🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1867.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676372 вiд 2023-11-01 18:09:45

«Компанія Pfizer порахувала збитки через падіння попиту на препарати проти коронавірусу»
-------------------
Враховуючи те, як вони два роки наварювалися на тих препаратах, говорити про збитки - це з боку Файзера таке нахабство, шо ну його нафуй ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676371 вiд 2023-11-01 17:57:08

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676370
----
Зернотрейдери - експортери с/г продукції почали мабуть ховати валюту, оформляти експорт не так як цього вимагає порядок.

Так що уряд вживає заходів короче.

І фейкове призупинення зернового калідору - мабуть була спробою, запровадити якийсь учот і контроль. ІМО

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676370 вiд 2023-11-01 17:27:21

"Уряд вводить нові правила для експорту агропродукції в умовах воєнного стану
Нові правила набудуть чинності з 10 листопада. Очікується, що вони мають унеможливити зловживання та порушення законодавства. Зокрема, буде сформований перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів ".

(https://lb.ua/economics/2023/11/01/582245_uryad_vvodit_novi_pravila.html)
------------------
Цікаво, як формуватимуть той перелік. Там ніби вказано критерії, але у нас є такі хитрожопі посадовці, що можуть вивернути хоч так, хоч так. Так шта хз - може там чисто свої пацани будуть, чи ті, хто заніс до жОПи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676369 вiд 2023-11-01 17:22:37

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1676366 вiд 2023-11-01 17:05:59

Хз, чи залишилися у нас потужності, щоб це ремонтувати - бо без ремонту це або гроби, або взагалі таке, що не літає.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676368 вiд 2023-11-01 17:21:39

Фрідман передумав продавати російський «Альфа-Банк» після повернення до Москви
---
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-10-31/russian-oligarch-expats-driven-home-by-anti-putin-sanctions-abroad?srnd=premium-europe

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676367 вiд 2023-11-01 17:15:44

Чмут вже казав, що нах не треба це сміття.
Почато процес переходу на Ф16.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676366 вiд 2023-11-01 17:05:59

Влада Казахстану виставила на аукціон 117 бойових літаків радянського виробництва. Ціна не завищена, але товар не найвищої якості та свіжості.

На продаж виставлені машини МіГ-27, МіГ-29, МіГ-31 і Су-24. Вони були поставлені між 1975 і 1989 роками і зараз стоять на різних військових об'єктах Казахстану. Їхній стан настільки поганий, що ремонт визнали неекономічним, а деякі з них назвали непридатними для «канібалізації». Це означає, що деталі, зняті з них, навіть не можна використовувати для ремонту інших літаків. Однак останнім часом МіГ-31 ще літали. У квітні 2020 року літак такого типу розбився поблизу Караганди, за 185 кілометрів на південний схід від столиці Астани, після того, як один із двигунів загорівся.

https://www.rp.pl/biznes/art39346491-kazachskie-migi-na-sprzedaz-po-okazyjnej-cenie-kupi-rosja-czy-ukraina

Жечпосполіта' пише, що потенційно це може бути цікаве для Росії так і для України, але наче санкції, накладені на Росію, роблять продаж цього лохміття проблематичним для Казахстану.

Питання, чи Україні це цікаво?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676365 вiд 2023-11-01 16:22:51

Не довів і не доведе, звісно ніколи. Але питання не тільки в баблі. Питання ще в ідеології. Путінська Росія - ідеал для дуже багатьох, тому що у ній комфортно жити статусним, успішним людям, а в Європі - соціалізм.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676364 вiд 2023-11-01 16:20:12

Enot
№ 1676363
це теорія що вони «прихильники хуйла»
вони мають бабло від хуйла. хуй хто довів
до речі та австрійка що танцювала з хуйлом. щось же там в наглядовій раді якогось «газпрому» була. потім жила якийсь час чи в сирії чи десь в тих краях. з сирії її з сином вивозили на хуйло військовому борту…
ну піздєтц. але що ти їй пред'явиш?
я до чого. якщо політична еліта любить бабло. вона точно также завтра розкаже що любить арабів… а пересічні європейці їх будуть вибирати в парламенти?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676363 вiд 2023-11-01 15:51:38

sk (здалеку…)
№ 1676361 вiд 2023-11-01 15:38:23
Хуйня. Прихильники хуйла складають значну частину політичної еліти цих країн. У них є дуже суттєві причини бути його прихильниками. А на народ стрілки переводити, це улюблене заняття пострадянських нездар.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676362 вiд 2023-11-01 15:42:32

