за те, щоб повернути окуповані території. Це історія про те, що вся русня хоче нашого знищення і окупації, а про «нєт вайнє».
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676336 вiд 2023-11-01 10:32:422 LAZY№ 1676329Є таке (
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676335 вiд 2023-11-01 10:21:50В нинішньому форматі мундіаль неймовірно дорогий. Мало хто здатен його прийняти.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676334 вiд 2023-11-01 10:20:50Enot № 1676327 Але, судячи з його зовнішньості, він активно вкорочував собі віку. До війни інколи бачив Артема Франкова на оболонському шкільному стадіоні Єдність, де він гуляв з сином. Останній раз щасливого на Оболоні на початку квітня або в кінці березня 2022-го, саме росіян відігнали. Не справляв враження людини що п'є.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676333 вiд 2023-11-01 10:16:05Enot № 1676332 ---------- Там Австралія відмовилася, і залишилася СА. Схоже, всі наїлися мундіалями, а деякі країни мабуть чекають на 3ю світову війну і там не до футболу буде.