Elon Musk Gets a Wake-Up Call as Tesla Valuation Falls 20% on Shrinking EV Demand
https://gizmodo.com/tesla-elon-musk-valuation-falls-ev-demand-drops-1850976420
--------
не тільки з Х х-уйові справи у маска…
як співав висоцький:
Мне планка преградила путь наверх. Я признаюсь вам как на духу: Такова вся спортивная жизнь, – Лишь мгновение ты наверху – И стремительно падаешь вниз.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676361 вiд 2023-11-01 15:38:23

Enot
№ 1676359
прихильники ж хуйла не роблять державні перевороти
їх вибирають пересічні виборці…
можливо ті голосують за «кожній бабі по мужику» і «зроблю бензин на заправках по 10 ойро-центів» …
чи хз що там за лозунги у словаччині були

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676360 вiд 2023-11-01 15:36:37

Google витратив $26,3 мільярда у 2021 році, щоб стати пошуковою системою за замовчуванням. Такі цифри були оголошені під час свідчень від Alphabet і генерального директора Google Сундара Пічаї в антимонопольному судовому процесі США проти Google. Про це повідомляє Search Engine Land.
https://proit.org.ua/skilki-google-zaplativ-shchob-stati-poshukovoiu-sistiemoiu-za-zamovchuvanniam/
--------
просто у порівнянні наприклад із 60 ярдами що байден хоче затвердити для нас на 2024

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676359 вiд 2023-11-01 15:29:17

США демонструють слабкість і непевність. Союзники розбігатимуться, прихильники Путіна приходитимуть до влади всюди.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676358 вiд 2023-11-01 15:22:05

PEPSI (Merkury)
№ 1676356
не «перегібай». не 500 а 50
все рівно дохуйя. 22-23й роки - без змін
там начеб-то штати будуть активно термінали для експорту зрідженого газу і до 2030 ледь не в два рази збільшать експортні потужності… хз чи це залишиться планами…
санкції на хуйло газ, та й взагалі н газ, по-моєму не вводили… пн потоки «зупинились».
а через нас словаччина-мадьярщина газ до сих пір отримують по-моєму і нафту через біларусь
можливо вони тому так хуйла й люблять?

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676357 вiд 2023-11-01 15:15:05

Європа потихеньку дрейфує в бік хуйла.
Клуб орбанів поповнюється.
А потім ці … розповідають нам про корупцію…
-------------------------------

У Чехії партія проросійського експрем’єра Бабіша значно випереджає суперників
Якби вибори до Палати депутатів парламенту Чехії відбувалися у вересні, рух ANO експрем’єра Андрея Бабіша переміг би на них з 34% голосів, у порівнянні з липневим опитуванням показник політсили покращився на один процентний пункт.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676356 вiд 2023-11-01 14:50:43

toreo
№ 1676354
рашка отримала від європи 500 ярдів за рік за енергоносії, на війну витрачає лише 200 ярдів.
Так воювати можна багато років.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676355 вiд 2023-11-01 14:34:01

Пепсюк як завжди - веселий тупий упиздень у піджаку та з собачою головою. Рєфлєкси у нормі. Люсесос та довбойоб.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676354 вiд 2023-11-01 14:32:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676330 вiд 2023-11-01 09:51:12

"70% опитаних росіян готові підтримати диктатора …»
———-
розумію і розділяю твій сарказм, але тут фішка в тому, що в росії прямі запитання в соцопитуваннях про війну не можна. люди боятимуться відповідати або брехатимуть. тому соціологи викручуються.

я б сказав, що війна не дуже популярна в кацапії. попри менатони пропаганди. це непогано для нас. на сьогодні сильно не допоможе, але треба терпіти. з кожною тисячею вбитих пєрмяков чи рязанцев настрої там погіршуватимуться.
ну, і сподіваємося, що з економікою там буде не дуже добре.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676353 вiд 2023-11-01 14:20:46

Єнот, 16:00 - це по московскому времени.
(https://www.championat.com/football/_other/tournament/5593/match/1129177/#preview)

Матч відбудеться о 15:00 за житомирським часом :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676352 вiд 2023-11-01 14:11:27

жовтень ріп, таки да.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676351 вiд 2023-11-01 14:10:23

Полісся - Кривбас 6 листопада, початок о 16.00. Понеділок…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676350 вiд 2023-11-01 14:10:11

6 листопада, 15:00.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676349 вiд 2023-11-01 14:01:58

Там написано 6 жовтня. А сьогодні вже 1 листопада.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676348 вiд 2023-11-01 14:00:36

Пепсі і поліщуки хочуть потрапити під штрафи. Кстаті, УПЛ може так буджет поповнити.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676347 вiд 2023-11-01 13:38:26

Не поняв, в Житомирі можна глядачам на стадіо проходити??

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676346 вiд 2023-11-01 13:31:17

Житомир запрошує відвідати центральний матч премєр ліги, битву мегамонстрів укр. футболу, посідаючих перше і друге місце у таблиці:

ПОЛІССЯ - Кривбас. 6 жовтня. 15:00.

У програмі як завжди фестиваль української кухні, шашлики, гурт Друга Ріка, лунапарк, кайф і марожено.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676345 вiд 2023-11-01 13:24:39

Франкову ріп.
Футбол читав 1 раз, вистачило щоб більше ніколи не купляти цю херню. Навколофутбол, приправлений комплексами сексуально-збоченого характеру - оце і весь журнал.
«Многім нравітся» (с).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676344 вiд 2023-11-01 13:17:17

Олександр Усик розповів, про що балакав із Кріштіану Роналду.
----------------------
зманював у ФК Полісся, пожиттєвим контрактом, ясен пень :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676343 вiд 2023-11-01 13:12:22

это в Донецке..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676342 вiд 2023-11-01 13:11:38



хорошо попали..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676341 вiд 2023-11-01 12:57:36

Франков..
R. I. P.

Знаковая фигура в Украинском футболе..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676340 вiд 2023-11-01 11:49:45

2 Voxa
№ 1676304
Неправильно

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676339 вiд 2023-11-01 11:44:52

Сьогодні СБУ повідомила що розпочала обшуки та слідчі дії по справі деструктивної секти Аллатра
Нагадаю що в цій секті перебували Верещук, Баканов і інші керівники з СБУ.

Ось про цю секту розгорнуто написано (там вся суть що світ врятує хуйло і кгб які воюють на стороні добра і аннунаків)
https://grnt.media/other/allatra-komu-naspravdi-poklonyayutsya-bakanov-i-vereshhuk/

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676338 вiд 2023-11-01 11:41:30

А, вибачте.
34% за повернення територій.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676337 вiд 2023-11-01 11:01:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676330

Там наче в тому ж самому опитуванні лише 16% за те, щоб повернути окуповані території.
Це історія про те, що вся русня хоче нашого знищення і окупації, а про «нєт вайнє».

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676336 вiд 2023-11-01 10:32:42

2 LAZY
№ 1676329
Є таке (

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676335 вiд 2023-11-01 10:21:50

В нинішньому форматі мундіаль неймовірно дорогий. Мало хто здатен його прийняти.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676334 вiд 2023-11-01 10:20:50

Enot № 1676327
Але, судячи з його зовнішньості, він активно вкорочував собі віку.

До війни інколи бачив Артема Франкова на оболонському шкільному стадіоні Єдність, де він гуляв з сином. Останній раз щасливого на Оболоні на початку квітня або в кінці березня 2022-го, саме росіян відігнали. Не справляв враження людини що п'є.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676333 вiд 2023-11-01 10:16:05

Enot
№ 1676332
----------
Там Австралія відмовилася, і залишилася СА.

Схоже, всі наїлися мундіалями, а деякі країни мабуть чекають на 3ю світову війну і там не до футболу буде.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.